http://kariera.mk

Zani Çaushi kërkon lirinë nga Gjykata e Korçës

para 3 jave - Klan

Zani Çaushi kërkon lirinë nga Gjykata e Korçës Kam fëmijët për të rritur dhe kam kryer ¾ e dënimit I forti i kaosit të vitit 1997, Myrteza Çaushi, i njohur ndryshe si Zani i Çoles në Vlorë, ka kërkuar...

Zani Çaushi kërkon të dalë nga burgu

para 3 jave - Top Channel

Ish-kreu i bandës së “Çoles”, Myrteza Çaushi ose i njohur ndryshe si Zani Çaushi, mësohet se ka kërkuar lirinë nga burgu. Kujtojmë se Myrteza Çaushi është i dënuar me burgim të përjetshëm, ndërsa kërkesa...

Ish- kreu i Bandës së Vlorës Zani Çaushi, kërkon lirinë me kusht në gjykatë

para 3 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 13/07/2020 14:50 I cilësuar si ‘tmerri i Çoles’ apo ish kreu i bandës së Vlorës në vitet ’97, Zani Çaushi, ka kërkuar lirinë me kusht në Gjykatën e Korçës. Myrteza (Zani) Çaushi,...

Zani Caushi kërkon lirinë me kusht, gazetarja: Kishte nën kontroll Vlorën. Ka bërë masakra, ekziston rreziku t’i kthehet aktivitetit kriminal

para 3 jave - BalkanWeb

Gazetarja Klodiana Lala e ftuar në  studion e emisionit “Real Story” në  “News 24”, duke folur për faktin se Zani Caushi ka kërkuar lirimin me kusht, tha se ky personazh ka pasur nën kontroll Vlorën, duke...

INTERVISTA/ Zani Caushi: Dëshira e parë që do përmbush kur të lirohem

para 3 jave - ABC News

I cilësuar si i forti i Vlorës në trazirat e ’97 Zani Caushi ka kërkuar së fundmi lirinë me kusht në Gjykatën e Korçës. Kërkesa e Çaushit, i cili vuan dënimin me burgim të përjetshëm në burgun e Drenovës,...

Caktohet data e seancës! Ish- kreu i bandës së Vlorës, Zani Çaushi kërkon lirim me kusht: Jam rehabilituar, do të punësohem nëse dal nga burgu

para 3 jave - BalkanWeb

Ish- kreu i bandës së Vlorës, Myrteza Çaushi i njohur tashmë për publikun shqiptar Zani Çaushi kërkon liri me kusht edhe pse është dënuar me burgim të përjetshëm për një seri vrasjesh. Zani Çaushi, i cili...

Caktohet data e seancës! Ish- kreu i bandës së Vlorës, Zani Çaushi kërkon lirim me kusht: Jam rehabilituar!

para 3 jave - Koha Jone

Ish- kreu i bandës së Vlorës, Myrteza Çaushi i njohur tashmë për publikun shqiptar Zani Çaushi kërkon liri me kusht edhe pse është dënuar me burgim të përjetshëm për një seri vrasjesh. Zani Çaushi, i cili...

Gykata e Korçës/ Zani Çaushi kërkon liri me kusht: Do të punësohem nëse më lirojnë

para 3 jave - Mapo

Zani Çaushi kërkon liri me kusht në gjykatën e Korçës. Ai është i dënuar me burgim të përjetshëm dhe po vuan dënimin në burgun e Drenovës. Më 17 korrik ora 11:00 zhvillohet seanca në gjykatën e Korçës...

Tmerri i “Çoles” në trazirat e ’97, Zani Çaushi kërkon lirinë

para 3 jave - ABC News

I cilësuar si i forti i Vlorës në trazirat e ’97 Zani Caushi ka kërkuar lirinë me kusht në Gjykatën e Korçës. Myrteza Çaushi,i njohur ndryshe si Zani Çaushi,i dënuar me burgim të përjetshëm i ka bërë kërkesë...

Zani Caushi kërkon lirimin nga burgu: Kam dy fëmijë të mitur…

para 3 jave - Vizion Plus

Myrteza Çaushi,i njohur ndryshe si Zani Çaushi,i dënuar me burgim të përjetshëm i ka bërë kërkesë Gjykatës së Korçës për të përfituar liri me kusht. Kërkesa e Çaushit, i cili vuan dënimin me burgim të...

Zani Çaushi kërkon të dalë nga burgu: Kam fëmijë të mitur

para 3 jave - Syri

Myrteza Çaushi, i njohur nga të gjithë si Zani Çaushi, kërkon të dalë nga burgu, ku është i dënuar për jetë. Çaushi kërkon që të jetë i lirë, me arsyetimin se sapo të dalë do të punësohet. Mësohet se në...

Ish- kreu i bandës së Vlorës, Zani Çaushi kërkon të dalë nga burgu: Jam rehabilituar, do të punësohem nëse dal nga burgu

para 3 jave - Standard

Ish- kreu i bandës së Vlorës, Myrteza Çaushi, i njohur nga të gjithë si Zani Çaushi, kërkon të dalë nga burgu, ku është i dënuar për jetë. Çaushi kërkon që të jetë i lirë, me arsyetimin se sapo të dalë...

Ish-kreu i bandës së Vlorës, Zani Çaushi kërkon lirim me kusht: Kam fëmijë, jam rehabilituar. Do të punësohem nëse dal nga burgu

para 3 jave - Gazeta Tema

Ish- kreu i bandës së Vlorës, Zani Caushi kërkon liri me kusht edhe pse është dënuar me burgim të përjetshëm për një seri vrasjesh. Caush kërkon të lërë qelinë pasi thotë se është rehabilituar. Ai gjithashtu...

para 3 jave - Ora news

Myrteza Zani Çaushi ka kërkuar në Gjykatën e Korçës lirimin me kusht, edhe pse është dënuar me burgim të përjetshëm. Kërkesa për lirimin me kusht është depozituar në muajin qershor dhe janë mbajtur dy...

I dënuar me burgim të përjetshëm, tmerri i "Çoles" në trazirat e 97' kërkon lirinë

para 3 jave - Albeu

Zani Çaushi ose i njohur ndryshe si i forti i Vlorës në trazirat e 97' ka kërkuar lirinë me kusht në Gjykatën e Korçës . Myrteza Çaushi,i njohur ndryshe si Zani Çaushi,i dënuar me burgim të përjetshëm...

Zani Caushi kërkon lirimin nga burgu, ja argumentat

para 3 jave - Vizion Plus

Myrteza Çaushi,i njohur ndryshe si Zani Çaushi,i dënuar me burgim të përjetshëm i ka bërë kërkesë Gjykatës së Korçës për të përfituar liri me kusht. Kërkesa e Çaushit, i cili vuan dënimin me burgim të...

Ish-kreu i bandës së Vlorës, Zani Çaushi kërkon lirim me kusht: Kam fëmijë të mitur. Jam rehabilituar, do të punësohem nëse dal nga burgu

para 3 jave - Gazeta Tema

Ish- kreu i bandës së Vlorës, Zani Caushi kërkon liri me kusht edhe pse është dënuar me burgim të përjetshëm për një seri vrasjesh. Caush kërkon të lërë qelinë pasi thotë se është rehabilituar. Ai gjithashtu...

I dënuar me burg përjetë, Zani Çaushi kërkon lirinë: Kam fëmijë të mitur për të rritur

para 3 jave - NOA

I njohur si “tmerri” i qytetit të Vlorës, i dënuari me burg përjetë Zani Çaushi, kërkon që të lirohet me kusht. Myrteza Çaushi, i njohur ndryshe si Zani, u dënua me formën më të rëndë nga drejtësia shqiptare...

“Jam rehabilituar, kam fëmijë, do punësohem”/ Kreu i bandës së Vlorës, Zani Çaushi kërkon lirinë me kusht

para 3 jave - Panorama

Zani Çaushi, i dënuar me burg përjetë për një seri vrasjesh, i cili po vuan dënimin në burgun e Drenovës kërkon lirimin me kusht. Zani Çaushi Kreu i bandës së Vlorës gjatë vitit 1997, kërkon të lërë qelinë...

E FUNDIT/ Tmerri i “Çoles” në trazirat e 97′, Zani Caushi kërkon lirinë

para 3 jave - ABC News

I cilësuar si i forti i Vlorës në trazirat e 97’ Zani Caushi ka kërkuar lirinë me kusht në Gjykatën e Korçës. Myrteza Çaushi,i njohur ndryshe si Zani Çaushi,i dënuar me burgim të përjetshëm i ka bërë kërkesë...

Zani Çaushi kërkon të dalë nga burgu

para 3 jave - Syri

Myrteza Çaushi, i njohur nga të gjithë si Zani Çaushi, kërkon të dalë nga burgu, ku është i dënuar për jetë. Çaushi kërkon që të jetë i lirë, me arsyetimin se sapo të dalë do të punësohet. Mësohet se në...

I dënuar përjetë, Zani Çaushi kërkon lirinë: Jam familjar me fëmijë të mitur, dua të punoj

para 3 jave - Java News

Nga burgu i Drenovës ku po vuan dënimin me burg përjetë, Myrteza Çaushi thotë se do të kërkojë lirimin e tij nga gjykata e Korçës. I njohur me emrin Zani, i dënuari për ngjarjet e vitit 1997 në Vlorë shprehet...

Zani Çaushi kërkon të lirohet nga burgu

para 3 jave - Epoka e Re

Aktualisht Çaushi qëndron në burgun e sigurisë së lartë në Drenovë të Korçës ndërsa ndaj tij rëndon dënimi me burg përjetë për vrasje, organizator i trazirave gjatë vitit 1997 dhe grupe kriminale. “Kam...

Zani Caushi kërkon lirimin me kusht: Kam fëmijët e mitur për të rritur

para 3 jave - LajmiFundit

“Kam fëmijë të mitur për të rritur, jam rehabilituar pasi ¾ e dënimit i kam shlyer në qeli. Më pranoni kërkesën time për t’u liruar me kusht parakohe”. Është kjo kërkesë e ish-kreut të bandës famëkeqe...

“Më lironi të punësohem!”, tmerri i lagjes së “Çoles”, Zani Caushi kërkon të dalë nga burgu

para 3 jave - Almakos

I njohur ndryshe si Zani Çaushi, ish-kreu i bandës së “Çoles”, Myrteza Çaushi ka kërkuar lirinë nga burgu. “Jam rehabilituar, kam fëmijë të mitur dhe do të punësohem nëse më lirojnë”, – mësohet se është...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK