http://kariera.mk

Urimi i presidentit Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit

para 2 dite - Koha.mk

Shkup, 23 maj – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane, Ramazan Bajram, dërgoi urime deri te qytetarët e fesë islame, me dëshirë që festën...

Pendarovski uroi besimtarët myslimanë: Bëhuni të kujdesshëm, respektoni rekomandimet

para 2 dite - RTV 21

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, sot ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Ai ka shprehur dëshirën që lutjet e myslimanëve të bëra gjatë Ramazanit të pranohen...

Urimi i presidentit Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit

para 2 dite - Flaka

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane, Ramazan Bajram, dërgoi urime deri te qytetarët e fesë islame, me dëshirë që festën ta kalojnë...

Urim nga presidenti Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit

para 2 dite - Medial

Shkup, 23 maj 2020 ((MEDIAL)) – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Fitër Bajrami, uroi të gjithë qytetarët e besimit islam, me dëshirë...

Urimi i presidentit Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit

para 2 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 23/05/2020 15:56 Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane, Ramazan Bajram, dërgoi urime deri te qytetarët e fesë...

Pendarovski uron besimtarët myslimanë Fitër Bajramin

para 2 dite - Telegrafi

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski uroi qytetarët myslimanë festën e Fitër Bajramit duke ju uruar fat, shëndet dhe harmoni me më të afërmit. “Në fund të muajit të shenjtë të Ramazanit,...

Urimi i presidentit Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit

para 2 dite - Medial

Shkup, 23 maj 2020 ((MEDIAL)) – Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane, Ramazan Bajram, dërgoi urime deri te qytetarët e fesë islame,...

Pendarovski uroi besimtarët myslimanë: Bëhuni të kujdesshëm, respektoni rekomandimet

para 2 dite - TV21

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Ai ka shprehur dëshirën që lutjet e myslimanëve të bëra gjatë Ramazanit të pranohen dhe te ata të mbizotërojë...

Pendarovski uroi besimtarët myslimanë: Bëhuni të kujdesshëm, respektoni rekomandimet

para 2 dite - Portalb

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Ai ka shprehur dëshirën që lutjet e myslimanëve të bëra gjatë Ramazanit të pranohen dhe te ata të mbizotërojë...

Fitër Bajrami, uron Presidenti Pendarovski

para 2 dite - Aktuale

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit Të nderuar bashkëqytetarë, Më lejoni, me rastin e festës së madhe myslimane Fitër Bajram, t’u dërgoj urimet më të sinqerta qytetarëve të fesë...

Pendarovski uron besimtarët myslimanë Fitër Bajramin

para 2 dite - Fakti Ditor

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski uroi qytetarët myslimanë festën e Fitër Bajramit duke ju uruar fat, shëndet dhe harmoni me më të afërmit. “Në fund të muajit të shenjtë të Ramazanit,...

Fitër Bajrami, uron Presidenti Pendarovski

para 2 dite - Almakos

Urimi i Presidentit Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit Të nderuar bashkëqytetarë, Më lejoni, me rastin e festës së madhe myslimane Fitër Bajram, t’u dërgoj urimet më të sinqerta qytetarëve të fesë...

Urimi i presidentit Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit

para 2 dite - Republika

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane, Ramazan Bajram, dërgoi urime deri te qytetarët e fesë islame, me dëshirë që festën ta kalojnë...

Pendarovski uron besimtarët myslimanë Fitër Bajramin

para 2 dite - Shenja

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski uroi qytetarët myslimanë festën e Fitër Bajramit duke ju uruar fat, shëndet dhe harmoni me më të afërmit. “Në fund të muajit të shenjtë të Ramazanit,...

Urimi i presidentit Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit

para 2 dite - Tetova Sot

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane, Ramazan Bajram, dërgoi urime deri te qytetarët e fesë islame, me dëshirë që festën ta kalojnë...

Pendarovski: Festa e Fitër Bajramit le të sjellë paqe në zemrat tuaja

para 2 dite - Tetova1

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane, Ramazan Bajram, dërgoi urime deri te qytetarët e fesë islame, me dëshirë që festën ta kalojnë...

Pendarovski: Festa e Fitër Bajramit le të sjellë paqe në zemrat tuaja

para 2 dite - Lajm

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane, Ramazan Bajram, dërgoi urime deri te qytetarët e fesë islame, me dëshirë që festën ta kalojnë...

Presidenti Pendarovski uron Fitër Bajramin

para 2 dite - Europort

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Fitër Bajrami, uroi të gjithë qytetarët e besimit islam, me dëshirë që festën ta kalojnë me fat,...

Urim nga presidenti Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit

para 2 dite - News33

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Fitër Bajrami, uroi të gjithë qytetarët e besimit islam, me dëshirë që festën ta kalojnë me fat,...

Urim nga presidenti Pendarovski me rastin e Fitër Bajramit

para 2 dite - in7

Presidenti i Republikës së Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski, me rastin e festës së madhe myslimane Fitër Bajrami, uroi të gjithë qytetarët e besimit islam, me dëshirë që festën ta kalojnë me fat,...

Pendarovski uroi besimtarët myslimanë: Bëhuni të kujdesshëm, respektoni rekomandimet

para 2 dite - Pa censure

Presidenti i shtetit, Stevo Pendarovski ka uruar besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit. Ai ka shprehur dëshirën që lutjet e myslimanëve të bëra gjatë Ramazanit të pranohen dhe te ata të mbizotërojë...

Pendarovski uron besimtarët myslimanë për festën e Fitër Bajramit

para 2 dite - Arbresh

Presidenti i Maqedonisë së Veriut, Stevo Pendarovski uroi qytetarët myslimanë festën e Fitër Bajramit duke ju uruar fat, shëndet dhe harmoni me më të afërmit. “Në fund të muajit të shenjtë të Ramazanit,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK