http://kariera.mk

Tirana del nga karantina, rrugët dhe sheshet mbushen plot me njerëz

para 6 dite - OraInfo

Rrugët e Tiranës shihen të mbushura plot me njerëz. Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - Klan Kosova

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - Indeks online

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

Rrugët dhe sheshet në Tiranë plot me njerëz

para 6 dite - RTV 21

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, Tirana ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Qytetarëve siç duket u ka sosur durimi duke...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - Lajmi.net

Kryeministri Rama njoftoi të premten që fundjava do të jetë e njëjtë për sa i përket kufizimeve, por këtë të shtunë kryeqyteti ngjasonte me ditët e tjera të javës. Deri në orën 10 duhet të qarkullonin...

Askush nuk po respekton rregullat në Tiranë, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - Sinjali

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - GazetaBlic

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - Zeri

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - RTK

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

para 6 dite - Ora news

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë ushqimoret dhe...

Thyhet urdhri në Berat/ Të gjitha baret, parukeritë, berberët e bizneset hapur, pronarët: Nuk jemi në dijeni të kufizimit

para 6 dite - BalkanWeb

Fundjava në Berat, të gjitha baret, restorantet, parukeritë e çdo biznes tjetër është i hapur, në kundërshtim me urdhrin e qeverisë dhe Ministrisë së Shëndetësisë,që lejon vetëm të Shtunën qëndrimin hapur...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - Gazeta e re

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - Zyrtare

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - Fakti Ditor

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - in7

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

Tirana jashtë karantine, rrugët dhe sheshet plot me njerëz

para 6 dite - Ekonomia Online

Ndonëse këtë fundjavë duhet të dilnin pensionistët dhe prindërit me fëmijë deri në 14-vjeç, kryeqyteti i Shqipërisë, ngjasoi me një ditë normale dhe lëvizje të të gjitha moshave. Bizneset e lejuara janë...

Qytetarët lëvizin lirshëm në Shkodrën e “kuqe”, nesër falet bajrami dhe mbahet mesha e parë me besimtarë

para 6 dite - ABC News

Shkodra është një zonë e kuqe nga koronavirusi, por qytetarët duket se është një ditë normale sot duke lëvizur lirshëm. Nuk janë ruajtur distancat dhe nuk është parë një bindje ndaj urdhrit të ministres...

Qytetarët shkelin urdhrin dhe derdhen rrugëve, policia nis aksionin për mbylljen e lokaleve

para 6 dite - ABC News

Ashtu si edhe javën e shkuar, kryeqytetasit sot duhej të mbylleshin në shtëpi dhe në rrugë në orare të caktuara duhej të qarkullonin vetëm nënat me fëmijë dhe pensionistët, por duket se banorëve u ka sosur...

Rrugët e Tiranës plotë, qytetarët refuzojnë masivisht urdhrin për t’u mbyllur në shtëpi

para 6 dite - ABC News

Kryeministri Rama njoftoi dje me një postim të shkurtër se regjimi i lëvizjes gjatë kësaj fundjave do të ishte i njëjtë me atë të fundjavës së shkuar duke nënkuptuar se ndalohet lëvizja e lirshme. Në lidhje...

Thyhet urdhri i Ramës në Berat, të gjitha baret, parukeritë, berberët e bizneset hapur

para 6 dite - LajmiFundit

Edhe pse qarku i Beratit është zonë e gjelbër, urdhri i qeverisë dhe Ministrisë së Shëndetësisë e parashikon qartë që fundjava ka rregulla. Sipas këtij urdhri, në fundjavë duhet të qëndrojnë të hapura...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK