http://kariera.mk

Amerika Latine dhe Afrika vatra të reja, Covid 19 në botë 5 milion të infektuar dhe mbi 340 mijë të vdekur

para 5 dite - MRT

Amerika Latine dhe Afrika janë vatrat e reja nga Kovid 19... Vetëm gjatë 24 orëve të fundit në Brazil kanë humbur jetën mbi 1 mijë persona nga virusi korona me çka ky shtet rënditet i dyti për nga numri...

Covid 19 në botë, mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur

para 5 dite - MRT

Numri i rasteve të reja dhe vdekjeve nga Covid-19 vazhdon të rritet por ngadalë dhe ekspertët... Numri i rasteve të reja dhe vdekjeve nga Covid-19 vazhdon të rritet por ngadalë dhe ekspertët thonë se vala...

Presidenti Trump bëri thirrje për rihapjen e objekteve fetare

para 5 dite - TelegrafiMk

Numri i vdekjeve nga lloji i ri i koronavirusit ( ) në botë i ka tejkaluar 340 mijë e 200, numri i të infektuarve është mbi 5 milionë e 317 mijë e 600, ai i të shëruarve mbi 2 milionë e 169 mijë. , Presidenti...

OBSH: Amerika Latine është vatër e re e Kovid-19, rritet numri i të infektuarve edhe në Afrikë

para 5 dite - Tetova Sot

Amerika Latine u bë epiqendra e re e koronavirusit, ndërsa më së shumti është goditur Brazili, derisa po rritet edhe numri i rasteve të vdekjes në disa vende afrikane, të cilat deri tani nuk kanë pasur...

Bilanci i COVID-19/ 5.3 mln të infektuar, mbi 340 mijë viktima nga COVID-19

para 5 dite - Mapo

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga COVID-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Gazeta e re

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Tetova Sot

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Mbi 5 milionë të infektuar nga Covid-19

para 5 dite - RTV 21

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet, por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Mbi 5 milionë të infektuar me Covid-19 në gjithë botën

para 5 dite - OraInfo

Po vazhdon të rritet numri i të infektuarve me koronavirus në gjithë botën. Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe...

Bilanci/ Shkon në 5 milionë e 300 mijë numri i të infektuarve në botë

para 5 dite - Zhurnal

Së fundmi raportohet se numri i rasteve në mbarë botën ka shkuar në 5 milion e 306 mijë e 237, ndërsa numri i të vdekurve ka shkuar në 340 mijë e 047. Edhe numri i pacientëve të shëruar është rritur duke...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Alsat-M

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

OBSH: Amerika Latine është vatër e re e Kovid-19, rritet numri i të infektuarve edhe në Afrikë

para 5 dite - Tetova Sot

Amerika Latine u bë epiqendra e re e koronavirusit, ndërsa më së shumti është goditur Brazili, derisa po rritet edhe numri i rasteve të vdekjes në disa vende afrikane, të cilat deri tani nuk kanë pasur...

Bilanci/ Shkon në 5 milion e 300 mijë numri i të infektuarve, mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Top Channel

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Bilanci nga COVID-19: Mbi 5 milion të infektuar dhe 340 mijë të vdekur

para 5 dite - Albeu

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Shprehja

loading... Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën...

Mbi 5 milionë të infektuar nga coronavirusi

para 5 dite - Kallxo

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet, por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Shkon në 5 milion e 300 mijë numri i të infektuarve, mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - GazetaBlic

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Lajmi.net

Së fundmi raportohet se numri i rasteve në mbarë botën ka shkuar në 5 milion e 306 mijë e 237, ndërsa numri i të vdekurve ka shkuar në 340 mijë e 047. Edhe numri i pacientëve të shëruar është rritur duke...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Indeks online

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - RTK

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Lajm

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

OBSH paralajmëron: Kjo është vatra e re e koronavirusit

para 5 dite - in7

OBSH: Amerika Latine është vatër e re e Kovid-19, rritet numri i të infektuarve edhe në Afrikë Amerika Latine u bë epiqendra e re e koronavirusit, ndërsa më së shumti është goditur Brazili, derisa po rritet...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Almakos

Alsat 2020-05-23T08:57:23+02:00 Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e...

Mbi 5 milionë e 300 mijë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Epoka e Re

Numri i rasteve të reja të të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 vazhdon të rritet, por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - Periskopi

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Mbi 5 milionë të infektuar e mbi 340 mijë të vdekur nga Covid-19

para 5 dite - KosovaPress

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes dhe Amerikën Latine. Së...

Kovid-19, 5 milion e 200 mijë të infektuar në botë

para 6 dite - MRT

Bullgaria ka filluar të lehtësojë masat e izolimit të vendosura për të parandaluar virusin Korona.... Bullgaria ka filluar të lehtësojë masat e izolimit të vendosura për të parandaluar virusin Korona....

Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - Zhurnal

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - Alsat-M

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - Shprehja

loading... Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur...

Shifra të frikshme, afro 5 milionë e 200 mijë të infektuar – mbi 330 mijë të vdekur nga COVID-19

para 6 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 22/05/2020 8:36 Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga COVID-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet...

Shifra të frikshme, afro 5 milionë e 200 mijë të infektuar – mbi 330 mijë të vdekur nga COVID-19

para 6 dite - Telegrafi

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga COVID-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Shifra të frikshme! Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - Top Channel

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Publikohet bilanci i fundit i koronavirusit në SHBA

para 6 dite - Sinjali

Të paktën 25 mijë e 294 raste të reja të koronavirusit dhe 1 mijë e 263 vdekje të lidhura u raportuan në Shtetet e Bashkuara të enjten, sipas Universitetit Johns Hopkins, raporton CNN. Tani Shtetet e Bashkuara...

Shifra të frikshme me COVID-19, numri i të vdekurve dhe të infektuarve vazhdon të rritet

para 6 dite - Sinjali

Numri i të infektuarve me koronavirus dhe i të vdekurve vazhdon të rritet nga dita në ditë. Bota ende po përballet me pandeminë, së cilës ende nuk i është gjetur një vaksinë, dhe sipas ekspertëve kjo çështje...

Mbi 5 milion të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - Albeu

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia...

Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - RTK

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Shifra të frikshme! Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - Koha Jone

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Afro 5 milionë e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - Sinjali

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - Lajm

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

SHBA shënon mbi 25 mijë raste të reja me COVID-19

para 6 dite - Lajm

SHBA vazhdon të regjistrojë shifra të mëdha të rasteve të reja me COVID-19. Të paktën 25.294 raste të reja të koronavirusit dhe 1,263 vdekje të lidhura u raportuan në Shtetet e Bashkuara të enjten, sipas...

Covid 19/ Afër 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur

para 6 dite - in7

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - News33

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Shifra të frikshme! Afro 5 milion e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covid-19

para 6 dite - Infokusi

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga Covid-19 vazhon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Shifra të frikshme, afro 5 milionë e 200 mijë të infektuar – mbi 330 mijë të vdekur nga COVID-19

para 6 dite - Periskopi

Numri i rasteve të reja dhe vdekje nga COVID-19 vazhdon të rritet por me ritme më të ngadalta. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes ku më e prekur është Rusia....

Rreth 5 milionë e 200 mijë të infektuar, mbi 330 mijë të vdekur nga Covidi

para 6 dite - Epoka e Re

Numri i rasteve të reja të të infektuarve dhe të vdekurve nga Covid-19 vazhdon të rritet ngadalë. Sipas ekspertëve, vala e madhe e infektimeve tashmë po shfaqet në vendet e lindjes, ku më e prekur është...

Më shumë se 2 milionë të shëruar nga koronavirusi në botë

para 7 dite - Zeri

Numri i të shëruarve nga koronavirusi në botë, sot ka shkuar në më shumë se 2 milionë, kjo sipas Worldometers, faqe e cila merret me përditësimin e shifrave të të sëmurëve me COVID-19 në botë, shkruan...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK