http://kariera.mk

Endri Dibra shqiptari nga Zvicra që rrëmbeu çmimin Inovacioni i vitit në ICT Awards

para një muaji - Ina

ICT Awards mbylli edicionin e 8-të ditën e Premte me shpalljen e fituesve në shtatë kategoritë. Inovacioni i Vitit është padyshim një prej kategorive më të spikatura ku fituesit e saj kanë provuar të jenë...

Kush është Endri Dibra, shqiptari që rrëmbeu çmimin Inovacioni i vitit në ICT Awards

para një muaji - Shekulli

ICT Awards mbylli edicionin e 8-të ditën e Premte me shpalljen e fituesve në shtatë kategoritë. Inovacioni i Vitit është padyshim një prej kategorive më të spikatura ku fituesit e saj kanë provuar të jenë...

Endri Dibra shqiptari nga Zvicra që rrëmbeu çmimin Inovacioni i vitit në ICT Awards

para një muaji - Insajderi

ICT Awards mbylli edicionin e 8-të ditën e Premte me shpalljen e fituesve në shtatë kategoritë. Inovacioni i Vitit është padyshim një prej kategorive më të spikatura ku fituesit e saj kanë provuar të jenë...

Endri Dibra shqiptari nga Zvicra që rrëmbeu çmimin Inovacioni i vitit në ICT Awards

para një muaji - Gazeta.mk

ICT Awards mbylli edicionin e 8-të ditën e Premte me shpalljen e fituesve në shtatë kategoritë. Inovacioni i Vitit është padyshim një prej kategorive më të spikatura ku fituesit e saj kanë provuar të jenë...

Endri Dibra shqiptari nga Zvicra që rrëmbeu çmimin Inovacioni i vitit në ICT Awards

para një muaji - Koha Jone

ICT Awards mbylli edicionin e 8-të ditën e Premte me shpalljen e fituesve në shtatë kategoritë. Inovacioni i Vitit është padyshim një prej kategorive më të spikatura ku fituesit e saj kanë provuar të jenë...

Endri Dibra shqiptari nga Zvicra që rrëmbeu çmimin Inovacioni i vitit në ICT Awards

para një muaji - Medial

ICT Awards mbylli edicionin e 8-të ditën e Premte me shpalljen e fituesve në shtatë kategoritë. Inovacioni i Vitit është padyshim një prej kategorive më të spikatura ku fituesit e saj kanë provuar të jenë...

Edicioni i 8-të i ICT Awards ndan çmimet për historitë shqiptare të suksesit në teknologji

para një muaji - Gazeta.mk

Pas një pritjeje prej mëse 5 muajsh, Albanian ICT Awards mbylli suksesshëm edicionin e saj të 8-të me shpalljen e fituesve në Mbrëmjen Gala në Tiranë. Në këtë ceremoni të veçantë nderuan me pjesëmarjen...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK