http://kariera.mk

Covid-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - Flaka

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Shqipëri, 8 raste të reja me COVID-19

para 6 dite - Portalb

Në Shqipëri janë konfirmuar 8 raste të reja me koronavirusin e ri (COVID-19), duke e rritur numrin e përgjithshëm të rasteve në 989, përfshirë edhe personat që kanë ndërruar jetë, transmeton Anadolu Agency...

Shqipëria shënon 8 raste të reja me koronavirus

para 6 dite - Albinfo

Në Shqipëri janë shënuar edhe 8 raste të reja me pandeminë e kornavirusit gjatë 24 orëve të fundit, kështu ka njoftuar Ministria e Shëndetësisë. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë shpërndarja gjeografike...

SHQIPËRI: 8 RASTE TË REJA ME COVID-19

para 6 dite - Klan Macedonia

Tirane durresi dhe kruja vijojne te kene vatra aktive te koroanvirusit. 8 rastet e reja te 20 oreve te fundit jane identifikua ne keto qyetet. “J anë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid19...

Tetë raste të reja me Covid-19 në Shqipëri

para 6 dite - RTV 21

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Tetë raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para 6 dite - Telegrafi

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me COVID-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Shqipëri, 8 raste të reja me COVID-19

para 6 dite - Portalb

Në Shqipëri janë konfirmuar 8 raste të reja me koronavirusin e ri (COVID-19), duke e rritur numrin e përgjithshëm të rasteve në 989, përfshirë edhe personat që kanë ndërruar jetë, transmeton Anadolu Agency...

Kriza – Në Kosovë më shumë raste me COVID-19 se në Shqipëri

para 6 dite - Kallxo

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 8 raste të reja, 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar

para 6 dite - Medial

TIRANË, 23 maj/MEDIAL/ Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se brenda 24 orëve janë identifikuar 8 raste të reja pozitivë me COVID-19. Rovena Daja, eksperte pranë Instituti i Shëndetit...

Shkon në 989 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, sot 8 raste të reja

para 6 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 23/05/2020 11:06 Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri, me 8 raste te reja, 5 ne Tirane, 2 ne Durres dhe nje ne Kruje. Te dhenet e reja jane...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 8 raste të reja, ja ku zgjerohet harta…

para 6 dite - Top Channel

Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete. 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Rovena Daja Instituti i Shëndetit Publik Ju paraqesim situatën epidemiologjike të Covid19 në Shqipëri, në 24 orët...

Covid-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

989 shqiptarë janë prekur deri tani nga koronavirusi, ja sa është shifra e të shëruarve

para 6 dite - Vizion Plus

989 qytetarë kanë rezultuar pozitiv në Shqipëri me COVID-19 nga fillimi I pandemisë e deri më tani. Prej tyre, sipas Ministrisë së Shëndetesise, rreth 79% janë të shëruar. Aktualisht në shërbimin infektiv...

Rritet numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri

para 6 dite - Sinjali

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me COVID-19 dhe janë konfirmuar pozitiv 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Tetë raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para 6 dite - TV Koha

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me COVID-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Tetë raste të reja në Shqipëri me Covid-19

para 6 dite - Indeks online

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

8 raste të reja me Covid-19, Tirana sërish vatra më e madhe

para 6 dite - Klan

8 raste të reja me Covid-19, Tirana sërish vatra më e madhe Në 24 orët e fundit në vendin kanë rezultuar 8 persona pozotivë me Covid-19, nga 200 të testuar. Në një deklaratë për mediat, Rovena Daja nga...

COVID-19/ Bie sërish numri, 200 testime, 8 raste të reja, shkon në 989 numri i të prekurve

para 6 dite - BalkanWeb

Janë 200 testime dhe 8 raste të reja me COVID-19. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete. 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Rovena Daja nga Instituti i Shëndetit Publik tha sot se situata...

Afër 1 mijë persona të infektuar me koronaviurs në Shqipëri

para 6 dite - OraInfo

Po vazhdon të rritet numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipëri. Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri, me 8 raste te reja, 5 ne Tirane, 2 ne Durres dhe nje...

Covid-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - Shprehja

loading... Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste...

para 6 dite - Ora news

Situata epidemiologjike e Covid19 në Shqipëri vijon të jetë e qëndrueshme. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete ndërsa 79% e të prekurve nga COVID-19 tashmë janë të shëruar. Dr. Rovena Daja e Institutit...

Tetë raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para 6 dite - Koha.net

Tetë raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë shpërndarja gjeografike e rasteve vijon: 5 raste në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë,...

COVID-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - RTK

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

COVID-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - Lajmi.net

Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë, kontakte të rasteve të mëparshme pozitive. Të shëruar janë 6 qytetarë. “Nga fillimi i epidemisë janë kryer...

Numri i të prekurve shkoi 989, si lëvizi sot harta

para 6 dite - Albeu

Janë 200 testime dhe 8 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, çka tregon një rënie nga një ditë më parë kur ishin 12 raste . Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë...

Shkon në 989 numri i të prekurve nga koronavirusi në Shqipëri

para 6 dite - Standard

Janë 200 testime dhe 8 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit, çka tregon një rënie nga një ditë më parë kur ishin 12 raste. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë...

Covid-19/ Aktualisht 175 raste aktive, si është shpërndarja gjeografike dhe shtrimet në spital

para 6 dite - NOA

Aktualisht në vendin tonë janë 175 persona aktivë me koronavirus, kryesisht ne Tiranë, Durrës Krujë, Shkodër. Shpërndarja gjeografike e tyre është në Tiranë 62; Durrës 50; Krujë 27; Shkodër 10; Berat 10;...

Virusi drejt shuarjes, 8 të infektuar dhe 6 të shëruar në 24 orët e fundit

para 6 dite - Shekulli

Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste pozitve, duke e çuar totalin në 989. Mësohet se 5 raste jnë në Tiranë, 2 në Durrës...

16 të shtruar, 6 të shëruar/ Vazhdon zgjerimi në Tiranë, Durrës dhe Krujë

para 6 dite - Syri

Ministria e Shëndetësisë raporton 8 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. "Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë, kontakte të rasteve...

E FUNDIT/ Vetëm 8 raste të reja, si u zgjerua sot harta

para 6 dite - Albeu

Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 8 raste te reja. Te dhenet e reja jane bërë publike sot nga Ministria e Shëndetësisë, në raportin e situatës më të fundit...

Tre qytete sërish me raste të reja të koronavirusit në Shqipëri

para 6 dite - Vizion Plus

8 raste të reja me Covid-19 janë evidentuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Ministria e Shëndetësise në buletinin e përditshëm bëri të ditur se u testuan 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid19...

8 raste të reja me Covid-19, Tirana sërish vatra më e madhe

para 6 dite - Gazeta Tema

Në 24 orët e fundit në vendin kanë rezultuar 8 persona pozotivë me Covid-19, nga 200 të testuar. Në një deklaratë për mediat, Rovena Daja nga ISHP bëri me dije se rastet janë evidentuar 5 në Tiranë, 2...

Koronavirusi, konfirmohen 8 infektime të reja

para 6 dite - NOA

Konfirmohen 8 infektime të reja në 24 orët e fundit, nga 200 qytetarë të testuar si të dyshuar të prekur me Covid-19. Shpërndarja gjeografike e rasteve është: 5 raste në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë,...

Shkon në 989 numri i të prekurve me koronavirus në vend, sot 8 raste të reja. Ja harta e përhapjes

para 6 dite - Panorama

Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 8 raste te reja, 5 ne Tirane, 2 ne Durres dhe nje ne Kruje. Te dhenet e reja jane bërë publike sot nga Ministria e Shëndetësisë,...

8 raste të reja me koronavirus, ja tre qytetet e “nxehta”

para 6 dite - Gazeta Shqip

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar të dhënat e fundit në lidhje me situatën në vend për shkak të koronavirusit. Në 24 orët e fundit janë regjistruar 8 raste të reja, 5 në qytetin e Tiranës, 2 në Durrës...

Dalin shifrat/ Sa pacientë janë të shtruar dhe në terapoi intensive dhe sa është numri i të prekurve aktivë me koronavirus

para 6 dite - Panorama

Nderkohe qe numri i te prekurve me koronavirus ne vend eshte shtuar sot me 8 raste te reja, situata ne spital nuk paraqet shume ndryshim nga ajo e nje dite me pare. “Aktualisht në shërbimin infektiv janë...

Bie numri i të infektuarve/ Vetëm 8 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

para 6 dite - Mapo

8 është numri i rasteve të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, 4 më pak se një ditë më parë. 200 persona të dyshuar me COVID-19 janë testuar një ditë më parë. Nga 8 rastet e reja, 5 raste janë në...

E FUNDIT/ Shkon në 989 numri i të prekurve nga koronavirusi, 8 raste të reja sot

para 6 dite - ABC News

ISHP raporton se gjatë 24 orëvë të fundit janë konstatuar 8 raste të reja me koronavirus duke e çuar në 989 qytetarë. 5 raste të reja janë konstatuar sot në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë. ISHP konfirmon...

Shkon në 989 numri i të prekurve me Covid-19 në Shqipëri, 8 raste në 24 orët e fundit

para 6 dite - Koha Jone

Ministria e Shëndetësisë raporton 8 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. 5 raste në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë. Njoftimi i plotë i Ministrisë së Shëndetësisë: Ju paraqesim situatën...

Ministria e Shëndetësisë: 8 raste të reja, shkon në 989 numri i të prekurve

para 6 dite - Syri

Ministria e Shëndetësisë raporton 8 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. 5 raste të reja janë konstatuar në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë. ISHP konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë...

Edhe 3 raste të reja me koronavirus në Krujë

para 6 dite - Syri

Kruja vijon që të mbetet një nga zonat e kuqe në vend, me raste sporadike të COVID-19, që kanë si pikënisje disa biznese fason në qytet dhe më pas u zgjeruan dhe te familjarët e personave të prekur. Në...

3 raste të reja me koronavirus në Krujë

para 6 dite - Mapo

Kruja vijon që të mbetet një nga zonat e kuqe në vend, me raste sporadike të COVID-19, që kanë si pikënisje disa biznese fason në qytet dhe më pas u zgjeruan dhe te familjarët e personave të prekur. Në...

COVID-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - Gazeta e re

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Covid-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - Lajm

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Covid-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - Tetova Sot

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Tetë raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para 6 dite - Shenja

Tetë raste të reja me Covid-19 janë konfirmuar në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë shpërndarja gjeografike e rasteve vijon: 5 raste në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë,...

Dalin shifrat/ Aktualisht 175 raste aktive me COVID, si është shpërndarja gjeografike dhe shtrimet në spital

para 6 dite - Java News

Aktualisht në vendin tonë janë 175 persona aktivë me koronavirus, kryesisht ne Tiranë, Durrës Krujë, Shkodër. Ndërkohë në 24 orët e fundit janë konfirmuar 8 infektime të reja nga 200 qytetarë të testuar...

LAJM I FUNDIT/ Ministria e Shëndetësisë: 8 raste të reja, shkon në 989 numri i të prekurve

para 6 dite - Lexo

Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 8 raste te reja, 5 ne Tirane, 2 ne Durres dhe nje ne Kruje. Te dhenet e reja jane bërë publike sot nga Ministria e Shëndetësisë,...

Tetë raste të reja në Shqipëri, shkon në 989 numri i të prekurve nga koronavirusi

para 6 dite - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë raporton 8 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. 5 raste në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë. Njoftimi i plotë i Ministrisë së Shëndetësisë: Ju paraqesim situatën...

MSH jep të dhënat: Shënohen 8 raste të reja me COVID-19, arrin në 989 numri i të prekurve

para 6 dite - Almakos

Ministria e Shëndetësisë bën me dije se gjatë 24 orëvetë fundit janë shëuar 8 raste të reja me COVID-19, duke çuar në 989 në total numrin e të infektuarve. Dr. Rovena Daja nga Instituti i Shëndetit Publik...

8 raste me COVID-19 gjatë 24 orëve të fundit/ Shkon në 989 numri i të prekurve me koronavirus në vend

para 6 dite - Java News

Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 8 raste te reja, 5 ne Tirane, 2 ne Durres dhe nje ne Kruje. Te dhenet e reja jane bërë publike sot nga Ministria e Shëndetësisë,...

Covid-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - Fakti Ditor

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Shkon në 989 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri, sot 8 raste të reja

para 6 dite - Arbresh

Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në Shqipëri, me 8 raste te reja, 5 ne Tirane, 2 ne Durres dhe nje ne Kruje. Te dhenet e reja jane bërë publike sot nga Ministria e Shëndetësisë,...

Tetë raste të reja me Coronavirus në Shqipëri

para 6 dite - Ekonomia Online

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me COVID-19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Shqipërisë i shtohen edhe tetë raste me Covid

para 6 dite - Epoka e Re

Situata epidemiologjike me Covid-19 në Shqipëri vijon të jetë e qëndrueshme. Për më shumë se tri javë nuk ka humbje të jetëve të njerëzve, ndërsa 79 % e të prekurve nga Covid-19 tashmë janë shëruar. Dr....

E fundit – Shkon në 989 numri i të prekurve nga koronavirusi

para 6 dite - ElbasaniPlus

Sipas Ministrisë së Shëndetësisë nga 200 testet e kryera në 24 orët e fundit vetëm 8 tamponë kanë rezultuar pozitive me COVID19. Për t’u evidentuar është fakti se prej 3 javësh nuk kemi humbje jete, ndërkohë...

Shqipëria me 8 raste të reja koronare, vdekjet në harresë

para 6 dite - Te Sheshi

Janë vetëm 8 rastet e reja me koronavirus në Shqipëri, ku shqetësimi i vetëm mbetet shtimi i rasteve me trajtim spitalor. Ndërkohë, Corona vijon të vërtitet në trekëndëshin Tiranë-Durrës-Krujë. Lajmi ...

COVID-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - Periskopi

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

Harta/Vazhdon zgjerimi në Tiranë, Durrës dhe Krujë

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Ministria e Shëndetësisë raporton 8 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. “Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë, 2 në Durrës dhe 1 në Krujë, kontakte të rasteve...

Tri qytetet problematike, MSH: 8 raste te reja me koronavirus ne Shqiperi

para 6 dite - LajmiFundit

Ministria e shendetesise njoftoi se ne 24 oret e fundit jane konfirmuar 8 raste te reja me koronavirus ne Shqiperi. Sipas Dr. Rovena Daja nga Instituti i Shëndetit Publik, për më shumë se 3 javë nuk kemi...

COVID-19, tetë raste të reja në Shqipëri

para 6 dite - KosovaPress

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë testuar 200 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid19 dhe janë konfirmuar pozitivë 8 raste. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 5 raste në Tiranë,...

8 raste të reja, shkon 989 numri i të prekurve nga COVID-19

para 6 dite - Illyria

Për më shumë se 3 javë nuk ka humbje jete. 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Rovena Daja nga Instituti i Shëndetit Publik Ju paraqesim situatën epidemiologjike të Covid19 në Shqipëri, në 24...

Shkon në 989 numri i të prekurve me koronavirus në vend, sot tetë raste të reja. Ja harta e përhapjes

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Ka shkuar në 989 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 8 raste te reja, 5 ne Tirane, 2 ne Durres dhe nje ne Kruje. Te dhenet e reja jane bërë publike sot nga Ministria e Shëndetësisë,...

Koronavirusi në Shqipëri / Gjendja momentale sipas qyteteve

para 7 dite - in7

173 persona rezultojnë aktivë me COVID-19 në Shqipëri, kryesisht ne Tiranë, Durrës Krujë, Shkodër. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, kurba epidemike ka paraqitur qëndrueshmëri gjatë dy javëve të fundit,...

CoVid-19/ Rritet sërish numri, 12 raste të reja në Shqipëri

para 7 dite - in7

12 raste të reja në vend janë konfirmuar me covid-19. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet:...

Ministria e Shëndetësisë: 129 pacientë janë shtruar në spital, pesë janë në respirator

para një jave - Telegrafi

Gjithsej 129 pacientë të infektuar me Covid-19 janë shtruar në spital në departamentet e sëmundjeve infektive në të gjithë vendin, pesë prej të cilëve janë në respirator, thonë nga Ministria e Shëndetësisë...

Shqipëri, 12 raste të reja me COVID-19

para një jave - Portalb

Numri i përgjithshëm i rasteve me koronavirusin e ri (COVID-19) në Shqipëri është rritur në 981, pasi janë regjistruar edhe 12 raste të reja, transmeton Anadolu Agency (AA). Gjatë 24 orëve të fundit janë...

CoVid-19/ Rritet sërish numri, 12 raste të reja në vend: 7 raste në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Krujë dhe 1 në Durrës

para një jave - 24 ore

12 raste të reja në vend janë konfirmuar me covid-19. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet:...

Covid-19 në Shqipëri/ Sa pacientë aktivë kemi me koronavirus?

para një jave - Top Channel

173 persona rezultojnë aktivë me COVID-19 në vendin tonë, kryesisht ne Tiranë, Durrës Krujë, Shkodër. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, kurba epidemike ka paraqitur qëndrueshmëri gjatë dy javëve të fundit,...

Shqipëri, 12 raste të reja me koronavirus

para një jave - TV21

Në 24 orët e fundit janë shënuar 12 raste të infektuara me Covid-19 në Shqipëri. Gjatë këtyre orëve janë testuar 174 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19. Shpërndarja gjeografike e rasteve është...

Më shumë se 3 javë asnjë humbje jete, Ministria e Shëndetësisë: 12 raste të reja me COVID-19, 79% e të prekurve të shëruar

para një jave - Medial

TIRANË, 22 maj/MEDIAL/Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë identifikuar 12 raste pozitivë me koronavirus. Gjithashtu Ministria bën me dije se për më shumë...

Më shumë se 3 javë asnjë humbje jete, Ministria e Shëndetësisë: 12 raste të reja me COVID-19, 79% e të prekurve të shëruar

para një jave - Zhurnal

Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë identifikuar 12 raste pozitivë me koronavirus. Gjithashtu Ministria bën me dije se për më shumë se 3 javë nuk ka...

12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - RTV 21

Në 24 orët e fundit janë shënuar 12 raste të infektuara me Covid-19 në Shqipëri. Gjatë këtyre orëve anë testuar 174 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19. Shpërndarja gjeografike e rasteve është...

Edhe 12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Zeri

12 raste të reja në Shqipëri janë konfirmuar me covid-19. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha...

12 raste të reja me coronavirus në Shqipëri

para një jave - Kallxo

Në 24 orët e fundit janë shënuar 12 raste të infektuara me COVID-19 në Shqipëri. Gjatë këtyre orëve anë testuar 174 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19. Shpërndarja gjeografike e rasteve është...

Më shumë se 3 javë asnjë humbje jete, Ministria e Shëndetësisë: 12 raste të reja me COVID-19, 79% e të prekurve të shëruar

para një jave - Medial

TIRANË, 22 maj/MEDIAL/Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë identifikuar 12 raste pozitivë me koronavirus. Eugena Tomini, shefja e Survejancës dhe Shërbimit...

CoVid-19/ Rritet sërish numri, 12 raste të reja në vend

para një jave - Top Channel

12 raste të reja në vend janë konfirmuar me covid-19. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet:...

12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri në 24 orët e fundit

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 22/05/2020 11:06 Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Shqipëri janë konfirmuar 12 raste të reja me koronavirus. Tashmë numri total i të prekurve shkon...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 12 raste të reja, shkon në 981 numri i të prekurve

para një jave - Medial

TIRANË, 22 maj/MEDIAL/Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ka informuar se në 24 orët e fundit janë identifikuar 12 raste pozitivë me koronavirus. Eugena Tomini, shefja e Survejancës dhe Shërbimit...

CoVid-19/ Rritet sërish numri i rasteve, 12 raste të reja në vend

para një jave - Top Channel

12 raste të reja në vend janë konfirmuar me covid-19. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet:...

Edhe 12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Lajmi.net

Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet: Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të fundit...

12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Koha.mk

Është rritur në 12 numri i rasteve të reja me Covid-19 në Shqipëri. Sipas njoftimit nga Instituti i Shëndetit Publik, për më shumë se tri javë nuk ka pasur vdekje si pasojë e koronavirusit, ndërkaq 79...

Sërish rritet numri i të infektuarve me koronavirus në Shqipër

para një jave - OraInfo

12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri në 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit në Shqipëri janë konfirmuar 12 raste të reja me koronavirus. Tashmë numri total...

Sa persona janë aktiv me koronavirus në Shqipëri?

para një jave - Sinjali

173 persona rezultojnë aktivë me COVID-19 në vendin tonë, kryesisht ne Tiranë, Durrës Krujë, Shkodër. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, kurba epidemike ka paraqitur qëndrueshmëri gjatë dy javëve të fundit,...

Koronavirusi/ Rikthehet rreziku në Fier, shpërthen një vatër e re

para një jave - Mapo

Dy raste të reja me koronavirus janë regjistruar gjatë orëve të fundit në lagjen ‘Liri’ të Fierit. ISHP thotë se mund të jenë kontakte të një farmacisti të infektuar, që është në të njëjtën lagje. Ata...

COVID-19/ 12 raste të reja, shkojnë në 981 të prekurit. Rritet numri i pacientëve në Spitalin Infektiv

para një jave - BalkanWeb

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 dhe numri i të prekurve nga fillimi i pandemisë në vend shkon në 981. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete,...

Rritet numri i të shtruarve në spital, Tirana më shumë të infektuar në 24 orë

para një jave - Klan

Rritet numri i të shtruarve në spital, Tirana më shumë të infektuar në 24 orë Në 24 orët e fundit në vendit tonë janë shënuar 12 raste të reja me Covid-19, nga 174 persona të testuar. Në një dalje për...

Rëndohet situata në Infektiv/ Më shumë pacientë të shtruar dhe në terapi intensive

para një jave - Vizion Plus

Epidemiologia Eugena Tomini dha një tjetër lajm të keq këtë të premte. Përveç rritjes së numrit të të infektuarve, është rënduar dhe situata në Spitalin Infektiv. Nga 14 pacientë që ishin një ditë më parë,...

12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - GazetaBlic

Është rritur në 12 numri i rasteve të reja me Covid-19 në Shqipëri. Sipas njoftimit nga Instituti i Shëndetit Publik, për më shumë se tri javë nuk ka pasur vdekje si pasojë e koronavirusit, ndërkaq 79...

12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Koha.net

Është rritur në 12 numri i rasteve të reja me Covid-19 në Shqipëri. Sipas njoftimit nga Instituti i Shëndetit Publik, për më shumë se tri javë nuk ka pasur vdekje si pasojë e koronavirusit, ndërkaq 79...

COVID-19/ Rikthehet rreziku në Fier, shpërthen një vatër e re

para një jave - Syri

Dy raste të reja me koronavirus janë regjistruar gjatë orëve të fundit në lagjen 'Liri' të Fierit. Burime thonë se mund të jenë kontakte të një farmacisti të infektuar, që është në të njëjtën lagje. Ata...

12 raste të reja, si lëvizi sot harta në vend

para një jave - Albeu

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 dhe numri i të prekurve nga fillimi i pandemisë në vend shkon në 981. Vihet re numri ka zbritur me dy raste ndërkohë...

Rritet sërish numri, 12 raste të reja në vend

para një jave - RTK

Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet: Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të fundit...

Rritje të rasteve me koronavirus në Shqipëri, shtohen rastet aktive në 4 qytete

para një jave - ABC News

Pas disa ditësh ku u raportua se në spitalin Infektiv nuk kishte të shtruar të tjerë, sot ka pasur një numër të shtuar rastesh që kërkonin asistencë mjekësore në Covid 1. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë...

Fieri rikthehet në hartën COVID, konfirmohet një rast i ri në Durrës

para një jave - ABC News

Fieri është rikthyer në hartën COVID në vendin tonë. Gjatë 24 orëve të fundit siç raporton ISHP, janë konstatuar 2 raste të reja me koronavirus. Burime për Abc Neës bëjnë me dije se rastet e reja me koronavirus...

Publikohet bilanci i 24 orëve të fundit rreth koronavirusit në Shqipëri

para një jave - Sinjali

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka njoftuar se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit dhe numri total i të prekurve nga fillimi i pandemisë në shkon në 981. Për më shumë...

Shtohet numri i pacientëve tek Infektivi, 5 prej tyre në terapi intensive

para një jave - Albeu

Ka shkuar sot në 981 numri i të nfektuarve, teksa prej tyre mbeten aktivë 173 persona, kryesisht në Tiranë, Durrës Krujë, Shkodër. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe ky është një indikator...

Rritjet numri i shtrimeve tek Infektivi, rastet aktive të të prekurve me koronavirus

para një jave - NOA

Pas një situate të qëndrueshme dhe të stabilizuar të rasteve me koronavirus që kanë kërkuar shërbim spitalor, sot ka një rritje të rasteve në spitalin Infektiv. Aktualisht janë të shtruar 17 pacientë dhe...

Rritja e rasteve të reja, ja sa pacientë aktivë kemi me koronavirus. Apeli që bën Ministria e Shëndetësisë

para një jave - Panorama

Në vendin tonë aktualisht janë 173 persona aktivë me COVID19, kryesisht ne Tiranë, Durrës Krujë, Shkodër. Sipas Ministrise se Shendetesise, kurba epidemike ka paraqitur qëndrueshmëri gjatë dy javëve të...

Rritje të rasteve me koronavirus në Shqiperi, rriten rastet aktive në 4 qytete

para një jave - ABC News

Pas disa ditësh ku u raportua se në spitalin Infektiv nuk kishte të shtruar të tjerë, sot ka pasur një numër të shtuar rastesh që kërkonin asistencë mjekësore në Covid 1. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë...

Rritet numri i të shtruarve në spital, ja si zgjerohet harta

para një jave - Syri

ISHP konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konfirmuar 12 raste me koronavirus duke e çuar në 981 numrin total të të prekurve. Deri më tani raportohet se janë ende aktivë 173 persona, ndërsa gjatë...

E FUNDIT/ Shtohet përsëri numri i të prekurve nga koronavirusi në vend

para një jave - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 12 persona, dhe shkon në total në 981 numri i të prekurve . Ratet e reja janë konkretisht 7 në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Krujë dhe 1 në...

SHIFRAT/ Instituti i Shëndetit Publik bën bilancin: Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete, 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar. Ja situata gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Gazeta Tema

Dr. Eugena Tomini ka bërë përditësimin e situatës së shkaktuar nga Covid-19. Ndër të tjera ajo shprehet: Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të fundit të situatës së COVID 19 në Shqipëri. Kurba epidemike...

MSH: Konfirmohen 12 raste të reja me koronavirus në vend

para një jave - Standard

12 raste të reja në vend janë konfirmuar me covid-19. Njoftimi nga MSH: Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të fundit të situatës së COVID 19 në Shqipëri. Kurba epidemike ka paraqitur qëndrueshmëri gjatë...

Lajm i keq/ Rritet sërish numri i të infektuarve në orët e fundit në vendin tonë

para një jave - Vizion Plus

Shtohen të infektuarit në 24 orët e fundit në Shqipëri. Epidemiologia Eugena Tomini përditësoi shifrat dhe deklaroi se kurba ka pësuar sërish luhatje. Ndryshe nga e enjtja, kur patëm vetëm pesë raste,...

Konfirmohen 12 infektime të reja në orët e fundit/ Qytetet ku shpërndahen

para një jave - NOA

Konfirmohen 12 persona të tjerë të prekur me koronavirus nga 174 testime të kryera në 24 orët e fundit. Prej tyre 7 kanë rezultuar në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Krujë dhe një në Durrës. Ndërkohë në orët e...

12 raste pozitive me koronavirus në 24 orët e fundit, shtohen të shtruarit në spital

para një jave - Shekulli

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 12 raste pozitive me koronavirus në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale bëri me dije se në 24 orët e fundit janë testuar 174 persona të dyshuar...

Pas situatës së qendrueshme/ Rritet numri i të shtruarve në Infektiv, ja sa pacientë janë në terapi intensive

para një jave - Panorama

Pas një situate të qëndrueshme dhe të stabilizuar të rasteve që kanë kërkuar shërbim spitalor, sot situata ka ndryshuar per keq. Ministria e Shendetesise beri me dije se kemi një rritje të rasteve në spitalin...

para një jave - Ora news

Në 24 orët e fundit janë shënuar 12 raste të infektuara me Covid-19. Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 174 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19. Deri më sot janë konfirmuar pozitivë me COVID-19...

Shkon në 981 numri i të prekurve me koronavirus në vend, sot 12 raste të reja. Ja harta e përhapjes

para një jave - Panorama

Ka shkuar në 981 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 12 raste te reja e konkretisht 7 ne Tirane, 2 ne Fier, 2 ne Kruje dhe 1 ne Durres. Ministria ka njoftiuar sot per nje rritje...

Rëndohet bilanci në Shqipëri, 12 raste të reja me koronavirus

para një jave - Gazeta Shqip

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 12 raste të reja me koronavirus. 7 prej tyre në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Durrës dhe 2 në Krujë. Ndërkohë, është rritur edhe numri I të shtruarve në spital. Për më shumë...

Shtohen sërish rastet, 12 të infektuar me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Mapo

Janë 12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, duke e çuar numrin total të të infektuarve në 981. Nga 12 rastet e reja, 7 janë në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Krujë dhe 1 në Durrës. Të shëruar gajtë 24 orëve...

Konfirmohen 12 raste të reja me koronavirus në vend

para një jave - Koha Jone

12 raste të reja në vend janë konfirmuar me covid-19. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha detajet:...

Rritet numri i të shtruarve në spitale, shkon në 981 numri total i të prekurve nga koronavirusi

para një jave - ABC News

ISHP konfirmon se gjatë 24 orëvë të fundit janë konfirmuar 12 raste me koronavirus duke e çuar në 981 numrin total të të prekurve. Deri më tani raportohet se janë ende aktivë 173 persona, ndërsa gjatë...

MSH: 12 raste të reja, shkon në 981 numri i të prekurve

para një jave - Syri

Vazhdon kurba qesharake e koronavirusit në vend. Shqipëria raporton 12 raste të reja me koronavirus në 24 në orët e fundit. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë pas një situate të qëndrueshme ka një rritje...

Fasoneritë e Krujës problem i madh, ja sa raste të reja u zbuluan sot

para një jave - Vizion Plus

Fasoneritë kanë qënë një rrezik potencial për përhapjen e Covid-19. Rastet e Krujës dhe Durrësit janë dëshmi konkrete e kësaj rrezikshmërie. Këtë të premte në Krujë janë konfirmuar edhe 2 raste të reja...

Punonjësja e fasonerisë infekton familjarët, shtohen rastet me Covid 19 në Krujë

para një jave - Gazeta Shqip

Katër raste të reja janë konfirmuar pozitive me koronavirus këtë të premte në Kruje, duke e çuar në 35 numrin e të infektuarve. Sipas Abc News tre nga rastet e reja në Krujë janë anëtarët e një familje,...

Ministria e Shëndetësisë: 129 pacientë janë shtruar në spital, pesë janë në respirator

para një jave - Fakti Ditor

Gjithsej 129 pacientë të infektuar me Covid-19 janë shtruar në spital në departamentet e sëmundjeve infektive në të gjithë vendin, pesë prej të cilëve janë në respirator, thonë nga Ministria e Shëndetësisë...

Punonjësja e fasonerisë infekton familjarët, rritet rastet me Covid 19 në Krujë

para një jave - Gazeta Shqip

Katër raste të reja janë konfirmuar pozitive me koronavirus këtë të premte në Kruje, duke e çuar në 35 numrin e të infektuarve. Sipas Abc News tre nga rastet e reja në Krujë janë anëtarët e një familje,...

Ministria e Shëndetësisë: 129 pacientë janë shtruar në spital, pesë janë në respirator

para një jave - Arbresh

Gjithsej 129 pacientë të infektuar me Covid-19 janë shtruar në spital në departamentet e sëmundjeve infektive në të gjithë vendin, pesë prej të cilëve janë në respirator, thonë nga Ministria e Shëndetësisë...

Raste të reja me COVID-19 në Krujë

para një jave - Syri

Dy raste të reja janë konfirmuar pozitive me koronavirus këtë të premte në Krujë. Burime për Syri.net bëjnë me dije se rastet e reja të konfirmuara janë zinxhir i rasteve të mëparshme me koronavirus. Mësohet...

E FUNDIT/ Rritet numri i të infektuarve me Covid 19 në Krujë

para një jave - ABC News

Katër raste të reja janë konfirmuar pozitive me koronavirus këtë të premte në Kruje, duke e çuar në 35 numrin e të infektuarve. Burime për Abc News bëjnë me dije se rastet e reja të konfirmuara janë zinxhir...

Rritet numri i të shtruarve në Infektiv/ MSH: Ja sa pacientë janë në terapi intensive

para një jave - Java News

Pas një situate të qëndrueshme dhe të stabilizuar të rasteve që kanë kërkuar shërbim spitalor, sot situata ka ndryshuar per keq. Ministria e Shendetesise beri me dije se kemi një rritje të rasteve në spitalin...

E FUNDIT/ Rritet numri i të infektuarve me Covid 19 në Krujë, konfirmohen 4 raste të reja

para një jave - ABC News

Katër raste të reja janë konfirmuar pozitive me koronavirus këtë të premte në Kruje duke e çuar në 35 numrin e të infektuarve. Burime për Abc Neës bëjnë me dije se rastet e reja të konfirmuara janë zinxhir...

Rritet numri i të shtruarve në spital, Tirana më shumë të infektuar në 24 orë

para një jave - Arbresh

Në 24 orët e fundit në vendit tonë janë shënuar 12 raste të reja me Covid-19, nga 174 persona të testuar, ndërsa një ditë më parë nga 204 të testuar vetëm 5 rezultuan pozitivë. Në një dalje për mediat...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 12 raste të reja, shkon në 981 numri i të prekurve

para një jave - Lexo

Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete. 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini, Instituti i Shëndetit Publik Ju bëjmë me dije të dhënat e 24 orëve të fundit të situatës së COVID...

Arrin në 981 numri i të infektuarve me COVID-19 në vend, 12 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Almakos

Gjatë përditësimit të infektuarve me COVID-19, ministria e Shëndetësisë bëri me dije se janë shënuar 12 raste të reja, duke arritur në 981 në total numri i të prekurve deri më tani. Për më shumë se 3 javë...

Shtohet përsëri numri i të prekurve nga koronavirusi në vend

para një jave - Tetova Sot

Gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitiv ndaj koronavirusit 12 persona, dhe shkon në total në 981 numri i të prekurve. Ratet e reja janë konkretisht 7 në Tiranë, 2 në Fier, 2 në Krujë dhe 1 në Durrës....

Të dhënat e 24 orëve të fundit: 12 raste të reja me koronavirus, shumica në Tiranë

para një jave - Java News

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 dhe numri i të prekurve nga fillimi i pandemisë në vend shkon në 981. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete....

Edhe 12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Periskopi

12 raste të reja në Shqipëri janë konfirmuar me covid-19. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete dhe 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik dha...

12 raste të tjerë, gjithsej 981 por 79% të shëruar

para një jave - Illyria

Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete. 79% e të prekurve tashmë janë të shëruar 22 maj kof eugena tomini Deklarata e Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik Ju bëjmë me dije të dhënat...

12 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Arbresh

Në 24 orët e fundit janë shënuar 12 raste të infektuara me Covid-19 në Shqipëri. Gjatë këtyre orëve anë testuar 174 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19. Shpërndarja gjeografike e rasteve është...

Shqipëri, 12 raste të reja me koronavirus

para një jave - Fakti Ditor

Në 24 orët e fundit janë shënuar 12 raste të infektuara me Covid-19 në Shqipëri. Gjatë këtyre orëve janë testuar 174 qytetarë si të dyshuar të prekur me Covid-19. Shpërndarja gjeografike e rasteve është...

Rritet numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri

para një jave - in7

Ka shkuar në 981 numri i personave të inf ektuar me koronavirus në vendin tonë, me 12 raste te reja e konkretisht 7 ne Tirane, 2 ne Fier, 2 ne Kruje dhe 1 ne Durres. Ministria ka njoftiuar sot per nje...

Rrikthehet rreziku në Fier, shpërthen vatër e re koronavirusi

para një jave - LajmiFundit

Dy raste të reja me koronavirus janë regjistruar gjatë orëve të fundit në Lagjen Liri të Fierit. Burime thonë se mund të jenë kontakte të një farmacisti të infektuar që është në të njëjtën lagje. Totali...

Koronavirusi nuk largohet nga Kruja, rritet numri i të infektuarve

para një jave - Java News

Katër raste të reja janë konfirmuar pozitive me koronavirus këtë të premte në Kruje, duke e çuar në 35 numrin e të infektuarve. Burime për Abc News bëjnë me dije se rastet e reja të konfirmuara janë zinxhir...

Sot 12 raste të reja, shkon në 981 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Gazeta Telegraf

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 dhe numri i të prekurve që nga fillimi i pandemisë në vend shkon në 981. Për më shumë se tre javë nuk kemi humbje...

Koronavirusi, Tomini: Ja sa pacientë janë në terapi intensive

para një jave - Gazeta Telegraf

Pas një situate të qëndrueshme dhe të stabilizuar të rasteve që kanë kërkuar shërbim spitalor, sot situata ka ndryshuar për keq. Ministria e Shëndetësisë bëri me dije se kemi një rritje të rasteve në spitalin...

Shtohen rastet e reja me Covid 19. Rritet numri i pacientëve në Spitalin Infektiv

para një jave - ElbasaniPlus

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 dhe numri i të prekurve nga fillimi i pandemisë në vend shkon në 981. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete,...

12 raste të reja të të infektuarve me Covid-19

para një jave - Epoka e Re

Gjatë 24 orëve të fundit janë testuar 174 qytetarë nga Shqipëria, të dyshuar të infektuar me Covid-19, e prej tyre kanë dalë pozitivë me koronavirus 12 persona. Deri më sot janë konfirmuar pozitivë me...

Shtohen 12 raste të reja, shkojnë në 981 të prekurit. Rritet numri i pacientëve tek Infektiv

para një jave - LajmiFundit

Ministria e Shëndetësisë njoftoi sot se janë identifikuar 12 raste të reja me COVID-19 dhe numri i të prekurve nga fillimi i pandemisë në vend shkon në 981. Për më shumë se 3 javë nuk kemi humbje jete,...

Raste të reja me COVID-19 në Krujë

para një jave - Arbresh

Dy raste të reja janë konfirmuar pozitive me koronavirus këtë të premte në Krujë. Burime për Syri.net bëjnë me dije se rastet e reja të konfirmuara janë zinxhir i rasteve të mëparshme me koronavirus. Mësohet...

Pas më shumë se 2 muajsh, Elbasani merr ‘frymë’ lirisht. Ja çfarë deklaron ISHP Elbasan

para një jave - ElbasaniPlus

Ministria e Shëndetit bëri me dije se numri i personave të identifikuar me koronavirus në vendin tone ka pësuar rënie. Përgjatë 24 orëve të fundit, u identifikuan 5 raste të reja me COVID-19. Mësohet se...

Konfirmohen 5 raste të reja me koronavirus, zonat ku shpërndahen

para një jave - NOA

Konfirmohen 5 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit. Infektimet e reja janë 3 në Durrës, një në Tiranë dhe një në Krujë, ndërsa në orët e fundit janë 13 të shëruar. Drejtoresha e Operatorit...

Sot 5 raste të reja/ Shkon në 969 numri i të prekurve me koronavirus në vend

para një jave - Java News

Ka shkuar në 969 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 5 raste te reja. Rastet e reja jane konfirmuar konkretisht ne 3 ne Durres, 1 ne Tirane dhe 1 ne Kruje. Te dhenet e reja...

Konfirmohet vatër e re koronavirusi në Krujë/ 1 person rezulton i infektuar

para një jave - Java News

Pas uljes në minimum të rasteve të reja në fillim të javës, ditën e djeshme u rrit përsëri në mënyrë të befasishme numri i të infektuarve me Koronavirus. Edhe sot, duket se rastet dhe shënimi i vatrave...

Nga një i prekur dje, Durrësi “vatër e nxehtë” me 13 infektime në orët e fundit/ Rastet aktive

para një jave - NOA

Nga një rast i ri i infektuar me koronavirus një ditë më parë, këtë të mërkurë u raportuan 15 të prekur të rinj në 24 orët e fundit. Kjo shifër doli nga 186 testime të kryera, ku 13 prej tyre ishin në...

Sot 15 raste të reja! Shkon në 964 numri i të prekurve me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Indeks online

Ka shkruar në 964 numri i personave të infektuar me koronavirus ne Shqipëri, me 15 raste te reja te konfirmuara. Prej tyre, 13 raste jane ne Durres, nje ne Tirane dhe nje ne Shkoder. Te gjitha rastet jane...

Konfirmohen 15 të infektuar me koronavirus në 24 orët e fundit

para një jave - NOA

Konfirmohen 15 infektime të reja me koronavirus, në 24 orët e fundit nga 186 testime të kryera. Një rritje e ndjeshme krahasuar me një ditë më parë, kur pati vetëm një të infektuar. Duke prezantuar raportin...

15 raste te reja/ Shkon në 964 numri i të prekurve me koronavirus në vend

para një jave - Java News

Ka shkruar në 964 numri i personave të infektuar me koronavirus në vendin tonë, me 15 raste te reja te konfirmuara. Prej tyre, 13 raste jane ne Durres, nje ne Tirane dhe nje ne Shkoder. Te gjitha rastet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK