http://kariera.mk

Aktakuza ndaj Thaçit, Meta zbulon bisedën telefonike me Thaçin

para 2 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 29/06/2020 22:59 Presidentit i Republikës Ilir Meta ka folur për ngjarjet e fundit në Kosovë pas publikimit të akt-akuzave nga Gjykata Speciale për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin....

Ilir Meta tregon çka bisedoi në telefon me Thaçin, rreth aktakuzës nga Gjykata Speciale

para 2 jave - GazetaBlic

Presidentit i Republikës Ilir Meta ka folur për ngjarjet e fundit në Kosovë pas publikimit të akt-akuzave nga Gjykata Speciale për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin. Sipas kreut të shtetit shqiptar, për...

Meta zbulon bisedën telefonike me Thaçin, pas aktakuzës ndaj tij

para 2 jave - OraInfo

Aktakuza ndaj Thaçit, Meta zbulon bisedën telefonike me Presidentin. Presidentit i Republikës Ilir Meta ka folur për ngjarjet e fundit në Kosovë pas publikimit të akt-akuzave nga Gjykata Speciale për Hashim...

Meta tregon bisedën me Thaçin: Aktakuzat i sheh si një sfidë më të madhe se personale

para 2 jave - Mapo

Presidentit i Republikës Ilir Meta foli sot për bisedën me homologun Hashim Thaçi, pas publikimit të aktakuzës nga Gjykata Speciale e Hagës. Meta tha se Thaçi është i ndërgjegjshëm dhe i qetë, ndërsa shtoi...

“Asnjë nuk mund të thotë se është personale”, Meta zbardh bisedën telefonike me Thaçin

para 2 jave - Standard

Presidentit i Republikës Ilir Meta e nisi intervistën e tij për Syri TV me ngjarjet e fundit në Kosovë pas publikimit të akt-akuzave nga Gjykata Speciale për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin. Meta zbardhi...

Ilir Meta “godet” Gjykatën e Hagës: Ngritja e saj ishte e padrejtë dhe e sforcuar

para 2 jave - Gazeta Tema

Presidenti Ilir Meta, la të kuptojmë pak minuta më parë se nuk i beson  Gjykatës Speciale të Hagës, teksa po fliste për aktakuzat ndaj Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit. Meta tha se “ngritja e kësaj gjykate...

Presidenti Meta: Ngritja e Gjykatës Speciale, akt i padrejtë dhe i sforcuar

para 2 jave - Koha Jone

Jam i bindur në pafajësinë e luftëtarëve të UÇK-së. Kështu është shprehur presidenti Ilir Meta gjatë intervistës së tij për “Çim Peka LIVE”. I pyetur se, a i beson Gjykatës Speciale, Meta u shpreh se ngritja...

Presidenti Meta: Ngritja e Gjykatës Speciale, akt i padrejtë dhe i sforcuar

para 2 jave - Koha Jone

Jam i bindur në pafajësinë e luftëtarëve të UÇK-së. Kështu është shprehur presidenti Ilir Meta gjatë intervistës së tij për “Çim Peka LIVE”. I pyetur se, a i beson Gjykatës Speciale, Meta u shpreh se ngritja...

Akt-akuzat/ Meta zbardh bisedën telefonike me Thaçin: Ishte i qetë dhe i ndërgjegjshëm

para 2 jave - Syri

Presidentit i Republikës Ilir Meta e nisi intervistën e tij për Syri TV me ngjarjet e fundit në Kosovë pas publikimit të akt-akuzave nga Gjykata Speciale për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin. Sipas kreut...

Presidenti Meta: Thaçi ndjehet i lënduar sepse është i bindur në pafajësinë e tij

para 2 jave - Koha Jone

Në një intervistë për “Çim Peka LIVE” në Syri TV, presidenti i Republikës Ilir Meta komentoi konferencën e para pak minutave të homologut të tij në Kosovë, Hashim Thaçi. Sipas Metës, Thaçi është i lënduar...

Meta: Ngritja e Gjykatës Speciale, akt i padrejtë dhe i sforcuar

para 2 jave - Syri

Jam i bindur në pafajësinë e luftëtarëve të UÇK-së. Kështu është shprehur presidenti Ilir Meta gjatë intervistës së tij për "Çim Peka LIVE". I pyetur se, a i beson Gjykatës Speciale, Meta u shpreh se ngritja...

Presidenti Meta: Shqiptarët nuk kanë qenë dakort me ngritjen e ‘Speciales’, është gjykuar gjithmonë si e padrejtë dhe e tepruar

para 2 jave - Standard

Presidenti i Republikës, Ilir Meta perballe gazetarit Çim Peka në Syri Tv u shpreh se: “Udheheqesit e Kosoves do ta perballojne me sukses kete sfide. Nuk deshiroj te shprehem ne lidhje me ngritjen e Gjykates...

Padia ndaj Thaçit, Meta: Presidenti i Kosovës është i lënduar pasi beson në pafajësinë e tij

para 2 jave - Standard

Presidenti i Republikës, Ilir Meta perballe gazetarit Çim Peka në Syri Tv reagoi ne lidhje me aktakuzen ndaj Thaçit, situaten kaotike në Kosovë, bisedimet me qeveri të varur prej serbëve. I pyetur se,...

Akuzat/ Meta për Thaçin: Ndjehet i lënduar sepse është i bindur në pafajësinë e tij

para 2 jave - Syri

Në një intervistë për "Çim Peka LIVE" në Syri TV, presidenti i Republikës Ilir Meta komentoi konferencën e para pak minutave të homologut të tij në Kosovë, Hashim Thaçi. Sipas Metës, Thaçi është i lënduar...

Presidenti Meta sonte në përballjen e radhës ‘sy për sy’ me Çim Pekën

para 2 jave - Standard

Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të jetë i ftuari i gazetarit Çim Peka në “Çim Peka LIVE”. Aktakuza ndaj Thaçit, situata kaotike në Kosovë, bisedimet me qeveri të varur prej serbëve. 15 kushtet e...

Edhe Ilir Meta kundër Gjykatës së Hagës: E padrejtë dhe e sforcuar

para 2 jave - Java News

Presidenti Ilir Meta, la të kuptojmë pak minuta më parë se nuk i beson Gjykatës Speciale të Hagës, teksa po fliste për aktakuzat ndaj Hashim Thaçit dhe Kadri Veselit. Meta tha se “ngritja e kësaj gjykate...

Meta sot në Syri TV/ 'Në përballjen e radhës 'sy për sy' me Çim Pekën'

para 2 jave - Syri

Presidenti i Republikës, Ilir Meta do të jetë i ftuari i gazetarit Çim Peka në "Çim Peka LIVE". Aktakuza ndaj Thaçit, situata kaotike në Kosovë, bisedimet me qeveri të varur prej serbëve. 15 kushtet e...

Meta zbulon bisedën telefonike me Thaçin

para 2 jave - Arbresh

Presidentit i Republikës Ilir Meta ka folur për ngjarjet e fundit në Kosovë pas publikimit të akt-akuzave nga Gjykata Speciale për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin. Sipas kreut të shtetit shqiptar, për...

Meta: Ngritja e Gjykatës Speciale, akt i padrejtë dhe i sforcuar

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Jam i bindur në pafajësinë e luftëtarëve të UÇK-së. Kështu është shprehur presidenti Ilir Meta gjatë një interviste. I pyetur se, a i beson Gjykatës Speciale, Meta u shpreh se ngritja e saj ka qenë e padrejtë...

Akt-akuzat/ Meta zbardh bisedën telefonike me Thaçin: Ishte i qetë dhe i ndërgjegjshëm

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Presidentit i Republikës Ilir Meta e nisi intervistën e tij me ngjarjet e fundit në Kosovë pas publikimit të akt-akuzave nga Gjykata Speciale për Hashim Thaçin dhe Kadri Veselin. Sipas kreut të shtetit,...

Meta: Ngritja e Gjykatës Speciale, akt i padrejtë dhe i sforcuar

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Jam i bindur në pafajësinë e luftëtarëve të UÇK-së. Kështu është shprehur presidenti Ilir Meta gjatë një interviste televizive. I pyetur se, a i beson Gjykatës Speciale, Meta u shpreh se ngritja e saj...

Meta për Thaçin: Ndjehet i lënduar sepse është i bindur në pafajësinë e tij

para 2 jave - Epoka e Re

Në një intervistë për “Çim Peka LIVE” në Syri TV, presidenti i Republikës Ilir Meta komentoi konferencën e para pak minutave të homologut të tij në Kosovë, Hashim Thaçi. Sipas Metës, Thaçi është i lënduar...

Akuzat/ Meta për Thaçin: Ndjehet i lënduar sepse është i bindur në pafajësinë e tij

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Në një intervistë televizive presidenti i Republikës Ilir Meta komentoi konferencën e para pak minutave të homologut të tij në Kosovë, Hashim Thaçi. Sipas Metës, Thaçi është i lënduar pasi është i bindur...

'President 'danez' apo shqiptar?'/ Çfarë paralajmëron për nesër gazetari

para 2 jave - Syri

Presidenti i Republikës Ilir Meta do të jetë mbrëmjen e nesërme i ftuari i gazetarit Çim Peka në Syri TV. Lajmin e jep vetë moderatori i "Çim Peka LIVE", i cili tregon edhe temat për të cilat do të diskutohet...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK