http://kariera.mk

Dhunonin gratë e tyre, policia prangos dy burrat

para 4 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 13/07/2020 16:07 Policia e Kavajës ka arrestuar këtë të hënë dy burra, nën akuzën e dhunimit të grave të tyre. Në pranga kanë rënë shtetasit me incialet Sh.N, 35 vjeç si de I.K,...

Ushtronin dhunë ndaj bashkëshorteve, policia arreston 2 persona

para 4 jave - Top Channel

2 persona janë vënë nën pranga nën akuzën e dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshortes të tyre. Njoftimi i policisë: Ushtruan dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre, arrestohen...

Dhunuan gruan në sy të fëmijëve, në pranga dy burra problematik në Kavajë

para 4 jave - Albeu

Policia ka vënë në pranga dy persona të cilët kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre. Mësohet se Policisë Kavajë ka arrestuar në flagrancë i shtetasit SH. N., 35 vjeç,...

Rrahën bashkëshortet e tyre, pranga dy burrave të dhunshëm nga Kavaja

para 4 jave - BalkanWeb

Dy burra nga Kavaja kanë përfunduar në pranga, pasi akuzohen se dhunon gratë e tyre. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se u bë arrestimi në flagrancë i shtetasit me inicialet SH. N., 35 vjeç, pasi...

Dhunuan bashkëshorten, arrestohen dy burra në Tiranë

para 4 jave - Albeu

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre. Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë u bë arrestimi...

Dhunuan bashkëshorten, arrestohen dy burra në Tiranë

para 4 jave - Tetova Sot

Policia e Tiranës ka arrestuar dy persona pasi kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre. Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë u bë arrestimi...

Rrihnin bashkëshortet e tyre, arrestohen dy dhunuesit

para 4 jave - NOA

Dy persona janë arrestuar nga policia pas ushtronin dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre. Një ndër ta është shtetasi me inicialet SH. N., 35 vjeç, i cili në lagjen nr. 4 Kavajë, ka...

Arrestohen në flagrancë dy burra, Policia: Bashkëshorteve të tyre ata…

para 4 jave - Panorama

Foto ilustrim Policia e Tiranës ka arrestuar në flagrancë dy shtetas që ushtruan dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre. Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë...

Dhunuan gratë, dy burra të arrestuar në Tiranë

para 4 jave - ABC News

Policia e Tiranë ka vënë në pranga dy bashkëshortë dhunues, të cilët akuzohen se kanë ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre. Të arrestuarit janë SH. N., 35 vjeç, pasi në lagjen...

Ushtronin dhunë ndaj bashkëshorteve, arrestohen në flagrancë dy persona në Kavajë

para 4 jave - Java News

Dy persona janë vënë nën pranga nën akuzën e dhunës psikologjike dhe fizike ndaj bashkëshorteve të tyre. Të dy arrestimet janë bërë në Kavajë dhe bëhet fjalë për shtetasin me iniciale SH.N 35 vjeç, si...

Dhunuan gratë, arrestohet në flagrancë dy burra në Tiranë

para 4 jave - Gazeta Telegraf

Dy burra 35 dhe 54 vjeçar janë arrestuar sot, pasi akuzohen se kanë dhunuar gratë në banesë. Në një njoftim për mediat, Policia shkruan se arrestimi është bërë nga oficerët e Komisaritatit Kavajë.  Mësohet...

Kavajë/ Ushtruan dhunë fizike ndaj bashkëshorteve të tyre, në pranga 2 persona

para 4 jave - LajmiFundit

Tiranë Ushtruan dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshorteve të tyre, arrestohen në flagrancë 2 shtetas. Nga specialistët për Hetimin e Krimit në Komisariatin e Policisë Kavajë u bë arrestimi në flagrancë...

Grushtë dhe shkelma ndaj bashkëshortes në së të fëmijës 2-vjeçar, prangoset shqiptari në Itali

para një muaji - NOA

Një ngjarje e turpshem me pasojë dhunën dhunënë brenda familjes ka ndodhur në Itali, ku protagonist ka qenë një shqiptar. Ngjarja u shënua mëngjesin e së premtes në rrugën Padova, Milano. Një 35-vjeçar...

Rreh me grushta dhe shkelma bashkëshorten në sy të fëmijës 2-vjeç, arrestohet shqiptari në Itali

para një muaji - Java News

Një ngjarje e turpshem me pasojë dhunën brenda familjes ka ndodhur në Itali, ku protagonist ka qenë një shqiptar. Ngjarja u shënua mëngjesin e së premtes në rrugën Padova, Milano. Një 35-vjeçar dyshohet...

Arrestohet shqiptari, rrahu bashkëshorten me shkelma dhe grushta përpara fëmijës 2-vjeçar

para një muaji - TopShqip

Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi rrahu me grushta dhe shkelma, bashkëshorten e tij në sy të fëmijës 2-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur gjatë një zënke e cila nisi në mënyrë verbale...

Arrestohet shqiptari, rrahu bashkëshorten me shkelma dhe grushta përpara fëmijës 2-vjeçar

para një muaji - InfoAlb

Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi rrahu me grushta dhe shkelma, bashkëshorten e tij në sy të fëmijës 2-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur gjatë një zënke e cila nisi në mënyrë verbale...

Shqiptari rrahu bashkëshorten me shkelma dhe grushta përpara fëmijës 2-vjeçar

para një muaji - Albeu

Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi rrahu me grushta dhe shkelma, bashkëshorten e tij në sy të fëmijës 2-vjeçar "> 2-vjeçar . Ngjarja ka ndodhur gjatë një zënke e cila nisi...

Arrestohet shqiptari, rrahu bashkëshorten me shkelma dhe grushta përpara fëmijës 2-vjeçar

para një muaji - Tetova1

Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi rrahu me grushta dhe shkelma, bashkëshorten e tij në sy të fëmijës 2-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur gjatë një zënke e cila nisi në mënyrë verbale...

Rrahu bashkëshorten me shkelma dhe grushta përpara fëmijës 2-vjeçar, arrestohet 35 vjeçari shqiptar

para një muaji - Standard

Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi rrahu me grushta dhe shkelma, bashkëshorten e tij në sy të fëmijës 2-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur gjatë një zënke e cila nisi në mënyrë verbale...

Arrestohet shqiptari, rrahu bashkëshorten me shkelma dhe grushta përpara fëmijës 2-vjeçar

para një muaji - Syri

Një 35 vjeçar shqiptar është arrestuar nga policia italiane pasi rrahu me grushta dhe shkelma, bashkëshorten e tij në sy të fëmijës 2-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur gjatë një zënke e cila nisi në mënyrë verbale...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK