http://kariera.mk

Miratohet Programi për Barazi Gjinore

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 20:35 Qeveria në detyrë e Kosovës, në mbledhjen e 34-të, ka miratuar Programin për Barazi Gjinore 2020-2024 dhe Planin e veprimit 2020-2022. Sipas njoftimit nga qeveria,...

Qeveria miratoi programin për Barazi Gjinore

para një jave - RTV 21

Në mbledhjen e 34-të të Qeverisë në detyrë të Kosovës është miratuar Programi i Kosovës për Barazi Gjinore 2020-2024 dhe Plani i veprimit 2020-2022. Sipas njoftimit të Qeverisë, pas shqyrtimit të Programit...

Qeveria miraton Programin për Barazi Gjinore dhe merr vendim për shpalljen muze të ish-Burgut në Prishtinë

para një jave - Telegrafi

Qeveria në detyrë e Republikës së Kosovës, ka miratuar Programin e Kosovës për Barazi Gjinore 2020-2024 dhe Planin e veprimit 2020-2022, dhe vendimin për shprehje të vullneti dhe interesit që Ndërtesa...

Miratohet Programi për Barazi Gjinore

para një jave - RTK

Qeveria në detyrë e Kosovës, në mbledhjen e 34-të, ka miratuar Programin për Barazi Gjinore 2020-2024 dhe Planin e veprimit 2020-2022. Ky program e përkufizon barazinë gjinore si një të drejtë themelore...

Qeveria merr vendim: Ish-burgu i Prishtinës do të shpallet muze

para një jave - Lajmi.net

Me këtë vendim është obliguar Ministria e Kulturës, Rinisë dhe Sportit që, në koordinim me Ministrinë e Drejtësisë, Ministrinë e Punëve të Brendshme dhe Administratës Publike dhe Ministrinë e Financave...

Nisin procedurat për shpalljen Muze të ish-Burgut në Prishtinë

para një jave - Kallxo

Qeveria e Republikës së Kosovës, me kërkesë të kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë, ka mbajtur mbledhje korresponduese (mbledhje elektronike), mbledhja e...

Qeveria miratoi programin për Barazi Gjinore 2020-2024

para një jave - Kallxo

Në mbledhjen e 34-të të Qeverisë në detyrë të Kosovës është miratuar Programi i Kosovës për Barazi Gjinore 2020-2024 dhe Plani i veprimit 2020-2022. Sipas njoftimit të Qeverisë, pas shqyrtimit të Programit...

Me kërkesë të Albin Kurtit, ish-burgu në Prishtinë shpallet muze

para një jave - GazetaBlic

Qeveria në detyrë e Kosovës, në mbledhjen e 34-të, ka miratuar Programin për Barazi Gjinore 2020-2024 dhe Planin e veprimit 2020-2022. Sipas njoftimit nga qeveria, vendimi për Programin për Barazi Gjinore...

Ish-Burgu i Prishtinës shpallet Muze

para një jave - Kallxo

Qeveria e Republikës së Kosovës, me kërkesë të kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë, ka mbajtur mbledhje korresponduese (mbledhje elektronike), mbledhja e...

Qeveria merr vendim që ish-Burgu i Prishtinës të shpallet Muze

para një jave - RTK

Qeveria në detyrë e Republikës së Kosovës, me kërkesë të Kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë, ka mbajtur mbledhje korresponduese (mbledhje elektronike), mbledhja...

Ish-burgu në Prishtinë shpallet muze

para një jave - Indeks online

Qeveria në detyrë e Republikës së Kosovës, me kërkesë të Kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë, ka mbajtur mbledhje korresponduese (mbledhje elektronike), mbledhja...

Miratohet Programi për Barazi Gjinore

para një jave - Koha.net

Qeveria në detyrë e Kosovës, në mbledhjen e 34-të, ka miratuar Programin për Barazi Gjinore 2020-2024 dhe Planin e veprimit 2020-2022. Sipas njoftimit nga qeveria, vendimi për Programin për Barazi Gjinore...

Miratohet Programi për Barazi Gjinore dhe vendimi për inicimin e shpalljes së ish-Burgut në Prishtinë në muze

para një jave - KosovaPress

Qeveria në detyrë e Republikës së Kosovës, me kërkesë të Kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë, ka mbajtur mbledhje korresponduese (mbledhje elektronike), mbledhja...

Miratohet Programi për Barazi Gjinore

para një jave - Epoka e Re

Qeveria në detyrë e Kosovës, në mbledhjen e 34-të, ka miratuar Programin për Barazi Gjinore 2020-2024 dhe Planin e veprimit 2020-2022. Ky program e përkufizon barazinë gjinore si një të drejtë themelore...

Qeveria merr vendim që ish-Burgu i Prishtinës të shpallet Muze

para një jave - Epoka e Re

Qeveria në detyrë e Republikës së Kosovës, me kërkesë të Kryeministrit në detyrë, Albin Kurti, në pajtim me Rregulloren e Punës së Qeverisë, ka mbajtur mbledhje korresponduese (mbledhje elektronike), mbledhja...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK