http://kariera.mk

Nxirret nga uji trupi i pajetë i 37- vjeçarit që ra me kamion në liqenin e Kukësit

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 22:03 Pas disa orësh është nxjerrë trupi i pajetë i drejtuesit të kamionit që u rrëzua me automjetin e tij në Liqenin e Kukësit. Ferit Lleshi, 37 vjeç është nxjerrë nga...

Nxirret trupi i pajetë i kamionistit që ra në liqen

para një jave - Klan

Nxirret trupi i pajetë i kamionistit që ra në liqen Viktima e dytë në Kukës të hënën Një ngjarje e rëndë është shënuar gjatë orëve të pasdites në rrugën e vjetër të Kukësit. Një 37-vjeçar duke drejtuar...

Përfundon kërkimi, nxirret i pajetë trupi i të riut që përfundoi bashkë me kamionin në liqen

para një jave - Albeu

Pas disa orësh kërkime, polumbarët e RENEA-s kanë gjetur trupin e shoferit të kamionit që përfundoi në liqen . Ngjarja ka ndodhur në Kukës, dhe sipas burimeve është nxjerrë nga liqeni trupi të riut F.Ll.....

Liqeni morri dy jetë brenda ditës/ Kush ishte shoferi që vdiq tragjikisht në ujërat e Fierzës

para një jave - Shekulli

Pas disa orësh kërkime, polumbarët kanë nxjerrë nga uji trupin e shoferit të kamionit që ra aksidentalisht në Liqenin e Fjerzës ditën e sotme. Burime bëjnë me dije se viktima është identifikuar si Ferit...

Ra në liqen me kamion, nxirret i pajetë 37 vjeçarit në Kukësn

para një jave - NOA

Nxirret trupi i pajetë i drejtuesit të kamionit që u rrëzua me automjetin e tij në Liqenin e Kukësit në rrugën e vjetër. Trupi i të ndjerit është nxjerrë mbrë mjen e sotme. Ferit Lleshi, 37 vjeç është...

E FUNDIT/ Humbi kontrollin dhe ra në liqenin, nxirret trupi i pajetë i shoferit të kamionit

para një jave - ABC News

Pas disa orësh kërkime, polumbarët kanë nxjerrë nga uji trupin e shoferit 37 vjeçar në Kukës. Policia bën me dije se në orët e mbrëmjes është bërë i mundur nxjerrja e trupit të pajetë të shtetasi F.Ll.,...

Kukës/ Shoferi i kamionit bie në liqen, polumbaret në kërkim të trupit

para një jave - Vizion Plus

Shoferi i një kamioni u aksidentua këtë të hënë në Kukës. Teksa po drejtonte mjetin, 37-vjeçari ka humbur dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen. Polumbaret po vijojnë kërkimet për gjetjen e trupit të tij.

Kukës/ Kamioni përfundoi në liqen, nxiret trupi i pajetë i shoferit (Video)

para një jave - Mapo

Është nxjerrë në orët e vona të mbrëmjes trupi i pajetë i drejtuesit të kamionit që përfundoi në Liqenin e Kukësit në rrugën e vjetër. Ferit Lleshi, 37 vjeç është nxjerrë nga liqeni pas disa orë kërkimesh...

Nxirret nga liqeni trupi i shoferit që ra me kamion

para një jave - Syri

Është nxjerrë në orët e vona të mbrëmjes trupi i pajetë i drejtuesit të kamionit që u rrëzua me automjetin e tij në Liqenin e Kukësit në rrugën e vjetër. Ferit Lleshi, 37 vjeç është nxjerrë nga liqeni...

Video/ Ra në liqen me kamion, nxirret i pajetë 37 vjeçari

para një jave - Standard

Është nxjerrë në orët e vona të mbrëmjes trupi i pajetë i drejtuesit të kamionit që u rrëzua me automjetin e tij në Liqenin e Kukësit në rrugën e vjetër. Ferit Lleshi, 37 vjeç është nxjerrë nga liqeni...

VIDEO/ Nxirret nga liqeni trupi i shoferit që ra me kamion

para një jave - Syri

Është nxjerrë në orët e vona të mbrëmjes trupi i pajetë i drejtuesit të kamionit që u rrëzua me automjetin e tij në Liqenin e Kukësit në rrugën e vjetër. Ferit Lleshi, 37 vjeç është nxjerrë nga liqeni...

EMRI/ Ra me kamion në liqenin e Kukësit, identifikohet shoferi 37-vjeçar. Ja vendi ku ndodhi aksidenti

para një jave - BalkanWeb

Identifikohet shoferi i kamionit që ra sot nga Ura e Kolshit në Kukës. “BalkanWeb” mëson se bëhet fjalë për Ferit Lleshin. 37-vjeçari teksa drejtonte kamionin ka dale nga rruga dhe ka rënë në liqen. Për...

EMRI/ Ja kush është 37 vjeçari që ra me kamion në liqen dhe vijon të kërkohet nga polumbarët

para një jave - Standard

Është identifikuar shoferi i kamionit që doli sot nga rruga në Urën e Kolshit në Kukës dhe ra në ujërat e liqenit. Ai mësohet se është Ferit Lleshi, 37 vjeç. Edhe në këto momente megjithë punën kërkimore...

Ra me kamion në liqen, ja kush është shoferi që kërkohet nga polumbarët

para një jave - Syri

Është identifikuar shoferi i kamionit që doli sot nga rruga në Urën e Kolshit në Kukës dhe ra në ujërat e liqenit. Ai mësohet se është Ferit Lleshi, 37 vjeç. Edhe në këto momente megjithë punën kërkimore...

37- vjeçari me kamion bie në liqenin e Kukësit, polumbarët kërkojnë për trupin e tij

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 19:14 Pasditen e sotme një aksident ka ndodhur në Kukës. Një 37-vjeçar ka humbur drejtimin e kamionit dhe ka rënë në liqen. Lexo Edhe: Ambasada greke në Tiranë mohon...

Bie në liqen një kamion në Kukës, polumbarët e RENEA-s në kërkim të trupit të shoferit

para një jave - Top Channel

Kukës- Në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit dyshohet se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen. Për gjetjen e trupit janë angazhuar...

Mbytet një 16-vjeçar në liqenin e Kukësit

para një jave - Medial

Adoleshenti me inicialet L.G është futur për t’u larë, por që fatkeqësisht nuk ka arritur të dalë më. Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për gjetjen e trupit të 16-vjeçarit. “Në...

Aksident i rëndë në Kukës, kamioni del nga ura e bie në liqen. Mister fati i shoferit

para një jave - Zhurnal

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kukës, ku një kamion ka rënë nga Ura e Kolshit. Ndërkohë që ende nuk është gjetur trupi i shoferit që drejtonte kamionin “Në rrugën e vjetër të Kukësit,...

Mbytet një 16-vjeçar në liqenin e Kukësit

para një jave - Telegrafi

Një tjetër tragjedi ka ndodhur ditën e sotme në Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur në liqen derisa po lahej. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Bardhoc, në vendin e quajtur Hani i Laçit. Adoleshenti...

U mbyt në liqen, gjendet pas një ore kërkimi trupi i 16-vjeçarit

para një jave - Medial

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur duke u larë në liqen. Pas një ore kërkimi është bërë e mundur gjetja e trupit të tij. Ngjarja ka ndodhur në liqen...

VIDEO/ Tragjedi në Kukës: Liqeni merr dy jetë brenda ditës

para një jave - Syri

Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ujërat e liqenit të Fierzës në Kukës. Kamioni drejtohej nga një 37-vjeçar me iniciale F.Ll. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Kolshit. Për gjetjen...

U mbyt në liqen, gjendet pas një ore kërkimi trupi i 16-vjeçarit

para një jave - Gazeta.mk

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur duke u larë në liqen. Pas një ore kërkimi është bërë e mundur gjetja e trupit të tij. Ngjarja ka ndodhur në liqen...

Aksident tragjik në Kukës, kamioni del nga rruga e bie në liqen, polumbarët e RENEA-s në kërkim të shoferit

para një jave - BalkanWeb

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Kukës, ku një kamion ka rënë nga Ura e Kolshit, ndërkohë që ende nuk dihet fati i shoferit. Burime zyrtare bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet...

Nxirret nga uji trupi i pajetë i 37-vjeçarit që ra me kamion në liqenin e Kukësit

para një jave - Epoka e Re

Pas disa orësh është nxjerrë trupi i pajetë i drejtuesit të kamionit që u rrëzua me automjetin e tij në liqenin e Kukësit. Ferit Lleshi, 37 vjeç është nxjerrë nga liqeni pas disa orë kërkimesh nga polumbarët...

Kukës, shoferi i kamionit humb kontrollin, RENEA kërkime në liqen

para një jave - Mapo

Një ngjarje e rëndë është shënuar pasditen e sotme në Kukës, ku shoferi i kamionit ka humbur kontrollin dhe ka rënë në liqen, pranë urës së Kolshit. Mediat raportojnë se kamioni drejtohej nga F.Ll, rreth...

Ngjarje e rëndë në Kukës, 16-vjeçari mbytet në liqen

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 17:59 Mesditën e sotme një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Bardhoc të Kukësit. Në 16-vjeçar është futur në liqen për t’u larë, por fatkeqësisht është mbytur. Lexo...

E FUNDIT/ Kamioni del nga rruga e bie në liqen, polumbarët në kërkim trupit të 37 vjeçarit

para një jave - Albeu

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Kukës . Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ujërat e liqenit të Fierzës në Kukës . Kamioni drejtohej nga një 37 vjeçar me iniciale F.Ll. Ngjarja ka ndodhur...

Kukës/ Kamioni humb kontrollin dhe bie në liqen, polumbarët e RENEA-s në kërkim të shoferit

para një jave - Standard

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Kukës, ku një kamion ka rënë nga Ura e Kolshit, ndërkohë që ende nuk dihet fati i shoferit. Burime zyrtare bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet...

Aksident i rëndë në Kukës, kamioni del nga ura e bie në liqen. Mister fati i shoferit

para një jave - Gazeta Shqip

Një aksident i rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në Kukës, ku një kamion ka rënë nga Ura e Kolshit. Ndërkohë që ende nuk është gjetur trupi i shoferit që drejtonte kamionin “Në rrugën e vjetër të Kukësit,...

para një jave - Ora news

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur ditën e sotme në Kukës. Një 37-vjeçar ka humbur drejtimin e kamionit dhe ka rënë në liqen, duke gjetur vdekjen. “Në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit...

Aksident në Kukës/ Kamioni bie në liqen, polumbarët në kërkim të trupit të shoferit

para një jave - Shekulli

Në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit dyshohet se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar mjetin tip kamion, ka dalë nga rruga dhe ka rënë në liqen. Për gjetjen e trupit janë angazhuar menjëherë...

Kamioni përfundon në ujërat e liqenit të Fierzës, polumbarët në kërkim të 37 vjeçarit

para një jave - Panorama

Një kamion ka dalë nga rruga dhe ka përfunduar në ujërat e liqenit të Fierzës në Kukës. Kamioni drejtohej nga një 37 vjeçar me iniciale F.Ll. Ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Ura e Kolshit. Për gjetjen...

Kamioni bie në liqen, polumbarët në kërkim të trupit të 37 vjeçarit në Kukës

para një jave - ABC News

Një automjet tip kamion ka dalë nga rruga pasditen e kësaj të hënë në Kukës dhe ka përfunduar në liqen. Policia bën me dije se ngjarja ka ndodhur në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit dyshohet...

Kamioni del nga rruga përfundon në liqen, humbet në ujëra drejtuesi

para një jave - Syri

Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur këtë pasdite. Një kamion mësohet se ka rënë në liqenin e Kukësit. Për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i automjetit, një 37 vjeçar nga Kukësi. Ngjarja ka ndodhur...

Bie nga ura në liqen një kamion, polumbarët në kërkim të shoferit

para një jave - NOA

Një ngjarje tragjike është raportuar në Kukës, ku një kamion ka rënë nga ura duke përfunduar në liqen. Ngjarja është shënuar në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit, ku dyshohet se shtetasi F.Ll.,...

Mbytet një 16-vjeçar në liqenin e Kukësit

para një jave - Lajmi.net

Adoleshenti me inicialet L.G është futur për t’u larë, por që fatkeqësisht nuk ka arritur të dalë më. Ndërkohë, policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po punon për gjetjen e trupit të 16-vjeçarit. “Në...

EMRI/ Ra me kamion në liqenin e Kukësit, identifikohet shoferi 37-vjeçar (VIDEO)

para një jave - Java News

Identifikohet shoferi i kamionit që ra sot nga Ura e Kolshit në Kukës. “BalkanWeb” mëson se bëhet fjalë për Ferit Lleshin. 37-vjeçari teksa drejtonte kamionin ka dale nga rruga dhe ka rënë në liqen. Për...

Polumbarët gjejnë trupin e pajetë të 16-vjeçarit, u mbyt në liqen

para një jave - NOA

Polumbarët e Reneas, pas disa orësh kërkimesh, gjejnë dhe nxjerrin trupin e pajetë të 16 vjeçarit L.G. Ky i fundit u mbyt ditën e sotme në liqen në Kukës, teksa ishte futur për t’u larë. Ngjarja ka ndodhur...

Gjendet i mbytur në liqen trupi i pajetë i 16 vjeçarit

para një jave - Syri

Është gjetur i pajetë pas disa orësh trupi i një 16 vjeçari I cili u mbyt ditën e sotme në liqen. L. G, u fut në liqen për t’u larë në fshatin Bardhoc, në zonën e njohur si Hani i Lacit, por nuk mundi...

E FUNDIT/ Shkoi për t'u larë, 16-vjeçari mbytet në liqen

para një jave - Albeu

Një djalë vetëm 16-vjeçar ka humbur jetën pasi është mbytur në liqen teksa po lahej. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit, Kukës. Përmes një njoftimi policia bënë me dije se viktimë...

E rëndë në Kukës/ U mbyt në liqen, gjendet pas një ore kërkimi trupi i 16-vjeçarit

para një jave - Gazeta Shqip

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur duke u larë në liqen. Pas një ore kërkimi është bërë e mundur gjetja e trupit të tij. Ngjarja ka ndodhur në liqen...

para një jave - Ora news

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në fshatin Bardhoc të Kukësit. Në 16-vjeçar është futur në liqen dhe është mbytur. “Në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc, duke u larë në liqen,...

U mbyt në liqen, polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 16-vjeçarit

para një jave - ABC News

Polumbarët e Reneas pas disa orësh kërkime gjejnë dhe nxjerrin trupin e pajetë të 16 vjeçarit L.G., që u mbyt duke u larë në liqen në Kukës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Bardhoc, në vendin e quajtur Hani i Laçit. Vijon…

Mbytet në liqen një 16 vjeçar

para një jave - Gazeta Express

Gazeta Express 29/06/2020 15:20 Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të hënë në Kukës, ku një 16 vjeçar është mbytur në liqen. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit,...

Kukës, kamioni bie nga ura në liqen, polumbarët në kërkim të shoferit

para një jave - Java News

Një ngjarje tragjike është raportuar në Kukës, ku një kamion ka rënë nga ura duke përfunduar në liqen. Ngjarja është shënuar në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit, ku dyshohet se shtetasi F.Ll.,...

EMRI/ Ra me kamion në liqenin e Kukësit, identifikohet shoferi 37-vjeçar

para një jave - Gazeta Telegraf

Identifikohet shoferi i kamionit që ra sot nga Ura e Kolshit në Kukës. Bëhet fjalë për Ferit Lleshin. 37-vjeçari teksa drejtonte kamionin ka dale nga rruga dhe ka rënë në liqen. Për gjetjen e trupit janë...

Mbytet 16-vjeçari në Kukës, po lahej në liqen

para një jave - Top Channel

Një 16-vjeçar është mbytur në Kukës. Në vendin e quajtur Hani i Laçit në fshatin Bardhoc, duke u larë në liqen, dyshohet se është mbytur shtetasi L.G, rreth 16 vjeç, banues po në Bardhoc. Për gjetjen e...

Shkon për t’u larë, 16-vjeçari nga Kukësi mbytet në liqen

para një jave - BalkanWeb

Tragjik ka rezultuar fati i një 16-vjeçari në Kukës, i cili është mbytur në liqen. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit. Burime nga policia bënë me dije se viktimë ka mbetur adoleshenti...

Aksident në Kukës/ Kamioni del nga rruga dhe bie në liqen, polumbarët e RENEA-s në kërkim të shoferit

para një jave - Almakos

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në Kukës, ku një kamion ka rënë nga Ura e Kolshit. Ndërkaq, ende nuk dihet fati i shoferit. Fjala është për shtetasin me inicialet F.Ll., rreth 37 vjeç. Burimet kanë...

Shkon për t’u larë, 16-vjeçari nga Kukësi mbytet në liqen

para një jave - Koha Jone

Tragjik ka rezultuar fati i një 16-vjeçari në Kukës, i cili është mbytur në liqen. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit. Burime nga policia bënë me dije se viktimë ka mbetur adoleshenti...

Polumbarët gjejnë trupin e pajetë të 16-vjeçarit, u mbyt në Kukës

para një jave - Java News

Polumbarët e Reneas, pas disa orësh kërkimesh, gjejnë dhe nxjerrin trupin e pajetë të 16 vjeçarit L.G. Ky i fundit u mbyt ditën e sotme në liqen në Kukës, teksa ishte futur për t’u larë. Ngjarja ka ndodhur...

Mbytet në liqen një 16-vjeçar

para një jave - Klan

Mbytet në liqen një 16-vjeçar Kukës- Në liqen në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc, duke u larë në liqen është mbytur shtetasi L.G, rreth 16 vjeç, banues në Bardhoc. Për gjetjen e 16 vjeçarit,...

Mbytet 16 vjeçari në Liqen

para një jave - GazetaBlic

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të hënë në Kukës, ku një 16 vjeçar është mbytur në liqen. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit, dhe viktimë ka mbetur adoleshenti...

Kukës/ Kamioni del nga rruga e bie në liqen, shoferi po kërkohet nga polumbarët e RENEA-s

para një jave - LajmiFundit

Një aksident i rëndë është regjistruar sot në Kukës, ku një kamion ka rënë nga Ura e Kolshit, ndërkohë që ende nuk dihet fati i shoferit. Burime zyrtare bënë me dije se bëhet fjalë për shtetasin me inicialet...

Mbytet në liqen 16 vjeçari

para një jave - Syri

Një ngjarjë rëndë është shënuar në Kukës Në vendin e quajtur Hani i Lacit ne fshatin Bardhoc, dysgohet është mbytur në ujë duke u larë në liqen, shtetasi L.G, rreth 16 vjeç, banues në Bardhoc, 15 km larg...

E FUNDIT/ Mbytet në liqen 16 vjeçari

para një jave - Albeu

Një djalë i ri, 16-vjeç ka humbur jetën paraditen e sotme. Ai kishte dalë për t’u larë në liqen , në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc . Policia bën me dije se dyshohet që ai të jetë mbytur...

Hyn për tu larë në liqen, mbytet 16-vjeçari…

para një jave - Standard

Një 16 vjeçar është mbytur në Liqenin e Kukësit, ku ishte futur për tu larë. Ky është rasti i dytë brenda 1 muaji që adoleshëntë mbyten në këtë liqen. 16-vjeçari, nga raportimet e para, ka hyrë për tu...

E rëndë në Kukës! Një djalë i ri mbytet duke u larë në liqen, kërkohet trupi

para një jave - NOA

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme, ku një djalë i ri është mbytur duke u larë në liqen në Kukës. Ngjarja ka ndodhur në liqen në vendin e quajtur Hani i Lacit, në fshatin Bardhoc. Dyshohet...

E rëndë në Kukës/ Ishte duke u larë në liqen, mbytet 16-vjeçari

para një jave - Shekulli

Një ngjare e rëndë është regjistruar në Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur teksa po lahej në liqen. Paraprakisht bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc,...

Mbytet duke u larë në liqen një 16-vjeçar, policia jep detajet e para

para një jave - Panorama

Një djalë i ri, 16-vjeç ka humbur jetën paraditen e sotme. Ai kishte dalë për t’u larë në liqen, në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc. Policia bën me dije se dyshohet që ai të jetë mbytur....

Kukës, mbytet në liqen një 16-vjeçar

para një jave - Zeri

Kukës-Në liqen në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc, duke u larë në liqen është mbytur shtetasi L.G, rreth 16 vjeç, banues në Bardhoc. Për gjetjen e 16 vjeçarit, u angazhuan menjëherë shërbimet...

E FUNDIT/ Mbytet një 16-vjeçar në Liqenin e Kukësit

para një jave - ABC News

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur ditën e sotme në Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur në liqen. Ngjarja mësohet se ka ndodhur në fshatin Bardhoc, ku adoleshenti është futur në ujë për t’u larë por fatkeqësisht...

Kukës/ Kamioni bie në liqen, shoferi i zhdukur

para një jave - Gazeta Telegraf

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në Kukës. Burime zyrtare nga policia lokale bënë me dije se në rrugën e vjetër të Kukësit, te Ura e Kolshit, dyshohet se shtetasi F.Ll., rreth 37 vjeç, duke drejtuar...

Gjendet trupi i 16-vjeçarit të mbytur në liqenin e Kukësit

para një jave - LajmiFundit

Ditën e sotme u lajmërua një ngjarje e rëndë në Kukës, ku një 16-vjeçar humbi jetën në liqen në fshatin Bardhoc. Pas disa orë kërkimesh është bërë e mundur gjetja e trupit të 16-vjeçarit, i cili u mbyt...

E rëndë/ U mbyt në liqen, polumbarët nxjerrin trupin e pajetë të 16-vjeçarit

para një jave - Gazeta Telegraf

Polumbarët e Reneas pas disa orësh kërkime gjejnë dhe nxjerrin trupin e pajetë të 16 vjeçarit L.G., që u mbyt duke u larë në liqen në Kukës. Ngjarja e rëndë ka ndodhur në fshatin Bardhoc, në vendin e quajtur...

E rëndë/ Një 16-vjeçar mbytet në liqen në Kukës, nuk është gjetur ende trupi i tij

para një jave - Java News

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme, ku një djalë i ri është mbytur duke u larë në liqen në Kukës. Ngjarja ka ndodhur në liqen në vendin e quajtur Hani i Lacit, në fshatin Bardhoc. Policia...

Mbytet në liqen një 16 vjeçar

para një jave - Infokusi

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të hënë në Kukës, ku një 16 vjeçar është mbytur në liqen. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit, dhe viktimë ka mbetur adoleshenti...

Mbytet në liqen një 16 vjeçar

para një jave - Almakos

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të hënë në Kukës, ku një 16 vjeçar është mbytur në liqen. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit, dhe viktimë ka mbetur adoleshenti...

Shkon për t’u larë, 16-vjeçari nga Kukësi mbytet në liqen

para një jave - LajmiFundit

Tragjik ka rezultuar fati i një 16-vjeçari në Kukës, i cili është mbytur në liqen. Ngjarja e rëndë ndodhi në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit. Burime nga policia bënë me dije se viktimë ka mbetur adoleshenti...

Tragjike/ Shkon për t’u larë, mbytet në liqen 16-vjeçari nga Kukësi

para një jave - LajmiFundit

Një ngjarje e rëndë është shënuar mesditën e sotme në qarkun Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur në liqenin e fshatit Bardhoc. Burime nga policia bënë me dije se viktimë ka mbetur adoleshenti me inicialet...

Mbytet në liqen një 16 vjeçar

para një jave - Bota Press

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të hënë në Kukës, ku një 16 vjeçar është mbytur në liqen. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit, dhe viktimë ka mbetur adoleshenti...

Mbytet në liqen një 16 vjeçar

para një jave - Arbresh

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të hënë në Kukës, ku një 16 vjeçar është mbytur në liqen. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit, dhe viktimë ka mbetur adoleshenti...

Mbytet në liqen një 16 vjeçar

para një jave - Ekonomia Online

Një ngjarje tragjike ka ndodhur këtë të hënë në Kukës, ku një 16 vjeçar është mbytur në liqen. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit, dhe viktimë ka mbetur adoleshenti...

Mbytet një 16 vjeçar në një liqen të fshatit Bardhoc

para një jave - Periskopi

Një ngjarje tragjike ka ndodhur gjatë ditës së sotme në Kukës, ku një 16 vjeçar është mbytur në liqen. Policia njofton se ngjarja ka ndodhur në fshatin Bardhoc në Hanin e Laçit, dhe viktimë ka mbetur adoleshenti...

Kukës/ Mbytet në liqen 16-vjeçari

para një jave - Gazeta Telegraf

Një ngjarjë rëndë është shënuar në Kukës Në vendin e quajtur Hani i Lacit ne fshatin Bardhoc, dysgohet është mbytur në ujë duke u larë në liqen, shtetasi L.G, rreth 16 vjeç, banues në Bardhoc, 15 km larg...

E rëndë në Kukës/ Ishte duke u larë në liqen, mbytet 16-vjeçari

para një jave - News Tv

Një ngjare e rëndë është regjistruar në Kukës, ku një 16-vjeçar është mbytur teksa po lahej në liqen. Paraprakisht bëhet me dije se ngjarja ka ndodhur në vendin e quajtur Hani i Lacit në fshatin Bardhoc,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK