http://kariera.mk

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj e konfirmon se u infektua me koronavirus, tregon për simptomat

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 30/06/2020 7:07 Drejtori i Shëndetësisë në Komunën e Ferizajt, Bekim Ademi, ka dalë pozitiv me koronavirus. Lajmin e konfirmoi vetë Ademi, në një lidhje telefonike në RTV Dukagjin....

Shtatë drejtorë të Komunës së Ferizajt të infektuar me COVID-19

para një jave - Infokusi

Komuna e Ferizajt gjatë ditëve të fundit është rikthyer në vatër të virusit Covid-19. Gjatë testeve të fundit kanë rezultuar pozitivë shtatë drejtorë të ekzekutivit të kësaj komune. Po ashtu edhe tre zyrtarë...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me coronavirus në Ferizaj

para një jave - Arbresh

Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me coronavirus. Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi. Këtë lajm e ka konfirmuar për RTV Dukagjinin...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me koronavirus në Ferizaj

para një jave - Gazeta.mk

Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me koronavirus. Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi. Këtë lajm e ka konfirmuar për RTV Dukagjinin...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me koronavirus në Ferizaj

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 29/06/2020 23:22 Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me koronavirus. Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi. Lexo...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me koronavirus në Ferizaj

para një jave - Medial

Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me koronavirus. Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi. Këtë lajm e ka konfirmuar për RTV Dukagjinin...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me COVID-19 në Ferizaj

para një jave - Telegrafi

Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me coronavirus. Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi. Këtë lajm e ka konfirmuar për RTV Dukagjinin...

Shtatë drejtorë të Komunës së Ferizajt të infektuar me COVID-19

para një jave - Koha.net

Komuna e Ferizajt gjatë ditëve të fundit është rikthyer në vatër të virusit Covid-19. Gjatë testeve të fundit kanë rezultuar pozitivë shtatë drejtorë të ekzekutivit të kësaj komune. Po ashtu edhe tre zyrtarë...

‘Rikthehet’ koronavirus në Ferizaj, të infektuar shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë

para një jave - OraInfo

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me koronavirus në Ferizaj. Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me koronavirus në Ferizaj. Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur...

11 zyrtarë komunalë në Ferizaj të infektuar me COVID-19

para një jave - Sinjali

Në Ferizaj sot janë konfirmuar edhe 21 raste të reja me koronavirus, ku në mesin e tyre është edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi. Lajmin e konfirmoi vetë Ademi, në një lidhje telefonike...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me koronavirus në Ferizaj

para një jave - GazetaBlic

Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me koronavirus. Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi . Këtë lajm e ka konfirmuar për RTV Dukagjinin...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me koronavirus në Ferizaj

para një jave - Lajmi.net

Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi. Këtë lajm e ka konfirmuar për RTV Dukagjinin vet drejtori Ademi e cili ka njoftuar edhe për një numër tjerë zyrtarësh...

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj e konfirmon se u infektua me koronavirus, tregon për simptomat

para një jave - Sinjali

Drejtori i Shëndetësisë në Komunën e Ferizajt, Bekim Ademi, ka dalë pozitiv me koronavirus, shkruan Gazeta Sinjali. Lajmin e konfirmoi vetë Ademi, në një lidhje telefonike në RTV Dukagjin. “Po, në orët...

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj infektohet me koronavirus

para një jave - Medial

Ademi e ka konfirmuar vetë për Express se ka dalë pozitiv me virusin. Ai thotë se është njoftuar nga IKSHPK pasi ishte testuar për rezultatin e tij. Komuna e Ferizajt është nëjra ndër komunat më të prekura...

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj rezulton pozitiv me Covid-19

para një jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 29/06/2020 19:56 Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Ferizajt, Bekim Ademi, ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19. Ademi e ka konfirmuar vetë për Gazetën Express se ka dalë pozitiv...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me koronavirus në Ferizaj

para një jave - Zyrtare

Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me koronavirus. Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me koronavirus. Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me koronavirus në Ferizaj

para një jave - Infokusi

Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me koronavirus. Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi. Këtë lajm e ka konfirmuar për RTV Dukagjinin...

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj rezulton pozitiv me Covid-19

para një jave - RTK

Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Ferizajt, Bekim Ademi, ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19. Ademi e ka konfirmuar vetë për Gazetën Express se ka dalë pozitiv me virusin. Ai thotë se është njoftuar...

Rezulton pozitiv me koronavirus Drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë të Kosovës

para një jave - OraInfo

Po vazhdojnë të shtohen rastet me koronavirus në vendin tonë. Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Ferizajt, Bekim Ademi, ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19. Ademi e ka konfirmuar vetë se ka dalë...

Kryetari i Ferizajt del negativ në testin për Coronavirus

para një jave - Zhurnal

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka njoftuar se ka rezultuar negativ në testin për COVID-19. Aliu ka thënë se i është nënshtruar testit për virus pasi që njëri nga drejtorët e Komunës së Ferizajt...

Kryetari i Ferizajt del negativ në testin për coronavirus

para një jave - Telegrafi

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka njoftuar se ka rezultuar negativ në testin për COVID-19. Aliu ka thënë se i është nënshtruar testit për virus pasi që njëri nga drejtorët e Komunës së Ferizajt...

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj infektohet me koronavirus

para një jave - Lajmi.net

Ademi e ka konfirmuar vetë për Express se ka dalë pozitiv me virusin. Ai thotë se është njoftuar nga IKSHPK pasi ishte testuar për rezultatin e tij. Komuna e Ferizajt është nëjra ndër komunat më të prekura...

Kryetari i Ferizajt dhe stafi i tij i nënshtrohen testit të COVID-19

para një jave - Medial

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, përmes një postimi të bërë në Facebook ka treguar se i është nënshtruar testit për COVID-19 bashkë me stafin e tij. Ai ka thënë se pas marrjes së rezultatit ka...

Kryetari i Ferizajt dhe stafi i tij i nënshtrohen testit të COVID-19

para një jave - Gazeta.mk

Kryetari i komunës së Ferizajt, Agim Aliu, përmes një postimi të bërë në Facebook ka treguar se i është nënshtruar testit për COVID-19 bashkë me stafin e tij. Ai ka thënë se pas marrjes së rezultatit ka...

Testohet edhe kryetari i Ferizajt për COVID-19

para një jave - Insajderi

Pas konfirmimit pozitiv me COVID-19 të njërit nga drejtorët e Komunës së Ferizajt, i pari i kësaj komune Agim Aliu iu nënshtrua testit për Coronavirus bashkë me stafin e tij dhe ekzekutivin. Rezultatet...

Kryetari i Ferizajt testohet për koronavirus, publikohet rezultati

para një jave - Medial

Rezultatet e testit kanë dalë negative në testin e virusit COVID-19 për kryetarin Aliu, ndërsa për anëtarët tjerë të kabinetit janë në pritje të rezultateve. Postimi i plotë: Të dashur bashkëqytetarë!...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me Covid-19 në Ferizaj

para një jave - Bota Press

Botapress 29 Qershor – Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me koronavirus. Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi.Këtë lajm e ka konfirmuar...

Shtatë drejtorë komunalë e katër zyrtarë tjerë të prekur me koronavirus në Ferizaj

para një jave - Periskopi

Në Komunën e Ferizajt sot janë paraqitur edhe 21 raste të reja me koronavirus. Ndër të infektuarit janë edhe drejtori i Shëndetësisë në këtë komunë, Bekim Ademi. Këtë lajm e ka konfirmuar për RTV Dukagjinin...

Kryetari i Ferizajt Agim Aliu, negativ në testin për COVID-19

para një jave - RTK

Pas konfirmimit pozitiv me COVID-19 të njërit nga drejtorët e Komunës së Ferizajt, i pari i kësaj komune Agim Aliu iu nënshtrua testit për koronavirus bashkë me stafin e tij dhe ekzekutivin. Rezultatet...

Kryetari i Ferizajt testohet për koronavirus, publikohet rezultati

para një jave - Lajmi.net

Rezultatet e testit kanë dalë negative në testin e virusit COVID-19 për kryetarin Aliu, ndërsa për anëtarët tjerë të kabinetit janë në pritje të rezultateve. Postimi i plotë: Të dashur bashkëqytetarë!...

Dalin rezultatet e testit për koronavirus të kryetarit të Ferizajt dhe stafit të tij

para një jave - Sinjali

Para dy ditësh njërit nga drejtorët e Komunës së Ferizajt ka rezultuar pozitiv me koronavirus, derisa sot është testuar edhe kryetari i komunës, Agim Aliu. Përmes një postimi në Facebook, Aliu bëri të...

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj infektohet me koronavirus

para një jave - Zyrtare

Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Ferizajt, Bekim Ademi, ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19. Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Ferizajt, Bekim Ademi, ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19....

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj infektohet me koronavirus

para një jave - Periskopi

Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Ferizajt, Bekim Ademi, ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19. Ademi e ka konfirmuar vetë për Express se ka dalë pozitiv me virusin. Ai thotë se është njoftuar nga...

Drejtori i Shëndetësisë në Ferizaj rezulton pozitiv me Covid-19

para një jave - Bota Press

Drejtori i Shëndetësisë në komunën e Ferizajt, Bekim Ademi, ka rezultuar pozitiv me virusin Covid-19. Ademi e ka konfirmuar vetë për Gazetën Express se ka dalë pozitiv me virusin. Ai thotë se është njoftuar...

Kryetari i Ferizajt del negativ në testin për Coronavirus

para një jave - Ekonomia Online

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka njoftuar se ka rezultuar negativ në testin për COVID-19. Aliu ka thënë se i është nënshtruar testit për virus pasi që njëri nga drejtorët e Komunës së Ferizajt...

Kryetari i Ferizajt rezulton negativ me koronavirus

para një jave - Arbresh

Pas konfirmimit pozitiv me COVID-19 të njërit nga drejtorët e Komunës së Ferizajt, i pari i kësaj komune Agim Aliu iu nënshtrua testit për koronavirus bashkë me stafin e tij dhe ekzekutivin. Rezultatet...

Kryetari i Ferizajt del negativ në testin për koronavirus

para një jave - Epoka e Re

Kryetari i Komunës së Ferizajt, Agim Aliu, ka bërë me dije se ka dalë negativ në testin për Covid-19. Me këtë rast, Aliu u ka bërë thirrje qytetarëve që t’i respektojnë masat e institucioneve kundër koronavirusit,...

Kryetari i Ferizajt del negativ në testin për koronavirus

para një jave - Periskopi

Pas konfirmimit pozitiv me COVID-19 të njërit nga drejtorët e Komunës së Ferizajt, i pari i kësaj komune Agim Aliu iu nënshtrua testit për koronavirus bashkë me stafin e tij dhe ekzekutivin. Rezultatet...

Kryetari i Ferizajt Agim Aliu, negativ në testin për COVID-19

para një jave - KosovaPress

Pas konfirmimit pozitiv me COVID-19 të njërit nga drejtorët e Komunës së Ferizajt, i pari i kësaj komune Agim Aliu iu nënshtrua testit për koronavirus bashkë me stafin e tij dhe ekzekutivin. Rezultatet...

Drejtori komunal i kësaj komune rezulton pozitiv me COVID-19!

para 2 jave - Gazeta.mk

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt njofton qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës Arbër Bytyqi ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Në...

Drejtori komunal i kësaj komune rezulton pozitiv me COVID-19!

para 2 jave - Medial

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt njofton qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës Arbër Bytyqi ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Në...

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj rezulton pozitiv në testin për COVID-19

para 2 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 28/06/2020 17:16 Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt ka njoftuar qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës ka dalë pozitiv...

Komuna e Ferizajt merr vendim pasi drejtori i Infrastrukturës doli pozitiv me Koronavirus

para 2 jave - Medial

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj, Arbër Bytyçi, ka rezultuar mbrëmë pozitiv me koronavirus. Si pasojë e kësaj, komuna ka kufizuar aktivitetet e saj në mënyrë që të mbrohen nga COVID-19. “Pas konfirmimit...

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj rezulton pozitiv në testin për COVID-19

para 2 jave - Telegrafi

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt njofton qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës Arbër Bytyqi ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Në...

Komuna e Ferizajt merr vendim pasi drejtori i Infrastrukturës doli pozitiv me Koronavirus

para 2 jave - Gazeta.mk

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj, Arbër Bytyçi, ka rezultuar mbrëmë pozitiv me koronavirus. Si pasojë e kësaj, komuna ka kufizuar aktivitetet e saj në mënyrë që të mbrohen nga COVID-19. “Pas konfirmimit...

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj infektohet me koronavirus

para 2 jave - OraInfo

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj del pozitiv në testin për koronavirus. Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt ka njoftuar qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori...

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj infektohet me koronavirus

para 2 jave - Zeri

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj, Arbër Bytyqi ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Komuna ka njoftuar se për shkak të rastit pozitiv të Bytyqit, do të reduktohen aktivitetet e ekzekutivit, transmeton...

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj rezulton pozitiv në testin COVID-19

para 2 jave - RTK

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt njofton qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës Arbër Bytyqi ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Në...

Drejtori komunal i kësaj komune rezulton pozitiv me COVID-19!

para 2 jave - GazetaBlic

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt njofton qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës Arbër Bytyqi ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Në...

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj rezulton pozitiv në testin për COVID-19

para 2 jave - Koha.net

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt njofton qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës, Arbër Bytyqi, ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Në...

Komuna e Ferizajt merr vendim pasi drejtori i Infrastrukturës doli pozitiv me COVID-19

para 2 jave - Sinjali

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj, Arbër Bytyçi, ka rezultuar mbrëmë pozitiv me koronavirus, shkruan Gazeta Sinjali. Si pasojë e kësaj, komuna ka kufizuar aktivitetet e saj në mënyrë që të mbrohen...

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt kufizon aktivitetin e tij

para 2 jave - RTK

Ekzekutivi i Komunës së Ferizaj ka kufizuar aktivitetin e tij të punës. Këtë e bëjnë të ditur nga kjo Komunë për shkak se Drejtori i Infrastrukturës atje ka dalë pozitiv me Covid-19. “Pas konfirmimit të...

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt kufizon aktivitetin e tij

para 2 jave - Klan Kosova

Ekzekutivi i Komunës së Ferizaj ka kufizuar aktivitetin e tij të punës, transmeton Klan Kosova. Këtë e bëjnë të ditur nga kjo Komunë për shkak se Drejtori i Infrastrukturës atje ka dalë pozitiv me Covid-19....

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj del pozitiv me COVID-19

para 2 jave - Kallxo

Komuna e Ferizajt ka njoftuar se drejtori i Infrastrukturës në këtë Komunë ka dalë pozitiv me COVID-19. Po ashtu, në njoftim thuhet se ekzekutivi i Komunës së Ferizajt do të kufizojë aktivitetin konform...

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj rezulton pozitiv në testin për COVID-19

para 2 jave - Arbresh

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt njofton qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës Arbër Bytyqi ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Në...

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj rezulton pozitiv në testin për COVID-19

para 2 jave - Ekonomia Online

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt njofton qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës Arbër Bytyqi ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Në...

​Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj rezulton pozitiv në testin për koronavirus

para 2 jave - Periskopi

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt njofton qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës Arbër Bytyqi ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Në...

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj rezulton pozitiv në testin për COVID-19

para 2 jave - KosovaPress

Ekzekutivi i Komunës së Ferizajt njofton qytetarët se ka vendosur kufizimin e aktiviteteve të tija pas konfirmimit se drejtori i Infrastrukturës Arbër Bytyqi ka dalë pozitiv në testin për COVID-19. Në...

Infektohet me koronavirus drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj

para 2 jave - Sinjali

Drejtori i Infrastrukturës në Ferizaj, Arbër Bytyqi, përmes një postimi në Facebook ka bërë të ditur se nga testimi që e ka bërë dje, ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Ai ka shtuar se deri më tani nuk...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK