http://kariera.mk

Në Kaliforni, vetëvrasjet po marrin më shumë jetë se coronavirusi

para një dite - Telegrafi

Doktorët në Kaliforninë Veriore thonë se ka pasur më shumë vdekje nga vetëvrasja sesa nga COVID-19 gjatë krizës pandemike. “Numrat janë të pashembullt,” thotë doktor Michael DeBoisblanc nga Qendra Mjekësore...

Vetëvrasjet po marrim më shumë jetë se koronavirusi në Kaliforni

para një dite - Alsat-M

Doktorët që kundërshtojnë masat e izolimit në veri të Kalifornisë paralajmëruan sot se ka pasur më shumë vdekje nga vetëvrasjet sesa nga Covid-19 gjatë preiudhës së krizës prej pandemisë. “Numrat janë...

Doktorët: Vetëvrasjet po marrim më shumë jetë se koronavirusi në Kaliforni

para një dite - Top Channel

Doktorët që kundërshtojnë masat e izolimit në veri të Kalifornisë paralajmëruan sot se ka pasur më shumë vdekje nga vetëvrasjet sesa nga Covid-19 gjatë preiudhës së krizës prej pandemisë. “Numrat janë...

Vetëvrasjet po marrim më shumë jetë se koronavirusi në Kaliforni

para një dite - Shprehja

loading... Doktorët që kundërshtojnë masat e izolimit në veri të Kalifornisë paralajmëruan sot se ka pasur më shumë vdekje nga vetëvrasjet sesa nga Covid-19 gjatë preiudhës së krizës prej pandemisë. “Numrat...

‘Izolimi po vret më shumë se COVID-19’/ Vetëvrasjet në Kaliforni ia kalojnë viktimave nga virusi

para një dite - Syri

Në kundërshtim me masat e izolimit, doktorët në veri të Kalifornisë paralajmëruan sot se ka pasur më shumë vdekje nga vetëvrasjet sesa nga Covid-19 gjatë preiudhës së krizës prej pandemisë. “Numrat janë...

Vetëvrasjet po marrim më shumë jetë se koronavirusi në Kaliforni

para një dite - RTK

Doktorët që kundërshtojnë masat e izolimit në veri të Kalifornisë paralajmëruan sot se ka pasur më shumë vdekje nga vetëvrasjet sesa nga Covid-19 gjatë preiudhës së krizës prej pandemisë. “Numrat janë...

Vetëvrasjet po marrim më shumë jetë se koronavirusi në Kaliforni

para një dite - Indeks online

Doktorët që kundërshtojnë masat e izolimit në veri të Kalifornisë paralajmëruan sot se ka pasur më shumë vdekje nga vetëvrasjet sesa nga Covid-19 gjatë preiudhës së krizës prej pandemisë. “Numrat janë...

Doktorët: Vetëvrasjet po marrim më shumë jetë se koronavirusi në Kaliforni

para një dite - Arbresh

Doktorët që kundërshtojnë masat e izolimit në veri të Kalifornisë paralajmëruan sot se ka pasur më shumë vdekje nga vetëvrasjet sesa nga Covid-19 gjatë periudhës së krizës prej pandemisë. “Numrat janë...

Në Kaliforni, vetëvrasjet po marrin më shumë jetë se coronavirusi

para një dite - in7

Doktorët në Kaliforninë Veriore thonë se ka pasur më shumë vdekje nga vetëvrasja sesa nga COVID-19 gjatë krizës pandemike. “Numrat janë të pashembullt,” thotë doktor Michael DeBoisblanc nga Qendra Mjekësore...

Vetëvrasjet po marrim më shumë jetë se koronavirusi në Kaliforni

para një dite - KosovaPress

Doktorët që kundërshtojnë masat e izolimit në veri të Kalifornisë paralajmëruan sot se ka pasur më shumë vdekje nga vetëvrasjet sesa nga Covid-19 gjatë preiudhës së krizës prej pandemisë. “Numrat janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK