http://kariera.mk

“Artistët nuk shtypen”/ Rrënqeth Asqeriu mes lotësh, thirrje Ramës: Teatrin siç ishte…

para 6 dite - Standard

Aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Asqeriu në emisionin ”Kjo Javë” të Nisida Tufës në News24 ka thënë se rezistenca për Teatrin është më fisnikja dhe artistët nuk shtypen. Mes lotëve, ai thotë se artistët...

Aktori Bujar Asqeriu mes lotësh: Çfarë përjetova ditën kur u shemb teatri

para 6 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 19:14 Aktori i njohur, Bujar Asqeriu i ftuar në studion e emisionit “Kjo Javë” në News 24, ka lënë të kuptohet se është kërcënuar dhe mbajtur larg teatrit, por thotë...

Asqeriu mes lotësh thirrje Ramës: Teatrin siç ishte

para 6 dite - Mapo

Aktori i mirënjohur, Bujar Asqeriu, në emisionin “Kjo Javë” në News24 tha se rezistenca për Teatrin është më fisnikja dhe artistët nuk shtypen. Mes lotëve, ai thotë se artistët kanë në gjak lirinë dhe...

Teatri Kombëtar/ Asqeriu mes lotësh: Artistët nuk shtypen, kemi në gjak lirinë

para 6 dite - NOA

Aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Asqeriu në emisionin ”Kjo Javë” të Nisida Tufës në News24 ka thënë se rezistenca për Teatrin është më fisnikja dhe artistët nuk shtypen. Ai thotë se artistët kanë në...

Përlotet aktori Bujar Asqeriu: Kur pashë teatrin që shembej sa s'më pushoi zemra

para 6 dite - Albeu

Aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Asqeriu, ndërsa foli për shembjen e Teatrit Kombëtar, tha rezistenca për Teatrin është më fisnikja dhe se artistët nuk shtypen. Në emisionin “Kjo Javë”, aktori tha se...

Teatri/ Asqeriu mes lotësh në studion e ”Kjo Javë”: Artistët nuk shtypen, kemi në gjak lirinë (Thirrja për Ramën)

para 6 dite - BalkanWeb

Aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Asqeriu në emisionin ”Kjo Javë” të Nisida Tufës në News24 ka thënë se rezistenca për Teatrin është më fisnikja dhe artistët nuk shtypen. Ai thotë se artistët kanë në...

Kërcënime për ta mbajtur larg teatrit? Përlotet Bujar Asqeriu: S’kam pse i bëj publike, çfarë përjetova ditën kur u shemb teatri

para 6 dite - BalkanWeb

Aktori i njohur, Bujar Asqeriu i ftuar në studion e emisionit “Kjo Javë” në News 24, ka lënë të kuptohet se është kërcënuar dhe mbajtur larg teatrit, por thotë se shembja e tij ka qënë një goditje e thellë...

“Po pickoja veten, me dukej si një ëndër”, Bujar Asqeriu: Ditën kur u shemb Teatri piva disa qetësues, pata një një problem kardiak

para 6 dite - Gazeta Tema

Aktori i njohur, Bujar Asqeriu i ftuar në studion e emisionit “Kjo Javë” në News 24,  tha se ditën kur u shemb teatri ai ka pësuar një problem kardiak. “Unë u zgjova që në orën 4 e 30, po pickoja vetën,...

“I vranë shpirtërisht edhe qytetarët”- Përlotet aktori Bujar Asqeriu: Nuk shtypet artisti se ka në gjak lirinë. Çfarë përjetova ditën kur u shemb teatri

para 6 dite - Panorama

Aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Asqeriu, ndërsa foli për shembjen e Teatrit Kombëtar, tha rezistenca për Teatrin është më fisnikja dhe se artistët nuk shtypen. Në emisionin “Kjo Javë”, aktori tha se...

Teatri, rishfaqet Asqeriu mes lotësh: Artistët nuk shtypen, kemi në gjak lirinë

para 6 dite - LajmiFundit

Aktori i mirënjohur shqiptar, Bujar Asqeriu në emisionin ”Kjo Javë” të Nisida Tufës në News24 ka thënë se rezistenca për Teatrin është më fisnikja dhe artistët nuk shtypen. Ai thotë se artistët kanë në...

“Më dukej si ëndërr”, Bujar Asqeriu përlotet për Teatrin: Pickoja veten, pata dhe problem kardiak. Ja çfarë u thashë policëve

para 6 dite - Java News

Aktori i njohur, Bujar Asqeriu i ftuar në studion e emisionit “Kjo Javë” në News 24, ka lënë të kuptohet se është kërcënuar dhe mbajtur larg teatrit, por thotë se shembja e tij ka qënë një goditje e thellë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK