http://kariera.mk

Shpëtim Idrizi: Myslimanë të dashur, refuzoni Edi Ramën. Dilni nesër në sheshin “Skënderbej” për Fiter Bajramin!

para 6 dite - Gazeta Tema

Pas vendimit të shpallur një ditë më parë nga Rama, se edhe kjo fundjavë do të jetë e mbyllur, ka reaguar kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi. Idrizi i ka bërë thirrje qytetarëve që të refuzojnë fytyrën e “Faraonit”,...

Mbyllja për Fitër Bajram/ PDIU: Rama nuk sheh dot mijëra njerëz të adhurojnë zotin, ekspertët po i justifikojnë çmenduritë

para 6 dite - BalkanWeb

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka reaguar ashpër ndaj vendimit të Ramës për të mbyllur vendin për Fitër Bajram dhe për mos lejuar flajen në shesh. Sipas PDIU, kjo është një çmenduri dhe madje janë...

Idrizi bën thirrje për ditën e Bajramit: Mos kini frikë refuzojeni fytyrën e Faraonit!

para 6 dite - Ina

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Rama në lidhje me ndalimin e lëvizjes se qytetarëve ditën e diel, që është edhe dita e Bajramit. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook,...

Idrizi bën thirrje për ditën e Bajramit: Mos kini frikë refuzojeni fytyrën e Faraonit!

para 6 dite - Albeu

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka reaguar ashpër ndaj kryeministrit Rama në lidhje me ndalimin e lëvizjes se qytetarëve ditën e diel, që është edhe dita e Bajramit. Përmes një postimi në rrjetin social Facebook,...

PDIU reagon ashpër ndaj vendimit të Ramës, për mos lejuar faljen në shesh: Mos kini frikë refuzojeni…

para 6 dite - Standard

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka reaguar ashpër ndaj vendimit të Edi Ramës për të mbyllur vendin për Fitër Bajram dhe për mos lejuar faljen në shesh. Sipas PDIU, kjo është një çmenduri dhe madje...

Mbyllja për Fitër Bajram/ Idrizi: Mos kini frikë, refuzojeni fytyrën e Faraonit

para 6 dite - Mapo

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka reaguar ashpër ndaj vendimit të Ramës për të mbyllur vendin për Fitër Bajram dhe për të mos lejuar faljen në shesh. Sipas PDIU, kjo është një çmenduri dhe madje janë...

Idrizi: Të besojmë ekspertët apo Ramacovidin, refuzoni fytyrën e “Faraonit”

para 6 dite - Koha Jone

Pas vendimit të shpallur një ditë më parë nga Rama, se edhe kjo fundjavë do të jetë e mbyllur, ka reaguar kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi. Mbyllja e fundjavës ka bërë të mundur edhe kufizimin e besimtarëve...

“Të besojmë ekspertët apo Ramacovidin?” Idrizi: Është çmenduri të mbyllësh sheshin ku besimtarët falen dhe protokolli mund të jetë më i zbatueshëm se në xhami

para 6 dite - Panorama

Kreu i PDIU-së, Shpëtim Idrizi ka reaguar pas vendimit të shpallur dje se fundjava do të jetë e mbyllur, duke i kufizuar kështu edhe besimtarët myslimane që të falen në sheshin Skënderbej, për festën e...

“Është çmenduri të mbyllësh sheshin ku besimtarët fallen”, Idrizi: Të besojmë ekspertët apo Ramacovidin

para 6 dite - Gazeta Shqip

Pas vendimit të shpallur një ditë më parë nga Rama, se edhe kjo fundjavë do të jetë e mbyllur, ka reaguar kreu i PDIU-së Shpëtim Idrizi. Mbyllja e fundjavës ka bërë të mundur edhe kufizimin e besimtarëve...

Fitër Bajrami, Idrizi: Është çmenduri të mbyllësh sheshin, jashtë protokolli zbatohet më lehtë

para 6 dite - ABC News

Kreu i PDIU, Shpëtim Idrizi ka reaguar për faktin që sheshi ku besimtarët myslimanë falen këtë Fitër Bajram do të jetë i mbyllur për shkak të situatës Covi-19. Në reagimin e tij, ai shkruan se është çmenduri...

Mbyllja për Bajram/ PDIU: Mos kini frikë, refuzojeni fytyrën e Faraonit!

para 6 dite - Syri

Partia Drejtësi, Integrim dhe Unitet ka reaguar ashpër ndaj vendimit të Edi Ramës për të mbyllur vendin për Fitër Bajram dhe për mos lejuar faljen në shesh. Sipas PDIU, kjo është një çmenduri dhe madje...

Mbyllja e vendit për Bajram/ PDIU thirrje për mos t’u bindur: Refuzojeni fytyrën e Faraonit, ekspertët po justifikojnë çmendurinë

para 6 dite - Java News

Partia Drejtësi Integrim dhe Unitet ka reaguar ashpër ndaj vendimit të Ramës për të mbyllur vendin për Fitër Bajram dhe për mos lejuar flajen në shesh. Sipas PDIU, kjo është një çmenduri dhe madje janë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK