http://kariera.mk

Haradinaj: Nuk pres të akuzohem nga Gjykata Speciale

para 2 jave - Albeu

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj është deklaruar nëse mund të jetë në mesin e personave të akuzuar nga Gjykata Speciale . Kjo e fundit ka publikuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi, kreut...

Haradinaj për aktakuzën ndaj Thaçit:Një Fuqi e Madhe prapa Speciales

para 2 jave - RTK

Kryeministri Ramush Haradinaj edhe një herë ka folur pas publikimit të propozim-aktakuzës ndaj presidentit Hashim Thaçi nga Prokurori i Specializuar. Tha se pas Gjykatës Speciale është një fuqi e madhe...

Haradinaj për aktakuzën ndaj Thaçit: Një forcë e madhe është prapa Speciales, treguan guxim ligjor me mënyrën si vepruan

para 2 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 29/06/2020 22:17 Kryeministri Ramush Haradinaj edhe një herë ka folur pas publikimit të propozim-aktakuzës ndaj presidentit Hashim Thaçi nga Prokurori i Specializuar. Tha se pas Gjykatës...

Ramush Haradinaj tregon se a pret aktakuzë nga Gjykata Speciale

para 2 jave - OraInfo

Ramush Haradinaj ka treguar se a pret aktakuzë nga Gjykata Speciale. Ish-kryeministri Ramush Haradinaj është deklaruar nëse mund të jetë në mesin e personave të akuzuar nga Gjykata Speciale. Kjo e fundit...

Haradinaj komenton aktakuzën ndaj Thaçit: Një forcë e madhe është pas Gjykatës Speciales

para 2 jave - BalkanWeb

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar edhe një herë aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi nga Prokurori i Specializuar. Ai tha për mediat kosovare se pas Gjykatës Speciale është një...

Haradinaj thotë se nuk pret të ngritet aktakuzë ndaj tij nga Gjykata Speciale

para 2 jave - GazetaBlic

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj është deklaruar nëse mund të jetë në mesin e personave të akuzuar nga Gjykata Speciale. Kjo e fundit ka publikuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi, kreut...

Haradinaj: Vështirë është të shfuqizohet Specialja – ka një forcë të madhe mbrapa

para 2 jave - Insajderi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, është pyetur se a duhet të shfuqizohet Gjykata Speciale nga parlamenti i Kosovës, apo jo. Haradinaj është përgjigjur tërthorazi, ka thënë...

Haradinaj: Duhet të ruajmë interesin kombëtar, Gjykata Speciale duhej të vendosej në Kosovë

para 2 jave - Syri

Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim aktakuzën ndaj Presidentit Hashim Thaçi e kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. Haradinaj ka thënë se fokusi nuk duhet...

​Haradinaj: Ta ruajmë interesin nacional, Specialja duhej vendosuar në Kosovë

para 2 jave - Top Channel

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. Në emisionin DebatPlus të TV Dukagjini, Haradinaj ka thënë se fokusi...

Haradinaj: Duhet të ruajmë interesin kombëtar, Gjykata Speciale duhej të vendosej në Kosovë

para 2 jave - Syri

Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim aktakuzën ndaj Presidentit Hashim Thaçi e kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. Haradinaj ka thënë se fokusi nuk duhet...

Aktakuza ndaj Thaçit/ Haradinaj: Një forcë e madhe është pas Gjykatës Speciales, Kosova e ka të vështirë ndërhyrjen

para 2 jave - Standard

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar edhe një herë aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi nga Prokurori i Specializuar. Ai tha për mediat kosovare se pas Gjykatës Speciale është një...

Haradinaj: E shoh të vështirë shfuqizimin e Speciales kur tashmë janë ngritur aktakuza

para 2 jave - Telegrafi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar zhvillimet e fundit që lidhen me aktakuzat e Gjykatës Speciale. Haradinaj në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini...

Haradinaj ka refuzuar takimin me Edi Ramën, zbulohet arsyeja

para 2 jave - Shekulli

Gjatë takimit të sotëm më liderët e partive politike në Kosovë, Edi Rama ka tentuar të ketë edhe një takim me ish-Kryeministrin e Kosovës, Z. Ramush Haradinaj, por takim që është refuzuar nga ana e Z....

Haradinaj thotë se nuk pret aktakuzë nga Specialja

para 2 jave - Lajmi.net

Kjo e fundit ka publikuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi, kreut të PDK-së Kadri Veseli dhe nëntë personave të tjerë për kinse krime lufte në Kosovë. I pyetur në emisionin Debat Plus të...

Haradinaj thotë se nuk pret aktakuzë nga Specialja

para 2 jave - RTK

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj është deklaruar nëse mund të jetë në mesin e personave të akuzuar nga Gjykata Speciale. Kjo e fundit ka publikuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi, kreut...

Haradinaj për akuzat e Thaçit: Një forcë e madhe është prapa Speciales

para 2 jave - ABC News

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj ka folur edhe njëherë pas publikimit të aktakuzës ndaj presidentit Hashim Thaçi nga Prokurori i Specializuar. Haradinaj tha se pas Gjykatës Speciale është një fuqi e madhe...

Haradinaj nuk pret aktakuzë nga Specialja

para 2 jave - Sinjali

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj, është deklaruar nëse mund të jetë në mesin e personave të akuzuar nga Gjykata Speciale. Kjo e fundit ka publikuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi, kreut...

Thaҫi tha se do të jep nëse aktakuza konfirmohet, vjen reagimi nga Ramush Haradinaj

para 2 jave - OraInfo

Presidenti i vendit, Hashim Thaҫi tha se do të jep nëse aktakuza konfirmohet. Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi përmes një videoje, iu ka adresuar qytetarëve, derisa ka thënë se s’do të jap dorëheqje pa...

Haradinaj: Nuk është e rëndësishme dorëheqja e Thaçit

para 2 jave - Sinjali

Lideri i Aleancës për Ardhmërinë së Kosovës ka thënë se nuk është e rëndësishme dorëheqja e presidentit të Kosovës, por kryesorja është që të fokusohet Kosova tek menaxhimi në lidhje me aktakuzat e mundshme....

Haradinaj: Gjykata Speciale do të duhej të ngrihej në Kosovë

para 2 jave - Sinjali

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit, Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. Haradinaj ka thënë se fokusi nuk duhet të jetë te fakti që Thaçi...

Haradinaj: Ta ruajmë interesin nacional, Specialja është dashur të vendoset në Kosovë

para 2 jave - Lajmi.net

Në emisionin DebatPlus të TV Dukagjini, Haradinaj ka thënë se fokusi nuk duhet të jetë te fakti që Thaçi nuk do të jep dorëheqje deri në verifikimin e aktakuzës, por te menaxhimi i situatës që Kosova ta...

Ramush Haradinaj: Duhet ta ruajmë interesin nacional, Gjykata Speciale është dashur të vendoset në Kosovë

para 2 jave - GazetaBlic

Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim aktakuzën ndaj Presidentit Hashim Thaçi e kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. Haradinaj ka thënë se fokusi nuk duhet...

Haradinaj: Dorëheqja e Thaçit s’e ka rëndësinë e parë

para 2 jave - RTK

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi përmes një videoje, iu ka adresuar qytetarëve, derisa ka thënë se s’do të jap dorëheqje pa u konfirmuar aktakuza nga Specialja. Madje ndër të tjera tha se i vetmi ligj...

Haradinaj thotë se nuk pret aktakuzë nga Specialja

para 2 jave - Infokusi

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj është deklaruar nëse mund të jetë në mesin e personave të akuzuar nga Gjykata Speciale. Kjo e fundit ka publikuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi, kreut...

Haradinaj për aktakuzën ndaj Thaçit: Një Fuqi e Madhe prapa Speciales, treguan guxim ligjor si vepruan

para 2 jave - News33

Kryeministri Ramush Haradinaj edhe një herë ka folur pas publikimit të propozim-aktakuzës ndaj presidentit Hashim Thaçi nga Prokurori i Specializuar. Tha se pas Gjykatës Speciale është një fuqi e madhe...

Haradinaj: Dorëheqja e Thaçit s’e ka rëndësinë e parë, por fokusimi tek menaxhimi i kësaj që po ndodhë

para 2 jave - Infokusi

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi përmes një videoje, iu ka adresuar qytetarëve, derisa ka thënë se s’do të jap dorëheqje pa u konfirmuar aktakuza nga Specialja. Madje ndër të tjera tha se i vetmi ligj...

Haradinaj: Nuk pres të akuzohem nga Gjykata Speciale

para 2 jave - Albinfo

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj është deklaruar nëse mund të jetë në mesin e personave të akuzuar nga Gjykata Speciale. Kjo e fundit ka publikuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi, kreut...

Haradinaj thotë se nuk pret aktakuzë nga Specialja

para 2 jave - KosovaPress

Ish-kryeministri Ramush Haradinaj është deklaruar nëse mund të jetë në mesin e personave të akuzuar nga Gjykata Speciale. Kjo e fundit ka publikuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi, kreut...

Haradinaj: Nëse dënohet ndonjë ish-ushtarë i UÇK-së do të dëmtohet Kosova

para 2 jave - Epoka e Re

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka komentuar zhvillimet e fundit që lidhen me aktakuzat e Gjykatës Speciale. Haradinaj në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini...

Haradinaj: Ta ruajmë interesin nacional, Specialja është dashur të vendoset në Kosovë

para 2 jave - KosovaPress

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. Në emisionin DebatPlus të TV Dukagjini, Haradinaj ka thënë se fokusi...

Haradinaj: Dorëheqja e Thaçit s’e ka rëndësinë e parë, por fokusimi tek menaxhimi i kësaj që po ndodhë

para 2 jave - Arbresh

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi përmes një videoje, iu ka adresuar qytetarëve, derisa ka thënë se s’do të jap dorëheqje pa u konfirmuar aktakuza nga Specialja. Madje ndër të tjera tha se i vetmi ligj...

Haradinaj: Gjykata Speciale është dashur të vendoset në Kosovë

para 2 jave - Periskopi

Ish-kryeministri i Kosovës dhe kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim aktakuzën ndaj Presidentit Hashim Thaçi e kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. Haradinaj ka thënë se fokusi nuk duhet...

Haradinaj: Dorëheqja e Thaçit s’e ka rëndësinë e parë, por fokusimi tek menaxhimi i kësaj që po ndodhë

para 2 jave - Bota Press

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi përmes një videoje, iu ka adresuar qytetarëve, derisa ka thënë se s’do të jap dorëheqje pa u konfirmuar aktakuza nga Specialja. Madje ndër të tjera tha se i vetmi ligj...

Gjykata Speciale vërtetoi pretendimet tona se është politike

para 2 jave - Epoka e Re

Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës (OVLUÇK), Nasim Haradinaj, ka thënë se publikimi i propozimaktakuzës për presidentin Hashim Thaçi dhe liderin e PDK-së,...

Propaganda shkon larg: Autori kanadez e quan Kosovën “ndërmarrje narko-kriminale”, UÇK-në terroriste

para 2 jave - Zyrtare

Pas paralajmërimit të aktakuzës për presidentin Thaçi dhe nëntë bashkëluftëtarë të tjerë të tij në UÇK për krime të supozuara kundër njerëzimit dhe krime të luftës, propaganda anti-Kosovë ka shkuar tepër...

Propaganda shkon larg: Autori kanadez e quan Kosovën “ndërmarrje narko-kriminale”, UÇK-në terroriste

para 2 jave - Periskopi

Pas paralajmërimit të aktakuzës për presidentin Thaçi dhe nëntë bashkëluftëtarë të tjerë të tij në UÇK për krime të supozuara kundër njerëzimit dhe krime të luftës, propaganda anti-Kosovë ka shkuar tepër larg. Një gazetë e quajtur

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK