http://kariera.mk

E pashmangshme vala e dytë e coronavirusit në Evropë

para një dite - OraInfo

Koronavirusi po vazhdon të përhapet në gjithë botën. Ndërsa masat e paraqitura për shkak të coronavirusit po lehtësohen,OBSH-ja paralajmëron që SARS-CoV-2 “nuk mund të zhduket kurrë”. Shqetësimet për valën...

Vala e dytë e coronavirusit në Evropë është e pashmangshme

para një dite - Medial

Ndërsa masat e paraqitura për shkak të coronavirusit po lehtësohen,OBSH-ja paralajmëron që SARS-CoV-2 “nuk mund të zhduket kurrë”. Shqetësimet për valën e dytë dhe ndoshta të tretë të infeksionit po rriten,...

Vala e dytë e coronavirusit në Evropë është e pashmangshme

para një dite - Telegrafi

Ndërsa masat e paraqitura për shkak të coronavirusit po lehtësohen,OBSH-ja paralajmëron që SARS-CoV-2 “nuk mund të zhduket kurrë”. Shqetësimet për valën e dytë dhe ndoshta të tretë të infeksionit po rriten,...

OBSH jep paralajmërimin: E pashmangshme një valë e dytë e COVID-19 në Evropë

para një dite - Syri

Ndërsa masat e paraqitura për shkak të coronavirusit po lehtësohen, OBSH-ja paralajmëron që SARS-CoV-2 “nuk mund të zhduket kurrë”. Shqetësimet për valën e dytë dhe ndoshta të tretë të infeksionit po rriten,...

Vala e dytë e coronavirusit në Evropë është e pashmangshme

para një dite - Zeri

Ndërsa masat e paraqitura për shkak të coronavirusit po lehtësohen,OBSH-ja paralajmëron që SARS-CoV-2 “nuk mund të zhduket kurrë”. Shqetësimet për valën e dytë dhe ndoshta të tretë të infeksionit po rriten,...

Paralajmërimi i fortë i zyrtarit të OBSH-së, ja çfarë pritet të ndodhë

para 2 dite - Portali Arena

Vendet evropiane duhet të kujdesen për një valë të dytë vdekjeprurëse të infeksioneve me koronavirus sepse pandemia nuk ka mbaruar , tha zyrtari i lartë i Organizatës Botërore të Shëndetit në Evropë. Në...

“Nuk është koha për festë” , zyrtari i OBSH jep paralajmërimin: Evropën e pret një valë e dytë

para 3 dite - ABC News

Vendet evropiane nuk mund të gëzojnë ende pasi mund të ketë një valë të dytë vdekjeprurëse epidemie. Ky është paralajmërimi që ka bërë një zyrtar i lartë i Organizatës Botërore të Shëndetit në Evropë,...

COVID-19/ Paralajmërimi i OBSH për një rikthim të valës së dytë: Europa goditet në dimër, mos festoni!

para 3 dite - BalkanWeb

OBSH paralajmëron një kthim të valës së dytë të koronavirusit, ndërsa thuhet se Europa do goditet sërish në dimër. “Vala e dytë e koronavirusit, akoma më e fortë se e para, do të godasë Europën në dimër”...

OBSH paralajmëron: Një valë e dytë e koronavirusit godet Europën në dimër. Mos festoni!

para 3 dite - Koha Jone

OBSH paralajmëron një kthim të valës së dytë të koronavirusit, ndërsa thuhet se Europa do goditet sërish në dimër. “Vala e dytë e koronavirusit, akoma më e fortë se e para, do të godasë Europën në dimër”...

OBSH flet për valën e dytë të infektimeve: Europa goditet në dimër, mos festoni

para 3 dite - InfoShqip

“Vala e dytë e koronavirusit, akoma më e fortë se e para, do të godasë Europën në dimër” paralajmëruan ekspertë të OBSH-së, të cilët shprehin shqetësimin se Covid-19 do të koinçidojë atëherë me shpërthimin...

COVID-19/ Paralajmërimi i frikshëm i OBSH , do këtë rikthim: Europa goditet në dimër, mos...

para 3 dite - Syri

OBSH paralajmëron një kthim të valës së dytë të koronavirusit, ndërsa thuhet se Europa do goditet sërish në dimër. “Vala e dytë e koronavirusit, akoma më e fortë se e para, do të godasë Europën në dimër”...

“Nuk është koha për festë”, paralajmërimi i zyrtarit të OBSH: Evropën e pret një valë e dytë koronavirusi

para 3 dite - Gazeta Telegraf

20101108 - GENK, BELGIUM : Hans Kluge (Acting Director, Division of Health Systems and Public Health, WHO-Europe) pictured at the Regions for health network conference, on the first of the two-days event,...

OBSH paralajmëron valën e dytë të COVID-19: Më e fortë se e para, do të godasë Europën në dimër

para 3 dite - Lexo

OBSH paralajmëron një kthim të valës së dytë të koronavirusit, ndërsa thuhet se Europa do goditet sërish në dimër. “Vala e dytë e koronavirusit, akoma më e fortë se e para, do të godasë Europën në dimër”...

OBSH paralajmëron valën e dytë të COVID-19: Më e fortë se e para, do të godasë Europën në dimër

para 3 dite - Java News

OBSH paralajmëron një kthim të valës së dytë të koronavirusit, ndërsa thuhet se Europa do goditet sërish në dimër. “Vala e dytë e koronavirusit, akoma më e fortë se e para, do të godasë Europën në dimër”...

OBSH flet për valën e dytë të infektimeve: Europa goditet në dimër, mos festoni

para 3 dite - Top Channel

“Vala e dytë e koronavirusit, akoma më e fortë se e para, do të godasë Europën në dimër” paralajmëruan ekspertë të OBSH-së, të cilët shprehin shqetësimin se Covid-19 do të koinçidojë atëherë me shpërthimin...

Paralajmërimii shefës së BE-së për kontrollin e sëmundjeve: Evropa do të goditet nga vala e dytë e coronavirusit

para 4 dite - OraInfo

Shefja e BE-së për kontrollin e sëmundjeve: Evropa do të goditet nga vala e dytë e coronavirusit. Evropa do të goditet nga një valë e dytë e coronavirusit – është vetëm një pyetje se kur dhe sa e madhe,...

Evropa “duhet të përgatitet për valën e dytë” të koronavirusit

para 4 dite - Indeks online

Çështja e valës së dytë të infektimit me koronavirus në Evropë, nuk është më një teori, sipas drejtores së agjencisë së Bashkimit Evropian për këshillim të qeverive rreth kontrollimit të sëmundjeve, Andrea...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK