http://kariera.mk

Fotot/ Të gjithë dynden nga Liqeni Artificial pavarësisht rrezikut të pandemisë

para 6 dite - Gazeta Shqip

Qytetarët e Tiranës kanë zgjedhur Liqenin Artificial për të kaluar pasditen e sotme, pavarësisht se autoritetet shtetërore e kishin ndaluar lëvizjen në park për të shmangur infektimet nga pandemia e COVID-19....

Protestë tek Liqeni Artificial, qytetarët thyejnë me forcë perimetrin

para 6 dite - NOA

Bllokimi i levizjeve në Liqenin Artificial në Tiranë, ka sjellë indinjatën e disa qytetarëve. Një protestë është zhvilluar sot tek Liqeni Artificial në Tiranë pasi ky i fundit është mbyllur këtë fundjavë....

Protestë tek Liqeni Artificial, qytetarët thyejnë me forcë perimetrin, Policia përpiqet t’i ndalojë

para 6 dite - BalkanWeb

Një protestë është mbajtur sot tek Liqeni Artificial në Tiranë pasi ky i fundit është mbyllur këtë fundjavë. Qytetarët kanë thyer me forcë perimetrin e Policisë dhe kanë hyrë të bëjnë shëtje. Policia nga...

Tiranë/ Qytetarët nuk pyesin më për urdhërat, thyejnë perimetrin e policisë dhe bëjnë shëtitje në liqenin artificial

para 6 dite - Java News

Një protestë është mbajtur sot tek Liqeni Artificial në Tiranë pasi ky i fundit është mbyllur këtë fundjavë. Qytetarët kanë thyer me forcë perimetrin e Policisë dhe kanë hyrë të bëjnë shëtje. Policia nga...

Protestë tek Liqeni Artificial, qytetarët thyejnë me forcë perimetrin, Policia përpiqet t’i ndalojë

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Një protestë është mbajtur sot tek Liqeni Artificial në Tiranë pasi ky i fundit është mbyllur këtë fundjavë. Qytetarët kanë thyer me forcë perimetrin e Policisë dhe kanë hyrë të bëjnë shëtje. Policia nga...

Qytetarët thyejnë postbllokun te Parku i Liqenit, përplasje me policinë (VIDEO)

para 6 dite - Shekulli

Qytetarët kanë thyer rrethimin e vendosur tek Parku i Liqeni dhe janë futur brenda duke u përplasur edhe me Policinë. Shoqëria civile po kundërshton masat e marra nga qeveria për mbylljen e fundjavës në kuadër të Covid-19.

Protestë tek Liqeni Artificial, qytetarët thyejnë me forcë perimetrin, Policia përpiqet t’i ndalojë

para 6 dite - LajmiFundit

Një protestë është mbajtur sot tek Liqeni Artificial në Tiranë pasi ky i fundit është mbyllur këtë fundjavë. Qytetarët kanë thyer me forcë perimetrin e Policisë dhe kanë hyrë të bëjnë shëtje. Policia nga...

Pensionistët dhe familjet me fëmijë të lirë por policia bashkiake rrethon Liqenin me shirit, nuk lejohet askush

para 6 dite - BalkanWeb

Ndonëse pensionistët kishin leje sot deri në orën 10:00 të shëtisnin dhe familjet me fëmijë po njësoj, shumë prej tyre apo banorë pranë liqenit nuk kanë mundur të kalojnë disa orë në natyrë e ajër të pastër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK