http://kariera.mk

Vajza rrëfen si ngacmohej që 11-vjeçe: Ishte shofer i deputetit dhe shok i babit

para 3 jave - NOA

Një vajzë 24-vjeçare ka dërguar në pranga një 61-vjeçar, i cili sipas kallëzimit të mbajtur shënim në policinë e kryeqytetit e përndjek që fëmijë dhe prej 11 vitesh ai i është qepur këmba-këmbës. “Në moshën...

“Më drogonin e më përdhunonin!” Rrëfimi i të miturës: Thanë se do më trafikonin motrat

para 3 jave - Zhurnal

U shfrytëzua seksualisht nga 4 persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare që ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit....

Studentja nga Tirana rrëfen si ngacmohej që 11-vjeçe: Ishte shok i babit…

para 3 jave - Java News

Një vajzë 24-vjeçare ka dërguar në pranga një 61-vjeçar, i cili sipas kallëzimit të mbajtur shënim në policinë e kryeqytetit e përndjek që fëmijë dhe prej 11 vitesh ai i është qepur këmba-këmbës. “Në moshën...

“Më drogonin e më përdhunonin!” Rrëfimi i të miturës: Thanë se do më trafikonin motrat

para 3 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 13/07/2020 12:26 U shfrytëzua seksualisht nga 4 persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare...

“Vajzën ma kanë torturuar për muaj të tërë”, flet babai i 17-vjeçares në Fushë-Krujë: Na hodhën tritol, ndjehemi të kërcënuar!

para 3 jave - BalkanWeb

Pas dëshmisë rrëqethëse të vajzës 17-vjeçare nga Fushë-Kruja, e abuzuar dhe shfrytëzuar si prostitutë nga katër të rinj për një periudhë 8-mujore, flet edhe babai i saj. Pas dëshmisë ekskluzive të vajzës...

“Vajzën ma kanë torturuar për muaj të tërë”, flet babai i 17-vjeçares në Fushë-Krujë: Na hodhën tritol, ndjehemi të kërcënuar!

para 3 jave - Koha Jone

Pas dëshmisë rrëqethëse të vajzës 17-vjeçare nga Fushë-Kruja, e abuzuar dhe shfrytëzuar si prostitutë nga katër të rinj për një periudhë 8-mujore, flet edhe babai i saj. Pas dëshmisë ekskluzive të vajzës...

“Ishte shofer i deputetit dhe shok i babit”, vajza rrëfen si ngacmohej që 11-vjeçe. 61- vjeçari: Më ngriti kurth për 15 mijë euro

para 3 jave - Ina

Një 24-vjeçare ka dërguar në pranga një 61-vjeçar, i cili sipas kallëzimit të mbajtur shënim në policinë e kryeqytetit e përndjek që fëmijë dhe prej 11 vitesh ai i është qepur këmba-këmbës. “Në moshën...

Flet 17-vjeçarja: Më jepnin drogë dhe më detyronin të kryeja marrëdhënie

para 3 jave - Koha Jone

17-vjeçarja nga Fushë Kruja e cila denoncoi personat që e kishin abuzuar, ka rrëfyer gjatë një interviste historinë e saj. Ajo ka treguar se është droguar dhe abuzuar seksualisht që në moshën 16-vjeçare....

‘Më droguan në festën e ditëlindjes’, dëshmia e 17 vjeçares nga Fushë-Kruja: Më detyronin të shkoja me ta, më kanë….

para 3 jave - Shprehja

U shfrytëzua seksualisht nga 4 persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare që ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit....

17-vjeçarja: Më droguan për ditëlindje, më detyronin të shkoja me ta...

para 3 jave - Syri

U shfrytëzua seksualisht nga 4 persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë, në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare që ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit....

Dëshmia rrëqethëse e vajzës adoleshente: Si më abuzonin seksualisht 4 djem, më jepnin kokainë

para 3 jave - NOA

U shfrytëzua seksualisht nga katër persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare që ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit....

Flet 17-vjeçarja që u drogua dhe shfrytëzua si prostitutë nga disa persona

para 3 jave - Mapo

17-vjeçarja, e cila u abuzua seksualisht nga disa persona dhe kur tentoi të fliste i vendosën tritol në shtëpi, ka rrëfyer detajet për “News 24”. Ajo ka treguar se është abuzuar seksualisht, droguar e...

SHQIPËRI/ Dëshmia tronditëse e 17-vjeçares së përdhunuar në grup: Më jepnin kokainë dhe më shfrytëzonin si prostitutë, babai ishte…

para 3 jave - in7

U shfrytëzua seksualisht nga 4 persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare që ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit....

‘Më droguan në festën e ditëlindjes’, dëshmia e 17 vjeçares nga Fushë-Kruja: Më detyronin të shkoja me ta, më kanë….

para 3 jave - Syri

U shfrytëzua seksualisht nga 4 persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare që ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit....

Ekskluzive/ Dëshmia rrëqethëse e vajzës së abuzuar seksualisht në Fushë-Krujë: Isha 16-vjeç kur më dhanë kokainë, që nga ajo kohë…

para 3 jave - BalkanWeb

U shfrytëzua seksualisht nga 4 persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare që ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit....

Dëshmia rrëqethëse e vajzës së abuzuar seksualisht në Fushë-Krujë: Isha 16-vjeç kur më dhanë kokainë, që nga ajo kohë…

para 3 jave - Koha Jone

U shfrytëzua seksualisht nga 4 persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare që ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit....

Dëshmia rrëqethëse e vajzës nga Fushë-Kruja: Si më abuzonin seksualisht, 16-vjeç më dhanë kokainë. Më kërcënonin se…

para 3 jave - Panorama

U shfrytëzua seksualisht nga 4 persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare që ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit....

Detajet nga ngjarja në Fushë-Krujë/ Droguan dhe përdhunuan 17-vjeçaren, i riu i hedh eksploziv në banesë

para 3 jave - Top Channel

Natën e kaluar një sasi lënde eksplozive e paketuar është hedhur drejt banesës së një shtetaseje në Fushë-Krujë. Policia e lidhi ngjarjen me operacionin policor, pas një hetimi 8-mujor, që në fundjavë...

“Ishte shofer i deputetit dhe shok i babait”, vajza rrëfen si ngacmohej që 11-vjeçe. 61-vjeçari: Më ngriti kurth për 15 mijë euro

para 3 jave - Gazeta Tema

Një 24-vjeçare ka dërguar në pranga një 61-vjeçar, i cili sipas kallëzimit të mbajtur shënim në policinë e kryeqytetit e përndjek që fëmijë dhe prej 11 vitesh ai i është qepur këmba-këmbës. “Në moshën...

Abuzonin seksualisht, 16-vjeç më dhanë kokainë”/ Dëshmia rrëqethëse e vajzës nga Fushë-Kruja: Më kërcënonin se…

para 3 jave - Java News

U shfrytëzua seksualisht nga 4 persona në Fushë-Krujë për tetë muaj, por ndërsa ka vendosur të flasë në banesë iu vendos tritol. Bëhet fjalë për një 17-vjeçare që ka gjetur guximin të denoncojë dhunuesit....

E shfrytëzuan seksualisht, tritol banesës së 17-vjeçares në Fushë Krujë (Detaje)

para 3 jave - Aktuale

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e banesës së një 17-vjeçarje në Fushë Krujë, e cila ishte shfrytëzuar seksualisht nga 4 persona. Katër të rinjtë u arrestuan një ditë më parë,...

Eksploziv në një banesë në Fushë Krujë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

para 3 jave - Kallxo

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar që hodhi një pako me lëndë plasëse në ambientet e jashtme të një banese në Fushë Krujë. Policia ka njoftuar se A. B., autori i dyshuar është shpallur...

E droguan dhe shfrytëzuan seksualisht, zbulohet kush i vuri tritol banesës së 17-vjeçares

para 3 jave - Syri

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Lënda plasëse është hedhur në banesën e 17-vjeçares, e cila ishte shfrytëzuar seksualisht nga 4 persona, që ushtronin...

Zbulohet i riu që i vendosi tritol familjes së 17-vjeçares që u abuzua seksualisht nga 6 persona, gruaja e tmerruar…

para 3 jave - Medial

Një person është shpallur në kërkim nga Policia pasi dyshohet se ka vendosur një pako me lëndë plasëse artizanale në ambientet e jashtme të një banese në Fushë Krujë. Por shpërthimi nuk ka ndodhur fatmirësisht...

Zbulohet i riu që i vendosi tritol familjes së 17-vjeçares që u abuzua seksualisht nga 6 persona, gruaja e tmerruar…

para 3 jave - Gazeta.mk

Një person është shpallur në kërkim nga Policia pasi dyshohet se ka vendosur një pako me lëndë plasëse artizanale në ambientet e jashtme të një banese në Fushë Krujë. Por shpërthimi nuk ka ndodhur fatmirësisht...

17-vjeçarja e përdhunuar në grup në Krujë: Më jepnin kokainë dhe më shfrytëzonin si prostitutë, babai ishte…

para 3 jave - LajmiFundit

Pas dëshmisë rrëqethëse të vajzës 17-vjeçare nga Fushë-Kruja, e abuzuar dhe shfrytëzuar si prostitutë nga katër të rinj për një periudhë 8-mujore, flet edhe babai i saj. Pas dëshmisë ekskluzive të vajzës...

“Vajzën ma kanë torturuar për muaj të tërë”, flet babai i 17-vjeçares në Fushë-Krujë: Na hodhën tritol, ndjehemi të kërcënuar!

para 3 jave - LajmiFundit

Pas dëshmisë rrëqethëse të vajzës 17-vjeçare nga Fushë-Kruja, e abuzuar dhe shfrytëzuar si prostitutë nga katër të rinj për një periudhë 8-mujore, flet edhe babai i saj. Pas dëshmisë të vajzës, ka një...

Pako e dyshimtë te dera e shtëpisë, gruaja e tmerruar lajmëron Policinë. Forcat RENEA në vendngjarje, çfarë u zbulua

para 3 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 13/07/2020 9:57 Një person është shpallur në kërkim nga Policia pasi dyshohet se ka vendosur një pako me lëndë plasëse artizanale në ambientet e jashtme të një banese në Fushë Krujë....

‘Më dhanë kokainë në… ’, zbardhet dëshmia rrënqethëse e 17- vjeçares: Më detyronin të shkoja me ta, më kanë…

para 3 jave - LajmiFundit

Është zbardhur dëshmia e 17-vjecares së abuzuar s*ksualisht në Fushë-Krujë. Vajza para grupit hetimor ka thënë se është abuzuar që 16-vjeçe ndërsa shpesh here është dhunuar fizikisht nga abuzuesit. E reja...

I vendoset tritol shtëpisë së 17 vjeçares në Nikël, dje Policia arrestoi katër të rinjtë që e përdhunonin dhe mbillnin hashash

para 3 jave - Zhurnal

Një sasi lënde plasëse e dyshuar tritol është vendosur në shtëpinë e një 17 vjeçareje në Nikël, e cila fatmirëisht nuk ka shpërthyer. Lënda plasëse është gjetur nga e zonja e shtëpisë në derën kryesore,...

Fushë Krujë: E droguan dhe e keqpërdorën seksualisht, i vihet tritol banesës së 17-vjeçares

para 3 jave - Klan Kosova

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Tritoli është vënë në banesën e 17-vjeçares, e cila ishte shfrytëzuar seksualisht nga katër persona, që ushtronin...

Eksplozivi në Fushë Krujë, në shtëpinë e vajzës që denoncoi se e shfrytëzonin dhe drogonin

para 3 jave - NOA

Pakoja me eksploziv e gjetur mbrëmjen e së dielës në oborrin e një shtëpie në Fushë Krujë, mësohet se është hedhur në oborrin e shtëpisë së vajzës 17-vjeçare, e cila denoncoi katër persona se e drogonin...

Denoncoi disa persona për “shfrytëzim seksual”, kërcënohet me tritol familja e 17-vjeçares

para 3 jave - Medial

Kërcënohet me tritol familja e 17vjeçares nga Fushë Kruja e cila denoncoi se ishte shfrytëzuar seksualisht nga 6 persona, 4 prej të cilëve tashmë të arrestuar, ndërkohë dy të tjerë janë shpallur në kërkim....

Tritol shtëpisë së 17 vjeçares që u shfrytëzua disa kohë për prostitucion

para 3 jave - Vizion Plus

Më shumë se 100 gram lëndë plasëse është vendosur në orët e vona mes të dielës dhe të hënës në banesën e familjes Xhepi në Fushë Krujë. Tritoli është hedhur në orën 00:30, por për fat të mirë lënda eksplozive...

Fushë Krujë/ E droguan dhe abuzuan seksualisht,17-vjeçares i vendosin tritol në banesë

para 3 jave - Mapo

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Raportohet se lënda plasëse është hedhur në banesën e 17-vjeçares, e cila ishte shfrytëzuar seksualisht dhe droguar...

Fushë-Krujë/ Hodhi një lëndë plasëse artizanale në banesën e një gruaje, shpallet në kërkim autori

para 3 jave - Top Channel

FUSHË-KRUJË-  Hodhi një pako me lëndë plasëse artizanale në ambientet e jashtme të një banese, por pa shkaktuar shpërthim, Policia në kohë rekord identifikon dhe shpall në kërkim autorin e dyshuar të ngjarjes....

Fushë-Krujë, e droguan dhe e shfrytëzuan seksualisht 17-vjeçaren, arrestohen katër persona

para 3 jave - Zeri

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese në Fushë-Krujë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se lënda plasëse është hedhur në banesën e 17-vjeçares, e cila...

Denoncoi disa persona për “shfrytëzim seksual”, kërcënohet me eksploziv familja e 17 vjeçares

para 3 jave - Sinjali

Është kërcenuar me eksploziv familja e 17-vjeçares nga Fushë Kruja, e cila denoncoi gjashtë persona se e kishin shfrytëzuar seksualisht, katër prej të cilëve tashmë të arrestuar, ndërkohë dy të tjerë janë...

E droguan dhe shfrytëzuan seksualisht, i vihet tritol banesës së 17-vjeçares në Fushë Krujë, ç’ndodhi gjatë natës

para 3 jave - BalkanWeb

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se lënda plasëse është hedhur në banesën e 17-vjeçares, e cila...

para 3 jave - Ora news

Një person është shpallur në kërkim nga policia e Fushë Krujës për vendosjen e një pakoje me lëndë plasëse artizanale në ambientet e jashtme të një banese. Fatmirësisht pakoja me eksploziv nuk ka shpërthyer.Gjithçka...

Pako e dyshimtë te dera e shtëpisë, gruaja e tmerruar lajmëron Policinë. Forcat RENEA në vendngjarje, çfarë u zbulua

para 3 jave - Panorama

Një person është shpallur në kërkim nga Policia pasi dyshohet se ka vendosur një pako me lëndë plasëse artizanale në ambientet e jashtme të një banese në Fushë Krujë. Por shpërthimi nuk ka ndodhur fatmirësisht...

E droguan dhe shfrytëzuan seksualisht, 17-vjeçares i hedhin tritol në banesë në Fushë Krujë

para 3 jave - Koha Jone

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Mësohet se lënda plasëse është hedhur në banesën e 17-vjeçares, e cila ishte shfrytëzuar seksualisht nga 4 persona,...

Fushë Krujë, e droguan dhe shfrytëzuan seksualisht 17 vjeçaren, arrestohen katër persona

para 3 jave - Zeri

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb” se lënda plasëse është hedhur në banesën e 17-vjeçares, e cila...

Eksploziv në një banesë në Fushë Krujë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

para 3 jave - ABC News

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar që hodhi një pako me lëndë plasëse në ambientet e jashtme të një banese në Fushë Krujë. Policia ka njoftuar se A. B., autori i dyshuar është shpallur...

Tritoli në derën e banesës në Fushë Krujë, shpallet në kërkim autori

para 3 jave - Syri

Pas mesantës së sotme policia ka çaktivizuar një sasi tritoli vendosur në derën e një banese në Fushë Krujë. Pak pas mesnate nëna e adoleshentes që denoncoi disa persona per ngacmim seksual, gjeti para...

Fushë Krujë, hidhet një pako me eksploziv drejt banesës së një gruaje/Identifikohet i dyshuari

para 3 jave - NOA

Një pako me eksploziv është hedhur drejt një banese në Fushë Krujë, por fatmirësisht pa shpërthyer. Ngjara u shënua rreth orës 23:00, të së dielës në ambientin e jashtëm të banesës së shtetases M. F.,...

Lëndë plasëse në një banesë në Fushe Krujë, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar

para 3 jave - ABC News

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar që hodhi një pako me lëndë plasëse në ambientet e jashtme të një banese në Fushë Krujë. Policia ka njoftuar se A. B., autori i dyshuar është shpallur...

I vendoset tritol shtëpisë së 17 vjeçares në Nikël, dje Policia arrestoi katër të rinjtë që e përdhunonin dhe mbillnin hashash

para 3 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 13/07/2020 8:59 Një sasi lënde plasëse e dyshuar tritol është vendosur në shtëpinë e një 17 vjeçareje në Nikël, e cila fatmirëisht nuk ka shpërthyer. Lënda plasëse është gjetur...

Kërcënimi/ Tritol në dërën e shtëpisë, pas denoncimit të 17 vjeçares për ‘shfrytëzim seksual’

para 3 jave - Syri

Kërcënohet me tritol familja e 17-vjeçares nga Fushë Kruja e cila denoncoi se ishte shfrytëzuar seksualisht nga 6 persona, 4 prej të cilëve tashmë të arrestuar, ndërkohë dy të tjerë janë shpallur në kërkim....

Denoncoi disa persona për “shfrytëzim seksual”, kërcënohet me tritol familja e 17-vjeçares në Fushë Krujë

para 3 jave - Gazeta Tema

Kërcënohet me tritol familja e 17-vjeçares nga Fushë Kruja e cila denoncoi se ishte shfrytëzuar seksualisht nga 6 persona, 4 prej të cilëve tashmë të arrestuar, ndërkohë dy të tjerë janë shpallur në kërkim....

Tritol në dërën e shtëpisë, pas denoncimit të 17 vjeçares për ‘shfrytëzim seksual’

para 3 jave - Standard

Kërcënohet me tritol familja e 17-vjeçares nga Fushë Kruja e cila denoncoi se ishte shfrytëzuar seksualisht nga 6 persona, 4 prej të cilëve tashmë të arrestuar, ndërkohë dy të tjerë janë shpallur në kërkim....

Tritol në dërën e shtëpisë, pas denoncimit të 17 vjeçares për ‘shfrytëzim seksual’

para 3 jave - Syri

Kërcënohet me tritol familja e 17-vjeçares nga Fushë Kruja e cila denoncoi se ishte shfrytëzuar seksualisht nga 6 persona, 4 prej të cilëve tashmë të arrestuar, ndërkohë dy të tjerë janë shpallur në kërkim....

VIDEO/ Denoncoi disa persona për “shfrytëzim seksual”, kërcënohet me tritol familja e 17-vjeçares në Fushë Krujë

para 3 jave - ABC News

Kërcënohet me tritol familja e 17-vjeçares nga Fushë Kruja e cila denoncoi se ishte shfrytëzuar seksualisht nga 6 persona, 4 prej të cilëve tashmë të arrestuar, ndërkohë dy të tjerë janë shpallur në kërkim....

VIDEO/ Vendoset lëndë plasëse pranë një banese në Fushë Krujë

para 3 jave - ABC News

Një sasi tritoli është vënë gjatë mesnatës së shkuar pranë një banesë në periferi të Fushë Krujës. Lënda plasëse nuk ka shpërthyer, pasi për fat të mirë, e zonja e shtëpisë, e ëma e një 17-vjeçareje të...

Tritol shtëpisë së 17 vjeçares së abuzuar seksualisht në Fushë-Krujë

para 3 jave - Albeu

Një sasi lënde plasëse është vendosur mesnatën e kaluar pranë një banese në periferi të Fushë-Krujës. Fatmirësisht lënda nuk ka shpërthyer, dhe policia ka ndërhyrë në kohë. Ka qenë zonja e shtëpisë ajo...

E FUNDIT/ Vendoset lëndë plasëse pranë një banese në Fushë Krujë

para 3 jave - ABC News

Një sasi tritoli është vënë gjatë mesnatës së shkuar pranë një banesë në periferi të Fushë Krujës. Lënda plasëse nuk ka shpërthyer, pasi për fat të mirë, e zonja e shtëpisë, e ëma e një 17-vjeçareje të...

E shfrytëzuan seksualisht dhe e droguan/ 17-vjeçares tentojnë t’i shpërthejnë banesën me tritol në Fushë Krujë

para 3 jave - Java News

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Lënda plasëse është hedhur në banesën e 17-vjeçares, e cila ishte shfrytëzuar seksualisht nga 4 persona, që ushtronin...

Fushë Krujë: E droguan dhe e keqpërdorën seksualisht, i vihet tritol banesës së 17-vjeçares

para 3 jave - Zyrtare

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Tritoli është vënë në banesën e 17-vjeçares, e cila ishte shfrytëzuar seksualisht nga katër persona, që ushtronin...

Lëndë plasëse banesës në Fushë-Krujë, identifikohet autori i dyshuar

para 3 jave - Gazeta Telegraf

Identifikohet dhe shpallet në kërkim autori i dyshuar që hodhi një pako me lëndë plasëse në ambientet e jashtme të një banese në Fushë-Krujë. Policia ka njoftuar se A. B., autori i dyshuar është shpallur...

E shfrytëzuan seksualisht, tritol banesës së 17-vjeçares në Fushë Krujë (Detaje)

para 3 jave - Almakos

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e banesës së një 17-vjeçarje në Fushë Krujë, e cila ishte shfrytëzuar seksualisht nga 4 persona. Katër të rinjtë u arrestuan një ditë më parë,...

Vendosi eksploziv në banesën e 17-vjeçares, identifikohet dhe shpallet në kërkim autori në Fushë-Krujë

para 3 jave - LajmiFundit

Një sasi tritoli është vënë gjatë natës së kaluar në oborrin e një banese, në Fushë Krujë. Sipas burimeve thuhet se lënda plasëse është hedhur në banesën e 17-vjeçares, e cila ishte shfrytëzuar seksualisht...

Operacioni ‘Nikla’/ Abuzuan seksualisht me 17-vjeçaren, 4 të arrestuar dhe dy në kërkim

para 3 jave - Almakos

Pas një hetimi 8-mujor, Policia e Krujës, në kuadër të operacionit të koduar ‘Nikla’ ka arrestuar 4 persona të cilët akuzohen për kultivim kanabisi si dhe abuzim seksual ndaj një 17-vjeçareje. Nëpërmjet...

Detaje si u shfrytëzua seksualisht 17 vjeçarja nga kultivuesit e drogës

para 3 jave - Kallxo

Policia e Shtetit ka njoftuar se ka finalizuar një operacioni të koduar “Nikla”, për të cilin u zhvillua hetim për tetë muaj radhazi. Në kuadër të këtij operacioni nga Policia e Krujës, në bashkëpunim...

Kultivonin kanabis dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare, 4 të arrestuar në Krujë

para 3 jave - Lajmi.net

Sipas Policisë, të ndaluarit janë E. C. (Ç)., 28 vjeç, banues në fshatin Nikël, Krujë; F. L., 25 vjeç, banues në fshatin Borizanë, Krujë, i dënuar më parë për veprën penale “Prodhimi dhe shitja e narkotikëve”,...

Tjetër rast i abuzimit seksual me minorenë, arrestohen 4 persona në Krujë

para 3 jave - Medial

Policia e Krujës ka zbardhur një ngjarje të rëndë të ndodhur në fshatin Nikël. 4 persona janë vënë në pranga pasi kanë abuzuar seksualisht me një minorene duke e detyruar të përdorë edhe substanca narkotike....

Kultivonin kanabis dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare, arrestohen 4 persona në Krujë

para 3 jave - Sinjali

Pas 8 muajsh hetime, policia në Krujë ka finalizuar operacionin policor të koduar “Nikla”, në kuadër të të cilit janë arrestuar 4 shtetas dhe janë shpallur në kërkim 2 të tjerë për shkak të veprave penale...

Tjetër rast i abuzimit seksual me minorenë, arrestohen 4 persona në Krujë

para 3 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 12/07/2020 10:40 Policia e Krujës ka zbardhur një ngjarje të rëndë të ndodhur në fshatin Nikël. 4 persona janë vënë në pranga pasi kanë abuzuar seksualisht me një minorene duke...

‘Nikla’/ Drogonin e abuzonin seksualisht me 17 vjeçaren arrestohen 4 persona, detajet e policisë

para 3 jave - Syri

Drogonin dhe abuzoni seksualisht një 17- vjeçare, 4 persona në pranga dhe dy në kërkim në qytetin e Krujës. Policia e Krujës pas një hetimi 8-mujor arriti të finalizonte me sukses operacionin e Koduar...

Shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare/ Hetim 8-mujor, arrestohen 4 persona në Krujë, 2 të tjerë shpallen në kërkim

para 3 jave - Top Channel

Pas një hetimi 8-mujor, katër shtetas ranë në pranga në Krujë dhe dy të tjerë u shpallën në kërkim, pasi shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare dhe ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit...

Shfrytëzuan sek*ualisht 17 vjeçaren, policia prangos 4 persona

para 3 jave - Koha Jone

Katër persona janë arrestuar nga policia e Krujës, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare....

Operacioni ‘Nikla’/ Abuzuan seksualisht me 17-vjeçaren, 4 të arrestuar dhe dy në kërkim

para 3 jave - Mapo

Pas një hetimi 8-mujor, Policia e Krujës, në kuadër të operacionit të koduar ‘Nikla’ ka arrestuar 4 persona të cilët akuzohen për kultivim kanabisi si dhe abuzim seksual ndaj një 17-vjeçareje. Nëpërmjet...

Detajet e policisë/ Shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare, pranga 4 të rinjve në Krujë. Pas 8 muajsh hetim u zbulua…

para 3 jave - BalkanWeb

Policia e Krujës ka finalizuar pas një hetimi 8-mujor, operacionin e koduar “Nikla” gjatë të cilit janë arrestuar 4 persona që ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan...

Shfrytëzuan sek*ualisht 17 vjeçaren, policia prangos 4 persona

para 3 jave - Albeu

Katër persona janë arrestuar nga policia e Krujë s, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-...

Krujë/ Katër të rinj në pranga, droguan dhe më pas shfrytëzonin seksualisht një 17-vjeçare

para 3 jave - NOA

Policia e Krujës prangosi katër të rinj, nën akuzë se shfrytëzonin seksualisht një adoleshente, nën moshë. Katër të rinjtë u arrestuan, pasi akuzohen se shfrytëzonin seksualisht një 17-vjeçare, edhe për...

E FUNDIT/ Shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare, 4 në pranga dhe shpallen në kërkim 2 të tjerë

para 3 jave - ABC News

Katër persona janë arrestuar nga policia e Krujës, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare....

‘Nikla’/ Drogonin e abuzonin seksualisht me 17 vjeçaren arrestohen 4 persna, detajet e policisë

para 3 jave - Syri

Drogonin dhe abuzoni seksualisht një 17- vjeçare, 4 persona në pranga dhe dy në kërkim në qytetin e Krujës. Policia e Krujës pas një hetimi 8-mujor arriti të finalizonte me sukses operacionin e Koduar...

Droguan dhe shfrytëzuan për prostitucion 17 vjeçaren, arrestohen 4 të rinj

para 3 jave - Vizion Plus

Katër persona u arrestuan dhe dy të tjerë u shpallën në kërkim pasi akuzohen se kanë shfrytëzuar seksualisht për muaj me radhë një vajze 17 vjece. Këta shtetas funksiononin si një grup kriminal në fushën...

“Operaciaoni Nikla”: Kultivonin kanabis dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare, 4 në pranga, 2 në kërkim

para 3 jave - Gazeta Tema

Policia e Krujës ka vënë në pranga 4 persona, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare....

Shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare, katër të arrestuar. Detaje të operacionit “Nikla”

para 3 jave - Panorama

Katër persona janë arrestuar nga policia e Krujës në kuadër të një operacioni të koduar “Nikla” (emër fshati), ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim. Ata akuzohen se kanë shfrytëzuar seksualisht një...

“Nikla”/ Pranga 4 personave, kultivonin kanabis dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare

para 3 jave - Java News

Policia e Krujës ka vënë në pranga 4 persona, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare....

Shfrytëzuan sek*ualisht 17 vjeçaren, policia prangos 4 persona

para 3 jave - Gazeta Telegraf

Katër persona janë arrestuar nga policia e Krujës, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare....

​Kultivonin kanabis dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare, 4 të arrestuar në Krujë

para 3 jave - Periskopi

Policia në Krujë pas 8 muaj hetimesh për dokumentimin e veprimtarisë kriminale të disa shtetasve, në fushën e narkotikëve dhe shfrytëzimit për prostitucion, finalizuan operacionin policor të koduar “Nikla”,...

Tjetër rast i abuzimit seksual me minorenë, arrestohen 4 persona në Krujë

para 3 jave - News33

Policia e Krujës ka zbardhur një ngjarje të rëndë të ndodhur në fshatin Nikël. 4 persona janë vënë në pranga pasi kanë abuzuar seksualisht me një minorene duke e detyruar të përdorë edhe substanca narkotike....

Kultivonin kanabis dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare, 4 të arrestuar në Krujë

para 3 jave - Zyrtare

Policia në Krujë pas 8 muaj hetimesh për dokumentimin e veprimtarisë kriminale të disa shtetasve, në fushën e narkotikëve dhe shfrytëzimit për prostitucion, finalizuan operacionin policor të koduar “Nikla”,...

Kultivonin kanabis dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare, 4 të arrestuar në Krujë

para 3 jave - KosovaPress

Policia në Krujë pas 8 muaj hetimesh për dokumentimin e veprimtarisë kriminale të disa shtetasve, në fushën e narkotikëve dhe shfrytëzimit për prostitucion, finalizuan operacionin policor të koduar “Nikla”,...

Krujë, kultivonin kanabis dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare, 4 në pranga, 2 në kërkim

para 3 jave - LajmiFundit

Katër persona janë arrestuar nga policia e Krujës, ndërsa dy të tjerë janë shpallur në kërkim, pasi ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzonin seksualisht një 17-vjeçare....

E denoncuan dy të miturat për ngacmim seksual/ 56-vjeçari: Këtu fshihet dikush tjetër...

para 3 jave - Syri

Lihet në burg 56- vjeçari, i cili u denoncua pak ditë më parë nga dy minorene për ngacmim seksual. Shtetasi R.S., 56 vjeç, akuzohet se ka kryer veprime të turpshme me dy vajza minorene të moshës 13 dhe...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK