http://kariera.mk

Albena Reshitaj rezulton pozitive me Covid-19

para 4 jave - RTK

Deputetja e AAK-së, Albena Reshitaj, ka rezultuar pozitive me Covid-19. Ajo përmes një njoftimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka treguar se simptomat i kanë filluar ditën e shtunë, një ditë pas seancës...

Kosovë, edhe deputetja e AAK-së infektohet me Covid-19

para 4 jave - Koha Jone

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj është infektuar me virusin Covid-19. Përmes një postimi në Facebook, Reshitaj ka thënë se simptomat kanë filluar të shfaqen pas seancës së...

Deputeti dhe kryetarja e komisionit të Shëndetësisë në Kosovë dalin pozitivë me koronavirus, ja gjendja e tyre

para 4 jave - Panorama

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Abelard Tahiri rezulton i prekur nga koronavirusi. Lajmin e ka dhënë vetë deputeti i PDK-së përmes rrjeteve sociale ku shkruan se edhe pse është përpjekur që të tregohet...

Një tjetër deputete infektohet me Covid-19: Të shtunën filluan të më shfaqen simptomat

para 4 jave - Standard

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj është infektuar me virusin Covid-19. Përmes një postimi në Facebook, Reshitaj ka thënë se simptomat kanë filluar të shfaqen pas seancës së...

COVID-19/ Kryetarja e Komisionit për Shëndetësinë në Kosovë positive

para 4 jave - Syri

Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi në Kosovë ka rezultuar pozitive për Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë Albena Reshitaj me anë të një postimi ne Facebook. Në postimin e saj, deputetja e AAK-së shkruan...

COVID-19/ Kryetarja e Komisionit për Shëndetësinë në Kosovë positive

para 4 jave - Syri

Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi në Kosovë ka rezultuar pozitive për Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë Albena Reshitaj me anë të një postimi ne Facebook. Në postimin e saj, deputetja e AAK-së shkruan...

para 4 jave - Ora news

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj është infektuar me virusin Covid-19. Përmes një postimi në Facebook, Reshitaj ka thënë se simptomat kanë filluar të shfaqen pas seancës së...

Ish-ministri kosovar nga radhët e PDK-së rezulton pozitiv me Covid 19. Mesazhi që ka

para 4 jave - Koha Jone

Një tjetër deputet i Kuvendit të Kosovës, Abelard Tahiri ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vet deputeti i PDK-së përmes një postimi në rrjetet sociale. Ish-ministri i Drejtësisë, Tahiri...

Deputetja e AAK-së rezulton pozitiv me coronavirus

para 4 jave - Insajderi

Deputetja e AAK-së, Albana Reshitaj, ka rezultuar pozitiv me coronavirus. Këtë e ka konfirmuar në një postim në Facebook ku ka thënë se është infektuar nga COVID-19, njofton Insajderi. “Pas seancës së...

Albena Reshitaj infektohet me COVID-19, thotë se simptomat iu shfaqën pas seancës që u mbajt të premten

para 4 jave - Telegrafi

Deputetja e AAK-së, Albena Reshitaj ka njoftuar se është infektuar me virusin COVID-19. Reshitaj përmes një postimi në Facebook, ka thënë se simptomat kanë filluar të shfaqen pas seancës së Kuvendit që...

Deputetja e AAK’së infektohet me koronavirus

para 4 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 14:48 Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi, Albena Reshitaj ka rezultuar pozitive në testin për COVID 19, raporton Gazeta Express. Lajmin e ka bërë të ditur Reshitaj përmes...

Kryetarja e Komisionit për Shëndetësinë në Kosovë, pozitive për Covid-19

para 4 jave - ABC News

Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi në Kosovë ka rezultuar pozitive për Covid-19. Lajmin e ka dhënë vetë Albena Reshitaj me anë të një postimi ne Facebook. Në postimin e saj, deputetja e AAK-së shkruan...

Emri/ Ish-ministri kosovar nga radhët e PDK-së rezulton pozitiv me Covid 19. Mesazhi që ka

para 4 jave - BalkanWeb

Një tjetër deputet i Kuvendit të Kosovës, Abelard Tahiri ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Lajmin e ka dhënë vet deputeti i PDK-së përmes një postimi në rrjetet sociale. Ish-ministri i Drejtësisë, Tahiri...

Infektohet me koronavirus deputetja e AAK-së

para 4 jave - GazetaBlic

Edhe një deputet i Kuvendit të Kosovës është infektuar me koronavirus, raporton Gazeta Blic. Pas deputetit të PDK-së, Abelard Tahiri, edhe deputetja e AAK-së, Albena Reshitaj ka dalë pozitiv. Lajmin e...

Deputetja e AAK’së infektohet me koronavirus

para 4 jave - RTK

Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi, Albena Reshitaj ka rezultuar pozitive në testin për COVID 19. Lajmin e ka bërë të ditur Reshitaj përmes një shkrimi në Facebook. “Pas seancës së ditës së Premte,...

Deputetja e AAK’së rezulton pozitive me koronavirus

para 4 jave - OraInfo

Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi, Albena Reshitaj ka dalë pozitive në testin për koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur Reshitaj përmes një shkrimi në Facebook. “Pas seancës së ditës së Premte, konkretisht...

Infektohet me koronavirus deputetja e AAK-së

para 4 jave - Sinjali

Deputetja e Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës, Albena Reshitaj është infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë deputetja përmes një postimi në Facebook. Reshitaj ka thënë se të shtunën e...

Deputetja Albena Reshitaj, e infektuar me COVID-19

para 4 jave - Zeri

Njoftim për rezultat pozitiv me koronavirus ka dhënë edhe deputetja nga AAK-ja, Albena Reshitaj. Reshitaj lajmin se është infektuar me COVID-19 e ka bërë të ditur përmes një postimi në “Facebook”. “Të...

Abelard Tahiri rezultoi pozitiv në COVID-19

para 4 jave - Portalb

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, ka njoftuar se është infektuar me COVID-19. Ai ka njoftuar për infektimin nëpërmjet Facebookut. “Përkundër faktit se jam përpjekur të jem i kujdesshëm,...

Kosovë/ Infektohet me koronavirus edhe ish-ministri Abelard Tahiri

para 4 jave - Top Channel

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri ka njoftuar se është infektuar me Covid-19. Ai përmes një shkrimi në facebook ka thënë se nuk ka ndonjë vështirësi të theksuar, përveç simptomave...

Infektohet edhe një deputet i PDK-së me COVID-19

para 4 jave - Insajderi

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri ka njoftuar se është infektuar me Covid-19. Ai përmes një shkrimi në facebook ka thënë se nuk ka ndonjë vështirësi të theksuar, përveç simptomave...

Tjetër rast me koronavirus, konfirmohet pozitiv deputeti shqiptar

para 4 jave - Java News

Në Kosovë vijon situata e vështirë epidemike teksa numrat me koronavirus vazhdojnë të rriten. Virusi ka arritur të prekë edhe politikanë të vendit. Pak ditë më vonë se konfirmimi i Isa Mustafës me koronavirus...

Abelard Tahiri infektohet me coronavirus

para 4 jave - Telegrafi

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri ka rezultuar pozitiv në testin për COVID-19. Tahiri e bëri të ditur këtë përmes një postimi në Facebook, ku tha se aktualisht është mirë dhe nuk...

Abelard Tahiri rezulton pozitiv me koronavirus

para 4 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 13:52 Deputeti i PDK’së, Abelard Tahiri ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me koronavirus, raporton Gazeta Express. Tahiri në Facebook ka shkruar se përveç simptomave të...

Abelard Tahiri infektohet me Covid-19

para 4 jave - RTK

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri ka njoftuar se është infektuar me Covid-19. Ai përmes një shkrimi në facebook ka thënë se nuk ka ndonjë vështirësi të theksuar, përveç simptomave...

Deputeti Tahiri rezulton pozitiv me koronavirus

para 4 jave - Zeri

Deputeti i PDK-së, Abelard Tahiri ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me COVID-19, njofton Zeri.info. Këtë e ka bërë të ditur vetë Tahiri përmes një postimi në Facebook. Ai ka thënë se ka simptomat e zakonshme...

Abelard Tahiri infektohet me koronavirus

para 4 jave - OraInfo

Abelard Tahiri rezulton pozitiv me koronavirus. Deputeti i PDK’së, Abelard Tahiri ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me koronavirus. Tahiri në Facebook ka shkruar se përveç simptomave të zakonshme nuk...

Abelard Tahiri rezulton pozitiv me COVID-19

para 4 jave - Koha.net

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri, ka njoftuar se është infektuar me COVID-19. Ai ka njoftuar për infektimin nëpërmjet Facebookut. “Përkundër faktit se jam përpjekur të jem i kujdesshëm,...

Abelard Tahiri infektohet me Covid-19

para 4 jave - Lajmi.net

Ai përmes një shkrimi në facebook ka thënë se nuk ka ndonjë vështirësi të theksuar, përveç simptomave të zakonshme. Derisa ka shtuar se është duke qëndruar në vetë-izolim. Më poshtë mund ta lexoni shkrimin...

Abelard Tahiri infektohet me Covid-19

para 4 jave - Klan Kosova

Abelard Tahiri nga Partia Demokratike e Kosovës ka njoftuar se është diagnostifikuar pozitiv me Covid-19. Ai ka thënë se është mirë dhe përveç simptomave të zakonshme, nuk ka ndonjë vështirësi të theksuar...

Del pozitiv me koronavirus zyrtari i lartë i PDK-së

para 4 jave - GazetaBlic

Deputeti i PDK-së, Abelard Tahiri ka njoftuar se ai ka dalë pozitiv me koronavirus, raporton Gazeta Blic. “Përkundër faktit se jam përpjekur të jem i kujdesshëm, duke mos anashkaluar rekomandimet, dua...

Deputeti i PDK-së rezulton pozitiv për Covid-19

para 4 jave - ABC News

Deputeti i PDK-së, Abelard Tahiri ka rezultuar pozitiv për Covid-19. Lajmin e ka dhënë ai vetë me anë të një postimi në llogarinë e tij në Facebook. Tahiri shkruan se edhe pse është përpjekur që të tregohet...

Abelard Tahiri pozitiv me COVID-19

para 4 jave - Kallxo

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës (PDK), Abelard Tahiri ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me COVID-19. Tahiri ka deklaruar se ka simptoma të zakonshme dhe që nuk ka ndonjë vështirësi të theksuar...

Infektohet me koronavirus edhe një deputet i PDK-së

para 4 jave - Sinjali

Deputeti i PDK-së, Abelard Tahiri ka rezultuar i infektuar me koronavirus. Lajmin e ka bërë të ditur vetë Tahiri përmes një postimi në Facebook. Tahiri ka thënë se është mirë dhe përveç simptomave të zakonshme...

Albena Reshitaj del pozitiv me koronavirus

para 4 jave - Infokusi

Deputetja nga radhët e Kuvendit të Kosovës, Albena Reshtiaj ka dal pozitivë me koronavirus. Këtë e ka bërë të ditur Reshitaj përmes një postim në llogarinë e saj në faecbook . “Që nga fillimi i Pandemisë...

Edhe Abelard Tahiri del pozitiv pas testit për COVID-19

para 4 jave - Infokusi

Deputeti i Kuvendit të Kosovës, Abelard Tahiri, nëpërmjet një statusi në “Facebook” ka njoftuar se ka dalë pozitiv pas testimit për COVID-19, raporton Gazeta inFokus. Ai ka njoftuar se përveç simptomave...

Deputetja e AAK’së infektohet me koronavirus

para 4 jave - Pa censure

Kryetarja e Komisionit për Shëndetësi, Albena Reshitaj ka rezultuar pozitive në testin për COVID 19. Lajmin e ka bërë të ditur Reshitaj përmes një shkrimi në Facebook. “Pas seancës së ditës së Premte,...

Albena Reshitaj del pozitiv me Coronavirus

para 4 jave - Ekonomia Online

Deputetja nga radhët e Kuvendit të Kosovës, Albena Reshtiaj ka dal pozitivë me koronavirus. Këtë e ka bërë të ditur Reshitaj përmes një postim në llogarinë e saj në faecbook . “Që nga fillimi i Pandemisë...

Albena Reshitaj rezulton pozitive me Covid-19

para 4 jave - Arbresh

Deputetja e AAK-së Albena Reshitaj ka rezultuar pozitive me Covid-19. Ajo, përmes një njoftimi në Facebook, ka treguar se simptomat i kanë filluar ditën e shtunë – një ditë pas seancës së ditës së premte....

Albena Reshitaj rezulton pozitive me Covid-19

para 4 jave - Epoka e Re

Deputetja e AAK-së, Albena Reshitaj, ka rezultuar pozitive me Covid-19. Ajo përmes një njoftimi në llogarinë e vet në “Facebook”, ka treguar se simptomat i kanë filluar ditën e shtunë, një ditë pas seancës...

Edhe një deputete e Kuvendit infektohet me koronavirus

para 4 jave - Periskopi

Deputetja e AAK-së Albena Reshitaj ka rezultuar pozitive me Covid-19. Ajo, përmes një njoftimi në Facebook, ka treguar se simptomat i kanë filluar ditën e shtunë – një ditë pas seancës së ditës së premte....

Abelard Tahiri infektohet me Covid-19

para 4 jave - KosovaPress

Deputeti i Partisë Demokratike të Kosovës, Abelard Tahiri ka njoftuar se është infektuar me Covid-19. Ai përmes një shkrimi në facebook ka thënë se nuk ka ndonjë vështirësi të theksuar, përveç simptomave...

Abelard Tahiri del pozitiv me Covid-19

para 4 jave - Arbresh

Abelard Tahiri nga Partia Demokratike e Kosovës ka njoftuar se është diagnostifikuar pozitiv me Covid-19. Ai ka thënë se është mirë dhe përveç simptomave të zakonshme, nuk ka ndonjë vështirësi të theksuar...

Infektohet me Coronavirus ish-ministri Abelard Tahiri

para 4 jave - Ekonomia Online

Është prekur nga Coronavirusi edhe ish-ministri i drejtësisë e deputeti i PDK-së, Abelard Tahiri. Lajmin e ka bërë të diutur vet Tahiri përmes një shkrimi në rrjetin social Facebook Postimi i plotë i Tahirit...

Deputeti i PDK-së infektohet me koronavirus, tregon për gjendjen e tij shëndetësore

para 4 jave - Periskopi

Deputeti i Kuvendit të Kosovës nga PDK, Abelard Tahiri ka njoftuar se ka dalë pozitiv për COVID-19. Tahiri thotë se pavarësisht përpjekjeve për t’i respektuar rekomandimet e IKSHPK-së, ai është infektuar...

Abelard Tahiri infektohet me Covid-19

para 4 jave - Epoka e Re

Deputeti i PDK-së, Abelard Tahiri, ka njoftuar se është diagnostifikuar pozitiv me Covid-19. Ai ka thënë se është mirë dhe përveç simptomave të zakonshme, nuk ka ndonjë vështirësi të theksuar në përballimin...

Abelard Tahiri rezulton pozitiv me koronavirus

para 4 jave - Fakti Ditor

Deputeti i PDK’së, Abelard Tahiri ka njoftuar se ka rezultuar pozitiv me koronavirus, raporton Gazeta Express. Tahiri në Facebook ka shkruar se përveç simptomave të zakonshme nuk ka ndonjë vështirësi tjetër...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK