http://kariera.mk

Greqia të mërkurën do të hapë kufijtë me Shqipërinë

para 6 dite - Koha.net

Greqia më 1 korrik do të hapë kufijtë me Shqipërinë. Lëvizjet mes dy shteteve do të jenë pa kufizime në pikat kufitare të Kakavijës dhe të Kapshticës. Ndryshe nga vendet e tjera të BE-së, ku vetëm Serbia...

Ambasada greke sqaron: Ja kush mund të udhëtojë drejt Greqisë

para 6 dite - Standard

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar përfundimisht e si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Me anë të një njoftimi, ambasada bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria...

Qeveria greke: Rihapen kufjtë për shqiptarët. Ambasada në Tiranë: Nuk hapen! Çfarë po ndodh?!

para 6 dite - NOA

Agjencia e Lajmeve NOA publikoi sot deklaratën që zëdhënësi i qeverisë greke bëri nga Athina, ku njoftoi rihapjen e kufjve detarë dhe tokësorë me Shqipërinë. Lajmi entuziamoi qytetarë të shumtë, por dhe...

Ambasada greke në Tiranë mohon zëdhënësin e qeverisë: Nuk hapen kufijtë me Shqipërinë pas datës 1 korrik

para 6 dite - Medial

Zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas u shpreh sot se Greqia po përgatitet që të hapë pikat kufitare të vendit me shtetet e tjera përfshirë edhe Shqipërinë që prej datës 1 korrik. Sipas tij duke filluar...

Qeveria greke: Rihapen kufjtë për shqiptarët. Ambasada në Tiranë: Nuk hapen! Çfarë po ndodh?

para 6 dite - Java News

Mediat publikuan sot deklaratën që zëdhënësi i qeverisë greke bëri nga Athina, ku njoftoi rihapjen e kufjve detarë dhe tokësorë me Shqipërinë. Lajmi entuziamoi qytetarë të shumtë, por dhe plot biznese,...

Ambasada greke sqaron: Kush mund të udhëtojë drejt Greqisë pas 1 Korrikut

para 6 dite - Klan

Ambasada greke sqaron: Kush mund të udhëtojë drejt Greqisë pas 1 Korrikut Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar nëse shqiptarët do të mund të hyjnë lirisht në Greqi pas datës 1 Korrik. Sipas ambasadës, duke...

Ambasada greke në Tiranë mohon zëdhënësin e qeverisë: Nuk hapen kufijtë me Shqipërinë pas datës 1 korrik

para 6 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 18:57 Zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas u shpreh sot se Greqia po përgatitet që të hapë pikat kufitare të vendit me shtetet e tjera përfshirë edhe Shqipërinë...

Lëvizja nga 1 korriku/ Ambasada greke: Ja kush mund të udhëtojë drejt Greqisë

para 6 dite - Gazeta Shqip

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar përfundimisht e si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Me anë të një njoftimi, ambasada bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria...

Ambasada greke sqaron përfundimisht: Nga 1 korriku në Greqi vetëm me avion, ndalohen hyrjet nga deti dhe toka!

para 6 dite - Koha Jone

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar përfundimisht e si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Me anë të një njoftimi, ambasada bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria...

Lëvizja nga 1 korriku, ambasada greke sqaron: Ja kush mund të udhëtojë drejt Greqisë

para 6 dite - BalkanWeb

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar përfundimisht e si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Me anë të një njoftimi, ambasada bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria...

Kufijt hapen më 1 korrik, ambasada greke sqaron si do të bëhet lëvizja e qytetarëve shqiptarë

para 6 dite - Albeu

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Ambasada bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria për në Greqi , parashikohet mundësia e...

Ambasada greke në Tiranës: Si do të bëhet lëvizja e qytetarëve shqiptarë drejt Greqisë, pas datës 1 korrik

para 6 dite - Gazeta Tema

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar se si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Ajo bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria për në Greqi, parashikohet mundësia e realizimit...

Hapja e kufirit nga 1 korriku/ Ambasada greke: Ja kush mund të udhëtojë drejt Greqisë

para 6 dite - Gazeta Shqip

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar përfundimisht e si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Me anë të një njoftimi, ambasada bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria...

Ambasada greke sqaron kush lejohet dhe kush ndalohet të kalojë në Kakavijë e Kapshticë

para 6 dite - LajmiFundit

Pas njoftimit te qeverise greke ne lidhje me hapjen e kufirit me Shqiperine dhe vendet e tjera ambasada greke ne Tirane ka bere nje sqarim ne lidhje me situaten duke shpjeguar se kush lejohet te kalpje...

Pushime në Greqi? Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm: Pas 1 korrikut…

para 6 dite - Koha Jone

Ambasada e Greqisë në Tiranë, përmes një reagimi sqaron çështjen e lëvizjes drejt shtetin helen. Në deklaratë për shtyp, thuhet se nuk lejohet hyrja e personave nga Shqipëria për në Greqi përmes linjave...

Greqia hap kufirin për shqiptarët, Ambasada Greke njoftim për qytetarët

para 6 dite - NOA

Ambasada e Greqisë në Tiranë ka publikuar një njoftim në Facebook, pas vendimit të autoritetetve greke për të hapur kufirin për shqiptarët. Në reagim shkruhet se fillimisht parashikohen fluturimet drejt...

Ambasada greke sqaron përfundimisht si do të bëhet lëvizja e qytetarëve shqiptarë, pas datës 1 korrik

para 6 dite - Shekulli

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar përfundimisht e si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Në një njoftim në facebook, ambasada bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria...

Ambasada greke sqaron përfundimisht si do të bëhet lëvizja e qytetarëve shqiptarë, pas datës 1 korrik

para 6 dite - Panorama

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar përfundimisht e si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Në një njoftim në facebook, ambasada bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria...

Zyrtare/ Nuk ka lëvizje drejt Greqisë pas 1 korrikut, ja përjashtimet

para 6 dite - Mapo

Ambasada greke në Tiranë, ka sqaruar sot zyrtarisht çështjen e lëvizjes drejt këtij vendi, pas datës 1 korrik. Sipas një njoftimi që sapo ka dalë në media, do të lejohet të kalojnë kufirin tonë jugor dhe...

Ambasada e Greqisë: Edhe pas 1 korrikut, kufijtë e mbyllur për shqiptarët

para 6 dite - Koha Jone

Ambasada e Greqisë në Tiranë, përmes një reagimi sqaron çështjen e lëvizjes drejt shtetin helen. Në deklaratë për shtyp, thuhet se nuk lejohet hyrja e personave nga Shqipëria për në Greqi përmes linjave...

Ambasada greke jep njoftimin e rëndësishëm: Nuk lejohet hyrja në Greqi në këto linja

para 6 dite - ABC News

Ambasada greke ka njoftuar se si do të bëhet lëvizja nga 1 korriku. Ambasada njofton se për udhëtimet nga Shqipëria për në Greqi, parashikohet mundësia e realizimit të fluturimeve drejt aeroportit Eleftherios...

Njoftimi i rëndësishëm i ambasadës në Tiranë: Ja kush dhe si mund të futet në Greqi nga 1 Korriku

para 6 dite - Syri

Më 1 Korrik Greqia rihap kufijtë për shumë shtete të botës, përfshirë edhe Shqipërinë. Por rregullat do të vijojnë të jenë strikte. Sipas një njoftimi të ambasadës greke në Tiranë, çdo shtetas shqiptar...

Ambasada greke sqaron si do të kryhet lëvizja e shqiptarëve drejt Greqisë

para 6 dite - Vizion Plus

Paraditen e kësaj të hëne zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Pecas , në një deklaratë përpara gazetarëve, bëri me dije se duke nisur nga data 1 korrik do të hapen pa asnjë kusht dy pikat e kalimit kufitar,...

para 6 dite - Ora news

Ambasada e Greqisë në Tiranë njoftoi për hapjen e kufijve ajrorë me Shqipërinë. Përmes një postimi në Facebook, ajo shkruan se fillimisht parashikohen fluturimet drejt aeuroportit Eleftherios Venizellos...

LAJM I FUNDIT/ Ambasada greke sqaron përfundimisht si do të bëhet lëvizja e qytetarëve, pas datës 1 korrik

para 6 dite - Panorama

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar përfundimisht e si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Në një njoftim në facebook, ambasada bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria...

Ambasada greke në Tiranë: Si do të bëhet lëvizja e qytetarëve shqiptarë drejt Greqisë, pas datës 1 korrik

para 6 dite - Lexo

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar se si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Ajo bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria për në Greqi, parashikohet mundësia e realizimit...

Ambasada greke në Tiranës: Si do të bëhet lëvizja e qytetarëve shqiptarë drejt Greqisë, pas datës 1 korrik

para 6 dite - Lexo

Ambasada greke në Tiranë ka sqaruar se si do të procedohet me lëvizjen e qytetarëve pas datës 1 korrik. Ajo bën të ditur se në lidhje me udhëtimet nga Shqipëria për në Greqi, parashikohet mundësia e realizimit...

Greqia u pret shpresat shqiptarëve: Ndalohet hyrja nga toka dhe deti, mund të lejohen veç fluturimet

para 6 dite - Java News

Ambasada greke ka njoftuar sot zyrtarish në lidhje me lëvizjen e shtetasve të Shqipërisë drejt tokës së vendit fqinj. Sipas selisë diplomatike, Greqia do të respektojë udhëzimet e Bashkimit Evropian. Ajo...

Hapja e kufirit/ Greqia me sytë nga Shqipëria. Ja sa shqiptarë pushuan një vit më parë në shtetin fqinj

para 6 dite - Syri

Më 1 Korrik, Greqia hap sezonin turistik duke lejuar kështu edhe hapjen e kufijve për shumicën e shteteve, përjashtuar disa që kanë ende probleme me përhapjen e Covid-19. Sipas gazetarit shqiptar që jeton...

Do udhëtoni në Greqi? Ja hapat që duhet të ndiqni, nga formulari deri te vetëizolimi

para 6 dite - Shekulli

Qeveria Greke njoftoi gjatë fundjavës hapat që duhet të ndërmarrin turistët për të udhëtuar në Greqi. Para së gjithash, ata duhet të plotësojnë një formula të veçantë në internet në travel.gov.gr të paktën...

Hapet kufiri me Greqinë, Ambasada jep njoftimin e rëndësishëm: Ja shtetasit që mund të lëvizin përmes linjave tokësore

para 6 dite - Lajme.al

Ambasada e Greqisë në Tiranë ka njoftuar për hapjen e kufijve ajrorë me Shqipërinë, por ka bërë me dije do të vijojnë të jenë të kufizuara kalimi përmes linjave detare, rrugore dhe hekurudhore. Nga këto...

Jo lëvizje e lirë drejt Greqisë, ambasada sqaron vendimin

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Ambasada e Greqisë në Tiranë, përmes një reagimi zyrtar, sqaron çështjen e lëvizjes drejt shtetin helen. Në deklaratë, thuhet se nuk lejohet hyrja e personave nga Shqipëria për në Greqi permes linjave...

Greqia merr vendim, ja kur hapen kufijtë tokësorë me Shqipërinë

para 6 dite - Zhurnal

Greqia po përgatitet që të hapë pikat kufitare të vendit me shtetet e tjera përfshirë edhe Shqipërinë që prej datës 1 korrik. Siç bën me dije zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas, duke filluar nga...

Greqia hap kufijtë tokësorë nga 1 korriku me Shqipërinë, ja si mund të udhëtohet

para 6 dite - BalkanWeb

Greqia do të hapë kufijtë tokësorë me Shqipërinë nga 1 korriku. Lajmi është konfirmuar nga zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas i cili tha se do të hapen kufijtë tokësorë të Greqisë me Evzones, Kakavia,...

Greqia do të hapë shtatë pika kufitare me vendet e Ballkanit nga 1 korriku, edhe me Shqipërinë

para 6 dite - Gazeta Telegraf

Greqia do të rihapë shtatë nga 14 pikat kufitare në veri të mërkurën më 1 korrik, si pjesë e rihapjes së mëtejshme të vendit për turistët e huaj. Autoritetet kanë dëshirë të rihapin autostradat fitimprurëse,...

Greqia hap kufirin me Shqipërinë nga 1 korriku, pikat kufitare ku lejohet kalimi

para 6 dite - InfoShqip

Greqia po përgatitet që të hapë pikat kufitare të vendit me shtetet e tjera përfshirë edhe Shqipërinë që prej datës 1 korrik. Siç bën me dije zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas, duke filluar nga...

Greqia merr vendim, ja kur hapen kufijtë tokësorë me Shqipërinë

para 7 dite - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 12:48 Duke nisur nga 1 korriku, Greqia hap kufijtë tokësorë me Shqipërinë. Lajmin e dha sot në një konferencë për mediat, zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas. Lexo...

Greqia hap kufijtë me Shqipërinë

para 6 dite - Zyrtare

Greqia do t’i hapë kufijtë më Shqipërinë. Lajmin e ka konfirmuar Zëdhënësi i Qeverisë së Greqisë Stelios Petsas gjatë një konference për shtyp. Siç bëri të ditur nga 1 korriku do të lejohen fluturimet...

Greqia hap kufirin e Kakavisë

para 7 dite - Klan

Greqia hap kufirin e Kakavisë Në një deklaratë për mediat, zëdhënësi i qeverisë greke për mediat, Stelios Petsas ka njoftuar se duke nisur nga 1 Korriku, do të hapen të gjithë kufijtë ajrorë, detar por...

Greqia hap kufijtë me Shqipërinë nga 1 korriku

para 7 dite - Albeu

Greqia po përgatitet që të hapë pikat kufitare të vendit me shtetet e tjera përfshirë edhe Shqipërinë që prej datës 1 korrik . Siç bën me dije zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas, duke filluar nga...

Greqia merr vendimin, ja kur hapen kufijtë tokësorë me Shqipërinë

para 7 dite - Mapo

Duke nisur nga 1 korriku, Greqia hap kufijtë tokësorë me Shqipërinë. Lajmin e dha sot në një konferencë për mediat, zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas. Ai sqaroi se hapja e kufijve do të jetë për...

Greqia hap kufijtë tokësorë me Shqipërinë nga 1 korriku

para 7 dite - Syri

Duke nisur nga 1 korriku, Greqia hap kufijtë tokësorë me Shqipërinë. Lajmin e dha sot në një konferencë për mediat, zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas. Ai sqaroi se hapja e kufijvë do të jetë për...

Greqia hap këtë javë kufijtë tokësor më Shqipërinë, zbulohet data zyrtare

para 7 dite - Shekulli

Një lajm i mirë vjen nga shteti fqinj, i cili ka vendosur të hapë kufijtë tokësorë për shtetasit shqiptarë. Mediat greke shkruajnë se qeveria ka vendosur hapjen e kufijve më 1 korrik. Lajmi është bërë...

Koronavirusi/ Greqia merr vendim, ja kur hapen kufijtë tokësorë me Shqipërinë

para 7 dite - Panorama

Duke nisur nga 1 korriku, Greqia hap kufijtë tokësorë me Shqipërinë. Lajmin e dha sot në një konferencë për mediat, zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas. Ai sqaroi se hapja e kufijvë do të jetë për...

E FUNDIT/ Greqia hap kufirin me Shqipërinë nga 1 korriku, pikat kufitare ku lejohet kalimi

para 7 dite - ABC News

Greqia po përgatitet që të hapë pikat kufitare të vendit me shtetet e tjera përfshirë edhe Shqipërinë që prej datës 1 korrik. Siç bën me dije zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas , duke filluar nga...

Greqia hap kufijtë me Shqipërinë

para 7 dite - Medial

Zëdhënësi i qeverise greke Stelios Petsas ka deklaruar para pak çastesh në një konferencë shtypi se do të hapen kufijtë me Shqipërinë. Duke filluar nga data 1 korrik, doganat e Kakavijës dhe Kapshticës...

VENDIMI/ Greqia “ngre traun” për shqiptarët: Nga 1 korriku hapim doganën në Kakavijë

para 7 dite - Gazeta Tema

Greqia ka konfirmuar se do të hapë kufijtë me Shqipërinë Ka qenë zëdhënësi i qeverisë fqinje Stelios Petsas i cili në një deklaratë për shtyp ka konfirmuar se midis pikave që do të hapen me shtetet e tjera,...

Greqia ‘ndan mendjen’, hap kufijtë tokësorë me Shqipërinë nga 1 korriku

para 7 dite - Standard

Greqia ka vendosur te hap kufirin me Shqipërinë, në Kapshticë dhe Kakavijë duke filluar nga 1 korriku. Lajmi I bë me dije nga zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas. Greqia ka kaluar në një faze të...

para 7 dite - Ora news

Greqia konfirmon hapjen e pikave kufitare doganore me Shqipërinë, në Kapshticë dhe Kakavijë duke filluar nga 1 korriku. Lajmi I bë me dije nga zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas. Greqia ka kaluar...

Zëdhënësi i qeverisë greke: Në këtë datë do të hapen kufijtë me Shqipërinë!

para 7 dite - Top Channel

Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas ka deklaruar para pak çastesh në një konferencë shtypi se më datë 1 korrik do të hapen kufijtë me Shqipërinë. Pas mbylljes së kufijve, si pjesë e masave shtrënguese...

para 7 dite - Ora news

Greqia konfirmon hapjen e pikave kufitare doganore me Shqipërinë, në Kapshticë dhe Kakavijë duke filluar nga 1 korriku. Lajmi I bë me dije nga zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas. /Ora News.tv/

Zëdhënësi i qeverisë greke: Në këtë datë do të hapen kufijtë me Shqipërinë

para 7 dite - Lajmi.net

Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas ka deklaruar para pak çastesh në një konferencë shtypi se më datë 1 korrik do të hapen kufijtë me Shqipërinë. Pas mbylljes së kufijve, si pjesë e masave shtrënguese...

Zëdhënësi i qeverisë greke tregon se kur do të hapen kufijtë me Shqipërinë

para 7 dite - Sinjali

1 korriku do të jetë data kur zyrtarisht Greqia do të hapë kufijtë me Shqipërinë. Kështu ka bërë të ditur zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas para pak çastesh në një konferencë shtypi. Pas mbylljes...

Zëdhënësi i qeverisë greke: Në këtë datë do të hapen kufijtë me Shqipërinë!

para 7 dite - Koha Jone

Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas ka deklaruar para pak çastesh në një konferencë shtypi se më datë 1 korrik do të hapen kufijtë me Shqipërinë. Pas mbylljes së kufijve, si pjesë e masave shtrënguese...

Zëdhënësi i qeverisë greke: Në këtë datë do të hapen kufijtë me Shqipërinë!

para 7 dite - RTK

Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas ka deklaruar para pak çastesh në një konferencë shtypi se më datë 1 korrik do të hapen kufijtë me Shqipërinë. Pas mbylljes së kufijve, si pjesë e masave shtrënguese...

Greqia hap kufijtë me Shqipërinë

para 7 dite - Albeu

Zëdhënësi i qeverise greke Stelios Petsas ka deklaruar para pak çastesh në një konferencë shtypi se do të hapen kufijtë me Shqipërinë. Duke filluar nga data 1 korrik, doganat e Kakavijës dhe Kapshticës...

Lajmi i mirë, Greqia hap kufijtë me Shqipërinë më 1 korrik

para 7 dite - Gazeta Tema

Zëdhënësi i qeverise greke Stelios Petsas ka deklaruar para pak çastesh në një konferencë shtypi se do të hapen kufijtë me Shqipërinë. Duke filluar nga data 1 korrik, doganat e Kakavijës dhe Kapshticës...

Lajmi i mirë, Greqia hap kufijtë me Shqipërinë

para 7 dite - Gazeta Shqip

Zëdhënësi i qeverise greke Stelios Petsas ka deklaruar para pak çastesh në një konferencë shtypi se do të hapen kufijtë me Shqipërinë. Duke filluar nga data 1 korrik, doganat e Kakavijës dhe Kapshticës...

E fundit/ Greqia hap kufinjtë me Shqipërinë

para 7 dite - Lexo

Greqia ka konfirmuar se do të hapë kufijtë me Shqipërinë Ka qenë zëdhënësi i qeverisë fqinje Stelios Petsas i cili në një deklaratë për shtyp ka konfirmuar se midis pikave që do të hapen me shtetet e tjera,...

Lajm i fundit/ Greqia hap kufirin për shqiptarët pa asnjë kusht

para 7 dite - Vizion Plus

Greqia konfirmoi hapjen e kufirit për të gjithë shtetasit shqiptarë pa asnjë lloj kushti. Zëdhënësi I qeverisë bëri të ditur se pikat doganore të Kakavijës dhe Kapshticës do të happen në datë 1 korrik...

Zyrtarisht caktohet data/ Ja kur Greqia hap kufijtë me Shqipërinë

para 6 dite - ElbasaniPlus

Zëdhënësi i qeverise greke Stelios Petsas ka deklaruar në një konferencë shtypi se do të hapen kufijtë me Shqipërinë. Duke filluar nga data 1 korrik, doganat e Kakavijës dhe Kapshticës do të jenë të hapura....

Ndryshe nga BE, Greqia hap kufinjtë me Shqipërinë në 1 korrik

para 7 dite - Java News

Greqia ka konfirmuar se do të hapë kufijtë me Shqipërinë Ka qenë zëdhënësi i qeverisë fqinje Stelios Petsas i cili në një deklaratë për shtyp ka konfirmuar se midis pikave që do të hapen me shtetet e tjera,...

Zëdhënësi i qeverisë greke: Në këtë datë do të hapen kufijtë me Shqipërinë!

para 6 dite - Epoka e Re

Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas ka deklaruar në një konferencë për media se më 1 korrik do të hapen kufijtë me Shqipërinë. Pas mbylljes së kufijve, si pjesë e masave shtrënguese për frenimin...

Greqia drejt heqjes së plotë të kufizimeve, hap pikat e kalimit kufitar të Kakavisë dhe Kapshticës

para 7 dite - 24 ore

Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas deklaroi sot se “nga 1 korriku, ne do të bëjmë hapin përfundimtar për t’u rikthyer në normalitet, pasi të gjitha aeroportet e vendit do të jenë të hapura për...

Greqia hap kufijtë me Shqipërinë nga 1 korriku

para 7 dite - Albinfo

Greqia po përgatitet që të hapë pikat kufitare të vendit me shtetet e tjera përfshirë edhe Shqipërinë që prej datës 1 korrik. Siç bën me dije zëdhënësi i qeverisë greke Stelios Petsas, duke filluar nga...

Greqia hap kufijtë tokësorë me Shqipërinë nga 1 korriku

para 7 dite - Ekonomia Online

Greqia po përgatitet që të hapë pikat kufitare të vendit me shtetet e tjera përfshirë edhe Shqipërinë që prej datës 1 korrik. Zëdhënësi i qeverisë greke, Stelios Petsas, bëri me dije se duke filluar nga...

Greqia vendos: nga 1 korriku, “ngritje e traut” me Shqipërinë

para 7 dite - Te Sheshi

Greqia vendos për hapjen e kufijve tokësorë me Shqipërinë që nga data 1 korrik, paçka një vale infeksioni në rritje. Fjala është për dy pikat doganore kryesore me fqinjin jugor, Kapshticën dhe Kakavijë....

Greqia hap kufijtë për turistët, protokolle hyrëse me bar kod të veçantë

para një jave - Zhurnal

Athinë, 28 qershor – Qytetarët nga Maqedonia e Veriut, megjithatë ende nuk do të mud të udhëtojnë në shtetin fqinj që është vend anëtar i Bashkimit Evropian, pasi RMV ende ëstë në listën e vendeve të listës...

Kur pritet t'i hapë Greqia kufijtë me Shqipërinë?

para një jave - Albeu

Lidhur me pikën kufitare në Kakavi, që lidh Greqinë me Shqipërinë, zv/ministri i brendshëm Nikos Hardalias tha se nuk planifikohet të hapet së shpejti për kalim masiv te qytetareve ne te dy shtetet . Ndërkaq...

Masat për COVID-19/ Kur do t’i hapë Greqia kufijtë me Shqipërinë?

para një jave - Gazeta Shqip

Shqetësimi është rritur në orët e fundit pikat kufitare të Greqisë për faktin se edhe ata pak qytetarë shqiptarë po hyjnë pa kontrolle shëndetësore, në një kohë kur Organizata Botërore e Shëndetit e ka...

A do t’i hapë Greqia kufijtë me Shqipërinë?

para një jave - NOA

Shqetësimi është rritur në orët e fundit pikat kufitare të Greqisë për faktin se edhe ata pak qytetarë shqiptarë po hyjnë pa kontrolle shëndetësore, në një kohë kur Organizata Botërore e Shëndetit e ka...

Kur do i hapë kufijtë Greqia?

para një jave - Lexo

Shqetësimi është rritur në orët e fundit pikat kufitare të Greqisë për faktin se edhe ata pak qytetarë shqiptarë po hyjnë pa kontrolle shëndetësore, në një kohë kur Organizata Botërore e Shëndetit e ka...

Ja kur pritet t’i hapë Greqia kufijtë me Shqipërinë?

para një jave - Fol

Lidhur me pikën kufitare në Kakavi, që lidh Greqinë me Shqipërinë, zv/ministri i brendshëm Nikos Hardalias tha se nuk planifikohet të hapet së shpejti për kalim masiv te qytetareve ne te dy shtetet. Ndërkaq...

A do t’i hapë Greqia kufijtë me Shqipërinë?

para një jave - Klan

A do t’i hapë Greqia kufijtë me Shqipërinë? Shqetësimi është rritur në orët e fundit pikat kufitare të Greqisë për faktin se edhe ata pak qytetarë shqiptarë po hyjnë pa kontrolle shëndetësore, në një kohë...

A do t’i hapë Greqia kufijtë me Shqipërinë?

para një jave - Zeri

Shqetësimi është rritur në orët e fundit pikat kufitare të Greqisë për faktin se edhe ata pak qytetarë shqiptarë po hyjnë pa kontrolle shëndetësore, në një kohë kur Organizata Botërore e Shëndetit e ka...

A do t’i hapë Greqia kufijtë me Shqipërinë?

para një jave - Java News

Shqetësimi është rritur në orët e fundit pikat kufitare të Greqisë për faktin se edhe ata pak qytetarë shqiptarë po hyjnë pa kontrolle shëndetësore, në një kohë kur Organizata Botërore e Shëndetit e ka...

Greqia nis hapjen për sezonin veror/ Po me Shqipërinë?

para një jave - Gazeta Telegraf

Shqetësimi është rritur në orët e fundit pikat kufitare të Greqisë për faktin se edhe ata pak qytetarë shqiptarë po hyjnë pa kontrolle shëndetësore, në një kohë kur Organizata Botërore e Shëndetit e ka...

Greqia hap sezonin në 1 korrik/ Kufijtë të mbyllur për qytetarët shqiptarë

para një jave - Vizion Plus

Greqia ka vendosur të hapë sezonin turistik e të lejojë fluturimet ndërkombëtare duke nisur nga nje korriku, por Shqipëria nuk bën pjesë ne listën e vendeve, qytetaret e te cileve jane te lire te levizin....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK