http://kariera.mk

Johnson u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

para një muaji - RTK

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

Kryeministri britanik u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

para një muaji - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 15:49 Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende...

Kryeministri i Britanisë u kërkon qytetarëve që pushimet t’i kalojnë brenda vendit

para një muaji - Sinjali

Kryeministri i Britanisë, Boris Johnson, ka kërkuar nga qytetarët që pushimet t’i kalojnë brenda vendit. Johnson u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë të mos udhëtojnë në zona turistike në vende të...

Kryeministri britanik u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

para një muaji - Zhurnal

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

Kryeministri britanik u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

para një muaji - Top Channel

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

Boris Johnson thirrje qytetarëve: Kalojini pushimet brenda vendit

para një muaji - Standard

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

Kryeministri britanik u bëri thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

para një muaji - Portalb

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

Boris Johnson thirrje qytetarëve: Kalojini pushimet brenda vendit

para një muaji - BalkanWeb

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

Kryeministri britanik u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

para një muaji - Lexo

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

Kryeministri britanik u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

para një muaji - Evropa e Lirë

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. "Ky vend është i bekuar në mënyrë...

“Turizëm patriotik” edhe në Britani, Boris Johnson thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

para një muaji - Java News

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

Kryeministri britanik u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

para një muaji - Arbresh

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

Qeveria britaneze i bënë thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet në vend

para një muaji - Albinfo

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

Kryeministri britanik u bën thirrje qytetarëve t’i kalojnë pushimet brenda vendit

para një muaji - Lajm

Kryeministri britanik, Boris Johnson, u ka rekomanduar qytetarëve që këtë verë, pushimet t’i kalojnë brenda vendit, dhe të mos udhëtojnë në zona turistike në vende tjera. “Ky vend është i bekuar në mënyrë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK