http://kariera.mk

Kritika të ashpra ndaj kryeministrit/ Aktorët njëzëri: Qytetarët ta çojnë në këmbë teatrin…

para 4 dite - Standard

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka vazhduar me protestat sensibilizuese pas shembjes se Teatrit Kombëtar. Ata kërkojnë rindërtimin e teatrit, siç ishte. Shkodra është qyteti i tretë ku Aleanca...

Juli “mbulon” Tiranën, Zef Deda apel nga Shkodra: Çohu popull në këmbë se ta morën teatrin, ta thyen kulturën. Jemi gjallë, apo të shkojmë të pimë nga një gotë raki

para 4 dite - Gazeta Tema

Aktori Zef deda ka marrë fjalën në podiumin e vendosur nga tubimi paqësor i organizuar ditën e sotme në Shkodër, pasi i biri Juli ka marre ne patronazh dhe “mbulon” Tiranen!. Ai është shprehur se e majta...

“A jemi gjallë, a jemi në këmbë”, përlotet Zef Deda: Artistët janë fryma e një populli

para 4 dite - ABC News

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka vazhduar me protestat sensibilizuese pas shembjes se Teatrit Kombëtar. Ata kërkojnë rindërtimin e teatrit, siç ishte. Aktori Zef Deda ka mbështetur protestën...

“Populli të vendosë për demokracinë”, aktorët njëzëri: Qytetarët ta çojnë në këmbë teatrin

para 4 dite - ABC News

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka vazhduar me protestat sensibilizuese pas shembjes se Teatrit Kombëtar. Ata kërkojnë rindërtimin e teatrit, siç ishte. Shkodra është qyteti i dytë ku Aleanca...

“Populli të vendosë për demokracinë”, aktorët njëzëri: Qytetarët ta çojnë në këmbë teatrin!

para 4 dite - Gazeta Telegraf

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit Kombëtar ka vazhduar me protestat sensibilizuese pas shembjes se Teatrit Kombëtar. Ata kërkojnë rindërtimin e teatrit, siç ishte. Shkodra është qyteti i tretë ku Aleanca...

Zef Deda apel nga Shkodra: Çohu popull në këmbë se ta morën teatrin, ta thyen kulturën

para 4 dite - Java News

Aktori Zef deda ka marrë fjalën në podiumin e vendosur nga tubimi paqësor i organizuar ditën e sotme në Shkodër. Ai është shprehur se e majta ka luajtur në mënyrën më vandale e më tradhtare me njerëzit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK