http://kariera.mk

Hetem Ramadani: Koronavirusi u përdor për të kontrolluar njerëzit, për të shitur ilaçet, pastruar magazinat e ushqimeve dhe futur frikën njerëzimit

para 6 dite - Gazeta Tema

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi është aplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I...

Hipokrati, Hetem Ramadani: Pandemia u përdor për të kontrolluar njerëzit

para 6 dite - Top Channel

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi ështëaplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I ftuar...

Mjeku popullor shqiptar ka dyshime të forta për vaksinën: Bill Gates do ti bëjë një të keqe të madhe njerëzimit…

para 6 dite - Standard

Aplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani e shikon me dyshim zgjidhjen për ta eliminuar COVID-19 nëpërmjet vaksinës. Ai mendon se ithtarët e vaksinës, e sidomos miliarderi Bill Gates, ka tjetër...

Deklaratë e fortë/ Habit Hetem Ramadani: Pandemia u përdor për të kontrolluar njerëzit, për të shitur ilaçet…

para 6 dite - Standard

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi është aplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I...

Ramadani: Unë e kalova virusin që në shkurt, izolimi ka për të lënë pasoja psikologjike

para 6 dite - Gazeta Shqip

Vetë Ramadani pohoi gatë intervistës në emisionin “Hipokrati” se e ka kaluar coronavirus që në shkurt të këtij viti se dhe në asnjë moment nuk është izoluar, as ai e as familjarët e tij. “Unë besoj që...

Hipokrati, Hetem Ramadani: Pandemia u përdor për të kontrolluar njerëzit

para 6 dite - Koha Jone

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi është aplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I...

Ramadani ka dyshime për vaksinën e COVID-19: Bill Gates ka qëllime të tjera

para 6 dite - Gazeta Shqip

Aplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani e shikon me dyshim zgjidhjen për ta eliminuar COVID-19 nëpërmjet vaksinës. Ai mendon se ithtarët e vaksinës, e sidomos miliarderi Bill Gates, ka tjetër...

Hipokrati/ Deklarata e fortë e Hetem Ramadanit: COVID-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit

para 6 dite - Gazeta Shqip

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi është aplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I...

Hetem Ramadani: Pandemia u përdor për të kontrolluar njerëzit (VIDEO)

para 6 dite - Tetova1

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi ështëaplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I ftuar...

Hipokrati, Hetem Ramadani: Pandemia u përdor për të kontrolluar njerëzit

para 6 dite - Tetova Sot

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi ështëaplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I ftuar...

Hipokrati, Hetem Ramadani: Pandemia u përdor për të kontrolluar njerëzit

para 6 dite - Pa censure

Pandemia e Covid-19 u përdor për të kontrolluar njerëzit nga grupe të mëdha interesi. I këtij mendimi ështëaplikuesi i mjekësisë alternative Hetem Ramadani i cili në asnjë moment nuk është izoluar. I ftuar...

Arsyeja e pathënë për izolimet

para një jave - Gazeta Express

OP/ED Gazeta Express 20/05/2020 16:03 Qeveritë nuk mund të pranojnë haptas se “lehtësimi i kontrolluar” i masave kufizuese për frenimin e COVID-19 në të vërtetë nënkupton progres të kontrolluar drejt të...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK