http://kariera.mk

Portesta në Durrës për teatrin, procedohen penalisht regjisori Budina dhe politikani Ferdinand Xhaferri

para 3 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 20:17 Policia e Durrësit nisi procedim penal në gjendje të lirë ndaj regjisorit Robert Budina dhe kryetarit të PD në Durrës, Ferdinand Xhaferri, pas protestës së organizuar...

Durrës/ Mbledhja e firmave për rindërtimin e Teatrit Kombëtar, procedohen penalisht dy organizatorët

para 3 dite - Top Channel

DURRËS – Janë proceduar penalisht në gjendje të lirë,  2 organizatorë të tubimit të një grupi qytetarësh në Durrës të cilët kanë mbledhur firma për rindërtimin e Teatrit Kombëtar. Nën hetim janë vënë –...

Protesta për Teatrin në Durrës, policia procedon Edmond Budinën dhe Ferdinand Xhaferrin

para 3 dite - Mapo

DURRËS – Regjisori Robert Budina dhe ish-deputeti i PD, Ferdinand Xhaferri janë proceduar penalisht në gjendje të lirë nga policia e Durrësit për organizimin e tubimit para Pallatit të Kulturës. Në një...

Protesta për Teatrin në Durrës, procedohen Robert Budina dhe Ferdinand Xhaferri

para 3 dite - ABC News

Artisti Robert Budina dhe kreu i PD në Durrës Ferdinand Dervishi janë proceduar nga Policia e Durrësit pas tubimit të organizuar pasditen e sotme për të mbledhur firmat për rindërtimin e Teatri. LEXO EDHE:...

Protesta kundër teatrit të ri në Durrës, policia: Procedohen në gjendje të lirë dy organizatorët

para 3 dite - BalkanWeb

Policia e Durrësit ka proceduar në gjendje të lirë dy organizatorë të protestës së zhvilluar pasditen e sotme nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit kundër rindërtimit të teatrit të ri. Policia njofton se...

Dosja numër dy për Robert Budinën, këtë herë në procedim nga Policia e Durrësit

para 3 dite - Gazeta Shqip

Procedohet penalisht në gjendje të lirë nga policia e Durrësit regjisori Robert Budina dhe kreu lokal i PD-së Ferdinand Xhaferraj. Pasditen e së premtes Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit kërkoi nga durrsakët...

Protesta kundër teatrit të ri në Durrës, policia arreston dy organizatorë

para 3 dite - Standard

Policia e Durrësit ka proceduar në gjendje të lirë dy organizatorë të protestës së zhvilluar pasditen e sotme nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit kundër rindërtimit të teatrit të ri. Njoftimi i policisë:...

Protesta e artistëve në Durrës, policia procedon Robert Budinën

para 3 dite - NOA

Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit zhvilloi sot një protestë në qytetin e Durrësit, teksa u mblodhën edhe firma për rindërtimin e Teatrit Kombëtar. Pas përfundimit të tubimit, janë proceduar në gjendje të...

Rama vijon raprezaljet – Procedohen Robert Budina dhe Ferdinand Xhaferri se protestuan në Durrës

para 3 dite - Koha Jone

Regjisori Robert Budina dhe kryetari i PD në Durrës, Ferdinand Xhaferri janë proceduar në gjendje të lirë, pas protestës së organizuar në Durrës. Policia bën të ditur se ata akuzohen për “Organizim dhe...

Tubimi i Aleancës në Durrës për Teatrin, procedohen Robert Budina dhe Ferdinand Xhaferri

para 3 dite - Vizion Plus

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht në gjendje të lirë regjisorin Robert Budina dhe kreun e PD-së në Durrës, Ferdinand Xhaferri, si dy organizatorë të protestës së të premtes nga Aleanca për Mbrojtjen...

para 3 dite - Ora news

Regjisori Robert Budina dhe kryetari i PD në Durrës, Ferdinand Xhaferri janë proceduar në gjendje të lirë, pas protestës së organizuar në Durrës. Policia bën të ditur se ata akuzohen për "Organizim dhe...

Tubimi i Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit në Durrës, policia procedon Robert Budinën dhe Ferdinand Xhaferrin

para 3 dite - Panorama

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht në gjendje të lirë dy organizatorë të protestës së sotme në qytetin bregdetar të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Ata janë Robert Budina dhe Ferdinand Xhaferri...

Policia procedon Robert Budinën dhe Ferdinand Xhaferrin

para 3 dite - Syri

Policia e Durrësit ka proceduar penalisht në gjendje të lirë dy organizatorë të protestës së sotme në qytetin bregdetar të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit. Ata janë Robert Budina dhe Ferdinand Xhaferri...

Durrës/ Mblodhën firmat për rindërtimin e Teatrit, procedohen penalisht dy organizatorët

para 3 dite - Java News

DURRËS – Janë proceduar penalisht në gjendje të lirë, 2 organizatorë të tubimit të një grupi qytetarësh në Durrës të cilët kanë mbledhur firma për rindërtimin e Teatrit Kombëtar. Nën hetim janë vënë –...

Protesta kundër teatrit të ri në Durrës, policia: Procedohen në gjendje të lirë dy organizatorët

para 3 dite - LajmiFundit

Policia e Durrësit ka proceduar në gjendje të lirë dy organizatorë të protestës së zhvilluar pasditen e sotme nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit kundër rindërtimit të teatrit të ri. Policia njofton se...

Protesta kundër teatrit të ri në Durrës, policia: Procedohen në gjendje të lirë dy organizatorët

para 3 dite - LajmiFundit

Policia e Durrësit ka proceduar në gjendje të lirë dy organizatorë të protestës së zhvilluar pasditen e sotme nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit kundër rindërtimit të teatrit të ri. Policia njofton se...

Protesta kundër teatrit të ri në Durrës, policia: Procedohen në gjendje të lirë dy organizatorët

para 3 dite - Gazeta Telegraf

Policia e Durrësit ka proceduar në gjendje të lirë dy organizatorë të protestës së zhvilluar pasditen e sotme nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit kundër rindërtimit të teatrit të ri. Policia njofton se...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK