http://kariera.mk

Gazeta italiane: Si fitoi Shqipëria dhe Greqia me Covid-19

para 6 dite - Albeu

Gazeta e përditshme italiane “Corriere Della Sera”, në një shkrim me titull “Koronavirusi në Evropë: pse Rumania , Bullgaria, Shqipëria dhe Greqia kanë pasur më pak vdekje“, analizon shpërthimin e pandemisë...

”Corriere della Sera”: Pse Shqipëria kishte më pak viktima nga Covid-19?

para 6 dite - Portalb

Pas tre muajve të kësaj krize shëndetësore, të dhënat e grumbulluara, që na lejojnë të lexojmë historinë e saj, ose të paktën pjesën e parë të saj, na thonë se në Europë, vendet që zakonisht konsiderohen...

Corriere della Sera: Përse Shqipëria ka më pak viktima

para 6 dite - Flaka

Pas tre muajsh krize shëndetësore, të dhënat e mbledhura na lejojnw të krijojmë një tablo më të qartë të saj, ose të paktën të valës së parë shkruan e përditshmje e njohur italiane, Corriere della Sera,...

Corriere della Sera: Pse Shqipëria dhe Greqia kanë pasur më pak vdekje nga Covid-19

para 6 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 16:44 “Corriere Della Sera”, në një shkrim me titull “Koronavirusi në Evropë: pse Rumania, Bullgaria, Shqipëria dhe Greqia kanë pasur më pak vdekje“, analizon shpërthimin...

Gazeta italiane bën bilancin: Pse Shqipëria dhe Greqia shënuan më pak viktima nga Covid-19?

para 6 dite - Standard

‘Corriere della Sera’, në një anlaizë të saj jep arsyet se pse në disa prej vendeve më të varfëra në Europë, ku permendet edhe shqiperia pandemia pati një impakt më të lehtë. Shqiperia renditet e dyta...

Gazeta italiane bën bilancin: Pse Shqipëria dhe Greqia shënuan më pak viktima nga Covid-19?

para 6 dite - Syri

'Corriere della Sera', në një anlaizë të saj jep arsyet se pse në disa prej vendeve më të varfëra në Europë, ku permendet edhe shqiperia pandemia pati një impakt më të lehtë. Shqiperia renditet e dyta...

Çështje fati? Corriere della Sera: Përse Shqipëria dhe Greqia kanë më pak viktima nga koronavirusi

para 6 dite - Shekulli

Pas tre muajsh krize shëndetësore, të dhënat e mbledhura na lejojnë të krijojmë një tablo më të qartë të saj, ose të paktën të valës së parë shkruan e përditshmja e njohur italiane, Corriere della Sera,...

Çështje fati? Corriere Della Sera: Si fitoi Shqipëria dhe Greqia mbi Covid 19 dhe pse humbën të pasurit e Evropës

para 6 dite - BalkanWeb

E përditshmja italiane “Corriere Della Sera” I ka kushtuar një shkrim përhapjes së pandemisë së COVID 19 në vendet e Evropës. Sipas shkrimit, të dhënat e grumbulluara na lejojnë të lexojmë historinë e...

Corriere della Sera: Përse Shqipëria ka më pak viktima

para 6 dite - Top Channel

Pas tre muajsh krize shëndetësore, të dhënat e mbledhura na lejojnw të krijojmë një tablo më të qartë të saj, ose të paktën të valës së parë shkruan e përditshmje e njohur italiane, Corriere della Sera,...

“Corriere” bën bilancin: Pse Shqipëria dhe Greqia shënuan më pak viktima nga koronavirusi?

para 6 dite - ABC News

Corriere della Sera , në një anlaizë të saj jep arsyet se pse në disa prej vendeve më të varfëra në Europë, ku permendet edhe shqiperia pandemia pati një impakt më të lehtë. Shqiperia renditet e dyta ne...

Koronavirusi/ “Corriere della Sera”: Si fitoi Shqipëria dhe Greqia me Covid-19, ndoshta në javët vendimtare të janarit e shkurtit, njerëzit…

para 6 dite - Panorama

Gazeta e përditshme italiane “Corriere Della Sera”, në një shkrim me titull “Koronavirusi në Evropë: pse Rumania, Bullgaria, Shqipëria dhe Greqia kanë pasur më pak vdekje “, analizon shpërthimin e pandemisë...

”Corriere della Sera”: Pse Shqipëria kishte më pak viktima nga Covid-19?

para 6 dite - Alsat-M

Pas tre muajve të kësaj krize shëndetësore, të dhënat e grumbulluara, që na lejojnë të lexojmë historinë e saj, ose të paktën pjesën e parë të saj, na thonë se në Europë, vendet që zakonisht konsiderohen...

”Corriere della Sera”: Pse Shqipëria ka më pak viktima nga COVID-19?

para 6 dite - Mapo

Pas tre muajve të kësaj krize shëndetësore, të dhënat e grumbulluara, që na lejojnë të lexojmë historinë e saj, ose të paktën pjesën e parë të saj, na thonë se në Europë, vendet që zakonisht konsiderohen...

Koronavirusi, Corriere della Sera: Përse Shqipëria ka më pak viktima

para 6 dite - NOA

Pas tre muajsh krize shëndetësore, të dhënat e mbledhura na lejojnë të krijojmë një tablo më të qartë të saj, ose të paktën të valës së parë shkruan e përditshmja e njohur italiane, Corriere della Sera,...

”Corriere della Sera”: Pse Shqipëria kishte më pak viktima nga COVID-19?

para 6 dite - Gazeta Tema

Pas tre muajve të kësaj krize shëndetësore, të dhënat e grumbulluara, që na lejojnë të lexojmë historinë e saj, ose të paktën pjesën e parë të saj, na thonë se në Europë, vendet që zakonisht konsiderohen...

Corriere della Sera: Përse Shqipëria ka më pak viktima

para 6 dite - RTK

Pas tre muajsh krize shëndetësore, të dhënat e mbledhura na lejojnw të krijojmë një tablo më të qartë të saj, ose të paktën të valës së parë shkruan e përditshmje e njohur italiane, Corriere della Sera,...

Corriere della Sera: Përse Shqipëria, Greqia e Rumania kanë më pak viktima nga koronavirusi

para 6 dite - Gazeta Shqip

Pas tre muajsh krize shëndetësore, të dhënat e mbledhura na lejon të krijojmë një tablo më të qartë të saj, ose të paktën të valës së parë, shkruan e përditshmje e njohur italiane, Corriere della Sera....

Pse Shqipëria dhe Greqia shënuan më pak viktima nga koronavirusi?

para 6 dite - Arbresh

Corriere della Sera, në një analizë të saj jep arsyet se pse në disa prej vendeve më të varfra në Europë, ku përmendet edhe Shqipëria pandemia pati një impakt më të lehtë. Shqipëria renditet e dyta ne...

Pse Shqipëria dhe Greqia shënuan më pak viktima nga koronavirusi?

para 6 dite - Arbresh

Corriere della Sera, në një anlaizë të saj jep arsyet se pse në disa prej vendeve më të varfëra në Europë, ku permendet edhe shqiperia pandemia pati një impakt më të lehtë. Shqiperia renditet e dyta ne...

Corriere della Sera: Përse Shqipëria ka më pak viktima

para 6 dite - LajmiFundit

Pas tre muajsh krize shëndetësore, të dhënat e mbledhura na lejojnw të krijojmë një tablo më të qartë të saj, ose të paktën të valës së parë shkruan e përditshmje e njohur italiane, Corriere della Sera,...

Media e njohur Corriere Della Sera: Si fitoi Shqipëria dhe Greqia e varfër mbi Covid 19 dhe pse humbën të pasurit e Evropës

para 6 dite - Lexo

Pas tre muajve të kësaj krize shëndetësore, të dhënat e grumbulluara fillojnë të na lejojnë të lexojmë historinë e pandemisë, ose të paktën pjesën e parë të saj. Kështu, del se në Evropë vendet që zakonisht...

Corriere Della Sera: Si fitoi Shqipëria dhe Greqia e varfër mbi Covid 19 dhe pse humbën të pasurit e Evropës

para 6 dite - Lexo

Pas tre muajve të kësaj krize shëndetësore, të dhënat e grumbulluara fillojnë të na lejojnë të lexojmë historinë e pandemisë, ose të paktën pjesën e parë të saj. Kështu, del se në Evropë vendet që zakonisht...

CORRIERE DELLA SERA: Si fitoi Shqipëria dhe Greqia e varfër mbi Covid 19 dhe pse humbën të pasurit e Evropës

para 6 dite - Java News

Pas tre muajve të kësaj krize shëndetësore, të dhënat e grumbulluara fillojnë të na lejojnë të lexojmë historinë e pandemisë, ose të paktën pjesën e parë të saj. Kështu, del se në Evropë vendet që zakonisht...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK