http://kariera.mk

Krasniqi dhe përfaqësuesit e OAK flasin vështirësitë që po ballafaqohet biznesi

para 3 jave - Lajmi.net

Po ashtu, në takim u bisedua edhe rreth pakos fiskale si do të ndihmohen bizneset për t’i tejkaluar vështirësitë me të cilat po ballafaqohen aktualisht. Ministri Krasniqi ritheksoi se do të jetë gjithherë...

Krasniqi dhe përfaqësuesit e OAK flasin për vështirësitë e biznesit

para 3 jave - RTK

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi priti në takim përfaqësuesit e Odes së Afarizmit të Kosovës (OAK), ku diskutuan për bashkëpunim në gjetjen e mundësive për ta tejkaluar gjendjen aktuale,...

Krasniqi dhe përfaqësuesit e OAK flasin vështirësitë që po ballafaqohen biznesi

para 3 jave - KosovaPress

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi priti në takim përfaqësuesit e Odes së Afarizmit të Kosovës (OAK), ku diskutuan për bashkëpunim në gjetjen e mundësive për ta tejkaluar gjendjen aktuale,...

Ministri Krasniqi priti përfaqësuesit e Odës së Afarizmit të Kosovës

para 3 jave - Epoka e Re

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi priti në takim përfaqësuesit e Odes së Afarizmit të Kosovës (OAK), ku diskutuan për bashkëpunim në gjetjen e mundësive për ta tejkaluar gjendjen aktuale,...

Krasniqi priti përfaqësuesit e Odës së Afarizmit të Kosovës, diskutuan për ta tejkaluar gjendjen aktuale

para 3 jave - Arbresh

Ministri i Tregtisë dhe Industrisë, Vesel Krasniqi priti në takim përfaqësuesit e Odes së Afarizmit të Kosovës (OAK), ku diskutuan për bashkëpunim në gjetjen e mundësive për ta tejkaluar gjendjen aktuale,...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK