http://kariera.mk

Dy rekorde dje për Maqedoninë e Veriut, shënoi numrin më të lartë të viktimave dhe të shëruarve nga COVID-19

para një jave - BalkanWeb

Maqedonia e Veriut vuan ende valën e ‘dytë’ nga COVID-19 duke regjistruar edhe dje dy rekorde, njëri negativ dhe tjetri pozitiv. 12 viktima shënoi dje Maqedonia e Veriut, si asnjëherë më parë brenda 1...

12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19, shërohen 112 pacientë

para një jave - Shprehja

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. -Shkup 57 -Kumanovë 10 -Dibër 1 -Shtip 13 -Prilep 7 -Tetovë 19 -Strugë 3 -Veles 4 -Manastir 1 -Ohër 5...

Vdes edhe një person nga Covid-19

para një jave - Insajderi

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë, njofton Insajderi. Gjendja e tij është përkeqësuar...

Shkon në 59 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Medial

Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë në frymëmarrje dhe pavarësisht terapisë intensive medikamentoze dhe kujdesit të stafit mjekësor, 69-vjeçari, i cili vuante nga hipertensioni, nuk...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë një tjetër pacient në spitalin infektiv

para një jave - Gazeta.mk

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

Shkon në 59 numri i viktimave nga coronavirusi në Shqipëri

para një jave - Telegrafi

Një 69-vjeçar nga Shkodra ka vdekur nga pasojat e COVID-19 të hënën pasdite në Spitalin Infektiv në Tiranë. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë së Shqipërisë, deri më tani në Shqipëri nga pasojat...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë një tjetër pacient në spitalin infektiv

para një jave - Medial

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

Shkon në 59 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Lajmi.net

Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë në frymëmarrje dhe pavarësisht terapisë intensive medikamentoze dhe kujdesit të stafit mjekësor, 69-vjeçari, i cili vuante nga hipertensioni, nuk...

Rëndohet situata nga covid19 në Shqipëri, 3 viktima sot, 59 në total

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 19:50 Ministria e Shëndetësisë njofton se një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë një tjetër pacient në spitalin infektiv

para një jave - Top Channel

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

Rëndohet situata nga covid19 në Shqipëri, 4 viktima sot, 59 në total

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 19:50 Ministria e Shëndetësisë njofton se një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10...

Ndërron jetë një tjetër pacient nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Alsat-M

Ka shkuar në 59 numri i viktimave nga Koronavirusi në Shqipëri. Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me Covid19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje...

12 të vdekur nga COVID-19 sot në Maqedoni të Veriut

para një jave - Kallxo

Maqedonia e Veriut të hënën ka regjistruar 12 persona të vdekur nga koronavirusi ri, që shkakton sëmundjen Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, pesë të vdekur janë regjistruar në Shkup, dy në Tetovë,...

Ndërron jetë një tjetër pacient nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Shprehja

Ka shkuar në 59 numri i viktimave nga Koronavirusi në Shqipëri. Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me Covid19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje...

59 viktima nga Covid-19

para një jave - Klan

Një tjetër viktimë nga Covid-19 Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij është...

I shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë, ndërron jetë nga koronavirusi 69-vjeçari nga Shkodra në Infektiv

para një jave - BalkanWeb

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

Për 1 ditë Covid-19 u merr jetën 12 personave! 132 raste të reja, riinfektohen 2 infermiere nga spitali i Kumanovës

para një jave - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - Për katër muaj janë shënuar 6209 raste me Covid-19 në vendin tonë. E më shumë se gjysma e të prekurve janë raste aktive, edhe atë gjithsej 3484. Në 24 orët e fundit janë infektuar...

3 viktima në 24 orë/ Ndërron jetë 69-vjeçari nga Shkodra

para një jave - Koha Jone

Si të dielën, edhe këtë të hënë u regjistruan 3 jetë të humbura nga Covid-19. Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë....

Tre të vdekur brenda 24 orëve, ndërron jetë një tjetër pacient te Infektivi

para një jave - ABC News

Një tjetër pacient ka ndërruar jetë te spitali Infektiv, duke e çuar në tre numrin e viktimave nga koronavirusi brenda 24 orëve. Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se viktima e radhës është një 69 vjeçar...

Shkon në 59 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Koha.net

Një 69-vjeçar nga Shkodra ka vdekur nga pasojat e COVID-19 të hënën pasdite në Spitalin Infektiv në Tiranë. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë së Shqipërisë, deri më tani në Shqipëri nga pasojat...

E FUNDIT/ Ndërron jetë pacienti me COVID-19 tek Infektivi

para një jave - Albeu

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19. Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë në frymëmarrje dhe pavarësisht terapisë...

Viktima e 59 në Shqipëri, pacienti nga Shkodra vdes në Infektiv

para një jave - Vizion Plus

Shënohet viktima e 59 me koronavirus në Shqipëri. Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra humbi jetën në spitalin Infektiv. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se ai ishte në gjendje të rëndë shëndetësore prej...

Ndërron jetë një tjetër i infektuar me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Gazeta Tema

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

Ndërron jetë nga koronavirusi 69-vjeçari nga Shkodra tek Infektivi

para një jave - Standard

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID-19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Lajmi konfirmohet nga Ministria e Shëndetësisë e...

Vdes një tjetër i prekur me COVID-19 në Spitalin Infektiv

para një jave - NOA

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë, njofton noa.al duke cituar burime zyrave pranë ministrisë...

Lajmi i fundit/ Ndërron jetë një tjetër pacient te Infektivi

para një jave - Shekulli

Një 69-vjeçar ka ndërruar jetë nga koronavirusi në Spitalin Infektiv pasditen e sotme, ku ishte shtruar prej disa ditësh. COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë pacienti 69 vjeçar në spitalin...

LAJM I FUNDIT/ Ndërron jetë një tjetër pacient me Covid-19 në spitalin infektiv

para një jave - Gazeta Shqip

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

para një jave - Ora news

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

LAJMI I FUNDIT/ Shkon në 59 numri i viktimave nga koronavirusi në vend, ndërron jetë një tjetër pacient në Spitalin Infektiv

para një jave - Panorama

Një 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë nga koronavirusi në Spitalin Infektiv pasditen e sotme, duke eçuar numrin total të viktimave në 59. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se 69-vjeçari ishte shtruar...

3 viktima në 24 orë/ Ndërron jetë 68-vjeçari nga Shkodra

para një jave - Koha Jone

SI të dielën, edhe këtë të hënë u regjistruan 3 jetë të humbura nga Covid-19. Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me Covid-19, i shtruar prej 10...

LAJMI I FUNDIT/ Ndërron jetë pacienti te Infektivi, prej 10 ditësh me COVID-19

para një jave - Mapo

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

E FUNDIT/ Ndërron jetë një tjetër pacient te Infektivi

para një jave - ABC News

Një tjetër pacient ka ndërruar jetë te spitali Infektiv, duke e çuar në tre numrin e viktimave nga koronavirusi brenda 24 orëve. Ministria e Shëndetësisë bën të ditur se viktima e radhës është një 69 vjeçar...

Ndërron jetë një tjetër pacient, shkon në 59 numri total

para një jave - Syri

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me Covid-19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. "Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

Vdes edhe një pacient nga koronavirusi në Shqipëri, shkon në 59 numri i të vdekurve

para një jave - Sinjali

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID-19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. “Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

Regjistrohen 132 raste me Kovid-19, 12 të vdekur, 112 të shëruar

para një jave - Medial

Shkup, 29 qershor 2020 (MEDIAL) – Në 24 orët e fundit janë kryer 868 testime, ndërsa janë regjistruar 132 raste të reja me Kovid-19 në: Shkup-57, Kumanovë-10, Dibër-1, Shtip-13, Prilep-7, Tetovë-19, Strugë-3,...

Biznesmeni Nikolin Jaka infektohet me Covid-19

para një jave - Insajderi

Biznesmeni i njohur shqiptar, në të njëjtën kohë Kryeatri i dhomës së Tregtisë në Shqipëri, Nikolin Jaka është prekur nga virusi Covid-19, njofton Insajderi. Gjendja e tij shëndetësore nuk është e mirë...

Maqedoni e Veriut – 12 të vdekur nga virusi dhe 132 raste të reja sot

para një jave - Mapo

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. -Shkup 57 -Kumanovë 10 -Dibër 1 -Shtip 13 -Prilep 7 -Tetovë 19 -Strugë 3 -Veles 4 -Manastir 1 -Ohër 5...

Shkon në 59 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Arbresh

Një 69-vjeçar nga Shkodra ka vdekur nga pasojat e COVID-19 të hënën pasdite në Spitalin Infektiv në Tiranë. Sipas njoftimit të Ministrisë së Shëndetësisë së Shqipërisë, deri më tani në Shqipëri nga pasojat...

Ja sa raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Ina

132 raste të reja me Kovid19, janë regjistruar në Maqedoni, nga 868 qytetarë të testuar. 57 persona të infektuar janë nga Shkupi, pastaj Kumanovë 10, Dibër 1, Shtip 13, Prilep 7, Tetovë 19, Strugë 3, Veles...

Maqedoni Veriore, 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19

para një jave - Top Channel

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostikuar me Covid-19, në disa raste të...

Ndërron jetë një tjetër pacient nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Tetova Sot

Ka shkuar në 59 numri i viktimave nga Koronavirusi në Shqipëri. Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me Covid19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje...

Infektohet me Covid kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 16:43 Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka preket nga COVID-19. Lajmi konfirmohet nga burime për News24. Mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites...

Maqedoni Veriore: Shkon në 298 numri i viktimave nga COVID-19

para një jave - Insajderi

12 viktima janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit, duke bërë që dita e sotme të mbajë rekordin për numrin e jetëve të humbura nga virusi korona në Maqedoninë e Veriut që nga fillimi i pandemisë. Duke...

Ndërron jetë një tjetër pacient nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Lajm

Ka shkuar në 59 numri i viktimave nga Koronavirusi në Shqipëri. Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me Covid19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje...

Ndërron jetë një tjetër pacient nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Flaka

Ka shkuar në 59 numri i viktimave nga Koronavirusi në Shqipëri. Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me Covid19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje...

Rëndohet situata nga covid19 në Shqipëri, 3 viktima sot, 59 në total

para një jave - Infokusi

Ministria e Shëndetësisë njofton se një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij...

12 të vdekur, 112 të shëruar, 132 raste të reja me COVID-19

para një jave - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - 12 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit si pasojë e koronavirusit. Pesë nga viktimat janë nga Shkupi, dy nga Tetova, dy nga Struga dhe nga një viktimë nga qytetet...

Maqedoni/ 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19, shërohen 112 pacientë

para një jave - Gazeta Express

Maqedoni Gazeta Express 29/06/2020 15:53 Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostifikuar me Covid-19, në disa raste të shoqëruara me sëmundje tjera. Pesë pacientë nga Shkupi,...

Kovid 19 RMV/ 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19, shërohen 112 pacientë

para një jave - Gazeta.mk

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostifikuar me Covid-19, në disa raste të...

Infektohet me COVID-19 Kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë Nikolin Jaka, shtrohet në Spitalin Infektiv

para një jave - BalkanWeb

Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka preket nga COVID-19. Lajmi konfirmohet nga burime për News24. Mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme. Jaka ndodhet nën kujdesin...

Maqedoni: Arrin në 298 numri i viktimave, 3484 raste aktive me koronavirus

para një jave - Klan Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit 12 persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut, duke bërë që ky numër të jetë rekord i vdekjeve që nga fillimi i pandemisë. Numri i përgjithshëm...

COVID19/ Ministria e Shëndetësisë: Ndërron jetë pacienti 69 vjeçar në spitalin infektiv

para një jave - Lexo

MSHMS apel qytetarëve të mbajnë maskë dhe të respektojnë distancën nga njëri-tjetri Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej...

Tjetër viktimë nga Covid në Tiranë, ndërron jetë tek “Infektivi” pacienti 69-vjeçar

para një jave - Java News

Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me COVID19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje të rëndë. Gjendja e tij është përkeqësuar si pasojë e vështirësisë...

Maqedoni: Arrin në 298 numri i viktimave, 3484 raste aktive me koronavirus

para një jave - Albeu

Gjatë 24 orëve të fundit 12 persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut, duke bërë që ky numër të jetë rekord i vdekjeve që nga fillimi i pandemisë. Numri i përgjithshëm...

Infektohet me Covid-19 kreu i Dhomës se Tregtisë, Nikolin Jaka

para një jave - Shekulli

Kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë së Tiranës, Nikolin Jaka është infektuar me COVID-19. Burime bëjnë me dije se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme. Jaka aktualisht...

Sot 12 viktima dhe 132 raste të reja me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë në Maqedoni informon se në 24 orët e fundit janë realizuar 868 testime për coronavirus, ndërsa 132 raste kanë rezultuar pozitiv. Prej tyre 57 janë nga Shkupi, 10 nga Kumanova,...

Maqedoni e Veriut - Numri i viktimave nga COVID-19 shkon në 298

para një jave - Zeri

Brenda 24 orëve të fundit sipas alsat-m.tv, në Maqedoniën e veriut janë regjistruar 12 viktima nga Covid-19. Kjo ishte dita me më së shumti viktima nga pandemia që nga shfaqja e rastit të parë në këtë...

3484 raste aktive me koronavirus, numri i viktimave shkon në 298

para një jave - Shprehja

12 viktima janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit, duke bërë që dita e sotme të mbajë rekordin për numrin e jetëve të humbura nga virusi korona në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë. Duke përfshirë...

MSH: 132 RASTE TË REJA, 12 VIKTIMA, 112 TË SHËRUAR

para një jave - Klan Macedonia

Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 868 testime, kurse janë regjistruar 132 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 57, Kumanovë – 10, Dibër -1, Shtip – 13, Prilep – 7,...

Preket nga koronavirusi Nikolin Jaka, shtrohet në Spitalin Infektiv

para një jave - Standard

Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka preket nga COVID-19. Lajmi konfirmohet nga burime për News24. Mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme. Jaka ndodhet nën kujdesin...

Infektohet me Covid-19 kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka shtrohet në spital

para një jave - Gazeta Tema

Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka preket nga COVID-19. Sipas News 24, mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme. Jaka ndodhet nën kujdesin e mjekëve të Infektivit...

Në gjendje të rëndë dhe i intubuar tek spitali Infektiv, mjeku hematolog Arian Pushi

para një jave - NOA

Mjeku hematolog Arian Pushi ndodhet në gjendje të rëndë, i intubuar në spitalin Infektiv i njohur dhe si Covid 1. Mësohet se mjeku Pushi është infektuar në punën e tij në QSUT tek reparti i Hematologjisë...

3484 raste aktive me koronavirus, numri i viktimave shkon në 298

para një jave - Alsat-M

12 viktima janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit, duke bërë që dita e sotme të mbajë rekordin për numrin e jetëve të humbura nga virusi korona në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë. Duke përfshirë...

​Maqedoni Veriore, 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19

para një jave - Klan Kosova

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostikuar me Covid-19, në disa raste të shoqëruara me sëmundje tjera. Sipas statistikave të fundit 112 pacientë...

Rezulton pozitiv ndaj koronavirusit Kreu i Dhomës së Tregtisë

para një jave - Albeu

Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka është infetktuar me Covid-19. Aktualisht ai ndodhet i shtruar në spitalin Infektiv që prej ditës së djeshme. Sot, ministria konfirmoi 2 viktima dhe 64 raste të reja....

E fundit/ Infektohet me Covid-19 kreu i Dhomës se Tregtisë, Nikolin Jaka

para një jave - Shekulli

Kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë së Tiranës, Nikolin Jaka preket nga COVID-19. Mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme.

Infektohet me koronavirus kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë, ndodhet në spital

para një jave - NOA

Kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë, Nikolin Jaka ëshë prekur nga koronavirusi. Prej ditës së djeshme mësohet se ai ndodhet i shtruar në Spitalin Infektiv. Nuk dihet gjendja e tij shëndetësore, dhe...

para një jave - Ora news

Infektohet më Covid-19 kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka. Mësohet se Jaka është shtruar ditën e djeshme (28 qershor) në spitalin Infektiv. Momentalisht Jaka është në gjendje të mirë shëndetësore...

E FUNDIT/ Infektohet me koronavirus Nikolin Jaka, shtrohet në spital

para një jave - ABC News

Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka është konfirmuar pozitiv me COVID-19. Burime për abcnews.al bëjnë të ditur se Jaka është shtruar në spitalin Infektiv. Mësohet se kreu i Dhomës së Tregtisë, Jaka...

Preket nga Covid-19 kreu i Dhomës së Tregtisë, shtrohet tek Infektivi

para një jave - Koha Jone

Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka është prekur nga Covid-19. Mësohet se Jaka është shtruar te Infektivi nën kujdesin e mjekëve. Fatkeqësisht, edhe në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 2 të...

I infektuar me COVID-19, shtrohet në Infektiv biznesmeni i njohur

para një jave - Syri

Biznesmeni i njohur Nikolin Jaka rezulton i infektuar me Covid-19. Kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë së Tiranës është shtruar në Spitalin Infektiv në QSUT. Ai është shtruar ditën e djeshme, ndërsa...

I infektuar me COVID-19, shtrohet në Infektiv biznesmeni i njohur

para një jave - Syri

Biznesmeni i njohur Nikolin Jaka rezulton i infektuar me Covid-19. Kreu i Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë së Tiranës është shtruar në Spitalin Infektiv në QSUT. Ai është shtruar ditën e djeshme, ndërsa...

Ndërron jetë një tjetër pacient nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Pa censure

Ka shkuar në 59 numri i viktimave nga Koronavirusi në Shqipëri. Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me Covid19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje...

Regjistrohen 12 viktima me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut, 132 raste të reja pozitive

para një jave - BalkanWeb

12 viktima janë regjistruar brenda 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut, ndërkohë janë identifikuar 132 raste të reja me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, ku...

3484 raste aktive me koronavirus, numri i viktimave shkon në 298

para një jave - Ina

12 viktima janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit, duke bërë që dita e sotme të mbajë rekordin për numrin e jetëve të humbura nga virusi korona në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë. Duke përfshirë...

Ndërron jetë mjeku i njohur në QSUT, shkon në 57 numri i viktimave nga covid-19

para një jave - Standard

Ka ndërruar jëtë në Spitalin Infektiv mjeku i niohur që shërbente pranë Qendrës Spitaliore Universitare “Nënë Tereza” Arjan Pushi. Mjek i hematologjisë ishtë shtruar në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv,...

Shqipëri: 64 raste të reja me Covid-19

para një jave - Albinfo

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit nga 371 teste të kryera janë konfirmuar 64 raste të reja pozitive me Covid-19 në Shqipëri Për të katërtën javë të vijimit të epidemisë vazhdon një...

Nikolin Jaka preket nga COVID-19, shtrohet te Infektivi

para një jave - Mapo

Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka preket nga COVID-19. Lajmi konfirmohet nga të afërm të tij. Mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme.

Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka del pozitiv me Covid-19

para një jave - Gazeta Shqip

Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka ka dalë pozitiv me Covid-19. Aktualisht ai ndodhet i shtruar në spitalin efektiv. Bëhet me dije se kreu i Dhomës së Tregtisë është shtruar dje në spital.

LAJM I FUNDIT/ Infektohet me COVID-19 kreu i Dhomës së Tregtisë, shtrohet në spital

para një jave - Panorama

Kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka ka rezultuar pozitiv me COVID-19. News 24 bën me dije se Jaka është shtruar në spitalin infektiv paraditen e ditës së djeshme. Vijon…

Koronavirusi në Maqedoni të Veriut: 12 të vdekur dhe 132 raste të reja

para një jave - OraInfo

Edhe 12 të vdekur e 132 të infektuar me COVID-19 në Maqedoni të Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në 24 orët e fundit kanë ndërruar...

Pasqyra e gjendjes me Kovid-19 në botë

para një jave - in7

Sipas të dhënave më të reja, në botë ka 10.326.158 person të infektuar me koronavirusin e ri. Prej tyre kanë vdekur 505.956, ndërsa janë shëruar 5.600.574 njerëz. – Organizata nacionale për shëndet publik...

12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19, shërohen 112 pacientë

para një jave - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. -Shkup 57 -Kumanovë 10 -Dibër 1 -Shtip 13 -Prilep 7 -Tetovë 19 -Strugë 3 -Veles 4 -Manastir 1 -Ohër 5...

Zëri i Amerikës: Në Shqipëri situatë serioze nga koronavirusi

para një jave - Zhurnal

Nga “Zëri i Amerikës” Në Shqipëri përhapja e koronavirusit vijon të mbetet shqetësuese me viktima të përditshme, shifra të larta të rasteve të reja dhe rritje të pacientëve të shtruar. Edhe vetë autoritetet...

LAJMI I FUNDIT: Gjatë 24 orëve 12 të vdekur e 132 të infektuar me Covid 19

para një jave - Koha.mk

Shkup, 28 qershor – 132 raste të reja me Kovid19, janë regjistruar në Maqedoni, nga 868 qytetarë të testuar. 57 persona të infektuar janë nga Shkupi, pastaj Kumanovë 10, Dibër 1, Shtip 13, Prilep 7, Tetovë...

Shifra alarmante nga Maqedonia e Veriut: 12 persona të vdekur nga Covid-19 vetëm në 24 orë

para një jave - Gazeta Tema

Maqedonia e Veriut të hënën ka regjistruar 12 persona të vdekur nga koronavirusi. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, pesë të vdekur janë regjistruar në Shkup, dy në Tetovë, dy në Strugë dhe nga një në Gostivar,...

Koronavirusi nuk ndalet në Maqedoninë e Veriut, 12 të vdekur në 24 orë

para një jave - NOA

Maqedonia e Veriut po vuan nga agresiviteti i koronavirusit. Bilanci rëndohet çdo ditë e më shumë, teksa në 24 orët e fundit kanë humbur jetën 12 pacientë të prekur. Sa i përket rasteve të reja, ato janë...

Në 24 orët e fundit, 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19, shërohen 112 pacientë

para një jave - Derveni

Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostifikuar me Covid-19, në disa raste të shoqëruara me sëmundje tjera. Pesë pacientë nga Shkupi, një nga Shtipi, dy pacientë nga Tetova, dy...

Mjeku përfundon në intubim/ Koduzi: QSUT, burim infeksioni për pacientët dhe punonjësit

para një jave - Syri

Një mjek i Repartit të Hematologjisë në QSUT, A.P, 57 vjeç, i infektuar me COVID-19 dhe i shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë, është përkeqësuar papritmas. Kolegët e tij janë detyruar ta fusin në intubim,...

Në Maqedoninë e Veriut vdesin edhe 12 persona me Covid-19

para një jave - Illyria

Shkup, 29 qershor 2020 – Maqedonia e Veriut të hënën ka regjistruar 12 persona të vdekur nga koronavirusi ri, që shkakton sëmundjen Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, pesë të vdekur janë regjistruar...

12 viktima dhe 132 raste të reja me koronavirus sot në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Vizion Plus

Maqedonia e Veriut ka regjistruar 132 raste të reja pozitive me COVID-19, prej 868 testimeve të realizuara, ndërsa kanë humbur jetën 12 persona. Viktimat  shënuan në Shkup, Shtip,  Tetovë, Strugë, Veles...

Maqedonia e Veriut regjistron 12 persona të vdekur nga Covid-19

para një jave - Evropa e Lirë

Maqedonia e Veriut të hënën ka regjistruar 12 persona të vdekur nga koronavirusi ri, që shkakton sëmundjen Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, pesë të vdekur janë regjistruar në Shkup, dy në Tetovë,...

Ndërron jetë një tjetër pacient nga koronavirusi në Shqipëri

para një jave - Fakti Ditor

Ka shkuar në 59 numri i viktimave nga Koronavirusi në Shqipëri. Një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar jetë në spitalin infektiv në QSUT, i konfirmuar me Covid19, i shtruar prej 10 ditësh në gjendje...

COVID-19 shënon bilanc tragjik viktimash në Maqedoninë e Veriut, ja sa persona janë testuar pozitivë në 24 orët e fundit

para një jave - Panorama

Koronavirusi ka shënuar bilanc tragjik viktimash në Maqedoninë e Veriut, ndërsa 132 persona kanë rezultuar pozitivë me virus. Referuar përditësimit të fundit të të dhënave bëhet e ditur se në 24 orët e...

Maqedoni Veriore, 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19

para një jave - RTK

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostikuar me Covid-19, në disa raste të...

para një jave - Ora news

Maqedonia e Veriut vijon të përballet me shifra alarmante sa i takon pandemisë Covid-19. Në 24 orët e fundit janë shënuar 12 viktima duke e çuar në 298 numrin total të vdekjeve. Nga viktimat, 5 ishin në...

Edhe 12 të vdekur e 132 të infektuar me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Lajmi.net

Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostikuar me Covid-19, në disa raste të shoqëruara me sëmundje tjera. Sipas statistikave të fundit 112 pacientë i janë shtuar listës së personave...

Maqedoni e Veriut, edhe 12 të vdekur e 132 të infektuar me COVID-19

para një jave - Zeri

Edhe 12 persona kanë vdekur në Maqedoni të Veriut nga pasojat e COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur të hënën Ministria e Shëndetësisë së këtij vendi, që ka prezantuar raportin për 24 orët e fundit. Pesë...

COVID-19/ 132 të infektuar dhe 12 të vdekur në Maqedoni gjatë 24 orëve te fundit

para një jave - Syri

Autoritetet Shëndetësore në Maqedoninë e Veriut ka kryer gjatë 24 orëve të fundit 868 testime dhe 132 persona kanë rezultuar pozitiv, numri i viktimave ka arritur në 12 sot. Shpërndarja e rasteve sot është:...

12 të vdekur e 132 të infektuar me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Sinjali

Gjatë ditës së sotme kanë vdekur edhe 12 persona në Maqedoni të Veriut nga COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur të hënën Ministria e Shëndetësisë së këtij vendi, që ka prezantuar raportin për 24 orët e fundit....

Kovid 19 RMV/ 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19, shërohen 112 pacientë

para një jave - Aktuale

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostifikuar me Covid-19, në disa raste të...

Shifra të larta të infektuarish me Covid në Maqedoninë e Veriut, humbin jetën 12 persona

para një jave - ABC News

Në Maqedoninë e Veriut vijojnë të jenë të larta shifrat e rasteve te reja me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit kanë humbur jetën 12 persona dhe janë konfirmuar pozitive me koronaviruys 132 person....

Edhe 12 të vdekur e 132 të infektuar me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Koha.net

Edhe 12 persona kanë vdekur në Maqedoni të Veriut nga pasojat e COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur të hënën Ministria e Shëndetësisë së këtij vendi, që ka prezantuar raportin për 24 orët e fundit. Pesë...

Për 1 ditë Covid-19 u merr jetën 12 personave! 132 raste të reja, riinfektohen 2 infermiere nga spitali i Kumanovës

para një jave - Zyrtare

Për katër muaj janë shënuar 6209 raste me Covid-19 në vendin tonë. E më shumë se gjysma e të prekurve janë raste aktive, edhe atë gjithsej 3484. Në 24 orët e fundit janë infektuar 132 persona me virusin...

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 132 raste të reja të covid-19 në Tetovë 19 raste të reja :

para një jave - TV Koha

Në 24 orët e fundit janë bërë 868 testime, dhe janë regjistruar 132 raste të reja të covid-19 në: – Shkup 57 – Kumanovë 10 – Dibër 1 – Shtyp 13 – Prilep 7 – Tetovë 19 – Strugë 3 – Veles 4 – Bitola 1 –...

3484 raste aktive me koronavirus në Maqedoni, numri i viktimave shkon në 298

para një jave - InfoShqip

12 viktima janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit, duke bërë që dita e sotme të mbajë rekordin për numrin e jetëve të humbura nga virusi korona në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë. Duke përfshirë...

Tjetër vdekje tek Infektivi, tri viktima nga koronavirusi në 24 orët e fundit

para një jave - LajmiFundit

Nje tjeter viktime nga koronavirusi eshte shenuar ne Shqiperi duke e cuar ne tre numrin e personave te vdekur ne 24 oret e fundit. Sipas njoftimit zyrtar, një pacient 69-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar...

Edhe 1 viktimë, 59 total ose 21 në 9 ditë

para një jave - Illyria

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se dërroi jetë një pacient 69-vjeçar në spitalin Infektiv MSHMS apel qytetarëve të mbajnë maskë dhe të respektojnë distancën nga njëri-tjetri Një pacient 69-vjeçar nga...

Zëri i Amerikës: Në Shqipëri situatë serioze nga koronavirusi

para një jave - Standard

Nga “Zëri i Amerikës” Në Shqipëri përhapja e koronavirusit vijon të mbetet shqetësuese me viktima të përditshme, shifra të larta të rasteve të reja dhe rritje të pacientëve të shtruar. Edhe vetë autoritetet...

Filipçe: Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit....

Zëri i Amerikës: Në Shqipëri situatë serioze nga koronavirusi

para një jave - Koha Jone

Nga “Zëri i Amerikës” Në Shqipëri përhapja e koronavirusit vijon të mbetet shqetësuese me viktima të përditshme, shifra të larta të rasteve të reja dhe rritje të pacientëve të shtruar. Edhe vetë autoritetet...

Filipçe: Numri i të infektuarve me COVID-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - Ina

Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit. Kjo akoma mban numrin e të...

Filipçe: Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - InfoAlb

Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit. Kjo akoma mban numrin e të...

Filipçe: Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - TopShqip

Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit. Kjo akoma mban numrin e të...

3484 raste aktive me koronavirus në Maqedoni, numri i viktimave shkon në 298

para një jave - Fol

12 viktima janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit, duke bërë që dita e sotme të mbajë rekordin për numrin e jetëve të humbura nga virusi korona në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë. Duke përfshirë...

Shqipëri, sërish dy vdekje me Koronavirus, Ministria: Situatë serioze

para një jave - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri përhapja e koronavirusit vijon të mbetet shqetësuese me viktima të përditshme, shifra të larta të rasteve të reja dhe rritje të pacientëve të shtruar. Edhe vetë autoritetet shëndetësore folën...

Maqedoni: Arrin në 298 numri i viktimave, 3484 raste aktive me koronavirus

para një jave - Tetova Sot

Gjatë 24 orëve të fundit 12 persona kanë humbur jetën si pasojë e koronavirusit në Maqedoninë e Veriut, duke bërë që ky numër të jetë rekord i vdekjeve që nga fillimi i pandemisë. Numri i përgjithshëm...

Edhe 12 të vdekur e 132 të infektuar me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Infokusi

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostikuar me Covid-19, në disa raste të...

Infektohet kreu i Dhomës së Tregtisë, Nikolin Jaka shtrohet në spital

para një jave - Java News

Kreu i Dhomës së Tregtisë Nikolin Jaka preket nga COVID-19. Lajmi konfirmohet nga burime për News24. Mësohet se Jaka është i shtruar në spitalin Infektiv prej paradites së djeshme. VIJON…

12 viktima dhe 132 raste të reja me COVID-19, përkeqësohet situata në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Java News

Maqedonia e Veriut vijon të përballet me shifra alarmante sa i takon pandemisë Covid-19. Në 24 orët e fundit janë shënuar 12 viktima duke e çuar në 298 numrin total të vdekjeve. Ndërkohë janë regjistruar...

Rekord vdekjesh nga koronavirusi, sot 12 të vdekur dhe 132 të infektuar

para një jave - Shenja

Në 24 orët e fundit është shënuar numër rekord i personave të cilët kanë humbur jetën nga KOVID-19. Sipas Ministrisë së shëndetësisë, fatkeqësisht, nga koronavirusi kanë humbur jetën 12 persona. Pesë pacientë...

Shqipëria publikon bilancin e fundit të viktimave dhe rasteve të reja me koronavirus

para një jave - Zhurnal

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 64 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Gjithashtu, dy persona të tjerë të infektuar me COVID-19 kanë humbur jetën. Një paciente 78-vjeçare nga Tirana, e transferuar...

Filipçe: Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - TV Koha

Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit. Kjo akoma mban numrin e të...

Zëri i Amerikës: Në Shqipëri situatë serioze nga koronavirusi

para një jave - Gazeta Telegraf

Në Shqipëri përhapja e koronavirusit vijon të mbetet shqetësuese me viktima të përditshme, shifra të larta të rasteve të reja dhe rritje të pacientëve të shtruar. Edhe vetë autoritetet shëndetësore folën...

Filipçe: Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - Tetova Sot

Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit. Kjo akoma mban numrin e të...

12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19, shërohen 112 pacientë

para një jave - Lajm

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. -Shkup 57 -Kumanovë 10 -Dibër 1 -Shtip 13 -Prilep 7 -Tetovë 19 -Strugë 3 -Veles 4 -Manastir 1 -Ohër 5...

Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve sot në Maqedoninë e Veriut!

para një jave - Tetova Sot

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 868 teste dhe 132 raste të reja të COVID -19 janë regjistruar në: -Shkup 57 -Kumanovë 10 -Dibër 1 -Shtip 13 -Prilep 7 -Tetovë 19 -Strugë 3 -Veles 4 -Manastir 1 -Ohër...

12 viiktima dhe 132 raste të reja me Covid-19

para një jave - Tetova1

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostifikuar me Covid-19, në disa raste të...

Janë regjistruar 132 raste të reja të CoVid-19

para një jave - Flaka

Në 24 orët e fundit janë bërë 868 testime, dhe janë regjistruar 132 raste të reja të covid-19 në: – Shkup 57 – Kumanovë 10 – Dibër 1 – Shtyp 13 – Prilep 7 – Tetovë 19 – Strugë 3 – Veles 4 – Bitola 1 –...

12 të vdekur, 132 raste të reja dhe 112 të shëruar nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Shenja

Në 24 orët e fundit është shënuar numër rekord i personave të cilët kanë humbur jetën nga KOVID-19. Sipas Ministrisë së shëndetësisë, fatkeqësisht, nga koronavirusi kanë humbur jetën 12 persona. Pesë pacientë...

Shqipëria publikon bilancin e fundit të viktimave dhe rasteve të reja me koronavirus

para një jave - Medial

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 64 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Gjithashtu, dy persona të tjerë të infektuar me COVID-19 kanë humbur jetën. Një paciente 78-vjeçare nga Tirana, e transferuar...

Shqipëria publikon bilancin e fundit të viktimave dhe rasteve të reja me koronavirus

para një jave - Gazeta.mk

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 64 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Gjithashtu, dy persona të tjerë të infektuar me COVID-19 kanë humbur jetën. Një paciente 78-vjeçare nga Tirana, e transferuar...

Infektohet me Covid-19 Kreu i Dhomës së Tregtisë, shtrohet në Spitalin Infektiv

para një jave - LajmiFundit

Covid-19 ka prekur edhe Kreun e Dhomës së Tregtisë dhe Industrisë, Nikollin Jakan. Sipas burimeve, Jaka është shtuar në Spitalin Infektiv pasditen e djeshme dhe deri tani nuk dihet se si është gjendja...

I intubuar në Infektiv edhe mjeku 56-vjeçar, dalin detajet

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 11:19 Nuk ben asnje perzgjedhje tashme koronavirusi. Nje prej pacienteve qe jane te intubuar ne pavijonin e Infektivit, eshte nje mjek 56-vjecar. Burime per “Panorama”...

Regjistrohen 132 raste me Kovid-19, 12 të vdekur, 112 të shëruar

para një jave - in7

Në 24 orët e fundit janë kryer 868 testime, ndërsa janë regjistruar 132 raste të reja me Kovid-19 në: Shkup-57, Kumanovë-10, Dibër-1, Shtip-13, Prilep-7, Tetovë-19, Strugë-3, Veles-4, Manastir-1, Ohër-5,...

Zgjerohet harta e koronavirusit/ Rriten shtrimet në spital, 11 persona në terapi intensive

para një jave - Gazeta.mk

Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 64 raste të reja me Covid-19 në vendin tonë. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 15 raste në Tiranë, 13 në Krujë,...

12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19, shërohen 112 pacientë

para një jave - Fakti Ditor

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. -Shkup 57 -Kumanovë 10 -Dibër 1 -Shtip 13 -Prilep 7 -Tetovë 19 -Strugë 3 -Veles 4 -Manastir 1 -Ohër 5...

Dy humbje jete dhe 72 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Medial

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19 në Shqipëri, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Ndërkohë një 70 vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga...

3484 raste aktive me koronavirus, numri i viktimave shkon në 298

para një jave - News33

12 viktima janë regjistruar gjatë 24 orëve të fundit, duke bërë që dita e sotme të mbajë rekordin për numrin e jetëve të humbura nga virusi korona në vendin tonë që nga fillimi i pandemisë. Duke përfshirë...

Maqedoni e Veriut: 12 viktima dhe 132 raste të reja me koronavirus, shërohen 112 pacientë

para një jave - Albinfo

Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostifikuar me Covid-19, në disa raste të shoqëruara me sëmundje tjera. Pesë pacientë nga Shkupi, një nga Shtipi, dy pacientë nga Tetova, dy...

Ndërron jetë tek Infektivi mjeku i parë me COVID në Shqipëri

para një jave - LajmiFundit

Ndërron jetë mjeku i parë me COVID në Shqipëri. Arjan Pushi ndërroi jetë mesditën e sotme te Infektivi. Ne deklaraten e bere publike nga ministria e Shendetesise diten e sotme, njoftohet se mjeku i repartit...

Dy humbje jete dhe 72 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Gazeta.mk

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19 në Shqipëri, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Ndërkohë një 70 vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga...

Humbin jetën dy qytetarë në Spitalin Infektiv/ Ministria apel qytetarëve: Mbani maska, mos u takoni e përqafoni …

para një jave - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë njofton rreth situatës epidemiologjike në vend, ku në 24 orët e fundit janë shënuar 64 raste të reja dhe 2 viktima si pasojë e Covid-19. Në 24 orët e fundit, referuar shërbimit...

Në gjendje të rëndë mjeku i QSUT me Covid-19, shtrohet në spitalin Infektiv

para një jave - Standard

Një mjek i hematologjisë është shtruar në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv, i prekur nga Covid 19. Burime bëjnë me dije për Faxweb.al se mjeku është Arjan Pushi, 58-vjeç dhe aktualisht ndodhet i intubuar....

Dy humbje jete dhe 64 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Telegrafi

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 371 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19 në Shqipëri, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Ndërkohë një 70 vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga...

Rritet numri i të shtruarve te Infektivi, si është gjendja e 84 pacientëve që po marrin kujdes shëndetësor

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 10:47 Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 64 raste të reja me koronavirus. Kështu, numri total i të infektuarve në vend rritet në 2,466. Ministria e Shëndetësisë...

Dy të vdekur nga COVID-19 gjatë 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 10:40 H umbin jetën dy qytetarë në Spitalin Infektiv, në 24 orët e fundit, të prekur me Covid-19. Sipas ministrisë, viktimat janë një 78 vjecare nga Tirana e transferuar...

Dy viktima dhe 64 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - OraInfo

Po vazhdon të rritet numri i të vdekurve me koronavirus në Shqipëri. Për të katërtën javë të vijimit të epidemisë vazhdon një situatë serioze e rasteve të konfirmuara pozitive me Covid-19, e rasteve që...

Humbin jetën dy qytetarë në Spitalin Infektiv, të prekur me Covid-19

para një jave - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë njofton rreth situatës epidemiologjike në vend, ku në 24 orët e fundit janë shënuar 64 raste të reja dhe 2 viktima si pasojë e Covid-19. Në 24 orët e fundit, referuar shërbimit...

Covid-19 në Shqipëri/ 64 raste të reja brenda 24 orëve të fundit

para një jave - Top Channel

Gjatë 24 orëve të fundit regjistrohen 64 raste të reja pozitive me Covid-19 në vendin tonë. Një shifër kjo më e ulët krahasuar me ditën e djeshme ku u shënuan 72 raste të reja me Covid. Situata epidemiologjike...

64 raste të reja në 24 orët e fundit në Shqipëri

para një jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 29/06/2020 10:38 Vazhdon rritja e rasteve të reja me koronavirus neShqipëri,. Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 64 raste të reja me COVID-19....

12 të vdekur, 112 të shëruar, 132 raste të reja me COVID-19

para një jave - Almakos

12 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit si pasojë e koronavirusit. Pesë nga viktimat janë nga Shkupi, dy nga Tetova, dy nga Struga dhe nga një viktimë nga qytetet Shtip, Veles dhe Gostivar Në...

64 raste të reja/ Ministria e Shëndetësisë: 2 pacientë kanë humbur jetën në 24 orët e fundit

para një jave - Top Channel

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 64 raste të reja pozitive me Covid-19. Një paciente 78 vjecare nga Tirana ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv si dhe 83 vjecar...

Maqedoni Veriore, 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19

para një jave - Periskopi

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostikuar me Covid-19, në disa raste të shoqëruara me sëmundje tjera. Sipas statistikave të fundit 112 pacientë...

Edhe 12 të vdekur nga Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Epoka e Re

Maqedonia e Veriut të hënën ka regjistruar 12 persona të vdekur nga Covid-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, pesë të vdekur janë regjistruar në Shkup, dy në Tetovë, dy në Strugë dhe nga një në Gostivar,...

12 viktima në 24 orët e fundit nga COVID, Maqedonia paraqet situatë të rënduar

para një jave - LajmiFundit

Situate e rënduar nga Covid-19 raportohet në Maqedoninë e Veriut, ku brenda 24 orësh kanë humbur jetën 12 persona dhe janë shtuar 132 raste të reja me infektime. Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve...

Ulet numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri , në 24 orët e fundit 64 raste të reja

para një jave - Koha.net

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 64 raste të reja pozitive me Covid-19 në Shqipëri. Një ditë më parë u regjistruan 72 raste të infektuar. Në 24 orët dy persona kanë humbur jetën. Një paciente...

12 të vdekur, 112 të shëruar, 132 raste të reja me COVID-19

para një jave - Fol

12 persona kanë ndërruar jetë në 24 orët e fundit si pasojë e koronavirusit. Pesë nga viktimat janë nga Shkupi, dy nga Tetova, dy nga Struga dhe nga një viktimë nga qytetet Shtip, Veles dhe Gostivar Në...

12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19, shërohen 112 pacientë

para një jave - News33

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. -Shkup 57 -Kumanovë 10 -Dibër 1 -Shtip 13 -Prilep 7 -Tetovë 19 -Strugë 3 -Veles 4 -Manastir 1 -Ohër 5...

Covid-19 në Shqipëri/ 63 raste të reja brenda 24 orëve të fundit

para një jave - Top Channel

Gjatë 24 orëve të fundit regjistrohen 63 raste të reja pozitive me Covid-19 në vendin tonë. Një shifër kjo më e ulët krahasuar me ditën e djeshme ku u shënuan 72 raste të reja me Covid. Vijon … Top Channel

​Maqedoni Veriore, 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19

para një jave - Arbresh

Gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostikuar me Covid-19, në disa raste të shoqëruara me sëmundje tjera. Sipas statistikave të fundit 112 pacientë...

Pa asnjë sëmundje shoqëruese, futet në intubimi mjeku i QSUT-së (Emri+Foto)

para një jave - Shekulli

Mes 2 të intubuarve në Spitalin Infektiv është edhe mjeku i hematologjisë në QSUT, Arjan Pushi. Mjeku është infektuar gjatë ushtrimit të detyrës, ku në këtë repart numërohen disa të infektuar që po marrin...

Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve sot në Maqedoninë e Veriut!

para një jave - Top-News

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 868 teste dhe 132 raste të reja të COVID -19 janë regjistruar në: -Shkup 57 -Kumanovë 10 -Dibër 1 -Shtip 13 -Prilep 7 -Tetovë 19 -Strugë 3 -Veles 4 -Manastir 1 -Ohër...

Situatë shqetësuese tek Infektivi, futet në intubim një mjek i QSUT, 11 pacientë në terapi intensive

para një jave - BalkanWeb

Vijon të mbetet shqetësuese situata te Spitali Infektiv, ku po trajtohen të infektuarit me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë raporton se prej katër javësh ka një numër të lartë infektimesh, shtrime...

Mjeku në gjëndje të rëndë tek Infektivi, intubohet për shkak të Covid-19

para një jave - Vizion Plus

84 pacientë me Covid -19 janë aktualisht të shtruar në spitalin Infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetesise nga totali i personave të shtruar në spital, 11 prej tyre janë në terapi intensive ndërsa dy të...

Gjendja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Ina

Numri i të diagnostikuarve me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut e tejkaloi 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Futet në intubimi mjeku i QSUT-së, u infektua pak ditë më parë (Emri+Foto)

para një jave - Shekulli

Mes 2 të intubuarve në Spitalin Infektiv është edhe mjeku i hematologjisë në QSUT, Arjan Pushi. Mjeku është infektuar gjatë ushtrimit të detyrës, ku në këtë repart numërohen disa të infektuar që po marrin...

Maqedoni Veriore, 12 viktima dhe 132 raste të reja me Covid-19

para një jave - KosovaPress

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostikuar me Covid-19, në disa raste të...

Një mjek, në gjendje të rëndë nga koronavirusi: Mbahet në jetë me tuba

para një jave - ABC News

Një mjek, i infektuar me Covid-19, është në gjendje të rëndë dhe është në terapi intensive, i intubuar. Burime për abcnews.al, thanë se mjeku punonte tek pavioni i sëmundjeve të gjakut, hematologjisë,...

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 132 raste të reja të Covid-19, në Tetovë 19 raste të reja

para një jave - in7

Gjatë 24 orëve të fundit prej 868 testimeve të realizuara, 132 kanë rezultuar pozitiv me Covid-19. Në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetë edhe 12 persona të diagnostifikuar me Covid-19, në disa raste të...

Filipçe: Numri i të infektuarve në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - Tetova1

Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit. Kjo akoma mban numrin e të...

Mbi 6000 të diagnostikuar me COVID-19, aktivë janë 3479

para një jave - Gazeta.mk

Numri i të diagnostikuarve me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut e tejkaloi 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Prej 4 javësh shifra të larta, MSH: Regjistrohen 64 raste pozitive në 24 orë, ja shpërndarja

para një jave - BalkanWeb

Janë konfirmuar 64 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, gjatë 24 orëve të fundit. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë, kjo është java e katërt e vijimit të epimidesë me një situatë serioze, me shifra...

Mbi 6000 të diagnostikuar me Kovid-19, aktivë janë 3479

para një jave - Koha.mk

Shkup, 29 qershor – Numri i të diagnostikuarve me Kovid-19 në vend tejkaloi 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

“Situata serioze”, Ministria e Shëndetësisë njofton të dhënat e sotme

para një jave - Klan

“Situata serioze”, Ministria e Shëndetësisë njofton të dhënat e sotme Eugena Tomini, shefe e epidemiologjisë në ISHP, në një dalje për mediat në përditësimin e situatës së pandemisë së Covid-19 në vendin...

Mjeku i QSUT në gjëndje të rëndë tek Infektivi, intubohet për shkak të Covid-19

para një jave - Vizion Plus

84 pacientë me Covid -19 janë aktualisht të shtruar në spitalin Infektiv. Sipas Ministrisë së Shëndetesise nga totali i personave të shtruar në spital, 11 prej tyre janë në terapi intensive ndërsa dy të...

U infektua në punë, intubohet tek Infektivi mjeku i njohur

para një jave - Albeu

Mjeku i hematologjisë Arjan Pushi , është shtruar në gjendje të rëndë në spitalin Infektiv, i prekur nga Covid 19. Mësohet se Pushi , 58-vjeç aktualisht ndodhet i intubuar. Ai nuk ka pasur asnjë sëmundje...

Dy viktima dhe 64 raste të reja, si po përhapen vatrat e infeksionit në vend

para një jave - Bota.al

Gjatë 24 orëve të fundit, dy pacientë të infektuar me koronavirus kanë humbur jetën teksa listës së të prekurve i shtohen dhe 64 raste të tjera. Në spitalin Infektiv, aktualisht janë 84 pacientë të shtruar,...

Edhe 12 të vdekur e 132 të infektuar me COVID-19 në Maqedoni të Veriut

para një jave - Ekonomia Online

Edhe 12 persona kanë vdekur në Maqedoni të Veriut nga pasojat e COVID-19. Këtë e ka bërë të ditur të hënën Ministria e Shëndetësisë së këtij vendi, që ka prezantuar raportin për 24 orët e fundit. Pesë...

Situata kritike/ I intubuar në Infektiv edhe mjeku 56-vjeçar, dalin detajet

para një jave - Panorama

Nuk ben asnje perzgjedhje tashme koronavirusi. Nje prej pacienteve qe jane te intubuar ne pavijonin e Infektivit, eshte nje mjek 56-vjecar. Burime per “Panorama” bejne me dije se mjeku me inicialet A.P,...

Covid- 19 / Një mjek i repartit të hematologjisë mes pacientëve të intubuar

para një jave - ABC News

Një mjek, i infektuar me Covid-19, është në gjendje të rëndë dhe është në terapi intensive, i intubuar. Burime për abcnews.al, thanë se mjeku punonte tek pavioni i sëmundjeve të gjakut, hematologjisë,...

132 raste të reja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - Sharri

Në 24 orët e fundit janë bërë 868 testime, dhe janë regjistruar 132 raste të reja të covid-19 në: Shkup 57 Kumanovë 10 Dibër 1 Shtyp 13 Prilep 7 Tetovë 19 Strugë 3 Veles 4 Bitola 1 Ohër 5 Kavadarci 1 Gostivar...

Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve sot në Maqedoninë e Veriut!

para një jave - Pa censure

Gjatë 24 orëve të fundit, janë kryer 868 teste dhe 132 raste të reja të COVID -19 janë regjistruar në: -Shkup 57 -Kumanovë 10 -Dibër 1 -Shtip 13 -Prilep 7 -Tetovë 19 -Strugë 3 -Veles 4 -Manastir 1 -Ohër...

Mbi 6000 të diagnostikuar me COVID-19, aktivë janë 3479

para një jave - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - Numri i të diagnostikuarve me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut e tejkaloi 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci...

Një nga dy pacientët e intubuar, mjek në QSUT

para një jave - NOA

Një nga dy pacientët të cilët ndodhen të shtruar në spitalin Infektiv, në gjendje kritike në intubim, është mjek. Mësohet se bëhet fjalë për një mjek i cili punonte në repartin e Hematologjisë në QSUT,...

para një jave - Ora news

Një mjek i Hematologjisë në QSUT rreth 56 vjeç i cili ka rezultuar me koronavirus është futur në intubim. Mjeku me inicialet A.P mësohet se nuk ka sëmundje bashkëshoqëruese. Tirana kryesonte me numrin...

Shqipëria publikon bilancin e fundit të viktimave dhe rasteve të reja me koronavirus

para një jave - Sinjali

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 64 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Gjithashtu, dy persona të tjerë të infektuar me COVID-19 kanë humbur jetën. Një paciente 78-vjeçare nga Tirana, e transferuar...

Dy viktima dhe mbi 60 raste të reja, si u shpërnda sot harta

para një jave - Albeu

Ministria e shëndetësisë ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe dy viktima të tjera nga koronavirusi. Ata janë një paciente 78 vjeçare nga Tirana, e transferuar nga një spital jopublik,...

Dy viktima të tjera në orët e fundit, 13 pacientë në gjendje të rëndë, 2 në intubim

para një jave - NOA

Koronavirusi prej thuajse tre javësh po merr jetë përditë, duke e rënduar situatën si asnjëherë më parë. Në 24 orët e fundit, një paciente 78 vjeçare nga Tirana, e transferuar nga një spital jopublik,...

I infektuar me Covid, mjeku i QSUT futet në intubim

para një jave - Gazeta Shqip

Një mjek nga reparti i Hematologjisë në QSUT, i prekur nga Covid ka përfunduar i intubuar. Raportohet se gjendja e mjekut A.P. 57 vjeç është rënduar ditët e fundit dhe për këtë arsye ai është futur në...

Dy viktima dhe 64 raste të reja me COVID-19 gjatë 24 orëve në Shqipëri

para një jave - Zeri

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë shënuar dy viktima si pasojë e COVID-19 dhe janë shënuar 64 raste të reja. Eugena Tomini, shefe e epidemiologjisë në ISHP, ka bërë të ditur se në 24 orët e fundit,...

I prekur nga koronavirusi, futet në intubim mjeku i QSUT-së

para një jave - Mapo

Një mjek në QSUT, i prekur nga koronavirusi, është futur në intubim në Spitalin Infektiv. Bëhet fjalë për mjekun e Hematologjisë në QSUT, A.P 57 vjeç. Mjeku është prekur javën e kaluar nga koronavirusi,...

Futet në intubim mjeku i sëmurë me COVID-19, përkeqësohet gjendja

para një jave - Koha Jone

Një mjek i Hematologjisë, A.P, 57 vjeç, i prekur nga COVID-19 dhe shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë, është përkeqësuar papritmas nga sëmundja. Kolegët e tij e kanë futur në intubim, pasi ditët e fundit...

Futet në intubim mjeku i sëmurë me COVID-19, përkeqësohet gjendja

para një jave - Syri

Një mjek i Hematologjisë, A.P, 57 vjeç, i prekur nga COVID-19 dhe shtruar në spitalin Infektiv në Tiranë, është përkeqësuar papritmas nga sëmundja. Kolegët e tij e kanë futur në intubim, pasi ditët e fundit...

Rëndohet bilanci nga koronavirusi/ Dy të vdekur me COVID-19 së fundmi, njëri u soll nga një spital privat…

para një jave - Standard

Instituti i Shëndetit Publik njofton për 64 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë dy persona. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon:...

64 raste të reja me Covid-19, gjatë 24 orëve të fundit…

para një jave - Standard

Gjatë 24 orëve të fundit regjistrohen 64 raste të reja pozitive me Covid-19 në vendin tonë. Një shifër kjo më e ulët krahasuar me ditën e djeshme ku u shënuan 72 raste të reja me Covid. Situata epidemiologjike...

Zgjerohet harta e koronavirusit/ Rriten shtrimet në spital, 11 persona në terapi intensive

para një jave - Gazeta Shqip

Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 64 raste të reja me Covid-19 në vendin tonë. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 15 raste në Tiranë, 13 në Krujë,...

Edhe dy të vdekur me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - RTK

Humbin jetën dy qytetarë në Spitalin Infektiv, të prekur me Covid-19. Sipas ministrisë, viktimat janë një 78-vjecare nga Tirana e transferuar nga një spital jo publik dhe një 83-vjecar nga Durrësi. “Në...

Rastet në shtim dhe humbje jete, si është gjendja në Infektiv. Ja sa pacientë janë në terapi intensive. Specialistët: Trendi në rritje tregon se virusi…

para një jave - Panorama

Rritja e rasteve me koronavirs ne vend, pasuar ne 24 oret e fundit edhe me 2 viktima, eshte apel i forte per te gjithe qyetaret per shume kujdes, ne mbrojtje te shendetit te secilit dhe njerezve qe na...

Rëndohet bilanci, humbin jetën nga koronavirusi 2 persona tek “Infektivi”

para një jave - ABC News

Ministria e shëndetësisë ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe dy viktima të tjera nga koronavirusi. Ata janë një paciente 78 vjeçare nga Tirana, e transferuar nga një spital jopublik,...

Rritet numri i të shtruarve te Infektivi, si është gjendja shëndetësore e 84 pacientëve

para një jave - ABC News

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë regjistruar 64 raste të reja me koronavirus. Kështu, numri total i të infektuarve në vend rritet në 2,466. Ministria e Shëndetësisë në vend njoftoi se brenda ditës...

Rëndohet bilanci, humbin jetën dy persona nga koronavirusi në vend

para një jave - Albeu

Humbin jetën dy qytetarë në Spitalin Infektiv, në 24 orët e fundit, të prekur me Covid-19. Sipas ministrisë, viktimat janë një 78 vjecare nga Tirana e transferuar nga një spital jo publik dhe një 83-vjecar nga Durrësi.

64 raste të reja sot me koronavirus, shërohen 54 pacientë të tjerë

para një jave - Vizion Plus

64 raste të reja me koronavirus janë shënuar gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë, ndërsa janë regjistruar 54 të shëruar. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se vijon të ketë shtrime në spitalin Infektiv,...

Dy viktima orët e fundit nga Covid-19, gruaja nga Tirana u infektua në Klinike Private

para një jave - Vizion Plus

Dy viktima të tjerë janë registruar në 24 orët e fundit në Shqipëri si pasojë  Covid-19. Referuar të dhënave zyrtare nga Ministria e Shëndetesise një paciente 78 vjeçare nga Tirana, e transferuar nga një...

Përditësimi i gjendjes COVID-19, Ministria e Shëndetësisë: Situata shumë serioze, 64 të infektuar dhe 2 viktima. Ja harta e shpërndarjes së pandemisë

para një jave - Gazeta Tema

Ministria e Shëndetësisë ka përditësuar situatën e COVID-19. Dr. Eugena Tomini nga Instituti i Shëndetit Publik ka bërë me dije se në 24 orët e fundit janë infektuar 64 persona dhe kanë humbur jetën 2...

Konfirmohen 64 infektime të reja në orët e fundit, Covid-19 merr dy jetë

para një jave - NOA

Konfirmohen 64 raste të reja infektimesh me koronavirus në 24 orët e fundit, nga 371 testime të kryera, duke shënuar një rënie të lehtë krahasuar me një ditë më parë, kur pati 72 raste. Shpërndarja gjeografike...

Koronavirusi merr edhe dy jetë të tjera

para një jave - NOA

Koronavirusi merr edhe dy jetë të tjera në 24 orët e fundit, mes tyre një paciente e transferuar nga një klinikë private, tek spitali infektiv. Në 24 orët e fundit, referuar shërbimit infektiv, një paciente...

Zgjerohet harta e koronavirusit, 64 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Panorama

Vazhdon rritja e rasteve të reja me koronavirus ne gjithe vendin, shtrime te reja dhe 2 humbje jete ne 24 oret e fundit. Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 64 raste...

Humbin jetën dy qytetarë në Spitalin Infektiv, të prekur me Covid-19

para një jave - Panorama

Humbin jetën dy qytetarë në Spitalin Infektiv, në 24 orët e fundit, të prekur me Covid-19. Sipas ministrisë, viktimat janë një 78 vjecare nga Tirana e transferuar nga një spital jo publik dhe një 83-vjecar...

para një jave - Ora news

Dy viktima të tjera janë regjistruar në 24 orët e fundit nga Covid 19, duke e çuar në 58 numrin e të vdekurve që prej fillimit të pandemisë. Ndërkohë vazhdon të jetë i lartë numri i infeksioneve, me 64...

2 të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Mapo

2 persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri në 24 orët e fundit. Një 78-vjeçare nga Tirana dhe një 83-vjeçar nga Durrësi kanë humbur jetën ditën e djeshme. “Në 24 orët e fundit, referuar shërbimit...

Situatë serioze në vendin tonë, vdesin dy persona nga Covid

para një jave - Gazeta Shqip

Ministria e Shëndetësisë ka bërë publike të dhënat e fundit në lidhje me situatën në vend për shkak të Covid. Në 24 orët dy persona kanë humbur jetën. Një paciente 78-vjeçare nga Tirana ka ndërruar jetë...

64 raste të reja me koronavirus në Shqipëri, shërohen 54 qytetarë

para një jave - Mapo

Janë 64 raste të reja me koronavirus në Shqipëri. Ndërkohë janë 2 persona që kanë humbur jetën nga koronavirusi në 24 orët e fundit. Lajmi i mirë është se janë shëruar 54 qytetarë, ndërkohë që vijojnë...

64 raste të reja në Shqipëri

para një jave - RTK

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 64 raste të reja pozitive me Covid-19. Një paciente 78 vjecare nga Tirana ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv si dhe 83 vjecar...

E FUNDIT/ Rëndohet bilanci, humbin jetën nga koronavirusi 2 persona tek “Infektivi”

para një jave - ABC News

Ministria e shëndetësisë ka raportuar se gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar edhe dy viktima të tjera. Sipas Ministrisë, 2 viktimat të cilat kanë humbur jetën kanë patur edhe sëmundje të tjera shoqëruese...

Ndërrojnë jetë edhe 2 pacientë të tjerë me koronavirus tek Infektivi, 64 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - Koha Jone

Ministria e Shëndetësisë njofton se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 64 raste të reja pozitive me Covid-19. Një paciente 78-vjeçare nga Tirana ka ndërruar jetë në spitalin Infektiv si dhe 83-vjeçar...

E FUNDIT/ 2 të vdekur dhe 64 të prekur: ISHP bën apelin e fortë ndaj qytetarëve

para një jave - ABC News

ISHP njofton për 64 raste të reja gjatë 24 orëve të fundit me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetën 2 persona . Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 15 raste në Tiranë,...

Bilanci ditor/ 64 raste të reja me Covid-19, gjatë 24 orëve të fundit

para një jave - Syri

Gjatë 24 orëve të fundit regjistrohen 64 raste të reja pozitive me Covid-19 në vendin tonë. Një shifër kjo më e ulët krahasuar me ditën e djeshme ku u shënuan 72 raste të reja me Covid. Situata epidemiologjike...

Filipçe: Numri i të infektuarve me COVID-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - News33

Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit. Kjo akoma mban numrin e të...

Ulet numri i të infektuarve, ja sa raste u regjistruan në vendin tonë

para një jave - Gazeta Shqip

Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 63 raste të reja pozitive me Covid-19 në vendin tonë. Një ditë më parë u regjistruan 72 raste të infektuar.

Koronavirusi vret 70 vjeçarin, shkon në 56 numri i viktimave në Shqipëri

para një jave - Gazeta.mk

Një tjetër pacient ka ndërruar jetë këtë të dielë prej koronavirusit, duke shënuar vdekjen e tretë në këto 24 orë, numri më i lartë deri më tani i viktimave që nga fillimi i epidemisë në Shqipëri. Lajmin...

Koronavirusi vret 70 vjeçarin, shkon në 56 numri i viktimave në Shqipëri

para një jave - Medial

Një tjetër pacient ka ndërruar jetë këtë të dielë prej koronavirusit, duke shënuar vdekjen e tretë në këto 24 orë, numri më i lartë deri më tani i viktimave që nga fillimi i epidemisë në Shqipëri. Lajmin...

Filipçe: Numri i të infektuarve me COVID-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - Zyrtare

Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit. Kjo akoma mban numrin e të...

Mbi gjashtë mijë të infektuarve me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Telegrafi

Numri i të infektuarve me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut ka kaluar 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Mbi 6000 të diagnostikuar me COVID-19, aktivë janë 3479

para një jave - Aktuale

Numri i të diagnostikuarve me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut e tejkaloi 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Filipçe: Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - in7

Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit. Kjo akoma mban numrin e të...

Zëri i Amerikës: Situatë alarmante nga koronavirusi në Shqipëri! Rastet e 3 javëve të fundit, sa në 3 muajt e parë të epidemisë

para një jave - Koha Jone

Nga Zëri i Amerikës Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me koronavirus, janë thuajse në nivele të njëjta me ato të regjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë....

Filipçe: Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por ka raste të reja në disa qytete

para një jave - Sharri

Numri i të infektuarve me Kovid-19 në Shkup është në rënie të vazhdueshme, por kemi raste të reja në rrethinën e Tetovës, atë të Gostivarit, Shtipit, Resnjës dhe Manastirit. Kjo akoma mban numrin e të...

Mbi 6000 të diagnostikuar me COVID-19, aktivë janë 3479

para një jave - Tetova Sot

Numri i të diagnostikuarve me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut e tejkaloi 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

U përkeqësua ditët e fundit/ Futet në intubim mjeku që u infektua me COVID

para një jave - Java News

Në spitalin Infektiv janë 84 pacientë të shtruar, mes të cilëve 2 janë të intubuar, njëri prej tyre është një ish-mjek i QSUT-së. Mjeku i intubuar në gjendje të rëndë është pjesë e repartit të hematologjisë...

COVID-19 në Maqedoni të Veriut, mbi 6 mijë persona të infektuar

para një jave - Sinjali

Maqedonia e Veriut, ka arritur shifrën e 6 mijë personave të infektuar me koronavirus, teksa edhe më tutje vazhdon numër i lartë i të prekurve brenda ditës. Që nga 1 qershori, janë regjistruar 3 mijë e...

U përkeqësua ditët e fundit/ Futet në intubim mjeku i QSUT-së që u infektua me COVID

para një jave - Java News

Në spitalin Infektiv janë 84 pacientë të shtruar, mes të cilëve 2 janë të intubuar, njëri prej tyre është një mjek i QSUT-së. Mjeku i intubuar në gjendje të rëndë është pjesë e repartit të hematologjisë...

Koronavirusi alarmon Shqipërinë: Rastet e 3 javëve të fundit, sa në 3 muajt e parë të shpërthimit

para një jave - Albeu

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me koronavirus, janë thuajse në nivele të njëjta me ato të regjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Zëri i Amerikës: Situatë alarmante nga koronavirusi në Shqiëri! Rastet e 3 javëve të fundit, sa në 3 muajt e parë të epidemisë

para një jave - Koha Jone

Nga Zëri i Amerikës Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me koronavirus, janë thuajse në nivele të njëjta me ato të regjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë....

“11 pacientë në terapi intensive, 2 në intubim”/ MSH: Trendi në rritje tregon se virusi është me të njëjtin…

para një jave - Java News

Rritja e rasteve me koronavirs ne vend, pasuar ne 24 oret e fundit edhe me 2 viktima, eshte apel i forte per te gjithe qyetaret per shume kujdes, ne mbrojtje te shendetit te secilit dhe njerezve qe na...

Konfirmohen 64 infektime të reja në orët e fundit/ 54 qytetarë të shëruar

para një jave - Java News

Vazhdon rritja e rasteve të reja me koronavirus ne gjithe vendin, shtrime te reja dhe 2 humbje jete ne 24 oret e fundit. Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 64 raste...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 64 raste të reja, 2 humbje jete, 54 të shëruar në 24 orët e fundit.

para një jave - Lexo

MShMS apel për bizneset bar-kafe, restorante, zbatoni me rigorozitet protokollet higjieno-sanitare të sigurisë. Kryeni shërbimin vetëm në ambientet e hapura dhe jo të mbyllura, duke respektuar distancimin...

Alarmi në Shqipëri/ Rastet e 3 javëve të fundit, sa në 3 muajt e parë të epidemisë

para një jave - Gazeta Shqip

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me koronavirus, janë thuajse në nivele të njëjta me ato të regjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Koronavirusi merr edhe dy jetë të tjera në Spitalin Infektiv

para një jave - Java News

Humbin jetën dy qytetarë në Spitalin Infektiv, në 24 orët e fundit, të prekur me Covid-19. Sipas ministrisë, viktimat janë një 78 vjecare nga Tirana e transferuar nga një spital jo publik dhe një 83-vjecar...

Ministria e Shëndetësisë: 64 raste të reja me COVID-19, 2 humbje jete dhe 54 të shëruar në 24 orët e fundit

para një jave - 24 ore

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 371 testime për të dyshuar të prekur me COVID-19, nga të cilat janë konfirmuar 64 raste pozitive. Shefja e Survejancës dhe Shërbimit të Inteligjencës Epidemik në Institutin...

Bie kurba e të infektuarve në 24 orët e fundit, Ministria del me përditësimin zyrtar

para një jave - Lajme.al

Ministria e Shëndetësisë raporton se gjatë 24 orëve të fundit kanë rezultuar pozitivë 64 persona. Ndërkohë një ditë më parë numri ishte 72. Fatmirësisht vëmë re një ulje të kurbës krahasuar me një ditë...

U infektua gjatë detyrës dhe pa asnje sëmundje, kush është mjeku i QSUT i intubuar në gjendje të rëndë.

para një jave - ElbasaniPlus

Arjan Pushi, 58 vjeç, është mjeku i hematologjisë në QSUT i prekur nga Covid, i cili është intubuar sot pasi gjendja e tij shëndetësore është rënduar ditët e fundit. Mësohet se Pushi është infektuar nga...

Vdesin dy persona me Covid-19 në Shqipëri

para një jave - Zyrtare

Për të katërtën javë të vijimit të epidemisë vazhdon një situatë serioze e rasteve të konfirmuara pozitive me Covid19 në Shqipëri, e rasteve që kanë kërkuar shtrim në spital apo rasteve në terapi intensive....

​Vdesin dy persona me Covid-19 në Shqipëri

para një jave - Periskopi

Për të katërtën javë të vijimit të epidemisë vazhdon një situatë serioze e rasteve të konfirmuara pozitive me Covid19 në Shqipëri, e rasteve që kanë kërkuar shtrim në spital apo rasteve në terapi intensive....

Dy të vdekur dhe 64 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Fakti Ditor

Për të katërtën javë të vijimit të epidemisë vazhdon një situatë serioze e rasteve të konfirmuara pozitive me Covid-19, e rasteve që kanë kërkuar shtrim në spital apo rasteve në terapi intensive. Një tjetër...

Gjendja me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut

para një jave - News33

Numri i të diagnostikuarve me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut e tejkaloi 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Vdesin dy persona me Covid-19 në Shqipëri

para një jave - KosovaPress

Për të katërtën javë të vijimit të epidemisë vazhdon një situatë serioze e rasteve të konfirmuara pozitive me Covid19 në Shqipëri, e rasteve që kanë kërkuar shtrim në spital apo rasteve në terapi intensive....

Dy të vdekur dhe 64 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para një jave - Arbresh

Për të katërtën javë të vijimit të epidemisë vazhdon një situatë serioze e rasteve të konfirmuara pozitive me Covid-19, e rasteve që kanë kërkuar shtrim në spital apo rasteve në terapi intensive. Një tjetër...

Situatë shqetësuese tek Infektivi, futet në intubim një mjek i QSUT, 11 pacientë në terapi intensive

para një jave - LajmiFundit

Vijon të mbetet shqetësuese situata te Spitali Infektiv, ku po trajtohen të infektuarit me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë raporton se prej katër javësh ka një numër të lartë infektimesh, shtrime...

E katërta ditë radhazi me nga 2 viktima, total 58 dhe 64 raste të tjerë

para një jave - Illyria

Apel për bizneset bar-kafe, restorante, zbatoni me rigorozitet protokollet higjieno-sanitare të sigurisë. Kryeni shërbimin vetëm në ambientet e hapura dhe jo të mbyllura, duke respektuar distancimin fizik...

Edhe dy të vdekur me COVID-19 në Shqipëri

para një jave - Ekonomia Online

Humbin jetën dy qytetarë në Spitalin Infektiv, të prekur me Covid-19. Sipas ministrisë, viktimat janë një 78-vjecare nga Tirana e transferuar nga një spital jo publik dhe një 83-vjecar nga Durrësi. “Në...

Pandemia në Shqipëri, dy viktima dhe 64 raste të reja

para një jave - Sharri

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar se në 24 orët e fundit janë konfirmuar 64 raste të reja me koronavirus në vendin tonë, nga 371 testime. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 15 raste...

2 humbje jete nga koronavirusi, 64 raste të reja në 24 orët e fundit

para një jave - LajmiFundit

Dy persona kanë ndërruar jetë në spitalin Infektiv në Tiranë. Aktualisht janë 84 pacientë të shtruar në Infektiv, ndërkohë që janë shëruar 54 persona. 64 raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit....

Koronavirusi në Shqipëri, dy viktima të tjera dhe 64 raste të reja

para një jave - Zyrtare

Ministria e Shëndetësisë në Shqipëri ka raportuar 64 raste të reja me koronavirus. Gjithashtu, dy persona të tjerë kanë humbur jetën të infektuar me Covid-19.

Maqedonia e para në ballkan me të infektuar nga Covid-19

para një jave - Sharri

Numri i të diagnostikuarve me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut e tejkaloi 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Mbi 6000 të diagnostikuar me COVID-19, aktivë janë 3479

para një jave - Zyrtare

Numri i të diagnostikuarve me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut e tejkaloi 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Mbi gjashtë mijë të infektuar me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Fol

Numri i të infektuarve me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut ka kaluar 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Mbi 6000 të diagnostikuar me COVID-19, aktivë janë 3479

para një jave - Pa censure

Numri i të diagnostikuarve me Kovid-19 në Maqedoninë e Veriut e tejkaloi 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Maqedoni, mbi 6 mijë të infektuar me Covid-19

para një jave - Albinfo

Statistikat e fundit, në Maqedoni, tregojnë se numri i të infektuarve me Covid-19 ka kaluar 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm...

Mbi gjashtë mijë të infektuar me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Republika

Numri i të infektuarve me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut ka kaluar 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Mbi gjashtë mijë të infektuar me COVID-19 në Maqedoni

para një jave - Fakti Ditor

Numri i të infektuarve me Covid-19 në Maqedoninë e Veriut ka kaluar 6000, ndërsa edhe më tutje vazhdon trendi i të infektuarve të rinj me numra treshifrorë, si dhe bilanci përditshëm i zi i pacientëve...

Koronavirusi, rastet e 3 javëve të fundit në Shqipëri, sa në 3 muajt e parë

para 2 jave - Alsat-M

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Koronavirusi, rastet e 3 javëve të fundit në Shqipëri, sa në 3 muajt e parë

para 2 jave - Shprehja

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Maqedonia e Veriut: 9 të vdekur nga Covid-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Zëri i Amerikës

Nëntë persona kanë humbur jetën brenda 24 orëve të fundit, ndërsa 176 raste të reja janë konfirmuar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Viktimat janë të moshës nga 56 deri në 88 vjeç. Shtatë prej tyre...

MSH: 176 RASTE TË REJA, 9 VIKTIMA, 80 TË SHËRUAR

para 2 jave - Klan Macedonia

MSH-ja ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 870 testime, kurse janë regjistruar 176 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 61, Tetovë – 22, Strugë – 19, Shtip – 14, Ohër – 14, Kumanovë – 8, Gostivar...

Koronavirusi, rastet e 3 javëve të fundit në Shqipëri, sa në 3 muajt e parë

para 2 jave - Lajm

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Shkon në 56 numri i viktimave nga koronavirusi në Shqipëri

para 2 jave - OraInfo

Shënohet viktima e 56-të nga Covid-19 në Shqipëri. Ditën e sotme (28 qershor) ka humbur jetën një person në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. “Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej...

Vdes edhe një i infektuar me Covid-19 në Shkodër

para 2 jave - Insajderi

Një person ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Ministria e Shëndetësisë bën te ditur se viktima është një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, njofton Insajderi I infektuari i cili vdiq...

Shënohet viktima e 56-të nga Covid-19 në Shqipëri

para 2 jave - Lajmi.net

Ditën e sotme (28 qershor) ka humbur jetën një person në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. “Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot betejën...

Covid-19 i merr jetën një pacienti tek Infektivi/ Rritet numri i viktimave

para 2 jave - Medial

Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID-19, raporton ministria e Shëndetësisë. Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot...

KOVID-19: 176 raste të reja, 9 të vdekur

para 2 jave - Medial

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me KOVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Velesi. Rastet...

Në Maqedoninë e Veriut, edhe 9 viktima të Covid-19

para 2 jave - Illyria

Shkup, 28 qershor 2020 – Nëntë persona kanë humbur jetën brenda 24 orëve të fundit, ndërsa 176 raste të reja janë konfirmuar me koronavirus në Maqedoninë e Veriut. Viktimat janë të moshës nga 56 deri në...

MAQEDONI/ Kalohet shifra e 6000 të infektuar nga COVID-19

para 2 jave - Albeu

Numri i të infektuarave nga koronavirusi kalon edhe shifrën e 6000. Në vetëm 24 janë shtruar 176 raste, nga gjithsej 870 testet e realizuara. Ndërkaq , virusi ka marrë jetën e dhe 9 pacientëve të tjerë,...

Shënohet viktima e 56-të nga Covid-19 në Shqipëri

para 2 jave - GazetaBlic

Shkon në 56 numri i viktima nga Covid-19 në vendin tonë. Ditën e sotme (28 qershor) ka humbur jetën një person në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. “Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po...

Koronavirusi vret 70 vjeçarin, shkon në 56 numri i viktimave në Shqipëri

para 2 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 28/06/2020 16:45 Një tjetër pacient ka ndërruar jetë këtë të dielë prej koronavirusit, duke shënuar vdekjen e tretë në këto 24 orë, numri më i lartë deri më tani i viktimave që...

Vdes edhe një i infektuar me Covid-19 në Shkodër

para 2 jave - Zhurnal

Një person ka humbur jetën në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Ministria e Shëndetësisë bën te ditur se viktima është një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, njofton Insajderi I infektuari i cili vdiq...

Covid-19 i merr jetën një pacienti tek Infektivi/ Rritet numri i viktimave

para 2 jave - Top Channel

Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID-19, raporton ministria e Shëndetësisë. Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot...

Covid 19/ Nëntë viktima dhe 176 raste të reja në Maqedoninë e Veriut

para 2 jave - BalkanWeb

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Tetova....

Maqedonia e Veriut shënon 9 viktima sot nga COVID, shtohen ndjeshëm edhe të prekurit

para 2 jave - Vizion Plus

Situata në Maqedoninë e Veriut vijon të mbetet alarmante. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 176 raste të reja me Covid 19, nga 870 qytetarë të testuar. Autoritetet vendase kanë raportuar këtë të...

VOA: Koronavirusi, rastet e 3 javëve të fundit në Shqipëri sa në 3 muajt e parë

para 2 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 28/06/2020 16:00 Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga...

Maqedoni/ 176 raste të reja me COVID-19, 80 të shëruar dhe 9 viktima

para 2 jave - Gazeta Express

Maqedoni Gazeta Express 28/06/2020 16:06 176 raste të reja me Kovid-19 janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 80 të shëruar dhe 9 viktima. Të infektuarit...

Rritet numri i viktimave në Shqipëri, vdes 70 vjeçari me Covid-19

para 2 jave - Klan Kosova

Një tjetër pacient me Covid-19 ka ndërruar jetë në Shqipëri. Bëhet fjalë për një 70 vjeçar nga Shkodra i cili po trajtohej në terapi intensive. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Shqipëri, personi vuante...

Shërohen 80 pacientë nga coronavirusi në Maqedoni, humbin jetën nëntë persona

para 2 jave - Telegrafi

Krahas rasteve të reja të sotshme, Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se nëntë persona kanë humbur jetën. Prej tyre, nëntë janë nga Shkupi, një nga Tetova dhe një nga Struga. Në spitalin ‘8 shtatori’...

COVID 19, Ministria e Shëndetësisë: Humb jetën 70 vjeçari te Infektivi, shkon në 56 numri i viktimave

para 2 jave - BalkanWeb

COVID 19, Ministria e Shëndetësisë: Humb jetën 70 vjeçari nga COVID19 MShMS thirrje qytetarëve të respektojnë rregullat Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient...

Humbet jetën një tjetër pacient me Covid-19

para 2 jave - Klan

Humbet jetën një tjetër pacient me Covid-19 Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot betejën me COVID-19. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se...

Konfirmohen 176 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19, nga të cilët 22 nga Tetova

para 2 jave - TV Koha

Në 24 orët e fundit janë regjistruar 176 raste të reja me Kovid-19 në vend. Janë shëruar 80 pacientë, ndërsa nëntë persona e kanë humbur jetën, informoi sot Ministria e Shëndetësisë. Janë bërë 870 testime,...

COVID-19/ Bilanc tragjik viktimash në Maqedoninë e Veriut, ja sa persona janë infektuar në 24 orët e fundit

para 2 jave - Panorama

Maqedonia e Veriut vijon të raportojë një numër të lartë të infektuarish dhe viktimash. Mediat vendase raportojnë se në 24 orët e fundit janë regjistruar me COVID-19 176 raste pozitivë, nga 870 qytetarë...

Konfirmohen 176 raste të reja dhe 9 viktima në Maqedoninë e Veriut në 24 orët e fundit

para 2 jave - ABC News

Në Maqedoninë e Veriut janë regjistruar 176 raste të reja me koronavirus. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 9 viktima dhe 80 të shëruar. Ndërkohë që nga fillimi i pandemisë numri i përgjithshëm...

176 raste të reja me Kovid-19, 80 të shëruar dhe 9 viktima

para 2 jave - Derveni

176 raste të reja me Kovid-19 janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 80 të shëruar dhe 9 viktima. Të infektuarit e rinj janë nga Shkupi 61, nga Kumanova...

176 raste të reja me Kovid-19, 80 të shëruar dhe 9 viktima

para 2 jave - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - 176 raste të reja me Kovid-19 janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 80 të shëruar dhe 9 viktima. - Advertisement - Të infektuarit...

Regjistrohen 176 raste të reja me coronavirus në Maqedoni

para 2 jave - Telegrafi

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 870 testimi dhe janë regjistruar 176 raste të reja me coronavirus. Prej tyre në Shkup janë 61, Kumanovë 8, Dibër 1, Shtip 14, Prilep...

Vdes një 70-vjeçar nga COVID-19 në Shqipëri

para 2 jave - Koha.net

Një pacient 70-vjeçar nga Shkodra ka vdekur si pasojë e infektimit me COVID-19. Sipas njoftimit i njëjti po trajtohej në terapi intensive, por nuk e ka fituar dot betejën me COVID19, megjithë asistencën...

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Gazeta.mk

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Velesi. Rastet...

E FUNDIT/ Vdes një tjetër pacient tek Infektivi

para 2 jave - Albeu

Një 70 -vjeçar nga Shkodra ka humbur jetën ditën e sotme si pasojë e infektimit me koronavirus. Mësohet se i moshurari po trajtohej në terapi intensive dhe ishte i shtruar prej disa ditësh në gjendje të...

COVID-19 “rrëmben” një tjetër jetë në Shqipëri, ndërron jetë pacienti nga Shkodra

para 2 jave - Shekulli

Një tjetër jetë e humbur nga Covid-19 është shënuar në Shqipëri. Një pacient 70-vjeçar nga Shkodra ka ndërruar sot jetë në Spitalin Infektiv, duke e çuar në 56 numrin e personave që kanë humbur betejën...

Rritet numri i viktimave në Shqipëri, vdes 70 vjeçari me Covid-19

para 2 jave - RTK

Një tjetër pacient me Covid-19 ka ndërruar jetë në Shqipëri. Bëhet fjalë për një 70 vjeçar nga Shkodra i cili po trajtohej në terapi intensive. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Shqipëri, personi vuante...

Vdes 70-vjeçari nga koronavirusi, shkon në 56 numri i viktimave në Shqipëri

para 2 jave - Zeri

Është rënduar bilanci i viktimave ditën e sotme nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë ka njoftuar se sot ka humbur jetën nga COVID-19 një 70-vjeçar, duke quar numrin e përgjithshëm të...

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 sot në Maqedoninë Veriore

para 2 jave - Insajderi

Edhe nëntë të vdekur nga virusi Corona janë regjistruar në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore, njofton Insajderi. Mediat atje bëjnë të ditur se në po të njëjta orë kanë dalë edhe 176 veta pozitivë...

Një tjetër viktimë sot nga koronavirusi / Humb jetën në Infektiv 70-vjeçari

para 2 jave - Vizion Plus

Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 70-vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot betejën me COVID-19, megjithë asistencën...

Covid-19/ Humb jetën 70-vjeçari nga Shkodra, shkon në 56 numri i viktimave

para 2 jave - Standard

Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot betejën me COVID19. 70-vjeçari i konfirmuar me COVID19, vuante nga diabeti dhe ishte i shtruar prej disa...

Maqedonia në 24 orët e fundit ka regjistruar 176 raste të reja me COVID-19

para 2 jave - Albinfo

MSH-ja ka njoftuar se në 24 orët e fundit janë bërë 870 testime, kurse janë regjistruar 176 raste të reja me COVID-19. Në Shkup – 61, Tetovë – 22, Strugë – 19, Shtip – 14, Ohër – 14, Kumanovë – 8, Gostivar...

3 jetë të humbura në 24 orë, MSH: 70-vjeçari vuante nga diabeti

para 2 jave - Koha Jone

Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e Covid-19. Një pacient 70-vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot betejën, megjithë asistencën e madhe...

para 2 jave - Ora news

Shkon në 56 numri i viktima nga Covid-19 në vendin tonë. Ditën e sotme (28 qershor) ka humbur jetën një person në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. "Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po...

Koronavirusi/ Tre viktima brenda ditës, ndërron jetë edhe një pacient nga Shkodra

para 2 jave - Gazeta Shqip

Ka shkuar në tre numri i viktimave gjatë ditës së sotme nga koronavirusi në Shqipëri. Ministria e Shëndetësisë njofton se një tjetër humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Ndërkohë,...

Bilanc tragjik në Maqedoninë e Veriut, 9 viktima dhe 176 të infektuar me Covid-19

para 2 jave - Koha Jone

Maqedonia e Veriut ka shënuar një bilanc tragjik në viktima nga Covid-19. Në 24 orët e fundit vendi ka kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me Covid-19. Ndërkohë kanë ndërruar jetë...

Tjetër viktimë, humb jetën 70 vjeçari tek “Infektivi”

para 2 jave - ABC News

Është rënduar bilanci i viktimave ditën e sotme nga koronavirusi në vend. Ministria e shëndetësisë ka njoftuar se një 70 vjeçar ka humbur jetën si pasojë e Covid-19. Sipas Ministrisë 70-vjeçari nga Shkodra...

Maqedonia e Veriut shënon 9 viktima dhe 176 raste të reja me koronavirus

para 2 jave - OraInfo

Janë regjistruar 1176 raste të reja me koronavirus. 176 raste të reja me Kovid-19 janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 80 të shëruar dhe 9 viktima. Të...

70-vjeçari nga Shkodra nuk e fiton betejën me Covid-19/ Shkon në 56 numri i viktimave

para 2 jave - Syri

Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot betejën me COVID19, megjithë asistencën...

Vdes edhe një person nga koronavirusi në Shqipëri

para 2 jave - Sinjali

Një person ka vdekur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID-19, raporton ministria e Shëndetësisë. Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot betejën...

VOA: Koronavirusi, rastet e 3 javëve të fundit në Shqipëri sa 3 muajt e parë

para 2 jave - Standard

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Covid-19/ Rëndohet bilanci për fqinjin e Shqipërisë, në 24 orët e fundit 176 raste dhe 9 të vdekur

para 2 jave - Shekulli

Gjatë 24 orëve të fundit, është rënduar bilanci me të prekurit dhe me personat që kanë ndërruar jetë nga Covid-19 në fqinjin lindor të Shqipërisë. Bëhet me dije se gjatë 24 orët e fundit në Maqedoninë...

LAJM I FUNDIT/ Humb jetën një tjetër pacient tek Infektivi, Ministria e Shëndetësisë jep detajet

para 2 jave - Panorama

Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Ministria e Shendetesise ben te ditur se viktima eshte një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive...

Lajmi i Fundit/ Në tjetër viktimë nga koronavirusi në vend

para 2 jave - Mapo

Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot betejën me COVID19, megjithë asistencën...

E FUNDIT/ MSH: Tjetër viktimë, humb jetën 70 vjeçari tek “Infektivi”

para 2 jave - ABC News

COVID19, Ministria e Shëndetësisë: Humb jetën 70 vjeçari nga COVID19 MShMS thirrje qytetarëve të respektojnë rregullat Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient...

Korona në RMV në 24 orët e fundit, 9 persona të vdekur, 80 të shëruar, 176 raste të reja

para 2 jave - Portalb

“Kanë ndërruar jetë 9 persona: shtatë nga Shkupi, një nga Tetova dhe një nga Struga. Nga Shkupi kanë ndërruar jetë shtatë persona mosha e tyre është: 62, 62, 56, 59, 74, 88 dhe 73. Nga Tetova ka ndërruar...

9 të vdekur,80 të shëruar dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Neshesh

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Tetova. Rastet...

Të infektuarit në 3 javë njësoj me ato në 3 muajt e parë, si kanë ndryshuar shifrat e COVID-19 në Shqipëri

para 2 jave - Gazeta Shqip

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Nëntë të vdekur dhe 176 raste të reja me koronavirus për 24 orë

para 2 jave - Zhurnal

Shkup, 28 qershor, Zhurnal.mk – Koronavirusi po vazhdon të përhapet shumë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë nëntë pacientë teksa pas 870 testimeve të bëra 176 kanë rezultuar...

LAJMI I FUNDIT: 9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Koha.mk

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Velesi. Related...

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Ina

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Tetova. Rastet...

Tronditet Maqedonia e Veriut, 9 të vdekur dhe 176 të infektuar me COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Gazeta Shqip

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Tetova.

para 2 jave - Ora news

Maqedonia e Veriut ka shënuar një bilanc tragjik në viktima nga Covid-19. Në 24 orët e fundit vendi ka kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me Covid-19. Ndërkohë kanë ndërruar jetë...

VOA: Koronavirusi, rastet e 3 javëve të fundit në Shqipëri sa në 3 muajt e par

para 2 jave - Koha Jone

Nga Zëri i Amerikës (VOA) Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë....

Maqedoni: Nëntë të vdekur dhe 176 raste të reja me koronavirus për 24 orë

para 2 jave - Klan Kosova

Koronavirusi po vazhdon të përhapet shumë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë nëntë pacientë teksa pas 870 testimeve të bëra 176 kanë rezultuar pozitive. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë.

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga koronavirusi në 24 orët e fundit në Maqedoni

para 2 jave - Albeu

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Tetova. Rastet...

Maqedonia e Veriut: 9 viktima dhe 176 të prekur në 24 orët e fundit

para 2 jave - Syri

Vazhdon situata e rëndë me Covid 19 në Maqedoninë e Veriut. Autoritetet shëndetësore kanë publikuar shifrat për 24 orët e fundit. Gjatë kryerjes së 870 tamponeve kanë rezultuar pozitiv 176 persona dhe...

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Alsat-M

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë.

Rastet me Covid-19/ Në Shqipëri ajo që ndodhi në 3 javë, e njëjtë me shifrat e 3 muajve…

para 2 jave - Standard

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të regjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

COVID-19 në Shqipëri/ ‘Zëri Amerikës’: Rastet pozitivë të javëve të fundit, njësoj me ato në 3 muajt e parë. Të infektuar…

para 2 jave - Panorama

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Maqedoni Veriore: 9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19

para 2 jave - RTK

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 870 teste dhe prej tyre 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona dhe janë shëruar edhe 80 pacientë./AlsatM

9 të vdekur dhe 176 raste të reja me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para 2 jave - Kallxo

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 prej tyre nga Shkupi, 1 nga Struga dhe...

Vdesin 11 persona vdesin nga Koronavirusi në Maqedoni

para 2 jave - OraInfo

Nëntë të vdekur dhe 176 raste të reja me koronavirus për 24 orë në Maqedoni. Koronavirusi po vazhdon të përhapet shumë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë nëntë pacientë...

9 viktima me COVID-19 në Maqedoninë Veriore, 176 raste të reja

para 2 jave - Koha.net

Nëntë viktima nga COVID-19 janë shënuar në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore, raporton Alsat-m. E poashtu është rritur edhe numri i të prekurve me COVID-19. Nga 870 testime të bëra 176 kanë rezultuar...

Ecuria e COVID-19 në Shqipëri/ Zëri i Amerikës: Asnjë tendencë rënëse, të infektuar në institucione publike dhe privat, 3 javët e fundit…

para 2 jave - BalkanWeb

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Aktuale

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Velesi. Rastet...

Koronavirusi vret 70 vjeçarin, shkon në 56 numri i viktimave në Shqipëri

para 2 jave - Tetova Sot

Një tjetër pacient ka ndërruar jetë këtë të dielë prej koronavirusit, duke shënuar vdekjen e tretë në këto 24 orë, numri më i lartë deri më tani i viktimave që nga fillimi i epidemisë në Shqipëri. Lajmin...

Maqedoni e Veriut: 9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19

para 2 jave - Lajmi.net

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë. /Alsat-M

Thellohet bilanci i koronavirusit në Maqedoni, 9 viktima dhe 176 raste të reja

para 2 jave - Sinjali

Nga gjithsej 870 mostra, 176 prej tyre kanë rezultuar pozitiv me koronavirus gjatë 24 orëve të fundit në Maqedoninë e Veriut. Ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona dhe janë shëruar edhe 80 pacientë./ Gazeta Sinjali /

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Shprehja

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Velesi. Rastet...

COVID-19 në Shqipëri, Zëri i Amerikës: Asnjë tendencë rënëse, të infektuar në institucione publike dhe private

para 2 jave - Koha Jone

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

VOA: Rastet e 3 javëve të fundit në Shqipëri, sa në 3 muajt e parë

para 2 jave - Syri

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Koronavirusi, rastet e 3 javëve të fundit në Shqipëri, sa në 3 muajt e parë

para 2 jave - Zëri i Amerikës

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Bilanci më i rëndë i koronavirusit në këtë javë, 11 viktima dhe 440 raste të reja

para 2 jave - NOA

Më shumë se asnjëherë në këto muaj, koronavirusi ka prekur 440 persona vetëm në javën që po lëmë pas. Tronditës është lajmi për 11 viktima në 7 ditë. Ky bilanc nuk ishte shënuar as në kohën kur mjekët...

Covid-19 në Shqipëri, bilanci më i rëndë i kësaj jave

para 2 jave - Koha Jone

Në 24 orët e fundit janë shënuar dy viktima të tjera, një 70-vjeçar nga Shkodra dhe një 54-vjeçar nga Tirana duke e çuar në total numrin e personave që kanë ndërruar jetë në 55. Kjo është dita e tretë...

para 2 jave - Ora news

Rihapja e vendit dhe lehtësimi i masave kufizuese ndaj Covid-19, rriti në mënyrë të ndjeshme numrin e viktimave të shkaktuara nga ky virus si dhe numrin e të infektuarve. Teksa mendohej se karantina dhe...

Maqedoni, kalohet shifra e 6000 të infektuar nga KOVID-19

para 2 jave - Tetova1

Numri i të infektuarave nga koronavirusi kalon edhe shifrën e 6000. Në vetëm 24 janë shtruar 176 raste, nga gjithsej 870 testet e realizuara. Ndërkaq, virusi ka marrë jetën e dhe 9 pacientëve të tjerë,...

Vdes 70-vjeçari nga Coronavirusi, shkon në 56 numri i viktimave në Shqipëri

para 2 jave - Infokusi

Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot betejën me COVID19, megjithë asistencën...

22 raste të reja me Koronavirus në Tetovë

para 2 jave - Tetova Sot

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID 19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë. Shkup 61,...

Rritet numri i viktimave në Shqipëri, vdes 70 vjeçari me koronavirus

para 2 jave - Zyrtare

Një tjetër pacient me Covid-19 ka ndërruar jetë në Shqipëri. Bëhet fjalë për një 70 vjeçar nga Shkodra i cili po trajtohej në terapi intensive. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Shqipëri, personi vuante...

Maqedonia e Veriut, kalohet shifra e 6000 të infektuar nga KOVID-19

para 2 jave - Shenja

Numri i të infektuarave nga koronavirusi kalon edhe shifrën e 6000. Në vetëm 24 janë shtruar 176 raste, nga gjithsej  870 testet e realizuara. Ndërkaq, virusi ka marrë jetën e dhe 9 pacientëve të tjerë,...

Shënohet viktima e tretë për sot tek “Infektivi”, ndërron jetë 70-vjeçari me koronavirus

para 2 jave - Java News

Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej në terapi intensive nuk e ka fituar dot betejën me COVID19, megjithë asistencën...

176 raste të reja me COVID-19, 80 të shëruar dhe 9 viktima

para 2 jave - Infokusi

176 raste të reja me Kovid-19 janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 80 të shëruar dhe 9 viktima. Të infektuarit e rinj janë nga Shkupi 61, nga Kumanova...

Maqedonia e Veriut raporton nëntë viktima dhe 176 raste të reja me koronavirus

para 2 jave - LajmiFundit

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Tetova....

Shqipëri, 2 të vdekur dhe 72 raste të reja me COVID-19

para 2 jave - Koha.mk

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me Covid19, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të...

Humbin jetën edhe 2 persona të tjera nga koronavirusi, shkon në 55 numri i viktimave

para 2 jave - Shekulli

Në 24 orët e fundit kanë humbur jetën edhe 2 persona të tjerë, duke e çuar totalin në 55. Mësohet se një 70 vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana, të konfirmuar me Covid19, me disa sëmundje bashkëshoqëruese,...

Maqedonia e Veriut,kalohet shifra e 6000 të infektuar nga Covid-19

para 2 jave - Fol

Numri i të infektuarave nga koronavirusi kalon edhe shifrën e 6000. Në vetëm 24 janë shtruar 176 raste, nga gjithsej 870 testet e realizuara. Ndërkaq, virusi ka marrë jetën e dhe 9 pacientëve të tjerë,...

Të dhënat e fundit rreth koronavirusit në Maqedoni

para 2 jave - in7

Konfirmohen 176 raste të reja të të infektuarve me Kovid-19, nga të cilët 61 në Shkup Në 24 orët e fundit janë regjistruar 176 raste të reja me Kovid-19 në vend. Janë shëruar 80 pacientë, ndërsa nëntë...

Bilanci 24 orësh i vitkimave, të infektuarve dhe të shëruarve nga koronavirusi në Shqipëri

para 2 jave - Gazeta.mk

Janë shënuar dy viktima në 24 orët e fundit në Spitalin Infektiv në Shqipëri. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana. Mësohet se viktimat e konfirmuara me COVID-19, vuanin...

Rritet numri i viktimave në Shqipëri, vdes 70 vjeçari me koronavirus

para 2 jave - Periskopi

Një tjetër pacient me Covid-19 ka ndërruar jetë në Shqipëri. Bëhet fjalë për një 70 vjeçar nga Shkodra i cili po trajtohej në terapi intensive. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Shqipëri, personi vuante...

176 raste të reja, 80 të shëruar dhe nëntë të vdekur nga koronavirusi në Maqedoninë e Veriut

para 2 jave - Shenja

Ministria e Shëndetësisë ka informuar se në 24 orët e fundit janë bërë 870 testime ndërsa janë regjistruar 176 raste të reja me Kovid-19. Në bazë të qyteteve: Shkup-61, Kumanovë-8, Dibër-1, Shtip-14, Prilep-5,...

Shërohen 80 pacientë nga coronavirusi në Maqedoni, humbin jetën nëntë persona

para 2 jave - Republika

Krahas rasteve të reja të sotshme, Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se nëntë persona kanë humbur jetën. Prej tyre, nëntë janë nga Shkupi, një nga Tetova dhe një nga Struga. Në spitalin ‘8 shtatori’...

Nuk ndalen rastet e reja, rritje drastike e të infektuarve në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut

para 2 jave - InfoShqip

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se gjatë 24 orëve të fundit janë bërë 870 testimi dhe janë regjistruar 176 raste të reja me coronavirus. Prej tyre në Shkup janë 61, Kumanovë 8, Dibër 1, Shtip 14, Prilep...

Covid-19 në Shqipëri, bilanci në 7 ditët e fundit

para 2 jave - Koha Jone

Në 24 orët e fundit janë shënuar dy viktima të tjera, një 70-vjeçar nga Shkodra dhe një 54-vjeçar nga Tirana duke e çuar në total numrin e personave që kanë ndërruar jetë në 55. Kjo është dita e tretë...

Kjo javë me bilancin më të rëndë, 11 viktima nga koronavirusi dhe 440 raste të reja në Shqipëri

para 2 jave - Java News

Më shumë se asnjëherë në këto muaj, koronavirusi ka prekur 440 persona vetëm në javën që po lëmë pas. Tronditës është lajmi për 11 viktima në 7 ditë. Bilanci në javën e fundit: E hënë (22 qershor), 33...

22 raste të reja me Koronavirus në Tetovë

para 2 jave - Tetova1

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID 19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë. Shkup 61,...

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Lajm

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Velesi. Rastet...

72 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri, shkon në 55 numri i viktimave

para 2 jave - Telegrafi

72 raste të reja me COVID-19 janë konfirmuar në 24 orët e fundit nga 374 testime të kryera në Laboratorin e Virologjisë në ISHP. Dy qytetarë kanë humbur jetën, duke e çuar numrin në total të viktimave...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 2 humbje jete dhe 72 raste të reja! Ja ku zgjerohet harta e të prekurve

para 2 jave - Top Channel

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me Covid19, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të prekur në Tiranë,...

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Tetova1

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë.

176 raste të reja me Kovid-19, 80 të shëruar dhe 9 viktima

para 2 jave - Zyrtare

176 raste të reja me Kovid-19 janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 80 të shëruar dhe 9 viktima. Të infektuarit e rinj janë nga Shkupi 61, nga Kumanova...

Rritet sërish numri i të prekurve me Covid-19, infektohen 72 persona gjatë 24 orëve të fundit

para 2 jave - Top Channel

Është rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në vendin tonë. Burime për Top Channel bëjnë me dije se në total gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë infektuar 72 persona. Teksa një ditë...

Humbin jetën dy persona të tjerë të prekur nga Covid-19 në spitalin Infektiv

para 2 jave - Top Channel

Dy persona kanë humbur jetën në spitalin infektiv në Tiranë. Lajmi është bërë i ditur nga ministria e Shëndetësisë ku bëjnë me dije se një nga viktimat ishte 70-vjeç ndërsa viktima tjetër 50-vjeç. Lajmi në përditësim… Top Channel

COVID-19 në Shqipëri, Zëri i Amerikës shkruan për situatën: Ja çfarë ka ndodhur në 3 javët e fundit

para 2 jave - Lajme.al

Në Shqipëri, vetëm në tre javët e fundit rastet e reja me Koronavirus, janë thuajse në nivele të njejta me ato të rregjistruara përgjatë 3 muajve të parë që nga fillimi i epidemisë. Deri më sot numërohen...

Rriten sërish shifrat, 72 të infektuar me covid19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit

para 2 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 28/06/2020 10:45 Gjatë ditës së sotme është rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri. Në total gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë infektuar 71 persona,...

Maqedoni, kalohet shifra e 6000 të infektuar nga KOVID-19 (VIDEO)

para 2 jave - Pa censure

Numri i të infektuarave nga koronavirusi kalon edhe shifrën e 6000. Në vetëm 24 janë shtruar 176 raste, nga gjithsej 870 testet e realizuara. Ndërkaq, virusi ka marrë jetën e dhe 9 pacientëve të tjerë,...

Rritet numri i viktimave në Shqipëri, vdes 70 vjeçari me Covid-19

para 2 jave - Zyrtare

Një tjetër pacient me Covid-19 ka ndërruar jetë në Shqipëri. Bëhet fjalë për një 70 vjeçar nga Shkodra i cili po trajtohej në terapi intensive. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Shqipëri, personi vuante...

Përsëri vdekje nga COVID-19, e 56-ta viktimë

para 2 jave - Illyria

Ministria e Shëndetësisë tha se humbi jetën një 70-vjeçar nga Shkodra, ose e shtata viktimë në ditë Një humbje jete ka ndodhur në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra,...

Rritet numri i viktimave në Shqipëri, vdes 70 vjeçari me COVID-19

para 2 jave - Ekonomia Online

Një tjetër pacient me Covid-19 ka ndërruar jetë në Shqipëri. Bëhet fjalë për një 70 vjeçar nga Shkodra i cili po trajtohej në terapi intensive. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë në Shqipëri, personi vuante...

Shqipëri: Dy viktima dhe 72 raste të reja me koronavirus për 24 orë

para 2 jave - Klan Kosova

Koronavirusi po vazhdon të përhapet në Shqipëri, vetëm gjatë 24 orëve janë regjistruar dy vdekje dhe 72 raste të reja pas 374 testimeve të bëra. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të...

Shënohet viktima e 56-të nga Covid-19 në Shqipëri, humb jetën 70-vjeçari tek Infektivi

para 2 jave - Arbresh

Shkon në 56 numri i viktima nga Covid-19 në Shqipëri. Ditën e sotme (28 qershor) ka humbur jetën një person në spitalin infektiv, si pasojë e COVID19. “Një pacient 70 -vjeçar nga Shkodra, i cili po trajtohej...

E fundit, tri viktima nga COVID në 24 orë, humb jetën 70-vjecari tek Infektivi

para 2 jave - LajmiFundit

Nje tjeter pacient ka humbur jeten nga koronavirusi ne spitalin Infektiv ne Tirane. Lajmi u be me dije nga ministria e Shendetesise, e cila me heret ne buletinin ditor ka lajmeruar edhe per dy te vdekur...

Rriten sërish shifrat, 71 të infektuar me covid19 në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit

para 2 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 28/06/2020 10:45 Gjatë ditës së sotme është rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në Shqipëri. Në total gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë infektuar 71 persona,...

Shqipëri, 2 të vdekur dhe 72 raste të reja me COVID-19

para 2 jave - Alsat-M

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me Covid19, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të...

176 raste të reja me COVID-19, 80 të shëruar dhe 9 viktima

para 2 jave - Europort

176 raste të reja me Kovid-19 janë regjistruar sot në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit janë regjistruar 80 të shëruar dhe 9 viktima. Të infektuarit e rinj janë nga Shkupi 61, nga Kumanova...

COVID-19 në Shqipëri/ 72 raste të reja në 24 orët e fundit, shërohen 38 pacientë

para 2 jave - BalkanWeb

72 raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit në Shqipëri me COVID-19. Tirana mban kryesimin sa i përket rasteve të reja me 19 raste ndjekur nga  Kruja me 9, dhe Shkodra, Durrësi e Puka me nga 8. Të...

2 viktima dhe 72 të infektuar nga Covid-19. Rriten shtrimet në spital

para 2 jave - Klan

2 viktima dhe 72 të infektuar nga Covid-19. Rriten shtrimet në spital Një 70 vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana, të konfirmuar me Covid19, me disa sëmundje bashkëshoqëruese, kanë ndërruar...

Rritet sërish numri i të infektuarve me Covid-19, ja sa persona u prekën gjatë 24 orëve të fundit

para 2 jave - Top Channel

Është rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në vendin tonë. Burime për Top Channel bëjnë me dije se në total gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë infektuar 71 persona. Lajmi në përditësim… Top Channel

2 viktima nga Covid-19 në Shqipëri, 72 rezultojnë pozitivë

para 2 jave - Lajmi.net

Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të prekur në Tiranë, 9 në Krujë, nga 8 raste në Shkodër, Durrës, Pukë, nga 4 raste në Sarandë dhe Vlorë, nga 3 raste në Fier, Lushnje, 2 në Lezhë, dhe...

Shkon në 55 numri i viktimave nga COVID-19 në Shqipëri, i moshuar nga Shkodra dhe 54- vjeçari nga Tirana ndërruan jetë tek Infektivi

para 2 jave - BalkanWeb

Ka shkuar në 55 numri i viktimave nga COVID-19 në Shqipëri ku një 70- vjeçar  nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana ndërruar jetë tek Infektivi. Tashmë 55 viktima në Shqipëri, kurse 11 vdekje janë shënuar...

Numri i rasteve të reja me Kovid-19 edhe më tej treshifror, në Shkup më së shumti raste aktive

para 2 jave - Koha.mk

Shkup, 28 qershor – Numri i rasteve të reja me të infektuar nga Kovid-19 edhe më tej mbetet treshifror. Vetëm gjatë ditës së fundit janë regjistruar 150 raste të reja, 30 të shëruar dhe madje nëntë të...

Shënohen dy të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri, 72 raste të reja pozitive

para 2 jave - GazetaBlic

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë regjistruar edhe dy viktima me COVID-19, derisa 72 persona kanë rezultuar pozitivë nga 374 testime të bëra. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19...

Maqedoni e Veriut: 9 të vdekur dhe 176 të prekur nga koronavirusi

para 2 jave - Albinfo

Në Maqedoninë e Veriut brenda 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë 9 persona kurse janë regjistruar edhe 176 raste të reja me koronavirus. Në 24 orët e fundit në Maqedoninë e Veriut janë kryer 870 teste...

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Sharri

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Tetova.Rastet...

Shërohen 80 pacientë nga coronavirusi në Maqedoni, humbin jetën nëntë persona

para 2 jave - News33

Krahas rasteve të reja të sotshme, Ministria e Shëndetësisë bëri të ditur se nëntë persona kanë humbur jetën. Prej tyre, nëntë janë nga Shkupi, një nga Tetova dhe një nga Struga. Në spitalin ‘8 shtatori’...

Covid-19/ 72 raste me koronavirus në 24 orët e fundit në Shqipëri….77 pacientë ndodhen në Infektiv!

para 2 jave - Standard

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë konfirmuar 72 raste të reja me koronavirus. Kështu, numri total i të infektuarve rritet në 2402. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se rastet e reja janë konfirmuar:...

Maqedoni: Nëntë të vdekur dhe 176 raste të reja me koronavirus për 24 orë

para 2 jave - Periskopi

Koronavirusi po vazhdon të përhapet shumë në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë nëntë pacientë teksa pas 870 testimeve të bëra 176 kanë rezultuar pozitive. Po ashtu janë shëruar...

2 viktima nga COVID-19 në Shqipëri, 72 rezultojnë pozitivë

para 2 jave - Koha.net

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë regjistruar edhe dy viktima me COVID-19, derisa 72 persona kanë rezultuar pozitivë nga 374 testime të bëra. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19...

Shqipëri, 2 të vdekur dhe 72 raste të reja me COVID-19

para 2 jave - Shprehja

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me Covid19, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të...

22 raste të reja me Koronavirus në Tetovë

para 2 jave - Pa censure

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID 19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë. Shkup 61,...

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Top-News

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona, 7 Shkupi, 1 nga Struga dhe 1 nga Tetova. Rastet...

​Maqedoni Veriore: 9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19

para 2 jave - Arbresh

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 870 teste dhe prej tyre 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona dhe janë shëruar edhe 80 pacientë./AlsatM

Shqipëri, edhe dy të vdekur nga COVID-19

para 2 jave - Zeri

Ka shkuar në 55 numri i viktimave nga COVID-19 në Shqipëri ku një 70- vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana ndërruar jetë tek Infektivi. Tashmë 55 viktima në Shqipëri, kurse 11 vdekje janë shënuar...

Vijojnë shtrimet tek “Infektivi”, si është gjendja e 77 pacientëve që po marrin kujdes shëndetësor

para 2 jave - ABC News

Në 24 orët e fundit, në vendin tonë janë regjistruar 72 raste të reja me koronavirus. Kështu, numri total i të infektuarve rritet në 2,402. Po ashtu, Ministria e Shëndetësisë njoftoi se dy persona kishin...

72 raste të reja dhe dy viktima në 24 orët e fundit në vendin tonë

para 2 jave - Mapo

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 72 raste të reja me koronavirus. Dr. Rovena Daja nga Instituti i Shëndetit Publik tha se vijon të ketë shtrime në spitalin Infektiv ku aktualisht po trajtohen...

Humbin jetën dy persona me koronavirus në spitalin Infektiv

para 2 jave - ABC News

Një 70 vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana me koronavirus kanë ndërruar jetë në Spitalin Infektiv. Lajmi u bë i ditur nga Ministria e Shëndetësisë, ndërsa shton se viktimat kishin sëmundje...

Shqipëri, 72 raste të reja në 24 orët e fundit, shërohen 38 pacientë

para 2 jave - Zeri

72 raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit në Shqipëri me COVID-19. Tirana mban kryesimin sa i përket rasteve të reja me 19 raste ndjekur nga Kruja me 9, dhe Shkodra, Durrësi e Puka me nga 8. Të...

Konfirmohen 72 raste të reja me Covid-19 në vend, rritet në 2,402 numri i të infektuarve

para 2 jave - ABC News

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë konfirmuar 72 raste të reja me koronavirus. Kështu, numri total i të infektuarve rritet në 2402. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se rastet e reja janë konfirmuar:...

Bilanci 24 orësh i vitkimave, të infektuarve dhe të shëruarve nga koronavirusi në Shqipëri

para 2 jave - Sinjali

Janë shënuar dy viktima në 24 orët e fundit në Spitalin Infektiv në Shqipëri. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana. Mësohet se viktimat e konfirmuara me COVID-19, vuanin...

E FUNDIT/ COVID-19, dy persona humbën jetën në 24 orë

para 2 jave - Albeu

Në total gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë infektuar 72 persona. Teksa një ditë më parë u shënuan 61 raste , gjatë 24 orëve të fundit ka pasur një rritje të numrit të infektimeve me Covid-19...

2 viktima dhe 72 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit

para 2 jave - Vizion Plus

Dy pacientë të tjerë me koronavirus ndërruan jetë gjatë 24 orëve të fundit në vend, ndërsa u regjistruan 72 të infektuar të rinj. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Shkodra dhe një 54-vjeçar nga Tirana,...

Covid-19, humbin jetën edhe dy pacientë te Infektivi…një 54 vjeçar….

para 2 jave - Standard

Dy pacientë, një 70 vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana, kanë humbur jetën si pasojë e Covid-19. Ata ndodheshin prej ditësh të shtruar në spital dhe nuk kanë mundur të fitojnë betejën me Covid-19....

Nuk ndalen vdekjet tek Infektivi, sërish viktima në moshë të re

para 2 jave - NOA

Nuk po ndalen vdekjet në moshë ende të re në Spitalin Infektiv ku dërgohen ata që rezultojnë të infektuar me COVID-19. Një burrë vetëm 54 vjeç vdiq sot dhe një tjetër 70 vjeç po ashtu, pak pasi ishin shtruar...

72 raste të reja me koronavirus, rritet numri i pacientëve në terapi, dy të vdekur

para 2 jave - NOA

72 raste të reja i shtohen numrit të të prekurve me koronavirus në Shqipëri. Autoritetet shëndetësore kanë bërë me dije se problematike është situata në spital, ku 77 janë të shtruar. Dy kanë humbur jetën...

Të infektuar në 14 qytete/ Sërish numër i lartë i të prekurve me koronavirus! Mësoni sa është numri në 24 orë

para 2 jave - Panorama

Gjatë 24 orëve të fundit, edhe 72 persona kanë rezultuar të prekur me koronavirus. Ministria e Shëndetësisë bën me dije se janë testuar 374 persona, ndërsa më i lartë i të prekurve është në Tiranë, e ndjekur...

Lajmi i Fundit/ 72 raste të reja në 24 orët e fundit

para 2 jave - Mapo

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë shënuar 2 viktima dhe 72 raste të reja me Covid-19. Njoftimi i MSH: Dr. Rovena Daja Instituti i Shëndetit Publik Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju...

Shifra të frikshme/ 77 persona në spital, 15 në terapi intensive, qytet më me shumë të infektuar në Shqipëri

para 2 jave - Gazeta Shqip

Minsitria e Shëndetësisë bën të ditur se aktualisht po trajtohen me Covid-19 në spitalin 77 pacientë, ku 15 prej tyre janë në terapi intensive, ndërsa 2 janë të intubuar. Fakteqësisht ka pasur dy humbje...

Dy viktima në 24 orët e fundit tek ‘Infektivi’

para 2 jave - Mapo

Janë shënuar dy viktima në 24 orët e fundit në Spitalin ‘Infektiv, duke e çuar numrin e të vdekurve në vendin tonë në 55. Bëhet fjalë për një 70-vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana. Mësohet...

Rriten sërish rastet e të infektuarve, 71 persona me koronavirus në 24 orët e fundit

para 2 jave - Koha Jone

Raportohet se është rritur sërish përsëri numri i të infektuarve me koronavirus në 24 orët e fundit. Burime bëjnë me dije se në total janë testuar pozitivë 71 persona. Kujtojmë se dje u konfirmuan 61 raste...

E FUNDIT/ Humbin jetën dy persona me koronavirus

para 2 jave - ABC News

Një 70 vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana me koronavirus kanë ndërruar jetë në Spitalin Infektiv. Lajmi u bë i ditur nga Ministria e Shëndetësisë, ndërsa shton se viktimat kishin sëmundje...

Numri i rasteve të reja me coronavirus vazhdon të jetë treshifror, Shkupi me më së shumti raste aktive

para 2 jave - Telegrafi

Numri i të infektuarve të rinj në Maqedoninë e Veriut mbetet treshifror. Vetëm dje u regjistruan 150 raste të reja, 30 shëruar dhe nëntë të vdekur. Shkupi mbetet me më së shumti raste aktive ku vetëm dje...

MSH: 72 raste të reja me koronavirus, ja si zgjerohet harta në qytete

para 2 jave - Syri

Është rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në vendin tonë. Në total gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë infektuar 72 persona. DEKLARATA E PLOTE Dr. Rovena Daja Instituti i Shëndetit...

Edhe dy viktima të tjera nga koronavirusi/ Shkon në 55 numri

para 2 jave - Syri

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 72 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Gjithashtu, dy persona të tjerë kanë humbur jetën të infektuar me Covid-19. Numri total i viktimave në vend shkon në...

E FUNDIT/ Rritet sërish numri i infektimeve, sa shkoi sot shifra

para 2 jave - Albeu

Eshtë rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në vendin tonë. Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 72 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Gjithashtu, dy persona të tjerë kanë humbur...

HARTA e shpërndarjes: 72 raste në vetëm 24 orë, humbin jetën dy persona në Spitalin Infektiv nga Covid-19

para 2 jave - Gazeta Tema

Vijon të jetë i lartë numri i të prekurve me koronavirus në vendin tonë. Vetëm gjatë 24 orëve të fundit janë shënur  72 raste pozitive. Gjithashtu ministria bëm me dije se 2 persona kanë humbur jetën nga Covid-19. VIJON…

Nëntë të vdekur dhe 176 raste të reja me koronavirus në Maqedoninë e Veriut

para 2 jave - Epoka e Re

Koronavirusi po vazhdon të përhapet në Maqedoninë e Veriut. Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndërruar jetë nëntë pacientë, teksa pas 870 testimeve të bëra 176 persona kanë rezultuar pozitive. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë.

Lajmi i Fundit/ Dy viktima në 24 orët e fundit tek ‘Infektivi’

para 2 jave - Mapo

Dy viktima në 24 orët e fundit tek ‘Infektivi’… Vijon..

para 2 jave - Ora news

Gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 2 viktima dhe janë regjistruar 72 raste të reja me Covid-19. /Ora News.tv/

E rëndë/ Dy të vdekur nga koronavirusi në Shqipëri

para 2 jave - Gazeta Shqip

Dy persona kanë humbur jetën nga koronavirusi në Shqipëri 24 orët e fundit. Ministria e Shëndetësisë njoftoi se viktimat janë një 70-vjeçar nga Korça dhe një 54-vjeçar nga Tirana.

E FUNDIT/ Konfirmohen 72 raste me koronavirus në vend

para 2 jave - ABC News

Konfirmohen 72 raste me koronavirus në vend. Vijon..

Ministria e Shëndetësisë: Edhe dy viktima të tjera nga koronavirusi

para 2 jave - Syri

Ministria e Shëndetësisë ka raportuar 72 raste të reja me koronavirus në vendin tonë. Gjithashtu, dy persona të tjerë kanë humbur jetën të infektuar me Covid-19. VIJON

Rritet numri i të prekurve me Covid-19, rastet e 24 orëve të fundit në vendin tonë

para 2 jave - Shekulli

Gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë infektuar 71 persona. Teksa një ditë më parë u shënuan 61 raste, gjatë 24 orëve të fundit ka pasur një rritje të numrit të infektimeve me Covid-19 ku janë regjistruar...

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Fakti Ditor

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë.

Kjo është shifra e të infektuarëve dhe të vdekurve në RMV nga COVID 19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - in7

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë.

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - Fol

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë.

Të dhënat e fundit, ja sa është numri i të infektuarve sot në Maqedoninë e Veriut!

para 2 jave - Pa censure

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë.

9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19 në 24 orët e fundit

para 2 jave - News33

Në 24 orët e fundit në vendin tonë janë kryer 870 teste dhe nga këta 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19, ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona. Po ashtu janë shëruar edhe 80 pacientë.

Maqedoni Veriore: 9 të vdekur dhe 176 të prekur nga COVID-19

para 2 jave - KosovaPress

Në 24 orët e fundit në Maqedoninë Veriore janë kryer 870 teste dhe prej tyre 176 kanë rezultuar pozitivë me COVID-19. Ndërkohë kanë ndërruar jetë edhe 9 persona dhe janë shëruar edhe 80 pacientë./AlsatM

Rritet sërish numri i të infektuarve, ja sa raste u konfirmuan sot

para 2 jave - Syri

Është rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në vendin tonë. Burime bëjnë me dije se në total gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë infektuar 71 persona. Kujtojmë se një ditë më parë janë...

Bilanci ditor/ Rritet sërish numri i personave të infektuar me COVID-19, ja sa raste të reja u konfirmuan sot

para 2 jave - Syri

Është rritur sërish numri i të infektuarve me Covid-19 në vendin tonë. Burime bëjnë me dije se në total gjatë 24 orëve të fundit në vendin tonë janë infektuar 71 persona. Vijon…

Shqipëri, 2 të vdekur dhe 72 raste të reja me COVID-19

para 2 jave - Fakti Ditor

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me Covid19, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të...

Shqipëri, 2 të vdekur dhe 72 raste të reja me COVID-19

para 2 jave - Shenja

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me Covid19, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të...

Shqipëri, 2 të vdekur dhe 72 raste të reja me COVID-19

para 2 jave - Lajm

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me Covid19, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të...

E përditësuar, COVID-19/ Shënohen 72 raste të reja, 55 viktima deri më tani nga fillimi

para 2 jave - Java News

Ka shkuar në 55 numri i viktimave nga COVID-19 në Shqipëri ku një 70- vjeçar nga Shkodra dhe një 54 vjeçar nga Tirana ndërruar jetë tek Infektivi. Tashmë 55 viktima në Shqipëri, kurse 11 vdekje janë shënuar...

COVID-19/ Ministria e Shëndetësisë: 72 raste të reja, 2 humbje jete dhe 38 të shëruar në 24 orët e fundit

para 2 jave - Lexo

Dr. Rovena Daja Instituti i Shëndetit Publik Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend ku vijon të ketë raste të reja por edhe shtrime të reja në spital...

Numri i rasteve të reja me Kovid-19 edhe më tej treshifror, në Shkup më së shumti raste aktive

para 2 jave - Lajm

Numri i rasteve të reja me të infektuar nga Kovid-19 edhe më tej mbetet treshifror. Vetëm gjatë ditës së fundit janë regjistruar 150 raste të reja, 30 të shëruar dhe madje nëntë të persona të vdekur. Shkupi...

Numri i rasteve të reja me koronavirus vazhdon të jetë treshifror, Shkupi me më së shumti raste aktive

para 2 jave - Shenja

Numri i të infektuarve të rinj në Maqedoninë e Veriut mbetet treshifror. Vetëm dje u regjistruan 150 raste të reja, 30 shëruar dhe nëntë të vdekur. Shkupi mbetet me më së shumti raste aktive ku vetëm dje...

Numri i rasteve të reja me Kovid-19 edhe më tej treshifror, në Shkup më së shumti raste aktive

para 2 jave - Tetova Sot

Numri i rasteve të reja me të infektuar nga Kovid-19 edhe më tej mbetet treshifror. Vetëm gjatë ditës së fundit janë regjistruar 150 raste të reja, 30 të shëruar dhe madje nëntë të persona të vdekur. Shkupi...

Shqipëri, 2 të vdekur dhe 72 raste të reja me COVID-19

para 2 jave - in7

Gjatë 24 orëve të fundit në Shqipëri janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me Covid19, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të...

Shqipëri: Dy viktima dhe 72 raste të reja me koronavirus për 24 orë

para 2 jave - Zyrtare

Koronavirusi po vazhdon të përhapet në Shqipëri, vetëm gjatë 24 orëve janë regjistruar dy vdekje dhe 72 raste të reja pas 374 testimeve të bëra. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të...

Dy viktima nga Coronavirusi në Shqipëri, 72 rezultojnë pozitivë

para 2 jave - Ekonomia Online

Coronavirusi po vazhdon të përhapet në Shqipëri, vetëm gjatë 24 orëve janë regjistruar dy vdekje dhe 72 raste të reja pas 374 testimeve të bëra. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të...

Shqipëri: 72 raste të reja me Covid-19

para 2 jave - Albinfo

Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 374 testime për të dyshuar të prekur me Covid19, nga të cilat janë konfirmuar 72 raste pozitive. Shpërndarja gjeografike e rasteve është si vijon: 19 të prekur në Tiranë,...

Numri i rasteve të reja me Kovid-19 edhe më tej treshifror, më së shumti raste aktive në Shkup

para 2 jave - News33

Numri i rasteve të reja me të infektuar nga Kovid-19 edhe më tej mbetet treshifror. Vetëm gjatë ditës së fundit janë regjistruar 150 raste të reja, 30 të shëruar dhe madje nëntë të persona të vdekur. Shkupi...

Zyrtare: 72 raste të reja dhe 2 viktima nga koronavirus në Shqipëri gjatë 24 orëve të fundit

para 2 jave - LajmiFundit

Është publikuar raporti zyrtar nga Ministria e Shëndetësisë për të dhënat e fundit lidhur me situatën Covid-19 në vendin tonë. Në 24 orët e fundit janë shënuar 72 raste të reja dhe 2 viktima nga Koronavirus!...

2 viktima dhe 72 raste të reja me koronavirus në Shqipëri

para 2 jave - Pa censure

Ministria e Shëndetësisë njoftoi se në 24 orët e fundit në vendin tonë kanë humbur jetën 2 persona dhe janë regjistruar 72 raste me Covid-19.

Dy viktima edhe këto 24 orë dhe total 55 si dhe 72 raste të reja me COVID-19

para 2 jave - Illyria

Deklarata nga Dr. Rovena Daja, mjeke e Institutit të Shëndetit Publik Ministria e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale ju informon për situatën epidemiologjike në vend ku vijon të ketë raste të reja por...

Numri i rasteve të reja me Kovid-19 edhe më tej treshifror, në Shkup më së shumti raste aktive

para 2 jave - Almakos

Numri i rasteve të reja me të infektuar nga Kovid-19 edhe më tej mbetet treshifror. Vetëm gjatë ditës së fundit janë regjistruar 150 raste të reja, 30 të shëruar dhe madje nëntë të persona të vdekur. Shkupi...

Rritet edhe sot numri i të prekurve me Covid, 71 persona të infektuar gjatë 24 orëve të fundit

para 2 jave - LajmiFundit

Shifra të larta me infektime nga Covid-19 edhe ditën e sotme në Shqipëri. Sipas burimeve paraprake, gjatë 24 orëve të fundit janë infektuar 71 persona. Shifra e sotme është 10 persona më shumë se ajo e...

Numri i rasteve të reja me coronavirus vazhdon të jetë treshifror, Shkupi me më së shumti raste aktive

para 2 jave - Fol

Numri i të infektuarve të rinj në Maqedoninë e Veriut mbetet treshifror. Vetëm dje u regjistruan 150 raste të reja, 30 shëruar dhe nëntë të vdekur. Shkupi mbetet me më së shumti raste aktive ku vetëm dje...

Numri i rasteve të reja me koronavirus vazhdon të jetë treshifror

para 2 jave - Arbresh

Numri i të infektuarve të rinj në Maqedoninë e Veriut mbetet treshifror. Vetëm dje u regjistruan 150 raste të reja, 30 shëruar dhe nëntë të vdekur. Shkupi mbetet me më së shumti raste aktive ku vetëm dje...

Numri i rasteve të reja me Kovid-19 edhe më tej treshifror, më së shumti raste aktive në Shkup

para 2 jave - in7

Numri i rasteve të reja me të infektuar nga Kovid-19 edhe më tej mbetet treshifror. Vetëm gjatë ditës së fundit janë regjistruar 150 raste të reja, 30 të shëruar dhe madje nëntë të persona të vdekur. Shkupi...

Shkon në 53 numri i viktimave, 14 pacientë në gjendje të rëndë/ Thirrje për të mbajtur maska

para 2 jave - NOA

Shkon në 53 numri i viktimave si pasojë e koronavirusit në vend, pasi në orët e fundit kanë gjetur vdekjen dy pacientë. Një 59 vjeçare nga Lushnja me insufiçencë renale kronike dhe disa sëmundje të tjera...

Qytetet që kanë shënuar rritje të rasteve me Covid-19

para 2 jave - Syri

Në raportimin e sotëm zyrtar të situatës së pandemisë në Shqipëri, shikohet se ka një shtrirje më të gjerë të personave të infektuar. Përveç qyteteve kryesore, infektimet janë shtrirë edhe në zona që më...

Konfirmohen 61 infektime të reja në 24 orët e fundit, dy humbje jete, dy në intubim

para 2 jave - NOA

Konfirmohen 61 raste të reja me koronavirus në 24 orët e fundit, duke shënuar një rënie të lehtë krahasuar me një ditë më parë. Genta Qirjako, specialiste e Institutit të Shëndetit Publik, duke prezantuar...

Sot, 61 raste të reja me koronavirus në vend/ 48 pacientë të shëruar

para 2 jave - Java News

Vazhdon rritja e rasteve të reja me koronavirus ne gjithe vendin. Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 61 raste të reja me COVID-19. 12 ne TIrane, 11 ne Vlore, 7...

Infektimet vijojnë me ritme të larta, 77 raste të reja/ Dy viktima

para 2 jave - NOA

Infektimet vijojnë me ritme të larta, ashtu si prej dy javësh, ku në 24 orët e fundit raportohen 77 raste të reja. Ky fakt u bë me dije në raportin zyrtar të orëve të fundit të Ministrisë së Shëndetësisë,...

Sërish shifra të larta/ Ja sa raste të reja kemi me koronavirus në vend në 24 orët e fundit

para 2 jave - Java News

Vazhdon rritja e rasteve të reja me koronavirus ne gjithe vendin. Testimi i bërë në personat e dyshuar gjatë 24 orëve të fundit ka konfirmuar 77 raste të reja me COVID-19. Lajmi behet me dije nga burime...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK