http://kariera.mk

Kordalov: Fushata të mos e cenojë shëndetin e qytetarëve

para 2 dite - Koha.mk

Në kohën e korona virusit, partitë duhet të zhvillojnë fushatë të sigurt me të cilën nuk do ta cenojnë shëndetin e qytetarët. Sipas komunikologut Bojan Kordalov, pa marrë parasysh nëse është fushata korrekte...

Kordalov: Fushata të mos e cenojë shëndetin e qytetarëve

para 2 dite - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 23/05/2020 16:07 Në kohën e korona virusit, partitë duhet të zhvillojnë fushatë të sigurt me të cilën nuk do ta cenojnë shëndetin e qytetarët. Sipas komunikologut Bojan Kordalov,...

Kordalov: Fushata të mos e cenojë shëndetin e qytetarëve

para 2 dite - Alsat-M

Në kohën e korona virusit, partitë duhet të zhvillojnë fushatë të sigurt me të cilën nuk do ta cenojnë shëndetin e qytetarët. Sipas komunikologut Bojan Kordalov, pa marrë parasysh nëse është fushata korrekte...

Kordalov: Fushata të mos e cenojë shëndetin e qytetarëve

para 2 dite - Alsat-M

Në kohën e korona virusit, partitë duhet të zhvillojnë fushatë të sigurt me të cilën nuk do ta cenojnë shëndetin e qytetarët. Sipas komunikologut Bojan Kordalov, pa marrë parasysh nëse është fushata korrekte...

Kordalov: Fushata të mos e cenojë shëndetin e qytetarëve

para 2 dite - Shprehja

loading... Në kohën e korona virusit, partitë duhet të zhvillojnë fushatë të sigurt me të cilën nuk do ta cenojnë shëndetin e qytetarët. Sipas komunikologut Bojan Kordalov, pa marrë parasysh nëse është...

Kordalov: Fushata të mos e cenojë shëndetin e qytetarëve

para 2 dite - Almakos

Alsat 2020-05-23T16:04:14+02:00 Në kohën e korona virusit, partitë duhet të zhvillojnë fushatë të sigurt me të cilën nuk do ta cenojnë shëndetin e qytetarët. Sipas komunikologut Bojan Kordalov, pa marrë...

Kordalov: Fushata të mos e cenojë shëndetin e qytetarëve

para 2 dite - Flaka

Në kohën e korona virusit, partitë duhet të zhvillojnë fushatë të sigurt me të cilën nuk do ta cenojnë shëndetin e qytetarët. Sipas komunikologut Bojan Kordalov, pa marrë parasysh nëse është fushata korrekte...

Kordalov: Fushata të mos e cenojë shëndetin e qytetarëve

para 2 dite - Arbresh

Në kohën e korona virusit, partitë duhet të zhvillojnë fushatë të sigurt me të cilën nuk do ta cenojnë shëndetin e qytetarët. Sipas komunikologut Bojan Kordalov, pa marrë parasysh nëse është fushata korrekte...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK