http://kariera.mk

Zef Deda puth muret e Teatrit ”Migjeni”: Nuk ka forcë në botë që ia luan themelet

para 4 dite - BalkanWeb

Aktori i mirënjohur shkodran, Zef Deda ka mbajtur një fjalim emocionues gjatë protestës sensibilizuese të Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit në Shkodër. Deda gjatë fjalimit ka puthut muret e Teatrit ”Migjeni”...

Me lot në sy, Zef Deda puth muret e teatrit “Migjeni”: Qeveria po e shkatërron vendin

para 4 dite - Vizion Plus

Aktori i njohur i skenës shqiptare, Zef Deda ishte pasditen e kësaj të shtune i pranishëm mes artistëve dhe bashkëqytetarvë të tij shkodranë në tubimin e thirrur nga Aleanca për Mbrojtjen e Teatrit. Para...

Deda përlotet dhe puth muret e teatrit “Migjeni”: Nuk guxojnë ta prekin këtë tempull, qeveria mafie!

para 4 dite - Standard

Aktori i njohur, Zef Deda, i është bashkuar nismës së Aleancës për mbrojtjen e Teatrit, të cilët ishin sot në Shkodër ku kërkuan firmat e qytetarëve për ndërtimin e  Teatrit Kombëtar siç ishte para se...

Zef Deda përlotet dhe puth muret e teatrit “Migjeni”: Nuk guxojnë ta prekin këtë tempull, qeveria mafie!

para 4 dite - Koha Jone

Aktori i njohur, Zef Deda, i është bashkuar nismës së Aleancës për mbrojtjen e Teatrit, të cilët ishin sot në Shkodër ku kërkuan firmat e qytetarëve për ndërtimin e Teatrit Kombëtar siç ishte para se të...

Zef Deda përlotet dhe puth muret e teatrit: Qeveri mafie!

para 4 dite - Albeu

Aktori i mirënjohur, Zef Deda , i është bashkuar nismës së Aleancës për mbrojtjen e Teatrit , të cilët ishin sot në Shkodër ku kërkuan firmat e qytetarëve për ndërtimin e Teatrit Kombëtar siç ishte para...

Zef Deda puth teatrin “Migjeni”: Këtë tempull nuk guxon ta prekë njeri, qeveria mafioze (fotot)

para 4 dite - Gazeta Shqip

Aktori Zef Deda është bërë pjesë e nismës së Aleancës për Mbrojtjen e Teatrit, e cila sot ishte në Shkodër, ku kërkoi firmat e qytetarëve për ndërtimin e Teatrit Kombëtar siç ishte para se të shembej....

Aktori Zef Deda përlotet dhe puth muret e teatrit “Migjeni” në Shkodër”- Nuk guxojnë ta prekin këtë tempull. Qeveria mafie që po shkatërron vendin

para 4 dite - Panorama

Aktori i mirënjohur, Zef Deda, i është bashkuar nismës së Aleancës për mbrojtjen e Teatrit, të cilët ishin sot në Shkodër ku kërkuan firmat e qytetarëve për ndërtimin e Teatrit Kombëtar siç ishte para...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK