http://kariera.mk

Lidhja socialedemokrate e Maqedonisë prej sot edhe në gjuhën shqipe në rrjetin social në Fejsbuk

para 3 dite - Medial

Shkup, 23 maj 2020 Lidhja socialdemokrate e Maqedonisë prej sot është në dispozicion edhe në gjuhën shqipe në rrjetin social Facebook. Me këtë ju mundësojmë qytetarëve shqiptarë gjuha amtare e të cilëve...

Lidhja socialedemokrate e Maqedonisë prej sot edhe në gjuhën shqipe në rrjetin social në Fejsbuk

para 3 dite - Flaka

Lidhja socialdemokrate e Maqedonisë prej sot është në dispozicion edhe në gjuhën shqipe në rrjetin social Facebook. Me këtë ju mundësojmë qytetarëve shqiptarë gjuha amtare e të cilëve është gjuha shqipe,...

LSDM do të njoftojë edhe në shqip për zhvillimet dhe aktivitetet e saja

para 3 dite - Europort

Lidhja Socialdemokrate e Maqedonisë ka hapur faqen e saj zyrtare në gjuhën shqipe edhe në Facebook. Me këtë do tu mundësohet qytetarëve që gjuhë amtare kanë gjuhën shqipe, të kenë qasje më të lehtë dhe...

LSDM tashmë në dispozicion edhe faqen zyrtare në gjuhë shqipe

para 3 dite - TopShqip

Lidhja socialdemokrate e Maqedonisë prej sot është në dispozicion edhe në gjuhën shqipe në rrjetin social Facebook. Me këtë ju mundësojmë qytetarëve shqiptarë gjuha amtare e të cilëve është gjuha shqipe,...

LSDM tashmë në dispozicion edhe faqen zyrtare në gjuhë shqipe

para 3 dite - InfoAlb

Lidhja socialdemokrate e Maqedonisë prej sot është në dispozicion edhe në gjuhën shqipe në rrjetin social Facebook. Me këtë ju mundësojmë qytetarëve shqiptarë gjuha amtare e të cilëve është gjuha shqipe,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK