http://kariera.mk

Babai ngacmoi seksualisht vajzën dhe dhunoi gruan, dënohet me burg

para një dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 20:26 Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3.4 vite burg shtetasin A. Visha nga Tirana, ndaj të cilit rëndojnë akuza të rënda, nga abuzimi seksual, tek armëmbajtja pa leje...

Tiranë, abuzoi seksualisht me vajzën e tij, gjykata jep vendimin për babain

para një dite - Lexo

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3.4 vite burg shtetasin A. Visha nga Tirana, ndaj të cilit rëndojnë akuza të rënda, nga abuzimi seksual tek armëmbajtja pa leje dhe përdorimi i dhunës fizike e psikologjike...

Tiranë/ Ngacmon seksualisht vajzën, rreh gruan dhe armëmbajte pa leje, gjykata e dënon me 3.4 vite burg

para një dite - Java News

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3.4 vite burg shtetasin A. Visha nga Tirana, ndaj të cilit rëndojnë akuza të rënda, nga abuzimi seksual tek armëmbajtja pa leje dhe përdorimi i dhunës fizike e psikologjike...

Tiranë, babai ngacmon vajzën seksualisht! Gjykata i jep 3.5 vite heqje lirie

para një dite - Lexo

Gjykata e Tiranës ka dënuar me 3.4 vite burg shtetasin A. Visha nga Tirana, ndaj të cilit rëndojnë akuza të rënda, nga abuzimi seksual tek armëmbajtja pa leje dhe përdorimi i dhunës fizike e psikologjike...

Rikthehen në qeli 4 të burgosur/ Abuzuan me lejen e përfituar nga COVID-19

para 3 dite - Syri

Pasi thyen karantinimin, 4 të burgosur që përfituan leje të përkohshme nga situata e koronavirusit janë rikthyer në qeli, ku madje 2 prej tyre ushtruan dhunë në familje gjatë kësaj periudhe. Pas shpërthimit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK