http://kariera.mk

Dalin pamje të reja nga martesa e kryemyftiut shqiptar të Maqedonisë me gruan 50 vjet më të re

para 3 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 21:13 Kanë dalë pamje të reja nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar...

Dalin pamje të reja nga martesa e kryemyftiut shqiptar të Maqedonisë me gruan 50 vjet më të re

para 3 dite - GazetaBlic

Kanë dalë pamje të reja nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur...

Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re

para 3 dite - Ina

Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë...

Pasi tërhoqi 1 milion euro, martohet Shefi i Bashkësisë Islame në Maqedoni

para 3 dite - Shprehja

loading... Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, me 9 maj kishte tërhequr kesh 1 milion euro nga Bashkësia Islame e Maqedonisë pa dhënë asnjë sqarim, i cili sot raportohet se është martuar...

Pasi tërhoqi 1 milion euro para kesh, Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjet më të re

para 3 dite - Sinjali

Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi është martuar me një vajzë 50 vjet më të re se ai. Siç raportojnë mediat në Maqedoni, Rexhepi është 74 vjeçar dhe këto katër vitet e fundit kishte qenë...

Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re

para 3 dite - Iliria News

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

Martohet Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, gruaja e tij thuhet se është 50 vjet më e re

para 3 dite - Indeks online

Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, me 9 maj kishte tërhequr kesh 1 milion euro nga Bashkësia Islame e Maqedonisë pa dhënë asnjë sqarim, i cili sot raportohet se është martuar me një vajzë...

Pasi tërhoqi 1 milion euro para kesh, Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re

para 3 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 17:28 Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur...

Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re

para 3 dite - Aktuale

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

Pasi tërhoqi 1 milion euro para kesh, Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjet më të re

para 3 dite - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 23/05/2020 17:28 Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Kjo është bërë e ditur Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi...

Dalin pamje të reja nga martesa e kryemyftiut shqiptar të Maqedonisë me gruan 50 vjet më të re

para 3 dite - Infokusi

Kanë dalë pamje të reja nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur...

Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut Sylejman Rexhepi martohet me një vajzë 50 vjet më të re

para 3 dite - GazetaBlic

Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Kjo është bërë e ditur nga disa media shqiptare atje, të cilat kanë shkruar se se kurorëzimi i Rexhepit...

Gruaja e kryemyftiut shqiptar të Maqedonisë është nënkryetare e degës së BDI-së në Studeniçan

para 3 dite - Periskopi

Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së...

Express: Pasi tërhoqi 1 milion euro para kesh, Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re

para 3 dite - Lajm

Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë...

(FOTO) Dalin pamje të reja nga martesa e reisit me gruan 50 vjet më të re

para 3 dite - News33

Kanë dalë pamje të reja nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur...

”I said Yes”: Dalin pamjet e reja nga martesa e kryemyftiut shqiptar të Maqedonisë me gruan 50 vjet më të re

para 3 dite - Periskopi

Kanë dalë pamje të reja nga martesa e kryemyftiut të Maqedonisë së Veriut, Sulejman Rexhepi, me gruan 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar sot se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur...

Pamje nga ceremonia e martesës të Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re

para 3 dite - InfoShqip

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

Ekskluzive: Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re (FOTO)

para 3 dite - Tetova1

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

Pasi tërhoqi 1 milion euro, martohet Shefi i Bashkësisë Islame në Maqedoni

para 3 dite - Periskopi

Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, me 9 maj kishte tërhequr kesh 1 milion euro nga Bashkësia Islame e Maqedonisë pa dhënë asnjë sqarim, i cili sot raportohet se është martuar me një vajzë...

Dalin foto tjera Reisi me bashkëwshorten e re

para 3 dite - Tetova Sot

Në rrjetet sociale po qarkullojnë fotografitë nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bërë në muajin e Ramazanit. Siç raportohet bashkëshortja...

Bozinovski: A i dhuroi Roleksin me vlerë 37.000 euro Rexhepi nuses së re 24 vjeçare?!

para 3 dite - Pa censure

Gazetari Zoran Bozhinovski sot ka kumtuar informacionin se kreu i BFI-s Sulejman Rexhepi ne vend të unazës si shenjë e kurorëzimit të dashurisë së tij me të rejeën i ka dhuruar orën e shtrenjtë 37.000...

Ekskluzive: Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re

para 3 dite - Tetova Sot

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

Kryemyftiu i Maqedonisë Sylejman Rexhepi martohet me një vajzë 50 vjeç më të re (FOTO)

para 3 dite - in7

Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë...

Sulejman Rexhepi nga llogaria e BFI-së para dy javëve tërhoqi 1 milion euro brenda ditës

para 3 dite - Pa censure

Në bazë të dokumenteve të arritura në redaksinë e news33 rezulton se nga xhiro-llogaria e BFI-së në “Shparkase Bank” kreu i saj Sulejman Rexhepi vetëm në një ditë ka tërhequr kesh 1 milion euro. Se ku...

Pasi tërhoqi 1 milion euro: Martohet Shefi i Bashkësisë Islame në Maqedoni

para 3 dite - Pa censure

Kryemyftiu i Maqedonisë së Veriut, Sylejman Rexhepi, me 9 maj kishte tërhequr kesh 1 milion euro nga Bashkësia Islame e Maqedonisë pa dhënë asnjë sqarim, i cili sot raportohet se është martuar me një vajzë...

Nënkryetarja e degës së BDI-së në Studeniçan është nusja e Molla Sulës!

para 3 dite - Fakti Ditor

Në rrjetet sociale po qarkullojnë fotografitë nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bërë në muajin e Ramazanit. Siç raportohet bashkëshortja...

Ekskluzive: Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re

para 3 dite - Lajm

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

Dalin foto tjera Reisi me bashkëshorten e re (FOTO)

para 3 dite - Fakti Ditor

Në rrjetet sociale po qarkullojnë fotografitë nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bërë në muajin e Ramazanit. Siç raportohet bashkëshortja...

Ekskluzive: Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re

para 3 dite - Pa censure

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

Skandaloze: Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re!

para 3 dite - Bota Press

Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë...

Ekskluzive: Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re

para 3 dite - Portali Arena

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

Pasi tërhoqi 1 milion euro para kesh, Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re

para 3 dite - Portali Arena

Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së...

Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re

para 3 dite - Gazeta e re

Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë...

Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re (FOTO)

para 3 dite - Sharri

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

Pasi tërhoqi 1 milion euro para kesh, Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re

para 3 dite - News33

Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë...

Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re

para 3 dite - Republika

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

Kryemyftiu Rexhepi është martuar me një vajzë 50 vjet më të re

para 3 dite - PortaliOnline

Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë...

Pasi tërhoqi 1 milion euro para kesh, Kryemyftiu i Maqedonisë martohet me një vajzë 50 vjeç më të re

para 3 dite - Ekonomia Online

Kryemyftiu i Maqedonisë, Sylejman Rexhepi, është martuar me një vajzë 50 vjet më të re. Disa media shqipe në Maqedoni kanë shkruar se kurorëzimi i Rexhepit ka ndodhur mbrëmë. Kanë publikuar edhe fotografinë...

Ekskluzive: Fotografi nga niqahi i Sulejman Rexhepit me bashkëshorten e re

para 3 dite - News33

Mediumet thonë që kanë siguruar fotografinë ekskluzive nga kurorëzimi i kreut të BFI-së, Sulejman Rexhepi dhe bashkëshortes së tij të re. Kurorëzimi është bë në muajin e Ramazanit. Siç raporton Libertas,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK