http://kariera.mk

Pse nuk e mbrojtën dot Teatrin?!

para 3 dite - Top Channel

Po! Teatri nuk duhej shembur! Po! Teatri i “vjetër” duhej mbajtur për Muze! Po! Duhet ndërtuar një teatër i ri, i denjë për një kryeqytet europian! Po si duhej mbrojtur Teatri nga shembja, dhe mbi të gjitha...

Pse nuk e mbrojtën dot Teatrin?!

para 4 dite - Gazeta Shqip

Po! Teatri nuk duhej shembur! Po! Teatri i “vjetër” duhej mbajtur për Muze! Po! Duhet ndërtuar një teatër i ri, i denjë për një kryeqytet europian! Po si duhej mbrojtur Teatri nga shembja, dhe mbi të gjitha...

FOTO-LAJM/ Disa nga parullat më pikante në protestën për shembjen e Teatrit Kombëtar

para 4 dite - Panorama

Dhjetëra qytetarë morën pjesë në protestën e zhvilluar rreth orës 20:00 të Aleancës për Teatrin. Me parulla të shumta, protesta e thirrur vetëm pak orë më herët, u zhvillua e qetë. Protagonistët si vëllezërit...

Refleksione në “të tretat e protestës”

para 6 dite - Gazeta Tema

Mero Baze Është një ekuacion I vështirë ta zgjidhësh sot, nëse shkaku I rënies së pjesmarrjes në protest, është prania e opozitës, apo distanca formale e opozitës nga tribuna. Por mendoj se përgjigjia...

Refleksione në “të tretat e protestës”

para 6 dite - Java News

Nga Mero Baze Është një ekuacion I vështirë ta zgjidhësh sot, nëse shkaku I rënies së pjesmarrjes në protest, është prania e opozitës, apo distanca formale e opozitës nga tribuna. Por mendoj se përgjigjia...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK