http://kariera.mk

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - Flaka

Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot ministri i Punëve të Jashtme, Nikola...

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - Koha.mk

Shkup, 23 maj – Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot ministri i Punëve...

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 23/05/2020 14:01 Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi...

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - TV Koha

Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot ministri i Punëve të Jashtme, Nikola...

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - Medial

Shkup, 23 maj 2020 ((MEDIAL)) – Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot...

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - Zhurnal

Shkup, 23 maj, Zhurnal.mk – Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot ministri...

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - Tetova1

Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot ministri i Punëve të Jashtme, Nikola...

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - Almakos

Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot ministri i Punëve të Jashtme, Nikola...

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - Shenja

Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot ministri i Punëve të Jashtme, Nikola...

Palët komunikojnë për të arritur konsensus për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - in7

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje...

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - Tetova Sot

Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot ministri i Punëve të Jashtme, Nikola...

Dimintrov: Zgjedhjet momentalisht janë zgjidhje, dhe jo problem

para 6 dite - Telegrafi

Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov dhe bartësi i listës në zonën zgjedhore numër një nga radhët e LSDM-së, Nikolla Dimitrov në konferencën e sotme për shtyp tha se Maqedonisë së Veriut i nevojiten zgjedhjet....

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - Pa censure

Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot ministri i Punëve të Jashtme, Nikola...

Dimitrov: Zgjedhjet momentalisht janë zgjidhje, dhe jo problem

para 6 dite - Arbresh

Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov dhe bartësi i listës në zonën zgjedhore numër një nga radhët e LSDM-së, Nikolla Dimitrov në konferencën e sotme për shtyp tha se Maqedonisë së Veriut i nevojiten zgjedhjet....

Dimitrov: Ka komunikim për arritjen e konsensusit për datën e zgjedhjeve

para 6 dite - News33

Nuk ka paralajmërim për takim të ri të liderëve për datën e zgjedhjeve. Por, mund të thuhet se ka komunikim dhe investohen përpjekje që të bëhet konsensus, deklaroi sot ministri i Punëve të Jashtme, Nikola...

Dimitrov: Zgjedhjet momentalisht janë zgjidhje, dhe jo problem

para 6 dite - Arbresh

Ministri i Jashtëm Nikolla Dimitrov dhe bartësi i listës në zonën zgjedhore numër një nga radhët e LSDM-së, Nikolla Dimitrov në konferencën e sotme për shtyp tha se Maqedonisë së Veriut i nevojiten zgjedhjet....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK