http://kariera.mk

Kosova me ‘dorë të hekurt’/ Nga nesër, 12 vite burg e 8 mijë euro gjobë për qytetarët që thyejnë rregullat anti-covid

para 3 jave - BalkanWeb

Duke nisur nga dita e nesërme, Policia e Kosovës do të aplikojë masat e ashpra ndaj qytetarëve që nuk respektojnë masat anti-covid. Afrim Ahmeti, drejtori i Operacioneve në Policinë e Kosovës, ka thënë...

Kosovë/ Nga nesër, 12 vite burg e 8 mijë euro gjobë për qytetarët që thyejnë rregullat anti-covid

para 3 jave - Standard

Policia e Kosovës, nga neser do të aplikojë masat e ashpra ndaj qytetarëve që nuk respektojnë masat anti-covid. Afrim Ahmeti, drejtori i Operacioneve në Policinë e Kosovës, ka thënë se dënimet do të jenë...

Nga e marta deri 12 vjet burg e 8 mijë euro gjobë për ata që nuk i respektojnë masat anti COVID-19

para 3 jave - Telegrafi

Policia e Kosovës nga e marta do të nisë shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër coronavirusit. Afrim Ahmeti, drejtori i Operacioneve në Policinë...

Ligji parashikon dënime serioze për personat që e shesin votën

para 3 jave - Gazeta Express

Maqedoni Gazeta Express 13/07/2020 16:18 Nga tre deri në pesë vitëe burg, varijojnë dënimet për të gjithë ata që do të tentojnë të rrezikojnë procesin zgjedhor, mënyrën e votimit ose fshehtësinë e votës...

Dënimet për mosrespektim të masave shkojnë nga 2 deri 12 vjet burgim

para 3 jave - Koha Jone

Policia e Kosovës nga e marta do të nisë shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti, drejtori i Operacioneve në Policinë...

Policia: Kush nuk respekton masat deri në 12 vjet burg

para 3 jave - Insajderi

Po nuk mbajtët maskë dhe delni në rrugë, mund të dënoheni deri në 12 vjet burgim. Kështu ka thënë Afrim Ahmeti, drejtori i Operacioneve në Policinë e Kosovës në një intervistë për Ekonomia Online. Këto...

Kush nuk i respekton masat e Qeverisë mund të dënohet deri në 12 vjet burg e 8 mijë euro gjobë

para 3 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 15:31 Policia e Kosovës nga e marta do të nisë me shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti,...

Dënimet për mosrespektim të masave shkojnë nga 2 deri 12 vjet burgim

para 3 jave - Koha.net

Policia e Kosovës nga e marta do të nisë shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti, drejtori i Operacioneve në Policinë...

Ata që nuk i respektojnë masat e qeverisë mund të dënohen deri në 12 vjet burg e 8 mijë euro gjobë

para 3 jave - Sinjali

Drejtori i Policisë, Rashit Qalaj, ka thënë se nga dita e nesërme policia do të fillojë me monitorimin dhe shqiptimin e dënimeve ndaj qytetarëve të cilët nuk i respektojnë masat kundër COVID-19. Ndërkaq,...

Nga e marta, deri 12 vjet burg e 8 mijë € gjobë për ata që s’respektojnë masat

para 3 jave - Zeri

Policia e Kosovës nga dita e marta do të nis me shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti, Drejtori i Operacioneve në Policinë...

Kush s’i respekton masat e Qeverisë, ja sa ndëshkohet

para 3 jave - RTK

Policia e Kosovës nga e marta do të nisë me shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti, drejtori i Operacioneve në Policinë...

Kujdes! Kush nuk i respekton vendimet e Qeverisë, mund të dënohet me deri 12 vite burg e 8 mijë euro gjobë

para 3 jave - GazetaBlic

Policia e Kosovës nga e marta do të nis me shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti, Drejtori i Operacioneve në Policinë...

Ligji parashikon dënime serioze për personat që e shesin votën

para 3 jave - Shenja

Nga tre deri në pesë vitëe burg, varijojnë dënimet për të gjithë ata që do të tentojnë të rrezikojnë procesin zgjedhor, mënyrën e votimit ose fshehtësinë e votës në ditën e votimit. Kodi penal parasheh...

KUJDES! Kush nuk i respekton vendimet e Qeverisë, mund të dënohet me deri 12 vite burg e 8 mijë euro gjobë

para 3 jave - Infokusi

Policia e Kosovës nga e marta do të nis me shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti, Drejtori i Operacioneve në Policinë...

Nga e marta deri 12 vjet burg e 8 mijë € gjobë për ata që s’respektojnë masat

para 3 jave - Gazeta e re

Policia e Kosovës nga dita e marta do të nis me shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër Coronavirusit. Afrim Ahmeti, Drejtori i Operacioneve në Policinë...

Mosrespektimi i masave, dënimi deri në 8 mijë euro gjobë, e nga 2-12 vjet burg

para 3 jave - PortaliOnline

Policia e Kosovës nga dita e martë do të nisë shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti, Drejtori i Operacioneve në Policinë...

Nga nesër Policia e Kosovës 12 orë në detyrë: Dënimet do të jenë të mëdha për ata që nuk i respektojnë masat

para 3 jave - Bota Press

Afrim Ahmeti, Drejtori i Operacioneve në Policinë e Kosovës, ka thënë se nga nesër Policia e Kosovës do të punojnë me orar 12 orësh dhe do të ketë prezencë maksimale nëpër sheshe, ndërsa dënimet do të...

Policia: Kush nuk respekton masat deri në 12 vjet burg

para 3 jave - News33

Po nuk mbajtët maskë dhe delni në rrugë, mund të dënoheni deri në 12 vjet burgim. Kështu ka thënë Afrim Ahmeti, drejtori i Operacioneve në Policinë e Kosovës në një intervistë për Ekonomia Online. Këto...

Mosrespektimi i masave, dënimi deri në 12 vjet burgim e 8 mijë euro gjobë

para 3 jave - Albinfo

Policia e Kosovës nga dita e marta do të nis me shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti, Drejtori i Operacioneve në Policinë...

Ligji parashikon dënime serioze për personat që e shesin votën

para 3 jave - Lajm

Nga tre deri në pesë vitëe burg, varijojnë dënimet për të gjithë ata që do të tentojnë të rrezikojnë procesin zgjedhor, mënyrën e votimit ose fshehtësinë e votës në ditën e votimit. Kodi penal parasheh...

Kush nuk respekton masat e Qeverisë mund të dënohet me deri 12 vite burg e 8 mijë euro gjobë

para 3 jave - Arbresh

Policia e Kosovës nga e marta do të nis me shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti, Drejtori i Operacioneve në Policinë...

Kush nuk respekton masat e Qeverisë mund të dënohet me deri 12 vite burg e 8 mijë euro gjobë

para 3 jave - Bota Press

Policia e Kosovës nga e marta do të nis me shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër koronavirusit. Afrim Ahmeti, Drejtori i Operacioneve në Policinë...

Nga e marta deri 12 vjet burg e 8 mijë € gjobë për ata që s’respektojnë masat

para 3 jave - Ekonomia Online

Policia e Kosovës nga dita e marta do të nis me shqiptimin e gjobave për qytetarët që nuk respektojnë masat e dala nga Qeveria e Kosovës kundër Coronavirusit. Afrim Ahmeti, Drejtori i Operacioneve në Policinë...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK