http://kariera.mk

Veturat e qeverisë së Kosovës, me qira më shtrenjtë se çmimi i blerjes

para një jave - RTK

Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë euro që nxjerr shkelje në proces...

Qeveria merr vetura me qira, i kushtojnë më shtrenjtë se blerja e tyre

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 18:58 Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë...

Veturat e qeverisë së Kosovës, me qira më shtrenjtë se çmimi i blerjes

para një jave - Zeri

Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë euro që nxjerr shkelje në proces...

Qeveria Haradinaj mori vetura me qira, i kushtuan më shtrenjtë se blerja e tyre

para një jave - OraInfo

Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë euro që nxjerr shkelje në proces...

Tash e dy vite qeveria shfrytëzon vetura me qira, kostoja më e lartë se çmimi i shitjes

para një jave - Sinjali

Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë euro që nxjerr shkelje në proces...

Që dy vite qeveria shfrytëzon vetura me qira – kostoja edhe më e lartë se çmimi i shitjes

para një jave - Lajmi.net

Në mars 2017 qeveria e Kosovës vendosi të marrë vetura me qira për të gjitha segmentet institucionale dhe i kërkoi Agjencisë Qendrore të Prokurimit Publik të aplikojë një kontratë të centralizuar për 452...

Veturat e qeverisë së Kosovës, me qira më shtrenjtë se çmimi i blerjes

para një jave - Kallxo

Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë euro që nxjerr shkelje në proces...

Veturat e qeverisë së Kosovës, me qira më shtrenjtë se çmimi i blerjes

para një jave - Zëri i Amerikës

Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë euro që nxjerr shkelje në proces...

Ministria e Shëndetësisë shpërblen me 3 milionë euro tender kompaninë e afërt me Vetëvendosjen

para një jave - Lajmi.net

Për shkak të situatës së pandemisë, Komisioni Rregullativ i Prokurimit Publik lejoi institucionet që të realizojnë tender me procedurë të negociuar, në mënyrë që të shmangen afatet kohore. Për shkak të...

Qeveria shfrytëzon vetura me qira, kostoja më e lartë se çmimi i shitjes

para një jave - Ekonomia Online

Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë euro që nxjerr shkelje në proces...

Qeveria merr vetura me qira, i kushtojnë më shtrenjtë se blerja e tyre

para një jave - Bota Press

Botapress, 23 Maj – Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë euro që nxjerr...

Prizren – Kompania që aktivitet primar ka tregtinë me pjesë të automjeteve fiton tender 20 mijë euro për COVID-19

para një jave - Kallxo

Kur kanë kaluar 71 ditë që kur në Kosovë janë shfaqur rastet e para me COVID-19, Komuna e Prizrenit ka konfirmuar 120 raste në total. Nga ky numër i rasteve të shfaqura në Komunën e Prizrenit, janë 67...

Veturat e qeverisë së Kosovës me qira, më shtrenjtë se çmimi i blerjes

para një jave - PortaliOnline

Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë euro që nxjerr shkelje në proces...

Që dy vite qeveria shfrytëzon vetura me qira – kostoja edhe më e lartë se çmimi i shitjes

para një jave - Periskopi

Prej më shumë se dy vitesh qeveria e Kosovës po shfrytëzon vetura me qira me çmime që marrin kosto më të lartë se vlera e shitjes së tyre. Kontrata prej rreth 7 milionë euro që nxjerr shkelje në proces...

Arben Vitia shpërblen me 3 milionë euro tender kompaninë e afërt me Vetëvendosjen! Ja faktet!

para një jave - Bota Press

Botapress, 23 Maj – Ministria e Shëndetësisë që drejtohet nga Arben Vitia, që mbi dy muaj po lidhë disa kontrata për furnizime të ndryshme që kanë të bëjnë me pandeminë e koronavirusit. Për shkak të situatës...

Ministria e Shëndetësisë shpërblen me 3 milionë euro tender kompaninë e afërt me Vetëvendosjen

para një jave - Fakti Ditor

Ministria e Shëndetësisë që drejtohet nga Arben Vitia, që mbi dy muaj po lidhë disa kontrata për furnizime të ndryshme që kanë të bëjnë me pandeminë e koronavirusit. Për shkak të situatës së pandemisë,...

Ministria e Shëndetësisë shpërblen me 3 milionë euro tender kompaninë e afërt me Vetëvendosjen

para një jave - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë që drejtohet nga Arben Vitia, që mbi dy muaj po lidhë disa kontrata për furnizime të ndryshme që kanë të bëjnë me pandeminë e koronavirusit. Për shkak të situatës së pandemisë,...

Dyshime për keqpërdorime milionëshe në kohën e pandemisë

para një jave - Lajmi.net

Qeveria e udhëhequr nga Albin Kuti tashmë ka mbushur 100 ditë. Si shef qeverie gjatë tërë kësaj kohe Kurti nuk ka pushuar së foluri për luftën ndaj korrupsionit, dhe ndaljen siç e ka quajtur “gjakderdhjes...

FaktePlus publikon dekumentet e keqpërdorimeve milionëshe në kohën e pandemisë nga Qeveria Kurti

para një jave - Periskopi

Ministria e Shëndetësisë që drejtohet nga Arben Vitia, tash e gati tre muaj ka nënshkruar me dhjetëra tenderë e kontrata për furnizime të ndryshme që kanë të bëjnë me pandeminë e Koronavirusit. FaktePlus...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK