http://kariera.mk

Sulmoi tre persona me thikë dhe shkop druri, tetë ditë paraburgim për 32-vjeçarin nga Shkupi

para një muaji - Alsat-M

Prokuroria Themelore Publike Ohër nga ngritur procedurë dhe ka parashtruar propozim për caktimin e masës paraburgim për shkupjanin 32 vjeçar, i cili më 10 korrik të vitit 2020 në autokampin Gradishtë në...

Sulmoi tre persona me thikë dhe shkop druri, tetë ditë paraburgim për 32-vjeçarin nga Shkupi

para një muaji - Ina

Prokuroria Themelore Publike Ohër nga ngritur procedurë dhe ka parashtruar propozim për caktimin e masës paraburgim për shkupjanin 32 vjeçar, i cili më 10 korrik të vitit 2020 në autokampin Gradishtë në...

Sulmoi tre persona me thikë dhe shkop druri, tetë ditë paraburgim për 32-vjeçarin nga Shkupi

para një muaji - Shprehja

Prokuroria Themelore Publike Ohër nga ngritur procedurë dhe ka parashtruar propozim për caktimin e masës paraburgim për shkupjanin 32 vjeçar, i cili më 10 korrik të vitit 2020 në autokampin Gradishtë në...

Sulmoi tre persona me thikë dhe shkop druri, tetë ditë paraburgim për 32-vjeçarin nga Shkupi

para një muaji - Flaka

Prokuroria Themelore Publike Ohër nga ngritur procedurë dhe ka parashtruar propozim për caktimin e masës paraburgim për shkupjanin 32 vjeçar, i cili më 10 korrik të vitit 2020 në autokampin Gradishtë në...

Sulmoi tre persona me thikë dhe shkop druri, tetë ditë paraburgim për 32-vjeçarin nga Shkupi

para një muaji - Tetova Sot

Sulmoi tre persona me thikë dhe shkop druri, tetë ditë paraburgim për 32-vjeçarin nga Shkupi Prokuroria Themelore Publike Ohër nga ngritur procedurë dhe ka parashtruar propozim për caktimin e masës paraburgim...

Tetë ditë paraburgim për dhunuesin në autokampin Gradishtë

para një muaji - Tetova Sot

Prokuroria Themelore Publike Ohër nga ngritur procedurë dhe ka parashtruar propozim për caktimin e masës paraburgim për shkupjanin 32 vjeçar, i cili më 10 korrik të vitit 2020 në autokampin Gradishtë në...

Sulmoi tre persona me thikë dhe shkop druri, tetë ditë paraburgim për 32-vjeçarin nga Shkupi

para një muaji - Almakos

Alsat 2020-07-13T16:27:05+02:00 Prokuroria Themelore Publike Ohër nga ngritur procedurë dhe ka parashtruar propozim për caktimin e masës paraburgim për shkupjanin 32 vjeçar, i cili më 10 korrik të vitit...

Tetë ditë paraburgim për dhunuesin në autokampin Gradishtë

para një muaji - in7

Shkup, 13 korrik 2020 (MIA) – Prokuroria Themelore Publike Ohër nga ngritur procedurë dhe ka parashtruar propozim për caktimin e masës paraburgim për shkupjanin 32 vjeçar, i cili më 10 korrik të vitit...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK