http://kariera.mk

Kreshnik Spahiu zbulon prapaskenat tronditëse: Ju tregoj pse Monika dhe Iliri po krijojnë një parti të re politike

para një jave - Lajme.al

Kryeministri Edi Rama ka hedhur tezën se presidenti Ilir Meta është duke krijuar terrenin për krijimin e një partie të re. Rama tha se e gjithë lëvizja e organizuar kohët e fundit nga kreu i shtetit do...

Pse Monika dhe Iliri po krijojnë një parti të re politike?

para një jave - Gazeta Tema

Nga Kreshnik Spahiu Ilir Meta dhe “Zonja e Parë” Monika kanë afro 6 muaj, që po përgatisin themelimin e një partie të re politike. Shumëkush e ka të vështirë ta kuptojë arsyen pasi dihet që ata kanë Lëvizjen...

“Fronti për Demokraci”; enigmat dhe fjalëkryqet e partisë së re të Ilir Metës

para një jave - Gazeta Tema

Nga Ylli Pata Letrat tashmë janë hapur drejt asaj që po quhet gjithnjë e më shumë si “partia e presidentit”. Ilir Meta ka dhënë disa variante dhe mundësi të ndryshme deri tani, duke sjellë enigma dhe hamendësime...

Pse Monika dhe Iliri po krijojnë një parti të re politike?

para një jave - Java News

Nga Kreshnik Spahiu Ilir Meta dhe “Zonja e Parë” Monika kanë afro 6 muaj, që po përgatisin themelimin e një partie të re politike. Shumëkush e ka të vështirë ta kuptojë arsyen pasi dihet që ata kanë Lëvizjen...

Presidenti Ilir Meta është nën panik

para një jave - Lexo

Nga Spartak Ngjela Presidenti Ilir Meta është nën panik. Dje bërtiste për kryengritje mbarëpopullore, sot për një këshill suprem kundër reformës. Pse? l. Paniku i njeriut të pushtetshëm që i vjen nga goditja...

Presidenti Ilir Meta është nën panik

para një jave - Java News

Nga Spartak Ngjela Presidenti Ilir Meta është nën panik. Dje bërtiste për kryengritje mbarëpopullore, sot për një këshill suprem kundër reformës. Pse? l. Paniku i njeriut të pushtetshëm që i vjen nga goditja...

Presidenti Ilir Meta është nën panik

para një jave - Gazeta Tema

Nga Spartak Ngjela Presidenti Ilir Meta është nën panik. Dje bërtiste për kryengritje mbarëpopullore, sot për një këshill suprem kundër reformës. Pse? l. Paniku i njeriut të pushtetshëm që i vjen nga goditja...

“Teatri”, nuk po flet Presidenti, po flet Ilir Meta

para një jave - Gazeta Tema

Po. Tek policët qytetarët duhet të shohin Ministrin e Brendshëm…”, shkruan ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi në Facebook, për rolin e Policisë ditën e shembjes së Teatrit Kombëtar. Ai nuk ndihet i zhgënjyer...

A mund të jetë Ilir Meta kreu i një opozite luftarake? Si përgjigjet Sali Berisha (Video)

para një jave - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 22/05/2020 8:03 Ish-kryeministri Sali Berisha është pyetur në studion e emisionit “Opinion”, lidhur me besimin që ai ka në lidershipin e partisë së tij. Ishte gazetari Lorenc Vangjeli,...

‘Teatri’, nuk po flet Presidenti, po flet Ilir Meta

para një jave - Lexo

Po. Tek policët qytetarët duhet të shohin Ministrin e Brendshëm…”, shkruan ministri i Brendshëm, Sandër Lleshi në Facebook, për rolin e Policisë ditën e shembjes së Teatrit Kombëtar. Ai nuk ndihet i zhgënjyer...

Rama duhet të shembë edhe “teatrin” e Metës

para një jave - Gazeta Tema

Nga Artur Ajazi Ish-Teatri Kombëtar u shemb, dhe bashkë me ngrehinën e tij u shemb edhe shpresa dhe propaganda dashakeqëse e ish-opozitës më destruktive që ka patur ndonjëherë ky vend. Por më e rëndësishme...

Rama duhet të shembë edhe “teatrin” e Metës

para një jave - Java News

Nga Artur Ajazi Ish-Teatri Kombëtar u shemb, dhe bashkë me ngrehinën e tij u shemb edhe shpresa dhe propaganda dashakeqëse e ish-opozitës më destruktive që ka patur ndonjëherë ky vend. Por më e rëndësishme...

Pse ambasadorja amerikane nuk e kupton dot, teatrin apo aktrimin tresh: Mona-Luli-Edi?

para një jave - Gazeta Tema

Nga Kreshnik Spahiu Pse teatri u shemb në 17 Maj? Mendoj që s’ka lidhje aspak me 3 vjetorin e dasmës Lul-Rama. Teatri u rrafshua 3 ditë pasi ambasadorja amerikane Yuri Kim i kishte kërkuar zyrtarisht liderve...

Çfarë dreqin kërkojnë Meta e Berisha, në këto momente?

para një jave - Gazeta Tema

Nga Spartak Ngjela Korrupsioni i lartë në Shqipëri po lufton me çdo mjet të shpëtojë gjënë e vjedhur. l. Që të gjithë të korruptuarit e nivelit të lartë politik në Shqipëri sot janë në hall: ata nuk duan...

Pse ambasadorja amerikane nuk e kupton dot, teatrin apo aktrimin tresh: Mona-Luli-Edi?

para një jave - Java News

Nga Kreshnik Spahiu Pse teatri u shemb në 17 Maj? Mendoj që s’ka lidhje aspak me 3 vjetorin e dasmës Lul-Rama. Teatri u rrafshua 3 ditë pasi ambasadorja amerikane Yuri Kim i kishte kërkuar zyrtarisht liderve...

Çfarë dreqin kërkojnë Meta e Berisha, në këto momente?

para një jave - Java News

Spartak Ngjela Korrupsioni i lartë në Shqipëri po lufton me çdo mjet të shpëtojë gjënë e vjedhur. l. Që të gjithë të korruptuarit e nivelit të lartë politik në Shqipëri sot janë në hall: ata nuk duan të...

Lulzimi e humbi shansin e fundit

para një jave - Gazeta Tema

Nga Artur Ajazi Teatri Kombëtar, ndoshta ishte shansi i fundit, që Lulzim Basha kishte për të prodhuar paksa politikë rruge akoma mes artistësh “blu” dhe mes atyre që ende e mbanin shpresën tek ai se “një...

Lulzimi e humbi shansin e fundit

para një jave - Java News

Nga Artur Ajazi Teatri Kombëtar, ndoshta ishte shansi i fundit, që Lulzim Basha kishte për të prodhuar paksa politikë rruge akoma mes artistësh “blu” dhe mes atyre që ende e mbanin shpresën tek ai se “një...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK