http://kariera.mk

Covid 19: 24 të shëruar, 20 raste të reja, 1 viktimë

para 3 dite - MRT

20 pacientë kanë rezultuar pozitov me covid 19 nga 744 testime të realizuara gjatë 24 orëve... 20 pacientë kanë rezultuar pozitov me covid 19 nga 744 testime të realizuara gjatë 24 orëve të fundit,ndërsa...

Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 3 dite - Flaka

Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Sipas qyteteve, 16 raste janë vërtetuar në Shkup, 2 në Kumanovë dhe 2 në Prilep. Instituti...

20 raste të reja me COVID-19 dhe 1 viktimë në Maqedoni

para 3 dite - ABC News

Në 24 orët e fundit Maqedonia e Veriut ka shënuar 1 viktimë nga COVID-19 dhe 20 raste të reja me koronavirus. Viktima e regjistruar në Shkup është një 63- vjeçar i cili prej ditësh ishte në spital. Ndërkohë...

Maqedonia e Veriut regjistron një viktimë dhe 20 raste të reja me koronavirus

para 3 dite - OraInfo

Në Maqedoninë e Veriut është regjistruar edhe një viktimë dhe 20 raste të reja me koronavirus. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, viktima është një burrë 63 vjeç, i cili kishte qenë në trajtim mjekësor...

1 viktimë dhe 20 raste të reja me COVID sot në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Vizion Plus

Maqedonia e Veriut ka shënuar 1 viktimë dhe 20 raste të reja me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit. Të infektuarit e rinj janë regjistruar në Shkup, në Kumanovë dhe në Prilep. Ndërkohë, viktima është...

Një i vdekur dhe 20 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Lajmi.net

Me këtë numri i përgjithshëm i viktimave në këtë vend ka arritur në 113. Numri më i madh i vdekurve është në Shkup, gjithsej 24 persona, ndërsa qyteti i dytë me më shumë viktima është Kumanova, me 21 vdekur....

Maqedonia e Veriut shënon 1 viktimë dhe 20 raste të reja me COVID-19, vatra kryesore mbetet Shkupi

para 3 dite - BalkanWeb

Maqedonia e Veriut ka shënuar në 24 orët e fundit 20 raste të reja me COVID-19 si dhe 1 viktimë. Numri i infektimeve vijon të mbetet thuajse i njëjtë teksa shumica e rasteve vijnë pikërisht nga kryeqyteti....

Maqedonia e Veriut shënon 1 viktimë dhe 20 raste të reja me COVID-19

para 3 dite - Albeu

Maqedonia e Veriut ka shënuar në 24 orët e fundit 20 raste të reja me COVID-19 si dhe 1 viktimë. Numri i infektimeve vijon të mbetet thuajse i njëjtë teksa shumica e rasteve vijnë pikërisht nga kryeqyteti....

22 raste të reja pozitive dhe një vdekje në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Koha Jone

Maqedonia e Veriut ka shënuar në 24 orët e fundit 20 raste të reja me COVID-19 si dhe 1 viktimë. Numri i infektimeve vijon të mbetet thuajse i njëjtë teksa shumica e rasteve vijnë pikërisht nga kryeqyteti....

Njëzet raste të reja të të infektuarve me Kovid-19, një ka vdekur, ndërsa 24 janë shëruar

para 3 dite - Medial

Shkup, 23 maj 2020 ((MEDIAL)) – Njëzet raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të kaluara, me çka numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar në vend u rrit në 1.941. Nga rastet...

Një i vdekur dhe 20 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Kallxo

Është regjistruar edhe një viktimë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, viktima është një burrë 63 vjeç, i cili kishte qenë në trajtim mjekësor në spitalin e përgjithshëm...

Rritet numri i infeksioneve dhe viktimave në Maqedoninë e Veriut, ja bilanci i 24 orëve të fundit

para 3 dite - Panorama

Numri i personave që kanë kontraktuar koronavirusin është rritur në Maqedoninë e Veriut. Mediat vendase raportojnë se gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë...

Maqedoni, shërohen 24 pacientë dhe 20 raste të reja me coronavirus

para 3 dite - Telegrafi

Sot Instituti për Shëndet Publik regjistroi 24 pacientë të shëruar nga coronavirusi. Prej tyre 4 janë nga Shkupi, 3 nga Kumanova, 5 nga Prilepi, 6 nga Tetova, 4 nga Velesi dhe dy nga Manastiri. Siç njoftojnë...

20 RASTE TË REJA, 1 VIKTIMË, 24 TË SHËRUAR

para 3 dite - Iliria News

Autoritetet shëndetësore në vend njoftojnë se në Spitalin “8 Shtatori” ka ndërruar jetë një 63 vjecar nga Shkupi, I shtruar në spital më 6 Maj, kurse një ditë më vonë është konfirmuar me COVID-19. Gjatë...

RMV, një 63 vjeçar nga Shkupi ndërroi jetë nga virusi korona, 20 raste të reja

para 3 dite - Portalb

Ministria e Shëndetësisë informon se sot janë regjistruar 20 raste të reja me KOVID-19, 1 pacient ka ndërruar jetë, ndërkaq 24 të tjerë janë shëruar. Me këtë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar...

Një i vdekur dhe 20 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Evropa e Lirë

Është regjistruar edhe një viktimë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, viktima është një burrë 63 vjeç, i cili kishte qenë në trajtim mjekësor në spitalin e përgjithshëm...

Maqedoni/ 20 raste të reja me COVID-19, 24 persona të shëruar dhe 1 ka humbur jetën

para 4 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 23/05/2020 13:15 Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24...

Maqedonia e Veriut: 20 raste të tjera me koronavirus, 1 i vdekur

para 3 dite - Syri

Maqedonia e Veriut njoftoi se sot janë regjistruar 20 raste të reja me COVID-19 dhe një pacient ka ndërruar jetë, kurse 24 të tjerë janë shëruar. Me këtë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar...

Koronavirusi në Maqedoni, ja rastet e 24 orëve të fundit

para 3 dite - Ina

Ministria e Shëndetësisë informon se sot janë regjistruar 20 raste të reja me KOVID-19, 1 pacient ka ndërruar jetë, ndërkaq 24 të tjerë janë shëruar. Me këtë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar...

Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 4 dite - Zhurnal

Shkup, 23 maj, Zhurnal.mk – Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar...

Njëzet raste të reja me Kovid-19, një ka vdekur, Tetova sot doli 6 persona të shëruar

para 3 dite - TV Koha

Njëzet raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të kaluara, me çka numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar në vend u rrit në 1.941. Nga rastet e reja, 16 janë në Shkup dhe nga...

Një i vdekur nga Coronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - RTK

Një person ka vdekur dhe 20 raste të reja me koronavirus janë shënuar sot në Maqedoninë e Veriut. Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar 744 testime të reja....

Vdes edhe një person nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Sinjali

Një person ka vdekur dhe 20 raste të reja me koronavirus janë shënuar sot në Maqedoninë e Veriut. Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar 744 testime të reja....

LAJMI I FUNDIT: Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 4 dite - Koha.mk

Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar brenda 24 orëve të fundit. Related...

Edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Koha.net

Një person ka vdekur dhe 20 raste të reja me koronavirus janë shënuar sot në Maqedoninë e Veriut. Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar 744 testime të reja....

MSH: 20 RASTE TË REJA, 1 VIKTIMË, 24 TË SHËRUAR

para 3 dite - Klan Macedonia

Autoritetet shëndetësore në vend njoftojnë se në Spitalin “8 Shtatori” ka ndërruar jetë një 63 vjecar nga Shkupi, I shtruar në spital më 6 Maj, kurse një ditë më vonë është konfirmuar me COVID-19. Gjatë...

20 raste të reja me koronavirus, Tetova sot pa asnjë të infektuar

para 3 dite - Shenja

Pas disa ditëve sërish është më i madh i personave të shëruar nga koroanvirusi në Maqedoninë e Veriut se sa numri i të infektuarve të rinj. Sipas të dhënave të Instituti për Shëndet Publik, betejën kundër...

Regjistrohen 20 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore

para 3 dite - KosovaPress

Gjatë 24 orëve të fundit janë konfirmuar 20 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë Veriore, duke e çuar në 1 941 numrin e përgjithshëm të rasteve. Nga rastet e reja, 16 janë regjistruar në Shkup dhe nga...

Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 4 dite - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar brenda 24 orëve të fundit. Fatkeqësisht,...

Koronavirusi në Maqedoni, ja rastet e 24 orëve të fundit

para 3 dite - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë informon se sot janë regjistruar 20 raste të reja me KOVID-19, 1 pacient ka ndërruar jetë, ndërkaq 24 të tjerë janë shëruar. Me këtë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar...

Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 4 dite - Aktuale

Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar brenda 24 orëve të fundit. Fatkeqësisht,...

Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 4 dite - Shprehja

loading... Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar brenda 24 orëve të...

Një i vdekur dhe 20 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Infokusi

Është regjistruar edhe një viktimë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, viktima është një burrë 63 vjeç, i cili kishte qenë në trajtim mjekësor në spitalin e përgjithshëm...

Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 3 dite - Republika

Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar brenda 24 orëve të fundit. Fatkeqësisht,...

Koronavirusi në Maqedoninë e Veriut, ja rastet e 24 orëve të fundit

para 3 dite - InfoShqip

Ministria e Shëndetësisë informon se sot janë regjistruar 20 raste të reja me KOVID-19, 1 pacient ka ndërruar jetë, ndërkaq 24 të tjerë janë shëruar. Me këtë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar...

Një i vdekur dhe 20 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - KDPolitik

Është regjistruar edhe një viktimë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, viktima është një burrë 63 vjeç, i cili kishte qenë në trajtim mjekësor në spitalin e përgjithshëm...

24 pacientë të shëruar, 20 raste të reja dhe një pacient i vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para 4 dite - Shenja

Ministria e shëndetësisë informon se sot Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar 24 pacientë të shëruar. Në bazë të qyteteve: Shkup-4, Kumanovë-3, Prilep-5, Tetovë-6, Veles-4 dhe Manastir. Në 24 orët...

Një i vdekur dhe 20 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - LajmiFundit

Është regjistruar edhe një viktimë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, viktima është një burrë 63 vjeç, i cili kishte qenë në trajtim mjekësor në spitalin e përgjithshëm...

Maqedoni: Një i vdekur dhe 20 raste të reja

para 3 dite - Albinfo

Një 63 vjeçar viktimë e koronavirusit. Është regjistruar edhe një viktimë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, viktima është një burrë 63 vjeç, i cili kishte qenë...

Një i vdekur dhe 20 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Epoka e Re

Është regjistruar edhe një viktimë nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, viktima është një burrë 63 vjeç, i cili kishte qenë në trajtim mjekësor në spitalin e përgjithshëm...

Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 4 dite - Almakos

Alsat 2020-05-23T13:02:54+02:00 Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar...

Një i vdekur dhe 20 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Illyria

Shkup, 23 maj 2020 – Në Maqedoninë e Veriut ka vdekur edhe një pacient me COVID-19. Ministria e Shëndetësisë ka bërë të ditur se viktima e radhës është një burrë 63 vjeç, i cili ishte në trajtim në Spitalin...

Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 4 dite - Tetova Sot

Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar brenda 24 orëve të fundit. Fatkeqësisht,...

Vetëm në Shkup 16 raste të reja me koronavirus

para 3 dite - Sharri

Njëzet raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të kaluara, me çka numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar në vend u rrit në 1.941. Nga rastet e reja, 16 janë në Shkup dhe nga...

Vetëm në Shkup 16 raste të reja me koronavirus sot

para 3 dite - in7

Njëzet raste të reja të të infektuarve me Kovid-19, një ka vdekur, ndërsa 24 janë shëruar Njëzet raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të kaluara, me çka numri i përgjithshëm i pacientëve...

Njëzet raste të reja të të infektuarve me Kovid-19, një ka vdekur, ndërsa 24 janë shëruar

para 3 dite - News33

Njëzet raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të kaluara, me çka numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar në vend u rrit në 1.941. Nga rastet e reja, 16 janë në Shkup dhe nga...

Një i vdekur nga Coronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para 3 dite - Ekonomia Online

Një person ka vdekur dhe 20 raste të reja me koronavirus janë shënuar sot në Maqedoninë e Veriut. Instituti i Shëndetit Publik ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar 744 testime të reja....

Këto janë të dhënat e fundit nga koronavirusi në Maqedoni

para 3 dite - in7

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë realizuar 744 testime për Covid-19, prej të cilëve 20 raste kanë rezultuar pozitiv me koronavirus. Rastet e reja janë nga Shkupi (16), Kumanova (2) dhe Prilepi...

Të dhënat e fundit, ja sa të infektuar me virusin korona ka në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fundit

para 4 dite - Pa censure

Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar brenda 24 orëve të fundit. Fatkeqësisht,...

Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 4 dite - Sharri

Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar brenda 24 orëve të fundit. Fatkeqësisht,...

Një viktimë dhe 20 raste të reja me Covid-19, shërohen 24 pacientë

para 4 dite - Fakti Ditor

Gjatë 24 orëve të fundit janë realizuar gjithsej 744 testime prej të cilëve 20 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Instituti i Shëndetit Publik ka regjistruar 24 të shëruar brenda 24 orëve të fundit. Fatkeqësisht,...

9 persona të shëruar nga Kovid-19, një viktimë në 24 orët e fundit

para 4 dite - Shprehja

loading... Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe është regjistruar një pacient që ka ndërruar jetë, bëhet fjalë...

Më shumë raste të reja me koronavirus në Shkup, Kumanovë e Tetovë

para 4 dite - Shprehja

loading... Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës,...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit

para 4 dite - Derveni

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit

para 4 dite - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë  në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit

para 4 dite - Shprehja

loading... Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës,...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit

para 4 dite - Aktuale

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2...

Tetova, Shkupi dhe Kumanova më të rrezikuar nga koronavirusi

para 4 dite - RTK

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2...

Tetova, Shkupi dhe Kumanova më të rrezikuar nga koronavirusi

para 4 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 22/05/2020 15:53 Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi vatra të virusit

para 4 dite - Sharri

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit

para 4 dite - Almakos

Alsat 2020-05-22T19:36:11+02:00 Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit

para 4 dite - Flaka

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë  në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit

para 4 dite - Fakti Ditor

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2...

Çairi, Gazi Baba, Saraji dhe Aerodromi, vatra të virusit

para 4 dite - Europort

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2...

Maqedonia e Veriut shënon viktimën e radhës me COVID-19, 23 raste të reja në 24 orët e fundit

para 4 dite - BalkanWeb

Një viktimë e radhës është shënuar në Maqedoninë e Veriut dhe bëhet fjalë për një pacient nga Tetova. Ndërkaq 23 raste të reja janë shënuar me COVID-19 në 24 orët e fundit nga të cilat 12 në Shkup, 4 në...

Edhe një i vdekur nga koronavirusi në Maqedoni të Veriut

para 4 dite - Zeri

Në Maqedoni të Veriut ka vdekur edhe një pacient me koronavirus, ndërsa numri i të vdekurve ka shkuar në 112. Këtë e ka bërë të ditur Ministri i Shëndetësisë së këtij vendi, Venko Filipçe. Ai ka treguar...

Më shumë raste të reja me koronavirus në Shkup, Kumanovë e Tetovë

para 4 dite - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë  në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep...

Njëzet e tre raste të reja të konfirmuara me Kovid-19, një i vdekur dhe 9 të shëruar

para 4 dite - Medial

Shkup, 22 maj 2020 (MEDIAL)) – Njëzet e tre raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit me çfarë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar në vend u ngjit në 1.921. Instituti...

23 persona të infektuar me koronavirus, 1 viktimë nga Tetova

para 4 dite - Neshesh

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe është regjistruar një pacient që ka ndërruar jetë, bëhet fjalë për një person...

Në Maqedoni të Veriut edhe një i vdekur nga koronavirusi

para 4 dite - Koha.net

Në Maqedoni të Veriut ka vdekur edhe një pacient me koronavirus, ndërsa numri i të vdekur ka shkuar në 112. Këtë e ka bërë të ditur Ministri i Shëndetësisë së këtij vendi, Venko Filipçe. Ai ka treguar...

23 raste të reja me Covid-19, 9 të shëruar dhe një viktimë

para 4 dite - TV21

Ministria e Shëndetësisë informon se gjatë 24 orëve janë regjistruar 23 raste të reja me Covid-19 nga gjithsej 702 teste të realizuara. Sipas qyteteve ku janë regjistruar rastet e reja janë: Shkup-12,...

Në Maqedoninë e Veriut, edhe një i vdekur nga koronavirusi

para 4 dite - Illyria

Prishtinë, 22 maj 2020 – Në Maqedoninë e Veriut ka vdekur edhe një pacient me koronavirus, duke e çuar në 112 numrin e viktimave të pandemisë. Ministri i Shëndetësisë, Venko Filipçe, ka treguar se një...

Maqedoni/ 23 raste të reja me COVID-19 dhe 9 pacientë të shëruar

para 5 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 22/05/2020 13:01 Ministria e Shëndetësisë njofton se sot janë regjistruar edhe 23 raste të reja me COVID-19, shkruan Gazeta Express. Numri i të infektuarve është regjistruar në këto...

MSH: 23 RASTE TË REJA, NJË VIKTIMË

para 4 dite - Klan Macedonia

MSH-ja njofton se sot ISHP-ja ka regjistruar 9 pacientë të shëruar, prej të cilëve në Shkup – 3, Veles – 3 dhe nga një të shëruar në Prilep, Strugë dhe Koçanë Në Spitalin “8 Shtatori” ka ndërruar jetë...

23 persona të infektuar, asnjë viktimë dhe 9 të shëruar nga Covid-19

para 5 dite - Iliria News

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë.

23 persona të infektuar, asnjë viktimë dhe 9 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni

para 5 dite - Telegrafi

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

Një 47-vjeçar nga Tetova ndërroi jetë nga virusi korona, 23 raste të reja në RMV

para 5 dite - Portalb

Ministria e Shëndetësisë informon se në 24 orët e fundit janë regjistruar 23 raste të reja me virusin koorona, 1 person ka ndërruar jetë, ndërkaq 9 pacientë janë shëruar. Me këtë, numri i përgjithshëm...

9 persona të shëruar nga Kovid-19, një viktimë në 24 orët e fundit

para 5 dite - Alsat-M

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe është regjistruar një pacient që ka ndërruar jetë, bëhet fjalë për një person...

Sot 23 raste të reja me koronavirus, 9 të shëruar dhe 1 i vdekur

para 4 dite - Shenja

Në 24 orët e fundit janë bërë 702 teste për koronavirus, nga të cilat 23 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Përsëri në krye qëndron Shkupi me 12 raste të reja dhe më pas renditen Tetova dhe Kumanova me...

Sot 23 persona të infektuar,4 nga Tetova, asnjë viktimë dhe 9 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni

para 5 dite - TV Koha

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

9 persona të shëruar nga Kovid-19, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 5 dite - Zhurnal

Shkup, 22 maj, zhurnal.mk – Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh...

Ndërroi jetë 47 vjeçari nga Tetova i infektuar me koronavirus, dje ishte pranuar në spital

para 4 dite - Tetova Sot

Një pacient 47 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë sot në mëngjes në Spitalin e Qytetit “8 Shtatori” në Shkup. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, ai ka qenë i infektuar me koronavirus, por ka vuajtu edhe...

9 persona të shëruar nga Kovid-19, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 5 dite - Alsat-M

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

23 persona të infektuar, asnjë viktimë dhe 9 të shëruar nga Covid-19

para 5 dite - RTK

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

9 persona të shëruar nga Kovid-19, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 5 dite - Shprehja

loading... Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve...

Regjistrohen 23 raste me Kovid-19

para 5 dite - Aktuale

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

Koronavirusi në Maqedoni, ja rastet e reja gjatë 24 orëve

para 5 dite - Ina

Në Maqedoninë e Veriut po vazhdon trendi i njejtë i infektimeve, ku nuk ka ulje të theksuar. Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 23 persona të...

Ndërroi jetë 47 vjeçari nga Tetova i infektuar me koronavirus, dje ishte pranuar në spital

para 4 dite - Almakos

Një pacient 47 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë sot në mëngjes në Spitalin e Qytetit “8 Shtatori” në Shkup. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, ai ka qenë i infektuar me koronavirus, por ka vuajtu edhe...

Njëzet e tre raste të reja të konfirmuara me Kovid-19, një i vdekur dhe 9 të shëruar

para 4 dite - Tetova Sot

Njëzet e tre raste të reja me Kovid-19 janë konfirmuar gjatë 24 orëve të fundit me çfarë numri i përgjithshëm i pacientëve të diagnostikuar në vend u ngjit në 1.921. Instituti për Shëndet Publik ka regjistruar...

Ndërroi jetë 47 vjeçari nga Tetova i infektuar me koronavirus, dje ishte pranuar në spital

para 4 dite - Lajm

Një pacient 47 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë sot në mëngjes në Spitalin e Qytetit “8 Shtatori” në Shkup. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, ai ka qenë i infektuar me koronavirus, por ka vuajtu edhe...

Koronavirusi në Maqedoni, ja rastet e reja gjatë 24 orëve

para 4 dite - InfoShqip

Në Maqedoninë e Veriut po vazhdon trendi i njejtë i infektimeve, ku nuk ka ulje të theksuar. Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 23 persona të...

Më shumë raste të reja me koronavirus në Shkup, Kumanovë e Tetovë (VIDEO)

para 4 dite - Pa censure

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2...

Ndërroi jetë 47 vjeçari nga Tetova i infektuar me koronavirus, dje ishte pranuar në spital

para 4 dite - Fakti Ditor

Një pacient 47 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë sot në mëngjes në Spitalin e Qytetit “8 Shtatori” në Shkup. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, ai ka qenë i infektuar me koronavirus, por ka vuajtu edhe...

Shtohen më shum raste të reja me koronavirus në Shkup, Kumanovë e Tetovë

para 4 dite - Portali Arena

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep 2...

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 23 raste të reja me Covid-19

para 4 dite - Epoka e Re

Gjatë 24 orëve të fundit, Maqedonia e Veriut ka regjistruar 23 raste të reja. Numri më i madh i të infektuarve është në Shkup, 12 raste, nga 4 të infektuar janë  në Tetova dhe rajonin e Kumanovës, Prilep...

Në Maqedoni të Veriut edhe një i vdekur nga Coronavirusi

para 4 dite - Ekonomia Online

Në Maqedoni të Veriut ka vdekur edhe një pacient me koronavirus, ndërsa numri i të vdekur ka shkuar në 112. Këtë e ka bërë të ditur Ministri i Shëndetësisë së këtij vendi, Venko Filipçe. Ai ka treguar...

Ndërroi jetë 47 vjeçari nga Tetova i infektuar me koronavirus, dje ishte pranuar në spital

para 4 dite - Pa censure

Një pacient 47 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë sot në mëngjes në Spitalin e Qytetit “8 Shtatori” në Shkup. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, ai ka qenë i infektuar me koronavirus, por ka vuajtu edhe...

23 persona të infektuar dhe 9 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para 4 dite - Shenja

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë bërë 702 testime, ndërsa janë regjistruar 23 raste të reja me Covid – 19. Shkup – 12 Kumanovë – 4 Prilep – 2 Tetovë – 4 Negotinë – 1 Deri më tani në mbarë vendin...

23 persona të infektuar me koronavirus, 1 viktimë nga Tetova

para 4 dite - Tetova1

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe është regjistruar një pacient që ka ndërruar jetë, bëhet fjalë për një person...

9 persona të shëruar nga Kovid-19, një viktimë në 24 orët e fundit

para 4 dite - Top-News

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe është regjistruar një pacient që ka ndërruar jetë, bëhet fjalë për një person...

Regjistrohen 23 raste me Kovid-19

para 5 dite - Tetova Sot

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

Ndërroi jetë 47 vjeçari nga Tetova i infektuar me koronavirus, dje ishte pranuar në spital

para 4 dite - Sharri

Një pacient 47 vjeçar nga Tetova ka ndërruar jetë sot në mëngjes në Spitalin e Qytetit “8 Shtatori” në Shkup. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, ai ka qenë i infektuar me koronavirus, por ka vuajtu edhe...

9 persona të shëruar nga Kovid-19, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 5 dite - Lajm

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

23 persona të infektuar, asnjë viktimë dhe 9 të shëruar nga Covid-19 në Maqedoni

para 4 dite - Fakti Ditor

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

Regjistrohen 23 raste me Kovid-19

para 4 dite - Republika

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

Situata me koronavirus nëpër qytetet e Maqedonisë / Shifrat zyrtare

para 4 dite - in7

Sot janë konfirmuar 23 raste të reja të të infektuarëve me koronavirus – numri i përgjithshëm i të diagnostikuarëve ka shkuar në 1921, 9 pacientë janë shëruar, kurse një person 1 person ka vdekur, njoftojnë...

Koronavirusi në Maqedoni, ja rastet e reja gjatë 24 orëve

para 5 dite - Zyrtare

Në Maqedoninë e Veriut po vazhdon trendi i njejtë i infektimeve, ku nuk ka ulje të theksuar. Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 23 persona të...

Të dhënat e fundit, ja sa të infektuar dhe të shëruar nga koronavirusi ka në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fundit

para 5 dite - Pa censure

Në Maqedoninë e Veriut po vazhdon trendi i njejtë i infektimeve, ku nuk ka ulje të theksuar. Sipas të dhënave të Institutit të Shëndetit Publik, gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 23 persona të...

23 persona të infektuar 9 të shëruar nga Kovid-19, asnjë viktimë në 24 orët e fundit

para 5 dite - Sharri

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

RMV, 23 të infektuar dhe 9 të shëruar nga Covid 19

para 5 dite - in7

Në 24 orët e fundit në mbarë vendin janë evidentuar 23 persona të infektuar me Kovid-19. Ndërkohë që 9 pacientë janë shëruar dhe asnjë nuk ka ndërruar jetë. Numri më i madh i të infektuarve është regjistruar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK