http://kariera.mk

Botohet libri ‘Ditari i pandemisë’ i Agim Vincës

para 3 jave - Kallxo

Nën kujdesin e Shtëpisë Botuese “Artini” nga Prishtina, ditë më parë ka dal nga shtypi libri më i ri i Agim Vincës , “Ditari i pandemisë” me nën titullin “Rrëfime nga karantina” . Ky ditar sjellë rrëfimet...

“DITARI I PANDEMISË. Rrëfime nga karantina”

para 3 jave - Gazeta Express

Arte Gazeta Express 11/07/2020 11:05 Doli nga shtypi, në botim të shtëpisë botuese “Artini” nga Prishtina, libri më i ri i Profesor Agim Vincës: “DITARI I PANDEMISË. Rrëfime nga karantina”. Libri ka rreth...

“DITARI I PANDEMISË” nga Agim Vinca

para 3 jave - Ina

Doli nga shtypi, në botim të shtëpisë botuese “Artini” nga Prishtina, libri më i ri i Profesor Agim Vincës: “DITARI I PANDEMISË. Rrëfime nga karantina”. Libri ka rreth 300 faqe. Në parathënien me titull...

Një dëshmi, nëse jo për histori, së paku për jetën e përditshme

para 3 jave - Koha.net

As në ëndërr nuk më kishte shkuar ndërmend se do të vinte dita të shkruaja një libër si ky. Kisha plane të tjera të shumta, prej të cilave nuk kam hequr dorë, por ato mbetet të presin një kohë tjetër më...

Doli nga shtypi libri më i ri i Agim Vincës “Ditari i Pandemisë”

para 3 jave - Epoka e Re

Doli nga shtypi, në botim të shtëpisë botuese “Artini” nga Prishtina, libri më i ri i Profesor Agim Vincës: “DITARI I PANDEMISË. Rrëfime nga karantina”. Libri ka rreth 300 faqe. Në parathënien me titull...

Libër që shëron “viruset”

para 3 jave - Epoka e Re

Avni Dehari Këto ditë Shtëpia botuese “Artini” në Prishtinë botoi librin e dr. Agim Vincës me titull “Ditar i p andemisë “ dhe me nëntitullin “R rëfime nga karantina”. ​ Librin autori e fillon me përkushtimin...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK