http://kariera.mk

Haradinaj refuzon të takohet me Ramën: Nuk ka logjikë, ai më ka paditur

para 2 jave - Alsat-M

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka deklaruar se ka refuzuar takimin me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Haradinaj theksoi se nuk do të kishte...

Haradinaj refuzon të takohet me Ramën: Nuk ka logjikë, ai më ka paditur

para 2 jave - Shprehja

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka deklaruar se ka refuzuar takimin me kryeministrin e Shqipërisë Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Haradinaj theksoi se nuk do të kishte...

Haradinaj refuzon takimin me Ramën: Më ka paditur, nuk ka logjikë të takohem me të

para 2 jave - Koha.mk

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka refuzuar takimin me kryeministrin Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Ka qenë vet Haradianaj që ka treguar se pse ka...

Haradinaj: E kam të pamundur tash të kërkojë kthimin e taksës

para 2 jave - Telegrafi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për largimin e taksës dhe reciprocitetit. Haradinaj në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se është e pamundur...

Ramush Haradinaj refuzon takimin me Ramën

para 2 jave - Gazeta Tema

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka refuzuar takimin me kryeminsitrin Edi Rama, i cili ndodhet në një vizitë në Prishtinë. Në emisionin “Debat Plus”, Haradinaj tregoi se nuk “do të kishte...

Haradinaj refuzon takimin me Ramën: Më ka paditur, nuk ka logjikë të takohem me të

para 2 jave - BalkanWeb

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka refuzuar takimin me kryeministrin Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Ka qenë vet Haradianaj që ka treguar se pse ka...

Haradinaj refuzon takimin me Edi Ramën: Nuk ka llogjikë, më ka paditur

para 2 jave - Albeu

Ramush Haradinaj ka refuzuar takimin me kryeministrin Edi Rama , i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Ka qenë vet Haradinaj që ka treguar se pse ka refuzuar takimin kokë më kokë me liderin shqiptar,...

Haradinaj tregon se pse nuk do të takohet me Ramën: I padituri nuk mund të takohet me paditësin

para 2 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 29/06/2020 21:35 Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj ka treguar se pse nuk do takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj ndër të tjera tha se ka pasur interesim nga...

Ramush Haradinaj refuzon të takohet me Ramën: Nuk ka logjikë, ai më ka paditur

para 2 jave - ABC News

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka deklaruar se ka refuzuar takimin me kryeministrin Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Haradinaj theksoi se nuk do të kishte logjikë që ata...

Haradinaj: Edi Rama më ka paditur, nuk ka logjikë të takohem me të

para 2 jave - Telegrafi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur edhe për vizitën e Ramës në Kosovë. Haradinaj në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se është shprehur një interesim...

Haradinaj tregon se pse nuk do të takohet me Ramën: I padituri nuk mund të takohet me të diturin

para 2 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 29/06/2020 21:35 Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj ka treguar se pse nuk do takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj ndër të tjera tha se ka pasur interesim nga...

Ramush Haradinaj tregon se pse nuk do të takohet me Edi Ramën

para 2 jave - GazetaBlic

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj ka treguar se pse nuk do takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama . Haradinaj ndër të tjera tha se ka pasur interesim nga ana e Ramës për t’u takuar, por që s’ishte...

Haradinaj: Mund të përfshihet edhe PDK në Qeverinë Hoti

para 2 jave - Telegrafi

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e sheh si sfidë zgjedhjen e presidentit të ri. Haradinaj në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se qeveria do të vazhdojë...

“S’kam mundësi të bëj lëshime në këtë rast”- Haradinaj refuzon takimin me Ramën: Më ka paditur, nuk ka logjikë të takohem me të

para 2 jave - Panorama

Ish-kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj, ka refuzuar takimin me kryeminsitrin Edi Rama, i cili ndodhet në një vizitë në Prishtinë. Në emisionin “Debat Plus”, Haradinaj tregoi se nuk “do të kishte...

Haradinaj tregon përse s’u takua me Ramën

para 2 jave - Insajderi

Edi Rama në vizitën e tij në Kosovë është takuar pothuajse me të gjithë liderët politik e partiakë në Kosovë. Përveç njërit. Ramush Haradinajt. Rama nuk e ka takuar Haradinajn e vështirë se do ta takojë...

Ramush Haradinaj nuk takohet me Ramën: Nuk ka logjikë, ai më ka paditur

para 2 jave - ABC News

Ish-kryeministri i Kosovës Ramush Haradinaj ka deklaruar se ka refuzuar takimin me kryeministrin Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Haradinaj theksoi se nuk do të kishte logjikë që ata...

Haradinaj refuzon takimin me Ramën: Më ka paditur, nuk ka logjikë të takohem me të

para 2 jave - NOA

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka refuzuar takimin me kryeministrin Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Ka qenë vet Haradinaj që ka treguar se pse ka refuzuar...

Haradinaj zbulon skenarin: Mund t’ja lëmë sërish Presidentin PDK-së

para 2 jave - Shekulli

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj thotë se zgjedhja e Presidentit të ri do jetë sifdë e fortë. Në një intervistë në RTV Dukagjini, ai tha se qeveria do të vazhdojë detyrën...

Ish-kryeministri Haradinaj: Nëse ikën Thaçi, presidentin ia lemë prapë PDK

para 2 jave - Koha Jone

Në një intervistë në RTV Dukagjini, ish-kryeministri Haradinaj tha se qeveria do të vazhdojë detyrën siç është deri në pranverë kur edhe mbaron mandati i Thaçit. “Jetëgjatësia e kësaj qeveria varet edhe...

Ramush Haradinaj refuzon takimin me kryeministrin Edi Rama, ja arsyeja

para 2 jave - Gazeta Shqip

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka refuzuar takimin me kryeministrin Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Ka qenë vet Haradianaj që ka treguar se pse ka...

Ish-kryeministri Haradinaj i përgjigjet me ironi insistimit të Ramës për takim: “I padituri nuk mund të takohet me të diturin”!

para 2 jave - Koha Jone

Kryeministri Rama ndodhet në Kosovë pas padisë së Prokurorit Special ndaj Presidentit Thaçi. Ai ka shkuar për të solidarizuar faktorin politik kosovar, ndërkohë që në Tiranë e ka shkatërruar politikën...

Haradinaj: Mund të përfshihet edhe PDK në Qeverinë Hoti

para 2 jave - Panorama

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e sheh si sfidë zgjedhjen e presidentit të ri. Haradinaj në RTV Dukagjini ka thënë se qeveria do të vazhdojë detyrën si është deri në pranverë...

Pse s’do të takohet me Ramën, Haradinaj flet duke ironizuar: I padituri, s’mund të takohet me të diturin

para 2 jave - OraInfo

Ramush Haradinaj tregon se pse nuk do të takohet me Edi Ramën. Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli....

Haradinaj: Edhe PDK mund të përfshihet në Qeverinë Hoti

para 2 jave - Sinjali

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka folur për zgjedhjen e presidentit dhe ndërlidhjen e këtij procesi me jetëgjatësinë e qeverisë. Haradinaj ka folur për mundësinë e përfshirjes së PDK-së në Qeverinë...

Haradinaj për Edi Ramën: I padituri nuk takohet me të diturin

para 2 jave - Sinjali

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ka deklaruar se nuk do të takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Ramën, derisa ky i fundit është duke qëndruar në Kosovë. Haradinaj ndër...

Ramush Haradinaj tregon se pse nuk do të takohet me Edi Ramën: I padituri nuk mund të takohet me të diturin

para 2 jave - GazetaBlic

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj ka treguar se pse nuk do takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj ndër të tjera tha se ka pasur interesim nga ana e Ramës për t’u takuar, por që s’ishte...

Haradinaj thotë se nuk e pranoi takimin me Ramën për shkak të padisë

para 2 jave - Zeri

Kreu i AAK-së, Ramush Haradinaj, në Tv Dukagjini thotë se ka pasur interesim për takim nga kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, por se ai nuk mund të takohet me dikë që e ka paditur në gjykatë. “Ka pasur...

Haradinaj tregon se pse nuk do të takohet me Ramën: I padituri nuk mund të takohet me paditësin

para 2 jave - InfoShqip

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj ka treguar se pse nuk do takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj ndër të tjera tha se ka pasur interesim nga ana e Ramës për t’u takuar, por që s’ishte...

Haradinaj: Ja pse nuk do takohem me Ramën. I padituri nuk mund të takohet me paditësin

para 2 jave - Java News

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj ka treguar se pse nuk do takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj ndër të tjera tha se ka pasur interesim nga ana e Ramës për t’u takuar, por që s’ishte...

Haradinaj nuk e takon Ramën: I padituri, s’ mund të takohet me të diturin!

para 2 jave - Tetova1

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. Në emisionin DebatPlus të TV Dukagjini, Haradinaj ka thënë se fokusi...

Haradinaj tregon se pse nuk do të takohet me Ramën: I padituri nuk mund të takohet me paditësin

para 2 jave - Tetova Sot

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj ka treguar se pse nuk do takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj ndër të tjera tha se ka pasur interesim nga ana e Ramës për t’u takuar, por që s’ishte...

Haradinaj tregon se pse nuk do të takohet me Ramën: I padituri nuk mund të takohet me të diturin

para 2 jave - Infokusi

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj ka treguar se pse nuk do takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj ndër të tjera tha se ka pasur interesim nga ana e Ramës për t’u takuar, por që s’ishte...

Haradinaj: Edi Rama më ka paditur në gjykatë, nuk ka logjikë të takohemi

para 2 jave - Epoka e Re

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur edhe për vizitën e Ramës në Kosovë. Haradinaj në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se është shprehur një interesim...

Haradinaj zbulon skenarin: Mund t’ja lëmë sërish Presidentin PDK-së

para 2 jave - KDPolitik

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj thotë se zgjedhja e Presidentit të ri do jetë sifdë e fortë. Në një intervistë në RTV Dukagjini, ai tha se qeveria do të vazhdojë detyrën...

Haradinaj tregon përse nuk pranon të takohet me Ramën

para 2 jave - Illyria

Prishtinë, 29 qershor 2020 – Kryetari i Aaleancës për Ardhmërinë e Kosovës (AAK), Ramush Haradinaj, ka treguar përse nuk pranoi të takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama, i cili gjendet në vizitë...

Haradinaj refuzon takimin me Ramën: Më ka paditur, nuk ka logjikë të takohem me të

para 2 jave - Gazeta Telegraf

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka refuzuar takimin me kryeministrin Edi Rama, i cili ndodhet për një vizitë në Prishtinë. Ka qenë vet Haradianaj që ka treguar se pse ka...

Haradinaj: Edi Rama më ka paditur, nuk ka logjikë të takohem me të

para 2 jave - Fol

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur edhe për vizitën e Ramës në Kosovë. Haradinaj në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se është shprehur një interesim...

Haradinaj: E kam të pamundur tash të kërkojë kthimin e taksës

para 2 jave - Fol

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj ka folur për largimin e taksës dhe reciprocitetit. Haradinaj në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se është e pamundur...

Haradinaj ironizon me Ramën: I padituri, s’mund të takohet me të diturin!

para 2 jave - Pa censure

Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. Në emisionin DebatPlus të TV Dukagjini, Haradinaj ka thënë se fokusi...

(VIDEO) Haradinaj: Mund të përfshihet edhe PDK në Qeverinë Hoti

para 2 jave - News33

Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj e sheh si sfidë zgjedhjen e presidentit të ri. Haradinaj në “Debat Plus” me Ermal Pandurin në RTV Dukagjini ka thënë se qeveria do të vazhdojë...

Haradinaj tregon se pse nuk do të takohet me Ramën: I padituri nuk mund të takohet me paditësin

para 2 jave - News33

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj ka treguar se pse nuk do takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj ndër të tjera tha se ka pasur interesim nga ana e Ramës për t’u takuar, por që s’ishte...

Haradinaj tregon se pse nuk do të takohet me Ramën: I padituri nuk mund të takohet me të diturin

para 2 jave - Fakti Ditor

Kryetari i AAK’së, Ramush Haradinaj ka treguar se pse nuk do takohet me kryeministrin e Shqipërisë, Edi Rama. Haradinaj ndër të tjera tha se ka pasur interesim nga ana e Ramës për t’u takuar, por që s’ishte...

Haradinaj ironizon me Ramën: I padituri, s’mund të takohet me të diturin!

para 2 jave - Bota Press

Botapress 29 Qershor – Kryetari i AAK-së, Ramush Haradinaj, ka komentuar propozim-aktakuzën ndaj presidentit Hashim Thaçi dhe kryetarit të PDK-së, Kadri Veseli. Në emisionin DebatPlus të TV Dukagjini,...

Haradinaj për takimin me Ramën: Është e pamundur të takohet paditësi me të paditurin

para 2 jave - Arbresh

Ish- kryeministri i Republikës së Kosovës, Ramush Haradinaj, ka treguar se pse nuk mund të takohet me kryeministrin shqiptar, Edi Rama, i cili po qëndron në Kosovë për një vizitë dyditore. Haradinaj, tha...

Një histori konflikti mes tyre, Rama nuk takohet me Haradinajn

para 2 jave - Insajderi

Kryeministri shqiptar, Edi Rama viziton Kosovën në një vizitë zyrtare. Kryeministri i Shqipërise, Edi Rama, do të takohet sot me përfaqësues të shtetit dhe të partive politike në një vizitë zyrtare në...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK