http://kariera.mk

Protesta me makina kundër masave kufizuese në Spanjë

para një dite - Klan

Protesta me makina kundër masave kufizuese në Spanjë Mijëra njerëz në Spanjë dolën në protestë kundër mënyrës së si qeveria po menaxhon pandeminë e koronavirusit. Partia e ekstremit të djathtë “Vox” u...

Spanjë, protesta kundër masave për COVID-19

para një dite - Mapo

Qytetarët spanjollë, të udhëhequr nga partia e ekstremit të djathtë “Vox”, me flamuj spanjollë në duar dhe me bori makinash, protestuan ditën e sotme kundër masave kufizuese të ndërmarrë nga qeveria Sanchez....

Spanjë, protesta kundër masave për COVID-19

para një dite - Portalb

Qytetarët spanjollë, të udhëhequr nga partia e ekstremit të djathtë “Vox”, me flamuj spanjollë në duar dhe me bori makinash, protestuan ditën e sotme kundër masave kufizuese të ndërmarrë nga qeveria Sanchez,...

Kundër qeverisë, papunësisë dhe mjerimit/ Shpërthejnë protestat në Spanjë: Hiqni izolimin

para një dite - Syri

Me vetura, motoçikleta e flamuj në duar, mijëra njerëz dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta e zhurmshme u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme....

Shpërthejnë protestat në Spanjë: Hiqeni izolimin!

para një dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 15:12 Mijëra njerëz me vetura, motoçikleta e flamuj dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta u organizua nga një parti...

Kundër qeverisë, papunësisë dhe mjerimit/ Shpërthejnë protestat në Spanjë: Hiqeni izolimin

para një dite - Syri

Me vetura, motoçikleta e flamuj në duar, mijëra njerëz dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta e zhurmshme u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme....

Shpërthejnë protestat në Spanjë: Hiqeni izolimin!

para një dite - Tetova Sot

Mijëra njerëz me vetura, motoçikleta e flamuj dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme. Spanja ka qenë...

Spanjollët dalin në protesta, kërkojnë të hiqet izolimi

para një dite - GazetaBlic

Mijëra njerëz me vetura, motoçikleta e flamuj dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme. Spanja ka qenë...

“Protesta në vetura” kundër qeverisë në Spanjë, në kohë pandemie

para një dite - RTK

“Protesta në vetura” e thirrur nga partia e së djathtës ekstreme Vox në Spanjë si protestë kundër qeverisë dhe mënyrës se si e ka menaxhuar pandeminë, bëri që rrugët e Madridit dhe disa qyteteve tjera...

“Protesta në vetura” kundër qeverisë në Spanjë, në kohë pandemie

para një dite - Koha.net

“Protesta në vetura” e thirrur nga partia e së djathtës ekstreme Vox në Spanjë si protestë kundër qeverisë dhe mënyrës se si e ka menaxhuar pandeminë, bëri që rrugët e Madridit dhe disa qyteteve tjera...

Shpërthejnë protestat në Spanjë: Hiqeni izolimin!

para një dite - Infokusi

Mijëra njerëz me vetura, motoçikleta e flamuj dolën të shtunën në rrugët e Madridit për të protestuar kundër masave të izolimit. Protesta u organizua nga një parti e së djathtës ekstreme. Spanja ka qenë...

“Protesta në vetura” kundër qeverisë në Spanjë, në kohë pandemie

para një dite - Ekonomia Online

“Protesta në vetura” e thirrur nga partia e së djathtës ekstreme Vox në Spanjë si protestë kundër qeverisë dhe mënyrës se si e ka menaxhuar pandeminë, bëri që rrugët e Madridit dhe disa qyteteve tjera...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK