http://kariera.mk

Eduart Lamaj: E mora vesh në televizor se kisha vrarë dy persona, doja të shkatërroja lokalin

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 19:32 Eduart Lamaj e ka marrë lajmin se ka vrarë Bujar Likën dhe Paulin Gjergjin, mbrëmjen e 30 majit përmes televizorit. Kështu ka deklaruar ai në rrëfimin për grupin...

I akuzuar për vrasjen në Laç, zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt: Unë sigurova kapuçat dhe jelekët ‘policia’. Qëllova pasi më plagosën, rrobat i dogja

para një jave - NOA

Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji Marku, në Laç. Lamaj shpjegon dinamikën e asaj...

“I vrava i shtrirë përtokë pasi më plagosën”, i akuzuari për vrasjen e dy biznesmenëve tregon si e organizoi me shokët sulmin

para një jave - Shekulli

Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji Marku, në Laç. Lamaj shpjegon dinamikën e asaj...

Djali u arrestua për vrasjen e biznesmenëve në Laç, flet nëna e Ilir Xhepajt

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 18:39 Ilir Xhepaj (Lika) është arrestuar dy ditë më parë pasi ishte shpallur në kërkim për vrasjen e dyfishtë të dy biznesmenëve në Laç. Ndërkohë ditën e sotme ai ka...

Zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt për atentatin brenda hotelit: I vrava, pasi më plagosën

para një jave - Albeu

Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn , autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji Marku, në Laç. Lamaj shpjegon dinamikën e asaj...

I akuzuar për vrasjen në Laç: Unë sigurova uniformat e Policisë, qëllova pasi më plagosën, rrobat i dogja

para një jave - Java News

Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji Marku, në Laç. Lamaj shpjegon dinamikën e asaj...

Flet i akuzuari për vrasjen e dy biznesmenëve: Unë sigurova veshjet me mbishkrimin “Policia”, qëllova pasi më plagosën

para një jave - Shekulli

Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji Marku, në Laç. Lamaj shpjegon dinamikën e asaj...

Zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt: Si ndodhi vrasja e 2 biznesmenëve në Laç

para një jave - Gazeta Shqip

Është zbardhur dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji Marku, në Laç. Lamaj shpjegon dinamikën e...

I akuzuar për vrasjen në Laç, zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt: Unë sigurova kapuçat dhe jelekët ‘policia’. Qëllova pasi më plagosën. Rrobat i dogja

para një jave - BalkanWeb

“News24” e “BalkanWeb” zbardh dosjen e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji Marku, në Laç. Lamaj shpjegon...

“I vrava i shtrirë përtokë pasi më plagosën”- Zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt për atentatin brenda hotelit: Si u organizuam me shokët për të sulmuar! Synimi ishte…

para një jave - Panorama

Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji Marku, në Laç. Lamaj shpjegon dinamikën e asaj...

Emri që Eduard Lamaj u paraqit në klinikën private: E mora vesh në televizor se kisha vrarë ….

para një jave - Syri

Eduart Lamaj e ka marrë lajmin se ka vrarë Bujar Likën dhe Paulin Gjergjin, mbrëmjen e 30 majit përmes televizorit. Kështu ka deklaruar ai në rrëfimin për grupin hetimor. Në dosjen e siguruar ekskluzivisht...

Ekzekutimi i dy biznesmenëve/ Emri që Eduard Lamaj u paraqit në klinikën private: E mora vesh në televizor se kisha vrarë ….

para një jave - Syri

Eduart Lamaj e ka marrë lajmin se ka vrarë Bujar Likën dhe Paulin Gjergjin, mbrëmjen e 30 majit përmes televizorit. Kështu ka deklaruar ai në rrëfimin për grupin hetimor. Në dosjen e siguruar ekskluzivisht...

Eduart Lamaj: E mora vesh në televizor se kisha vrarë dy persona, doja të shkatërroja lokalin

para një jave - ABC News

Eduart Lamaj e ka marrë lajmin se ka vrarë Bujar Likën dhe Paulin Gjergjin, mbrëmjen e 30 majit përmes televizorit. Kështu ka deklaruar ai në rrëfim për grupin hetimor. Në dosjen e siguruar ekskluzivisht...

Atentati i dyfishtë në Laç, arrest me burg për Ilir Xhepën

para një jave - Klan

Atentati i dyfishtë në Laç, arrest me burg për Ilir Xhepën 33-vjeçari: Nuk kam lidhje me vrasjen e Likës dhe Gjergjit Gjykata e Kurbinit ka caktuar masën e sigurisë “arrest në burg” për Ilir Xhepaj, i...

Zbardhet dëshmia: Iliri plagosi Zef Markun, por nuk ka lidhje me vrasjen e biznesmenëve

para një jave - Albeu

Nëna e Ilir Xhepajt të arrestuar si një prej autorëve të përfshirë në eliminimin e dy biznesmenëve në Laç, ka folur për herë të parë për të birin e saj. Sipas të ëmës, ditën e ngjarjes Iliri ka qenë në...

I akuzuar për vrasjen në Laç, zbardhet dëshmia e Eduart Lamajt: Unë sigurova kapuçat dhe jelekët

para një jave - LajmiFundit

Zbardhet dosja e Prokurorisë për Eduart Lamajn, autor i dyshuar i vrasjes së dyfishtë më 30 maj të dy biznesmenëve Bujar Lika (Hasani) dhe Paulin Gjergji Marku, në Laç. Lamaj shpjegon dinamikën e asaj...

Në fillim qëlloi Lika, Lamaj u përgjigj me kallash: Si ndodhi ekzekutimi i biznesmenëve në Laç

para një jave - Albeu

Prokuroria e ka zbardhur të plotë tashmë ngjarjen e rëndë të orës 21:50 në hotelin “AA” në Laç, ku mbetën të vdekur dy biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Gjergji, ndërsa mbeti i plagosur Eduart Lamaj ,...

DOSJA/ Në fillim qëlloi Bujar Lika, Lamaj u përgjigj me kallash: Si ndodhi vrasja e dyfishtë në Laç

para një jave - ABC News

Prokuroria e ka zbardhur të plotë tashmë ngjarjen e rëndë të orës 21:50 në hotelin “AA” në Laç, ku mbetën të vdekur dy biznesmenët Bujar Lika dhe Paulin Gjergji, ndërsa mbeti i plagosur Eduart Lamaj, një...

Arrestimi për vrasjen e biznesmenëve në Laç, nëna e Xhepajt flet në ABC News: Djali i pafajshëm

para një jave - ABC News

Ilir Xhepaj (Lika) është arrestuar dy ditë më parë pasi ishte shpallur në kërkim për vrasjen e dyfishtë të dy biznesmenëve në Laç. Ndërkohë ditën e sotme ai ka dalë përpara togave të zeza të Kurbinit për...

Arrestimi për vrasjen e biznesmenëve në Laç, nëna e Ilir Xhepajt flet për ABC News: Djali i pafajshëm

para një jave - ABC News

Ilir Xhepaj (Lika) është arrestuar dy ditë më parë pasi ishte shpallur në kërkim për vrasjen e dyfishtë në Laç. Ndërkohë ditën e sotme ai ka dalë përpara togave të zeza të Kurbinit për tu njohur me masën...

Mori pjesë në vrasjen e dy biznesmenëve/ Lihet në burg Ilir Xhepaj, vetëm 3 muaj që ishte liruar

para një jave - Vizion Plus

Gjykata e kurbinit ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Ilir Xhepajn, pasi akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e dy biznesmenëve, në Laç. Ilir xhepaj eshte prangosur per vrasjen e Bujar Likës...

Ekzekutimi i dy biznesmenëve në Laç, lihet në burg bashkëpunëtori i Lamaj

para një jave - NOA

I dyshuar si i përfshirë në ekzekutimin e dy biznesmenëve Bujar Hasani (Lika) dhe Paulin Gjergji (Marku), Gjykata e Kurbinit ka caktuar “arrest me burg”, për Ilir Xhepaj. 33-vjeçari do të qëndrojë në qeli...

Bashkëpunëtor i Lamajt në vrasjen e 2-fishtë në Laç, Gjykata vendos arrest me burg për Ilir Xhepajn

para një jave - Koha Jone

Gjykata ka vendosur arrest me burg për Ilir Xhepajn, bashkëpuntorin e Eduart Lamajt për vrasjen e 2-fishtë të 30 majit në Laç. Xhepaj u arrestua ditën e djeshme në Astir, poshtë pallatit ku jetonte me...

Ky është Ilir Likaj, në krah të Eduart Lamajt kur u ekzekutuan dy biznesmenët në Laç

para një jave - ABC News

Gjykatra e Kurbinit ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Ilir Likajn (Xhepaj), i dyshuar si bashkëpunëtor në atentatin ndaj dy biznesmenëve Bujar Likaj dhe Paulin Gjergji në 30 maj në Laç. Xhepaj...

Bashkëpunëtor në vrasjen e dyfishtë në Laç, Gjykata lë në burg Ilir Xhepajn

para një jave - Mapo

Gjykata ka vendosur arrest me burg për Ilir Xhepajn, bashkëpunëtorin e Eduard Lamajt për vrasjen e 2-fishtë të 30 majit në Laç. Xhepaj u arrestua ditën e djeshme në Astir, poshtë pallatit ku jetonte me...

Vrasja e dyfishtë në Laç, Gjykata vendos arrest me burg për Ilir Xhepajn

para një jave - Syri

Gjykata ka vendosur arrest me burg për Ilir Xhepajn, bashkëpuntorin e Eduart Lamajt për vrasjen e 2-fishtë të 30 majit në Laç. Xhepaj ka mohuar lidhjet me atentatin. Para grupit hetimor, ai është shprehur...

Bashkëpuntor i Lamajt në vrasjen e 2-fishtë në Laç, Gjykata vendos arrest me burg për Ilir Xhepajn

para një jave - BalkanWeb

Gjykata ka vendosur arrest me burg për Ilir Xhepajn, bashkëpuntorin e Eduart Lamajt për vrasjen e 2-fishtë të 30 majit në Laç. Xhepaj u arrestua ditën e djeshme në Astir, poshtë pallatit ku jetonte me...

U arrestua si bashkëpunëtor në vrasjen e dy biznesmenëve në Laç, Gjykata jep masën e sigurisë për Ilir Xhepajn

para një jave - Panorama

Gjykata e Kurbinit ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për Ilir Xhepajn, pasi akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e dy biznesmenëve, në Laç. Ilir Xhepaj akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Bujar...

Ekzekutimi i biznesmenëve në Laç, gjykata jep vendimin për shokun e Eduart Lamajt

para një jave - ABC News

Gjykatra e Kurbinit ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Ilir Likajn (Xhepaj), i dyshuar si bashkëpunëtor në atentatin ndaj dy biznesmenëve Bujar Likaj dhe Paulin Gjergji në 30 maj në Laç. Lexo...

VIDEO/Atentati ndaj biznesmenëve në Laç, nis seanca gjyqësore për Ilir Likaj

para një jave - ABC News

Nis seanca gjyqësore për caktimin e masës së sigurisë për Ilir (Likaj) Xhepaj, i dyshuar si bashkëpunëtor në atentatin ndaj dy biznesmenëve në Laç. Likaj nga Fushë-Gjorëm u arrestua mëngjesin e së martës...

Mori pjesë në vrasjen e dy biznesmenëve/ Lihet në burg Ilir Xhepaj, vetëm 3 muaj që ishte liruar

para një jave - LajmiFundit

Gjykata e kurbinit ka dhënë masën e sigurisë “arrest me burg” për Ilir Xhepajn, pasi akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e dy biznesmenëve, në Laç. Ilir xhepaj eshte prangosur per vrasjen e Bujar Likës...

Vrasja e 2-fishtë në Laç/ Gjykata vendos arrest me burg për Ilir Xhepajn

para një jave - Almakos

Gjykata ka vendosur masën ‘arrest me burg’ për Ilir Xhepajn, bashkëpuntorin e Eduart Lamajt për vrasjen e 2-fishtë të 30 majit në Laç. Xhepaj u arrestua ditën e djeshme në Astir, poshtë pallatit ku jetonte...

Vrasja e 2-fishtë në Laç. Gjykata jep masën e sigurisë për Ilir Xhepajn

para një jave - Gazeta Telegraf

Gjykata e Kurbinit ka dhënë masën e sigurisë “Arrest me burg” për Ilir Xhepajn, pasi akuzohet si bashkëpunëtor në vrāsjen e dy biznesmenëve, në Laç. Ilir Xhepaj akuzohet si bashkëpunëtor në vrāsjen e Bujar...

para një jave - Ora news

Ilir Xhepaj i arrestuar si bashkëpunëtor i atentatit ndaj dy biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji ka mohuar lidhjet me atentatin. Para grupit hetimor, Xhepaj është shprehur që i njeh të dyshuarit...

Vrasja e dyfishtë në Laç/ Ilir Xhepaj mohon lidhjen me atentatin: I njoh dy të dyshuarit e tjerë por…

para një jave - Java News

Ilir Xhepaj i arrestuar si bashkëpunëtor i atentatit ndaj dy biznesmenëve Bujar Lika dhe Paulin Gjergji ka mohuar lidhjet me atentatin. Para grupit hetimor, Xhepaj është shprehur që i njeh të dyshuarit...

Vrasja e dyfishtë/ Arrestohet autori i dytë i dyshuar

para një jave - Pa censure

Ilir Xhepaj, (Lika) është vënë në prangat e policisë pasi akuzohet si autori i dytë i vrasjes së ndodhur në më 30 maj 2020 në Fushë-Gjormë, Kurbin. Sipas policisë ai është me masë sigurie “Arrest në burg”,...

Video/ Momenti kur policia arreston Ilir Xhepajn, i përfshirë në vrasjen e Laçit

para 2 jave - Mapo

Gazeta Mapo ka siguruar momentet e arrestimit të 33-vjeçarit Ilir Xhepaj në Tiranë, të dyshuar si një nga bashkëpuntorët e vrasjes së Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit në Laç. Pas vrasjes mbrëmjen e 30 majit...

Zbulohet e shkuara kriminale e Ilir Xhepajt, 33 vjeçari mori pjesë në atentatin në Kurbin

para 2 jave - Albeu

Ilir Xhepaj është shpallur bashkëautor në ekzekutimin e dy biznesmenëve , Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit ngjarje e ndodhur më 30 maj 2020 në Laç. Mësohet se Ilir Xhepaj ishte fshehur në një apartament...

Atentati ndaj 2 biznesmenëve/ Biseda telefonike që ”fundosi” Ilir Xhepajn, policia e prit deri sa…

para 2 jave - Gazeta Shqip

Ilir Xhepaj, një nga tre personat e shpallur në kërkim nga policia për vrasjen e dyfishtë të ndodhur më 30 maj në Kurbin u arrestua në orët e mesnatës në zonën e Astirit në Tiranë. Operacioni “Ndjekja”...

Momenti i arrestimit të Xhepjas, bashkëpunëtor në krimin e dyfishtë në Laç

para 2 jave - Klan

Momenti i arrestimit të Xhepjas, bashkëpunëtor në krimin e dyfishtë në Laç Telefonata me gruan zbuloi 33-vjeçarin Ilir Xhepja Ky është momenti i arrestimit të 33-vjeçarit Ilir Xhepajt në Tiranë, njëri...

Ekzekutimi i dy biznesmenëve, dalin pamjet e arrestimit të fortit të Laçit

para 2 jave - Albeu

Mesnatën e djeshme në zonën e Astirit u vu në pranga një nga pjesëtarët e grupit kriminal që vranë me armë zjarri mbrëmjen e 30 majit dy biznesmenë në një hotel në Laç. Ilir Xhepaj u arrestua në zonën...

Zbulohet e shkuara kriminale e Ilir Xhepajt, 33 vjeçari mori pjesë në atentatin në Kurbin

para 2 jave - Tetova Sot

Ilir Xhepaj është shpallur bashkëautor në ekzekutimin e dy biznesmenëve, Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit ngjarje e ndodhur më 30 maj 2020 në Laç. Mësohet se Ilir Xhepaj ishte fshehur në një apartament...

VIDEO/ Dalin pamjet e arrestimit të të tmerrshmit të Laçit. Mes të bërtiturash, prangoset në mes të natës në “Astir”

para 2 jave - Panorama

Ky është momenti në zonën e Astirit kur përfundon në prangat e policisë, një nga pjesëtarët e grupit kriminal që vranë me armë zjarri mbrëmjen e 30 majit dy biznesmenë në një hotel në Laç. Ilir Xhepaj...

VIDEO / Ky është momenti i arrestimit të Xhepjas, bashkëpunëtor në vrasjet e Laçit

para 2 jave - Java News

Ky është momenti i arrestimit të 33-vjeçarit Ilir Xhepajt në Tiranë, njëri nga bashkëpunëtorët në vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit në Laç. https://javanews.al/wp-content/uploads/2020/06/videoplayback-5.mp4...

Telefonata që zbuloi banesën ku fshihej Ilir Xhepaj….

para 2 jave - Standard

Policia e Shtetit arrestoi Ilir Xhepajn, 33 vjeç, i cili akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit. Xhepaj u arrestua pak pas mesnatës së 27 qershorit në zonën e Astirit në...

Foto/ Ilir Xhepaj, i rrezikshmi i atentatit të Laçit

para 2 jave - Mapo

Personi në këtë foto është Ilir Xhepaj (Lika), i arrestuar mbrëmjen e kaluar, pasi dyshohet se ka qenë pjesë e skuadrës prej 4 personash të veshur si policë, që ekzekutuan me 20 plumba biznesmenët Bujar...

Telefonatat e përgjuara, si u zbulua banesa ku fshihej Ilir Xhepaj

para 2 jave - Shekulli

Është vënë në pranga nga Policia e Shtetit Ilir Xhepaj, 33-vjeçari i cili akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit. Xhepaj u arrestua pak pas mesnatës së 27 qershorit në zonën...

Vrasja e dyfishtë në Laç/ Arrestohet autori i dytë i dyshuar

para 2 jave - Top Channel

Kapet dhe vihet në pranga autori i dytë i dyshuar i vrasjes së dyfishtë, ngjarje e ndodhur më 30 maj 2020 në Fushë-Gjormë, Kurbin, person me rrezikshmëri të lartë shoqërore Gjithashtu, ky shtetas është...

Arrestohet bashkëpunëtori i Lamajt/ Ilir Xhepaj ishte në kërkim për vrasjen e dy biznesmenëve në La

para 2 jave - Top Channel

Blutë e Tiranës kanë arritur të vënë në pranga një nga bashkëpunëtorët e Eduart Lamajt, për vrasjen e dyfishtë që ndodhi në 30 maj në Laç. Ilir Xhepaj, i njohur ndryshe si Ilir Lika, 33 vjeç, u arrestua...

Foto/ Ky është shoku i ekzekutuesit të dy biznesmenëve në Laç, u arrestua në Tiranë

para 2 jave - Top Channel

Ky që po shihni në foton e mësipërme është Ilir Xhepaj, i cili është vënë në prangat e policisë së një nga bashkëpunëtorët e Eduart Lamajt, për vrasjen e dyfishtë që ndodhi në 30 maj në Laç. Ilir Xhepaj,...

Arrestohet bashkëpunëtori i Lamajt/ Ilir Xhepaj ishte në kërkim për vrasjen e dy biznesmenëve në Laç

para 2 jave - Top Channel

Blutë e Tiranës kanë arritur të vënë në pranga një nga bashkëpunëtorët e Eduart Lamajt, për vrasjen e dyfishtë që ndodhi në 30 maj në Laç. Ilir Xhepaj, i njohur ndryshe si Ilir Lika, 33 vjeç, u arrestua...

Vrasja e dyfishtë në Laç, arrestohet në Tiranë edhe Ilir Xhepaj

para 2 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 28/06/2020 8:17 Policia ka vënë në pranga edhe Ilir Xhepaj, i akuzuar për vrasjen në Laç të dy biznesmenëve, Bujar Lika Hasani dhe Paulin Gjergji Marku. Xhepaj u arrestua në orët...

3 muaj pasi doli nga burgu bëri 2 atentate, kush është bashkëpunëtori i Eduart Lamajt që u arrestua sot

para 2 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 28/06/2020 9:12 Policia reagoi zyrtarisht në lidhje me arrestimin e Ilir Xhepajt, autori i dytë i dyshuar i vrasjes së dyfishtë, ngjarje e ndodhur më 30 maj 2020 në Fushë-Gjormë,...

Zbardhet roli i Ilir Xhepajt në vrasje, njihet si i “forti” i Mamurrasit dhe Laçit

para 2 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 28/06/2020 12:19 Në prangat e policisë për atentatin e 30 majit brenda një hoteli në Laç ku mbetën të vrarë dy persona, përfundoi natën e shkuar edhe Ilir Xhepaj i konsideruar bashkëpunëtor...

Telefonata “e gabuar”, detajet nga arrestimi i Xhepajt: Si u zbulua banesa ku fshihej

para 2 jave - Java News

Është vënë në pranga nga Policia e Shtetit Ilir Xhepaj, 33-vjeçari i cili akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit. Xhepaj u arrestua pak pas mesnatës së 27 Qershorit në zonën...

FOTO/ Me bluzë ‘Armani’ dhe xhinse blu, momenti i arrestimit të Ilir Xhepajt gjatë natës në Astir, u kap poshtë pallatit me qera

para 2 jave - BalkanWeb

News24 dhe BalkanWeb sigurojnë foton e Ilir Xhepaj Lika në momentin e arrestimit nga forcat operacionale te policisë Tiranë. Ai shfaqet i veshur me nje bluzë “armani” dhe pantallona blu xhins dhe me duar...

Telefonata “e gabuar”, detajet nga arrestimi i Xhepajt. Si u zbulua banesa ku fshihej

para 2 jave - Klan

Foto ilustruese Telefonata “e gabuar”, detajet nga arrestimi i Xhepajt. Si u zbulua banesa ku fshihej Është vënë në pranga nga Policia e Shtetit Ilir Xhepaj, 33-vjeçari i cili akuzohet si bashkëpunëtorë...

Arrestohet gjatë natës Ilir Xhepaj, i dyshuari i dytë për vrasjen e biznesmenëve në Laç

para 2 jave - Vizion Plus

Ilir Xhepaj është i arrestuari i dytë për atentatin në Kurbin, i shpallur në kërkim për vrasjen e dy biznesmenëve, Bujar Lika dhe Paulin Gjergji. Arrestimi i tij u bë i mundur falë një operacion policor...

“Mos lëviz, duart lart”, pamjet e arrestimit të Ilir Likës që fshihej në Astir, trurit të atentatit ndaj 2 biznesmenëve

para 2 jave - Gazeta Shqip

Një super aksion i policisë i zhvilluar në orët e vona të së shtunës alarmoi zonën e Astirit në Tiranë. Policia ishte hedhur në aksion për kapjen e Ilir Xhepajt (Lika), i akuzuar si bashkautor në atentatin...

Kush është bashkëpunëtori i Eduart Lamajt që u arrestua në ‘Astir’, në 3 muaj dy atentate....

para 2 jave - Syri

Ilir Xhepaj i cili u arrestua sot si bashkëpuntor i Eduart Lamajt për vrasjen e dy biznesmenëve në Laç është një person me të shkuar kriminale të spikatur. Ai kishte vetëm 3 muaj që kishte lënë burgun...

Zbardhet roli i Ilir Xhepajt në vrasje/ Lamaj: Si e organizova planin

para 2 jave - Syri

Në prangat e policisë për atentatin e 30 majit brenda një hoteli në Laç ku mbetën të vrarë dy persona, përfundoi natën e shkuar edhe Ilir Xhepaj i konsideruar bashkëpunëtor në atentat. Përveç kësaj ngjarje...

I akuzuar për vrasjen e dy biznesmenëve, kush është 33-vjeçari prej ditësh në kërkim

para 2 jave - NOA

Ky është Ilir Xhepaj Lika, personi i akuzuar si autori i dytë i vrasjes së dy biznesmenëve në një hotel në Kurbin. Foto është realizuar pak pas arrestimit të tij në orët e vona, në Tiranë. Ky person ishte...

Telefonata 'e gabuar'/ Si u zbulua banesa ku fshihej Ilir Xhepaj

para 2 jave - Syri

Është vënë në pranga nga Policia e Shtetit Ilir Xhepaj, 33-vjeçari i cili akuzohet si bashkëpunëtor në vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit. Xhepaj u arrestua pak pas mesnatës së 27 qershorit në zonën...

Del foto/ Ilir Xhepaj në furgonin e policisë, roli i tij në atentatin ndaj 2 biznesmenëve në Laç

para 2 jave - Gazeta Shqip

Del fotoja në momentin e arrestimit të Ilir Xhepajt, personit të dyshuar si pjesëtarë e skuadrës së ekzekutimit të dy biznesmenëve të njohur në zonën e Kurbinit. Fotoja është publikuar nga Report TV, dhe...

FOTO/ Ja kush është Ilir Xhepaj, tmerri i Mamurrasit dhe Laçit

para 2 jave - Syri

Arrestohet Ilir Xhepaj 33 vjeç, njëri nga bashkëpunëtorët e Eduart Lamajt që ishte në kërkim për vrasjen e dyfishtë në Laç. Xhepaj u prangos mbrëmjen e djeshme në orët e vona në Kodër Kamëz nga policia...

FOTO/ Me bluzë ‘Armani’ dhe xhinse blu, momenti i arrestimit në Astir të të rrezikshmit të Kurbinit

para 2 jave - Panorama

Ky që shihni në foto është Ilir Xhepaj Lika në momentin e arrestimit nga forcat operacionale të policisë. Ai u arrestua mbrëmjen e shkuar në zonën e Astirit në Tiranë si pjesë e grupit kriminal që ekzekutoi...

Kush është bashkëpuntori i Eduart Lamajt që u arrestua sot në ”Astir”, 3 muaj që kishte lënë burgun, brenda majit 2 atentate

para 2 jave - BalkanWeb

Ilir Xhepaj i cili u arrestua sot si bashkëpuntor i Eduart Lamajt për vrasjen e dy biznesmenëve në Laç është një person me të shkuar kriminale të spikatur. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për BalkanWeb...

Arrestimi i Ilir Xhepajt për vrasjen e Laçit/ Policia: Person me rrezikshmëri të lartë, prej 15 majit u kërkua në 4 qytete

para 2 jave - BalkanWeb

Policia njofton se Ilir Xhepaj i cili u arrestua gjatë natës në Astir për vrasjen e Laçit është person me rrezikshmëri të lartë. Brenda 15 ditëve në maj ai plagosi një biznesmen, si dhe mori pjesë në vrasjen...

Vrasja e dyfishtë në Laç, arrestohet një tjetër autor i dyshuar

para 2 jave - Klan

Në foto viktimat e atentatit në Laç, Bujar Lika dhe Paulin Gjergji Vrasja e dyfishtë në Laç, arrestohet një tjetër autor i dyshuar Kapet dhe vihet në pranga autori i dytë i dyshuar i vrasjes së dyfishtë,...

Ndiqej prej ditësh, si u arrestua i dyshuari për ekzekutimin e biznesmenave në Laç

para 2 jave - Albeu

Një operacion policor është zhvilluar pak pas mesnate në Astir ku edhe është arrestuar Ilir Xhepaj, ose Ilir Lika, i shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit më 30 maj 2020 "> 2020...

Atentati mafioz ndaj dy biznesmenëve në Laç, vihet në pranga një tjetër i dyshuar

para 2 jave - Albeu

Një operacion policor është zhvilluar pak pas mesnate në Astir ku edhe është arrestuar Ilir Xhepaj , ose Ilir Lika, i shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit më 30 maj 2020 në...

EMRI/ Arrestohet bashkëpunëtori i Eduard Lajamt në atentatin në Kurbin ndaj dy biznesmenëve

para 2 jave - Syri

Një megaoperacion policor është zhvilluar në orët e vona në zonën e ''Kodër Kamëz'' në kryeqytet, që është konkretizuar me arrestimin e Ilir Xhepajt, alias Ilir Lika, i shpallur në kërkim për vrasjen e...

Arrestimi i autorit të dytë të vrasjes së biznesmenëve, policia del me deklaratë

para 2 jave - NOA

Policia ka dhënë detaje nga operacioni që çoi në prangosjen e autorit të dytë të dyshuar si vrasësi i dy biznesmenëve në Kurbin. Operacioni për kapjen e Ilir Xhepajt u zhvillua në Tiranë, në bashkëpunim...

Kush është bashkëpuntori i Eduart Lamajt që u arrestua në ‘Astir’, në 3 muaj dy atentate....

para 2 jave - Syri

Ilir Xhepaj i cili u arrestua sot si bashkëpuntor i Eduart Lamajt për vrasjen e dy biznesmenëve në Laç është një person me të shkuar kriminale të spikatur. Ai kishte vetëm 3 muaj që kishte lënë burgun...

Vrasja e dyfishtë në Laç/ Arrestohet Ilir Xhepaj, bashkëpunëtori i autorit Eduart Lamaj

para 2 jave - Mapo

Ilir Xhepaj është bërë i arrestuari i dytë për vrasjen në Laç të dy biznesmenëve, Bujar Lika Hasani dhe Paulin Gjergji Marku më 30 maj të këtij viti. Raportohet se Xhepaj u arrestua në orët e vona të natës...

Detaje nga atentati në Laç, Policia: 33-vjeçari me rrezikshmëri të lartë

para 2 jave - Gazeta Shqip

Është finalizuar me sukses operacioni i koduar “Ndjekja”, ku ka bërë të mundur arrestimin e shtetasit Ilir Xhepaj. Ky i fundit u arrestua si bashkëpuntor i Eduart Lamajt për vrasjen e dy biznesmenëve në...

EMRI/ Vrasja e dyfishtë në Laç, arrestohet bashkëpunëtori i Eduart Lamajt

para 2 jave - NOA

Është arrestuar në orët e vona të mbrëmjes bashkëpunëtori i Eduart Lamajt në vrasjen e dyfishtë të biznesmenëve në Laç, Bujar Hasani dhe Paulin Marku. Ilir Xhepaj është përmendur edhe më herët si bashkëpunëtor...

Vrasja e dyfishtë në Laç! Arrestohet në mesnatë Ilir Xhepaj, bashkëpunëtor i Eduard Lamajt

para 2 jave - Koha Jone

Pak pas mesnate në Astir është zhvilluar një operacion policor ku edhe është arrestuar Ilir Xhepaj, i shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit më 30 maj 2020 në Laç. Xhepaj kishte...

Në automjet dhe mes pallateve në ‘Astir’, si u arrestua Ilir Xhepaj

para 2 jave - Mapo

Gjatë natës, policia ka arrestuar Ilir Xhepajn, si bashkëpunëtor i autorit Eduart Lamaj, në vrasjen e dy biznesmenëve në Laç, Paulin Gjergji, dhe Bujar Lika mbrëmjen e 30 majit. Ilir Xhepaj është një person...

Arrestimi i autorit të dytë për atentatin në Laç, policia jep detaje për operacionin “Ndjekja”: 33 vjeçari me rrezikshmëri të lartë

para 2 jave - Panorama

Policia e Shtetit dha detaje për operacionin e arrestimit të 33 vjeçarit, Ilir Xhepaj, i akuzuar si autori i dytë i vrasjes së dy biznesmenëve në një hotel në Laç më 30 maj. Policia thotë se pas disa ditësh...

Ndiqej prej ditësh, policia jep detajet: Si u bë i mundur arrestimi i Ilir Xhepajt në Astir

para 2 jave - ABC News

Në orët e para të së dielës është vënë në pranga Ilir Xhepaj, ose Ilir Lika, i shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Likës dhe Paulin Gjergjit më 30 maj 2020 në Laç. Tashmë policia ka publikuar detajet...

Vrasja në Laç/ Person me rrezikshmëri të lartë, policia jep detaje për Ilir Xhepajn

para 2 jave - Shekulli

Detaje për operacionin e arrestimit të Ilir Xhepaj dha Policia e Shtetit për autorin e dytë të vrasjes së dy biznesmenëve në një hotel në Lac më datë 30 maj. Policia njofton se pas disa ditësh ndjekje...

DETAJE/ Kush është bashkëpuntori i Eduart Lamajt që u arrestua në ‘Astir’, ne 3 muaj dy atentate....

para 2 jave - Syri

Ilir Xhepaj i cili u arrestua sot si bashkëpuntor i Eduart Lamajt për vrasjen e dy biznesmenëve në Laç është një person me të shkuar kriminale të spikatur. Ai kishte vetëm 3 muaj që kishte lënë burgun...

Nga historitë kriminale tek roli i tij në atentatin me dy të vrarë në hotel/ Kush është i “frikshmi” i Kurbinit i arrestuar nga policia

para 2 jave - Panorama

Në prangat e policisë për atentatin e 30 majit brenda një hoteli në Laç ku mbetën të vrarë dy persona, përfundoi natën e shkuar edhe Ilir Xhepaj i konsideruar bashkëpunëtor në atentat. Përveç kësaj ngjarje...

Atentati ndaj dy biznesmenëve në Laç, arrestohet një tjetër pjesëtar i grupit kriminal (Emri)

para 2 jave - Panorama

Një tjetër ka përfunduar në prangat e policisë pas atentatit në Laç ku mbetën të vrarë dy biznesmenë në hollin e një hoteli atje. Në pranga ka përfunduar në pranga Ilir Xhepaj, person me precedentë penalë....

Kapet i dyshuari i dytë për vrasjen e dyfishtë në Fushë-Gjormë

para 2 jave - Kallxo

Policia shqiptare ka arritur ta prangosë I.Xh. 33-vjeç, i dyshuar i dytë i vrasjes së dyfishtë që ka ndodhur më 30 maj të këtij viti në Fushë-Gjormë, Kurbin. Sipas Policisë së Shtetit, ky person me rrezikshmëri...

VIDEO/ Moment i arrestimit të shumë të kërkuarit Ilir Xhepaj

para 2 jave - Syri

Një megaoperacion policor është zhvilluar në orët e vona në Astirit në kryeqytet, që është konkretizuar me arrestimin e Ilir Xhepajt, alias Ilir Lika, i shpallur në kërkim për vrasjen e Bujar Likës dhe...

FOTO/ Ilir Xhepaj u kap gjatë natës në Astir poshtë pallatit me qera

para 2 jave - Java News

News24 dhe BalkanWeb sigurojnë foton e Ilir Xhepaj Lika në momentin e arrestimit nga forcat operacionale te policisë Tiranë. Ai shfaqet i veshur me nje bluzë “armani” dhe pantallona blu xhins dhe me duar...

Arrestohet bashkëpunëtori i vrasjes në Laç/ Policia: Person i rrezikshëm, akuzat e tjera

para 2 jave - Almakos

Policia njofton se Ilir Xhepaj i cili u arrestua gjatë natës në Astir për vrasjen e Laçit është person me rrezikshmëri të lartë. Brenda 15 ditëve në maj ai plagosi një biznesmen, si dhe mori pjesë në vrasjen...

Del fotoja e laçjanit që ishte kthyer në tmerrin e Mamurrasit dhe Laçit

para 2 jave - LajmiFundit

Orët e mesnatës që lamë pas u arrestuar 33-vjeçari nga laçi Ilir Xhepja si bashkëpunëtor në vrasjen e dyfishtë që ndodhi me 30 maj në Kurbin. Xhepja u arrestua në Astir, teksa policia e ndoqi me makinë...

Vrasja e bujshme në Laç/ I vihen prangat në Tiranë Ilir Xhepajt, bashkëpuntorit të autorit kryesor Eduart Lamaj

para 2 jave - Java News

Ilir Xhepaj është bërë i arrestuari i dytë për vrasjen në Laç të dy biznesmenëve, Bujar Lika Hasani dhe Paulin Gjergji Marku. BW raporton se Xhepaj u arrestua në orët e vona të natës në zonën e Astirit...

Skeda e bashkëpuntorit të Eduart Lamajt: 3 muaj pas burgut bëri brenda majit 2 atentate

para 2 jave - Java News

Ilir Xhepaj i cili u arrestua sot si bashkëpuntor i Eduart Lamajt për vrasjen e dy biznesmenëve në Laç është një person me të shkuar kriminale të spikatur. BalkanWeb raporton se Xhepaj kishte vetëm 3 muaj...

Vrasja e dy biznesmenëve në Lac, policia kap në mesnatë në Kamëz “killerin” Ilir Xhepaj

para 2 jave - LajmiFundit

Policia e shtetit ka vënë në pranga te shumekerkuarin Ilir Xhepaj, i cili është një nga bashkëpunëtorët e Eduart Lamajt i shpallur në kërkim për vrásjen e dyfishtë mbrëmjen e 30 majit në Laç. Ilir Xhepaj...

Tre muaj që kishte lënë burgun, kush është laçjani që u arrestua sot në Astir për vrasjen e dyfishtë

para 2 jave - LajmiFundit

Nga operacioni “Ndjekja” është arrestuar sot Ilir Xhepja, i cili është i dyshuar si bashkëpunëtor për vrasjen e dy biznesmenëve në Laç me 30 maj të këtij viti. Por kush është Ilir Xhepja? 33-vjeçari Xhepja,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK