http://kariera.mk

Procesi zgjedhor në Çair filloi me vonesë, votoi edhe Prokurorja Fatime Fetai

para një muaji - TV21

Procesi zgjedhor në Çair filloi me vonesë, kjo për shkak se ngadalë ecte procedura e verifikimit të materialit zgjedhor nga anëtarë e komisioneve zgjedhore. - Advertisement - Pritja e gjatë ngjalli revoltë...

Gjithsej 32 nga 35 personat e paraqitur votuan sot në Kërçovë

para një muaji - Telegrafi

Gjithsej 32 nga 35 personat që u regjistruan për të votuar sot në Kërçovë ka ushtruar të drejtën e tyre të votës. Në Komisionin Komunal Zgjedhor – Kërçovë, siç raporton AIM, për ushtrimin e të drejtës...

Ohër-Strugë, gjendja epidemiologjike me CoVid-19 mbetet komplekse

para një muaji - Gazeta Express

Maqedoni Gazeta Express 13/07/2020 16:13 Gjendja epidemiologjike në rajonin e Ohrit dhe Strugës edhe më tej është komplekse- thonë nga Qendra e Shëndetit Publik. Në Ohër për momentin janë 133 raste aktive...

Kërçovë, votimi u zhvillua pa probleme, 2 persona refuzuan, njëri ishte transferuar në spital

para një muaji - TV21

Ora 9 e mëngjesit, ekipi mjekësor dhe anëtarët e Komisionit Komunal në Kërçovë po përgatiten për të dal në terren që të votojnë të infektuarit me Covid-19 dhe të izoluarit. - Advertisement - Veshën veshjet...

Votimi në Çair, me vonesë por me masa mbrojtëse

para një muaji - Gazeta Express

Maqedoni Gazeta Express 13/07/2020 16:02 Në orët e paraditës Komisioni Komunal Zgjedhor filloi përgatitjen e këshillit special zgjedhor për procesin e votimit në Komunën e Çairit. Përgatitjet zgjatën disa...

Në Maqedoninë e Veriut votojnë të infektuarit dhe personat në izolim

para një muaji - RTK

Në Maqedoninë e Veriut ka filluar që nga ora 7:00 e mëngjesit, dita e parë e procesit zgjedhor ku po votojnë personat e infektuar me COVID-19 dhe të vetizoluarit. Procesi i votimit kryhet nga shtëpitë...

Votimi në Çair, me vonesë por me masa mbrojtëse

para një muaji - Alsat-M

Në orët e paraditës Komisioni Komunal Zgjedhor filloi përgatitjen e këshillit special zgjedhor për procesin e votimit në Komunën e Çairit. Përgatitjet zgjatën disa orë, më gjatë se në KKZ-të e tjera. Madje,...

Në Gostivar votuan personat e sëmurë me Kovid-19 dhe personat në izolim

para një muaji - Tetova Sot

Në Komunën e Gostivarit sot votuan 26 persona. Nesër të drejtën e votës nga shtëpia do ta realizojnë 184 persona të cilët janë evidentuar si të sëmurë dhe të pamundur. Një i paraqitur për votimin e sotëm...

Mbi 2600 vëzhgues vendas dhe të huaj për monitorimin e zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Albeu

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të votimit treditor në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut....

KSHZ: Filluan zgjedhjet, valide janë fletëvotimet në të cilat është i rrethuar numri rendor i paraqitësit në listë

para një muaji - Gazeta.mk

Shkup, 13 korrik 2020 (GAZETA.MK) – Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin...

Ohër-Strugë, gjendja epidemiologjike me CoVid-19 mbetet komplekse

para një muaji - Alsat-M

Gjendja epidemiologjike në rajonin e Ohrit dhe Strugës edhe më tej është komplekse- thonë nga Qendra e Shëndetit Publik. Në Ohër për momentin janë 133 raste aktive ndërsa në Strugë ky numër është 161....

Ohër-Strugë, gjendja epidemiologjike me CoVid-19 mbetet komplekse

para një muaji - Shprehja

Gjendja epidemiologjike në rajonin e Ohrit dhe Strugës edhe më tej është komplekse- thonë nga Qendra e Shëndetit Publik. Në Ohër për momentin janë 133 raste aktive ndërsa në Strugë ky numër është 161....

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona

para një muaji - Alsat-M

Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve...

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare, votojnë të prekurit nga Kovid-19

para një muaji - InfoShqip

Në zgjedhjet e korrikut garojnë tre koalicione parazgjedhore dhe 12 parti politike. Për shkak të pandemisë procesi do të zhvillohet nën protokolle të rrepta dhe masa mbrojtëse. Votuesit duhet të dezinfektohen...

Sot dita e parë e zgjedhjeve, votojnë të sëmurët me Covid-19

para një muaji - Shenja

Ka nisur dita e parë e votimit për zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Në kuadër të protokolleve specifike për shkak të situatës me koronavirusin, 13 korriku është rezervuar që të drejtën e votës ta...

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare, votojnë të prekurit nga Kovid-19

para një muaji - Shprehja

Në zgjedhjet e korrikut garojnë tre koalicione parazgjedhore dhe 12 parti politike. Për shkak të pandemisë procesi do të zhvillohet nën protokolle të rrepta dhe masa mbrojtëse. Votuesit duhet të dezinfektohen...

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare, votojnë të prekurit nga Kovid-19

para një muaji - Alsat-M

Në zgjedhjet e korrikut garojnë tre koalicione parazgjedhore dhe 12 parti politike. Për shkak të pandemisë procesi do të zhvillohet nën protokolle të rrepta dhe masa mbrojtëse. Votuesit duhet të dezinfektohen...

Ohër-Strugë, gjendja epidemiologjike me CoVid-19 mbetet komplekse

para një muaji - Tetova Sot

Gjendja epidemiologjike në rajonin e Ohrit dhe Strugës edhe më tej është komplekse- thonë nga Qendra e Shëndetit Publik. Në Ohër për momentin janë 133 raste aktive ndërsa në Strugë ky numër është 161....

Votimi në Çair, me vonesë por me masa mbrojtëse

para një muaji - Tetova Sot

Në orët e paraditës Komisioni Komunal Zgjedhor filloi përgatitjen e këshillit special zgjedhor për procesin e votimit në Komunën e Çairit. Përgatitjet zgjatën disa orë, më gjatë se në KKZ-të e tjera. Madje,...

KSHZ: Filluan zgjedhjet, ja detalet

para një muaji - Flaka

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

Zgjedhjet parlamentare/ Ja si votojnë të infektuarit me COVID-19 në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Syri

Maqedonia e Veriut mban sot zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pandemia e Covid 19 ka sjellë shumë probleme në proceset zgjedhore që janë zhvilluar në kushte që nuk janë parë ndonjëherë deri tani. Vendet...

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona

para një muaji - Shenja

Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve...

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona

para një muaji - Tetova Sot

Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve...

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona

para një muaji - News Tv

Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve...

Votimi në Çair ende nuk ka filluar, revoltohen anëtarët e komisionit zgjedhor

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 13 korrik – Zhurnal.mk – Votimi i personave me Covid 19 dhe personat në izolim shtëpiak në komunën e Çairit ende nuk ka filluar. Arsyeja për vonimin është kontrollimi i materialeve për votin nga...

Përfundon procesi i votimit në Kërçovë!

para një muaji - TV21

Procesi i votimit për personat e infektuar me Covid – 19 dhe të izoluarit ka filluar në orën 9 të mëngjesit dhe përfundoi në orën 11:30, raporton TV21. - Advertisement - Në teren ishin dy ekipe mobile...

Ohër-Strugë, gjendja epidemiologjike me CoVid-19 mbetet komplekse

para një muaji - Pa censure

Gjendja epidemiologjike në rajonin e Ohrit dhe Strugës edhe më tej është komplekse- thonë nga Qendra e Shëndetit Publik. Në Ohër për momentin janë 133 raste aktive ndërsa në Strugë ky numër është 161....

Votimi në Çair, me vonesë por me masa mbrojtëse

para një muaji - Pa censure

Në orët e paraditës Komisioni Komunal Zgjedhor filloi përgatitjen e këshillit special zgjedhor për procesin e votimit në Komunën e Çairit. Përgatitjet zgjatën disa orë, më gjatë se në KKZ-të e tjera. Madje,...

Strumicë, votojnë personat pozitivë me Covid-19 dhe personat në vetizolim

para një muaji - TV21

Paradite këshilli plotësues pesëanëtarësh zgjedhor, i përbërë nga punëtorët shëndetësorë, e filloi votimin e të sëmurëve nga Covid-19 dhe personave në vetizolim në komunën e Strumicës. Për votim janë paraqitur...

KSHZ: Filluan zgjedhjet, valide janë fletëvotimet, në të cilat është i rrethuar numri rendor i paraqitësit në listë

para një muaji - Gazeta Express

Maqedoni Gazeta Express 13/07/2020 13:03 Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë...

KSHZ: Filluan zgjedhjet, valide janë fletëvotimet, në të cilat është i rrethuar numri rendor i paraqitësit në listë

para një muaji - Medial

Shkup, 13 korrik 2020 (MEDIAL) – Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin...

Votimi në Çair, me vonesë por me masa mbrojtëse

para një muaji - News33

Në orët e paraditës Komisioni Komunal Zgjedhor filloi përgatitjen e këshillit special zgjedhor për procesin e votimit në Komunën e Çairit. Përgatitjet zgjatën disa orë, më gjatë se në KKZ-të e tjera. Madje,...

Votimi në Çair, me vonesë por me masa mbrojtëse

para një muaji - Lajm

për procesin e votimit në Komunën e Çairit. Përgatitjet zgjatën disa orë, më gjatë se në KKZ-të e tjera. Madje, në radhët e personelit mjekësor që përbënin këshillin zgjedhor kishte edhe pakënaqësi rreth...

Votimi në Çair, me vonesë por me masa mbrojtëse

para një muaji - in7

Në orët e paraditës Komisioni Komunal Zgjedhor filloi përgatitjen e këshillit special zgjedhor për procesin e votimit në Komunën e Çairit. Përgatitjet zgjatën disa orë, më gjatë se në KKZ-të e tjera. Madje,...

Në Maqedoninë e Veriut votojnë të infektuarit me COVID-19 dhe personat në izolim

para një muaji - Evropa e Lirë

Në Maqedoninë e Veriut ka filluar që nga ora 7:00 e mëngjesit, dita e parë e procesit zgjedhor ku po votojnë personat e infektuar me COVID-19 dhe të vetizoluarit. Procesi i votimit kryhet nga shtëpitë...

KShZ mbajti konferencën e parë për media pas fillimit të votimit

para një muaji - Ina

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona

para një muaji - Pa censure

Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve...

Votimi në Çair ende nuk ka filluar, 2 orë pritet për t’i hapur kutitë e votimit

para një muaji - TV21

Votimi i personave me Covid-19 dhe në vetëizolim ende nuk ka nisur në komunën e Çairit. Shkak është vonesat që po bëhen për të kontrolluar materialin votues nga anëtarët e komisioneve zgjedhore. - Advertisement...

Sot zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, votimet do të zgjasin tre ditë

para një muaji - Mapo

Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot. Të parët që do të votojnë sot janë të personat...

Ohër-Strugë, gjendja epidemiologjike me CoVid-19 mbetet komplekse

para një muaji - in7

Gjendja epidemiologjike në rajonin e Ohrit dhe Strugës edhe më tej është komplekse- thonë nga Qendra e Shëndetit Publik. Në Ohër për momentin janë 133 raste aktive ndërsa në Strugë ky numër është 161....

Në Strumicë votojnë personat pozitivë në Kovid-19 dhe personat në vetizolim

para një muaji - Tetova Sot

Paradite këshilli plotësues pesëanëtarësh zgjedhor, i përbërë nga punëtorët shëndetësorë, e filloi votimin e të sëmurëve nga kovid-19 dhe personave në vetizolim në komunën e Strumicës. Për votim janë paraqitur...

Ohër-Strugë, gjendja epidemiologjike me CoVid-19 mbetet komplekse

para një muaji - Almakos

Alsat 2020-07-13T15:11:41+02:00 Gjendja epidemiologjike në rajonin e Ohrit dhe Strugës edhe më tej është komplekse- thonë nga Qendra e Shëndetit Publik. Në Ohër për momentin janë 133 raste aktive ndërsa...

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona

para një muaji - Fol

Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve...

KShZ mbajti konferencën e parë për media pas fillimit të votimit

para një muaji - Portalb

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona

para një muaji - Lajm

Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve...

Ohër-Strugë, gjendja epidemiologjike me CoVid-19 mbetet komplekse

para një muaji - Lajm

Gjendja epidemiologjike në rajonin e Ohrit dhe Strugës edhe më tej është komplekse- thonë nga Qendra e Shëndetit Publik. Në Ohër për momentin janë 133 raste aktive ndërsa në Strugë ky numër është 161....

Zgjedhjet në Maqedoni/ Votojnë të sëmurët me Covid

para një muaji - Top Channel

Në Maqedoninë e Veriut votojnë sot 716 persona të prekur nga Covid 19 dhe ata që janë në vetizolim. Ky shënon dhe fillimin e votimit tre ditor për zgjedhjet e pesta të parakohshme në vend që prej pavarësisë....

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona

para një muaji - Republika

Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve...

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona

para një muaji - Almakos

Alsat 2020-07-13T15:02:14+02:00 Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë...

Ohër dhe Strugë votojnë gjithsej 93 persona

para një muaji - in7

Me material zgjedhor dhe të gjitha pajisjet e nevojshme mbrojtëse, skafanderë, vizirë, maska dhe doreza, në Ohër dy ekipe mjekësh dhe vëzhgues të partive shkuan në shtëpitë e të izoluarve dhe infektuarve...

Në Kërçovë kanë votuar 32 të infektuar me KOVID-19 dhe persona në vetizolim, tre në Makedonski Brod

para një muaji - in7

Në Komisionin Komunal Zgjedhor Kërçovë për votim në zgjedhjet parlamentare janë paraqitur 35 të prekur nga Kovid-19 dhe persona në vetizolim, në Komunën Makedonski Brod tre persona, ndërsa në Komunën e...

KSHZ: Filluan zgjedhjet, valide janë fletëvotimet, në të cilat është i rrethuar numri rendor i paraqitësit në listë

para një muaji - Gazeta.mk

Shkup, 13 korrik 2020 (GAZETA.MK) – Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin...

Maqedonia e Veriut, tre ditë zgjedhje/ Sot votojnë të infektuarit me koronavirus

para një muaji - Vizion Plus

Kanë nisur këtë të hënë zgjedhjet tre ditore të parakohshme parlamentare në Maqedoninë e Veriut. Kjo është hera e parë që vendi zhvillon zgjedhje në një hark kohor 3 ditor për shkak të pandemisë së koronavirusit....

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare, votojnë të prekurit nga Kovid-19

para një muaji - Almakos

Alsat 2020-07-13T14:38:06+02:00 Në zgjedhjet e korrikut garojnë tre koalicione parazgjedhore dhe 12 parti politike. Për shkak të pandemisë procesi do të zhvillohet nën protokolle të rrepta dhe masa mbrojtëse....

Maqedonia e Veriut: Votime të rëndësishme në kohë pandemie

para një muaji - RTK

Me një shtyrje prej tre muajsh për shkak të pandemisë në Maqedoninë e Veriut zhvillohen zgjedhjet parlamentare, që mund të jenë kyç për të ardhmen e vendit. Pandemia mund të ndikojë pjesëmarrjen në votime....

Zgjedhjet e parakohshme parlamentare, votojnë të prekurit nga Kovid-19

para një muaji - in7

Në zgjedhjet e korrikut garojnë tre koalicione parazgjedhore dhe 12 parti politike. Për shkak të pandemisë procesi do të zhvillohet nën protokolle të rrepta dhe masa mbrojtëse. Votuesit duhet të dezinfektohen...

Në Maqedoninë e Veriut votojnë të infektuarit me COVID-19 dhe personat në izolim

para një muaji - KDPolitik

Në Maqedoninë e Veriut ka filluar që nga ora 7:00 e mëngjesit, dita e parë e procesit zgjedhor ku po votojnë personat e infektuar me COVID-19 dhe të vetizoluarit. Procesi i votimit kryhet nga shtëpitë...

KSHZ: Filluan zgjedhjet, valide janë fletëvotimet, në të cilat është i rrethuar numri rendor i paraqitësit në listë

para një muaji - Iliria News

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

Maqedonia e Veriut: Votime të rëndësishme në kohë pandemie

para një muaji - DW

Me një shtyrje prej tre muajsh për shkak të pandemisë në Maqedoninë e Veriut zhvillohen zgjedhjet parlamentare, që mund të jenë kyç për të ardhmen e vendit. Pandemia mund të ndikojë pjesëmarrjen në votime....

KSHZ mbajti konferencën e parë për media pas fillimit të votimit

para një muaji - Shenja

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

Mediat e huaja: Maqedonia e Veriut mban zgjedhje në kushte të koronavirusit

para një muaji - Tetova Sot

Maqedonia e Veriut organizon zgjedhje parlamentare, në kohë të rritjes alarmante të numrit të rasteve të të sëmurëve nga koronavirusi në këtë vend të vogël ballkanik, njoftojnë mediat e huaja në analizat...

KSHZ: Filluan zgjedhjet, valide janë fletëvotimet, në të cilat është i rrethuar numri rendor i paraqitësit në listë

para një muaji - Tetova Sot

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

KSHZ: Filluan zgjedhjet, valide janë fletëvotimet, në të cilat është i rrethuar numri rendor i paraqitësit në listë

para një muaji - TV21

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

KSHZ: 2.508 vëzhgues vendas dhe 96 të huaj u akredituan për këto zgjedhje

para një muaji - Telegrafi

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të votimit treditor në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut,...

KSHZ: Rrethoni vetëm numrin e partisë që do të votoni, gjithçka tjetër do të jetë e pavlefshme

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 13 korrik – Zhurnal.mk – Komisioni Shtetëror për Zgjedhje sot ka mbajtur konferencën e parë për media pas fillimit të votimit tre ditor për zgjedhjet e parakohshme, informon Zhurnal. Zëdhënësi i...

Heshtje zgjedhore në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 13/07/2020 11:03 Në Maqedoninë e Veriut në mesnatë ka hyrë në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe, përcjell Gazeta Express. Këto...

RMV, është rritur numri i votuesve që janë paraqitur të sëmurë dhe të pafuqishëm

para një muaji - Portalb

Sipas informacioneve të KSHZ-së, nga 9.499 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe me sëmundje kronike të regjistruar në KZK, janë pranuar kërkesat e 8.852 personave të cilët, në përputhje me udhëzimet e...

Fushata 20 ditore ka përmbush standartet moderne, thonë analistët

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 13 korrik, zhurnal.mk – Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën...

Me protokoll të veçantë sot votojnë personat e prekur nga Covid-19

para një muaji - Medial

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Covid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

Me protokoll të veçantë sot votojnë personat e prekur nga Covid-19

para një muaji - Gazeta.mk

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Covid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

Strumicë, votojnë personat pozitivë me Covid-19 dhe personat në vetizolim

para një muaji - Lajm

Paradite këshilli plotësues pesëanëtarësh zgjedhor, i përbërë nga punëtorët shëndetësorë, e filloi votimin e të sëmurëve nga Covid-19 dhe personave në vetizolim në komunën e Strumicës. Për votim janë paraqitur...

KShZ mbajti konferencën e parë për media pas fillimit të votimit

para një muaji - Arbresh

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

TV21 në teren, votojnë personat e prekur nga Covid-19 dhe të vetizoluarit!

para një muaji - TV21

Ekipet e TV21 janë në teren duke ndjekur zhvillimin e procesit të votimit të parë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare i cili zhvillohet me një protokoll të veçantë shëndetësor. - Advertisement - Sot...

Maqedoni: Do të votojnë të infektuarit me COVID-19 dhe personat në izolim

para një muaji - Albinfo

Në Maqedoninë e Veriut ka filluar që nga ora 7:00 e mëngjesit, dita e parë e procesit zgjedhor ku po votojnë personat e infektuar me COVID-19 dhe të vetizoluarit. Procesi i votimit kryhet nga shtëpitë...

Filloi votimi i zgjedhjeve të dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - TV Koha

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

Sot nisin zgjedhjet e parakohshme në Maqedoni

para një muaji - 24 ore

Prej mesnatës, në Maqedoninë e Veriut ka hyrë në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe. Këto janë zgjedhjet e para që zhvillohen në kohë pandemie të koronavirusit,...

Të sëmurët nga Kovid-19 votojnë sipas protokollit të veçantë shëndetësor

para një muaji - Medial

Shkup, 13 korrik 2020 (MEDIAL) – Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën...

Të sëmurët nga Kovid-19 votojnë sipas protokollit të veçantë shëndetësor

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 13 korrik – Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot,...

Sot do të votojnë 716 persona me Kovid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë

para një muaji - TV Koha

Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë me koronavirusin ose në vetizolim për votim, që do të realizohet sot si pjesë e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare më 15...

Të sëmurët nga Kovid-19 votojnë sipas protokollit të veçantë shëndetësor

para një muaji - TV Koha

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

Me protokoll të veçantë sot votojnë personat e prekur nga Covid-19

para një muaji - Aktuale

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Covid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

Me protokoll të veçantë sot votojnë personat e prekur nga Covid-19

para një muaji - TV21

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Covid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas  protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e  votës sot,  dy ditë para...

KSHZ mbajti konferencën e parë për media pas fillimit të votimit

para një muaji - Pa censure

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

Të sëmurët nga Kovid-19 votojnë sipas protokollit të veçantë shëndetësor

para një muaji - Gazeta.mk

Shkup, 13 korrik 2020 (GAZETA.MK) – Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të...

Të sëmurët nga Kovid-19 votojnë sipas protokollit të veçantë shëndetësor

para një muaji - Iliria News

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas  protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e  votës sot,  dy ditë para...

KShZ mbajti konferencën e parë për media pas fillimit të votimit

para një muaji - Almakos

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, sot votojnë 716 persona me COVID-19 dhe të vetëizoluarit

para një muaji - ABC News

Maqedonia e Veriut është futur zyrtarisht në zgjedhjet e parakohshme parlamentare që do të zgjasin 3 ditë. Për shkak të situatës së koronavirusit zgjedhjet janë organizuar në mënyrë më specifike për të...

Mediat e huaja: Maqedonia e Veriut mban zgjedhje në kushte të koronavirusit

para një muaji - in7

Maqedonia e Veriut organizon zgjedhje parlamentare, në kohë të rritjes alarmante të numrit të rasteve të të sëmurëve nga koronavirusi në këtë vend të vogël ballkanik, njoftojnë mediat e huaja në analizat...

Filloi votimi i zgjedhjeve të dhjeta parlamentare

para një muaji - Ina

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

KSHZ: Filluan zgjedhjet, valide janë fletëvotimet, në të cilat është i rrethuar numri rendor i paraqitësit në listë

para një muaji - Fakti Ditor

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

Sot do të votojnë 716 persona me Kovid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 13 korrik – Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë me koronavirusin ose në vetizolim për votim, që do të realizohet sot si pjesë e zgjedhjeve të parakohshme...

Filloi votimi i zgjedhjeve të dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 13 korrik – Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke...

Heshtje zgjedhore në Maqedoninë e Veriut, tre ditë votime

para një muaji - Tetova Sot

Në Maqedoninë e Veriut në mesnatë ka hyrë në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe. Këto janë zgjedhjet e para që zhvillohen në kohë pandemie të koronavirusit,...

Të sëmurët nga Kovid-19 votojnë sipas protokollit të veçantë shëndetësor

para një muaji - Tetova Sot

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska

para një muaji - Top Channel

Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot. Të parët që do të votojnë sot janë të personat...

Ja si votojnë sot të sëmurët nga Covid-19

para një muaji - Pa censure

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

Filloi votimi i zgjedhjeve të dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Medial

Shkup, 13 korrik 2020 (MEDIAL) – Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar...

KSHZ: Filluan zgjedhjet, valide janë fletëvotimet, në të cilat është i rrethuar numri rendor i paraqitësit në listë

para një muaji - in7

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

RMV, sot do të votojnë personat me Kovid-19 dhe në vetizolim

para një muaji - Portalb

Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë me koronavirusin ose në vetizolim për votim, që do të realizohet sot si pjesë e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare më 15...

Sot votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim

para një muaji - Telegrafi

Sot do të votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë...

Nisin zgjedhjet parlamentare, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Medial

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

Nisin zgjedhjet parlamentare, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Gazeta.mk

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

Heshtje zgjedhore në Maqedoninë e Veriut, tre ditë votime

para një muaji - Bashke

Në Maqedoninë e Veriut në mesnatë ka hyrë në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe. Këto janë zgjedhjet e para që zhvillohen në kohë pandemie të koronavirusit,...

Të sëmurët nga Kovid-19 votojnë sipas protokollit të veçantë shëndetësor

para një muaji - Shenja

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para...

Sot votojnë 716 persona të prekur nga Covid-19 dhe që janë në vetizolim

para një muaji - Bashke

Në Maqedoninë e Veriut për herë të parë do të votohet tre ditë, për shkak të pandemisë me koronavirusin. 13, 14 dhe 15 korriku janë caktuar ditët e votimit, pasi që në mesnatë skadoi fushata parazgjedhore....

Ja si votojnë sot të sëmurët nga Covid-19

para një muaji - Tetova1

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

KSHZ: Filluan zgjedhjet, valide janë fletëvotimet, në të cilat është i rrethuar numri rendor i paraqitësit në listë

para një muaji - Lajm

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot e mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të tre ditëve të votimit në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së...

Sot fillojnë zgjedhjet treditore në Maqedoni

para një muaji - Telegrafi

Fillon votimi tre-ditor për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pestat të jashtëzakonshme që nga pavarësia e vendit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Këto janë zgjedhjet më specifike që janë organizuar deri...

Nga sot deri më 15 korrik, fillon votimi i zgjedhjeve parlamentare, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 13 korrik, Zhurnal.mk – Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska

para një muaji - Gazeta e re

Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot. Të parët që do të votojnë sot janë të personat...

Filloi votimi i zgjedhjeve të dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Tetova Sot

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

Sot votojnë 716 persona të prekur nga Covid-19 dhe që janë në vetizolim

para një muaji - InfoShqip

Në Maqedoninë e Veriut për herë të parë do të votohet tre ditë, për shkak të pandemisë me koronavirusin, përcjell INA. 13, 14 dhe 15 korriku janë caktuar ditët e votimit, pasi që në mesnatë skadoi fushata...

Prej sot nisin zgjedhjet parlamentare, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Tetova1

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

KSHZ: 2.508 vëzhgues vendas dhe 96 të huaj u akredituan për këto zgjedhje

para një muaji - News33

Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve (KSHZ) sot mbajti konferencën e parë për shtyp pas fillimit të votimit treditor në zgjedhjet e parakohshme për deputetë në Kuvendin e Republikës së Maqedonisë së Veriut,...

Nisin zgjedhjet parlamentare, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Alsat-M

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

Nisin zgjedhjet parlamentare, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Aktuale

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

Tri ditë votime në Maqedoninë e Veriut, me heshtje e maska

para një muaji - Koha.net

Në Maqedoninë e Veriut në mesnatë ka hyrë në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe. Këto janë zgjedhjet e para që zhvillohen në kohë pandemie të koronavirusit,...

Me protokoll të veçantë sot votojnë personat e prekur nga Covid-19

para një muaji - Almakos

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Covid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

Filloi votimi i zgjedhjeve të dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Gazeta.mk

Shkup, 13 korrik 2020 (GAZETA.MK) – Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar...

Sot votojnë të sëmurët me Covid-19 dhe personat në vetizolim

para një muaji - Alsat-M

Sot do të votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska

para një muaji - RTK

Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot. Të parët që do të votojnë sot janë të personat...

Sot votojnë 716 persona të prekur nga Covid-19 dhe që janë në vetizolim

para një muaji - Medial

Në Maqedoninë e Veriut për herë të parë do të votohet tre ditë, për shkak të pandemisë me koronavirusin. 13, 14 dhe 15 korriku janë caktuar ditët e votimit, pasi që në mesnatë skadoi fushata parazgjedhore....

Sot votojnë 716 persona të prekur nga Covid-19 dhe që janë në vetizolim

para një muaji - Gazeta.mk

Në Maqedoninë e Veriut për herë të parë do të votohet tre ditë, për shkak të pandemisë me koronavirusin. 13, 14 dhe 15 korriku janë caktuar ditët e votimit, pasi që në mesnatë skadoi fushata parazgjedhore....

Sot do të votojnë personat me Kovid-19 dhe në vetizolim

para një muaji - Flaka

Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë me koronavirusin ose në vetizolim për votim, që do të realizohet sot si pjesë e zgjedhjeve të parakohshme parlamentare më 15...

Heshtje zgjedhore në Maqedoninë e Veriut, tre ditë votime

para një muaji - Medial

Në Maqedoninë e Veriut në mesnatë ka hyrë në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe. Këto janë zgjedhjet e para që zhvillohen në kohë pandemie të koronavirusit,...

Heshtje zgjedhore në Maqedoninë e Veriut, tre ditë votime

para një muaji - Gazeta.mk

Në Maqedoninë e Veriut në mesnatë ka hyrë në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe. Këto janë zgjedhjet e para që zhvillohen në kohë pandemie të koronavirusit,...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska

para një muaji - Lajmi.net

Të parët që do të votojnë sot janë të personat në izolim dhe të infektuar me Covid-19, ose në total 706 vetë sipas informacioneve të fundit nga Komisioni Shtetëror i Zgjedhjeve i Maqedonisë Veriore. Ka...

Sot fillojnë zgjedhjet triditore në Maqedoni të Veriut, votohet me maska

para një muaji - Sinjali

Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot. Të parët që do të votojnë sot janë të personat...

Të sëmurët nga Kovid-19 votojnë sipas protokollit të veçantë shëndetësor

para një muaji - News33

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

Filluan zgjedhjet në Maqedoni, do zgjasin 3 ditë

para një muaji - Zyrtare

Fillon votimi tre-ditor për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pestat të jashtëzakonshme që nga pavarësia e vendit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Këto janë zgjedhjet më specifike që janë organizuar deri...

Të sëmurët nga Kovid-19 votojnë sipas protokollit të veçantë shëndetësor

para një muaji - Lajm

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para...

Sot fillojnë zgjedhjet treditore në Maqedoni

para një muaji - Fol

Fillon votimi tre-ditor për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pestat të jashtëzakonshme që nga pavarësia e vendit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Këto janë zgjedhjet më specifike që janë organizuar deri...

Sot votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim

para një muaji - Fol

Sot do të votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë...

Sot votojnë të sëmurët me Covid-19 dhe personat në vetizolim

para një muaji - Tetova1

Sot do të votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë...

Sot votojnë 716 persona të prekur nga Covid-19 dhe që janë në vetizolim

para një muaji - Aktuale

Në Maqedoninë e Veriut për herë të parë do të votohet tre ditë, për shkak të pandemisë me koronavirusin. 13, 14 dhe 15 korriku janë caktuar ditët e votimit, pasi që në mesnatë skadoi fushata parazgjedhore....

Me protokoll të veçantë sot votojnë personat e prekur nga Covid-19

para një muaji - Sharri

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Covid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

Ja si votojnë sot të sëmurët nga Covid-19

para një muaji - in7

Votimi i sotëm i të sëmurëve me Kovid-19 dhe personave të cilët janë në vetizolim zhvillohet sipas protokollit të veçantë të konfirmuar shëndetësor për mbrojtje. Të drejtën e votës sot, dy ditë para zgjedhjeve...

Heshtje zgjedhore në Maqedoninë e Veriut, tre ditë votime

para një muaji - Aktuale

Në Maqedoninë e Veriut në mesnatë ka hyrë në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe. Këto janë zgjedhjet e para që zhvillohen në kohë pandemie të koronavirusit,...

Tre ditë votime në Maqedoninë e Veriut: Sot votojnë të prekurit nga koronavirusi

para një muaji - Syri

Në Maqedoninë e Veriut në mesnatë ka hyrë në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe. Këto janë zgjedhjet e para që zhvillohen në kohë pandemie të koronavirusit,...

Nisin zgjedhjet parlamentare, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Lajm

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

Sot votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim

para një muaji - Republika

Sot do të votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë...

Sot fillojnë zgjedhjet treditore në Maqedoni

para një muaji - Republika

Fillon votimi tre-ditor për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pestat të jashtëzakonshme që nga pavarësia e vendit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Këto janë zgjedhjet më specifike që janë organizuar deri...

Filloi votimi i zgjedhjeve të dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Republika

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

Sot votojnë 716 persona të prekur nga Covid-19 dhe që janë në vetizolim

para një muaji - Shenja

Në Maqedoninë e Veriut për herë të parë do të votohet tre ditë, për shkak të pandemisë me koronavirusin. 13, 14 dhe 15 korriku janë caktuar ditët e votimit, pasi që në mesnatë skadoi fushata parazgjedhore....

Sot votojnë të sëmurët me Covid-19 dhe personat në vetizolim

para një muaji - in7

Sot do të votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë...

1.814.263 qytetarë kanë të drejt vote në zgjedhjet parlamentare

para një muaji - News Tv

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

Sot votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim

para një muaji - News33

Sot do të votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë...

Sot fillojnë zgjedhjet treditore në Maqedoni

para një muaji - News33

Fillon votimi tre-ditor për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pestat të jashtëzakonshme që nga pavarësia e vendit, përcjell Telegrafi Maqedoni. Këto janë zgjedhjet më specifike që janë organizuar deri...

Sot votojnë të sëmurët me Covid-19 dhe personat në vetizolim

para një muaji - News Tv

Sot do të votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë...

Nisin zgjedhjet parlamentare, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Pa censure

Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më spe*cifike që deri tani janë organizuar në vend duke e marrë parasysh...

Sot fillojnë zgjedhjet triditore në Maqedoni të Veriut, votohet me maska​

para një muaji - Bota Press

Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot. Të parët që do të votojnë sot janë të personat...

Sot votojnë të sëmurët me Covid-19 dhe personat në vetizolim

para një muaji - Lajm

Sot do të votojnë 716 persona me Covid-19 dhe në vetizolim, nesër 8.852 persona të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronikë Komisionet zgjedhore komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga persona pozitivë...

Heshtje zgjedhore, tre ditë votime në Maqedonin e Veriut

para një muaji - Albinfo

Tashmë Maqedonia e Veriut është në heshtje zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe, transmeton albinfo.ch. Duhet theksuar se këto janë zgjedhjet e para që zhvillohen...

Nisin zgjedhjet parlamentare, të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë

para një muaji - Almakos

Alsat 2020-07-13T08:26:48+02:00 Filloi votimi treditësh për zgjedhjet e dhjeta parlamentare, të pesta të parakohshme nga pavarësia e vendit. Këto janë zgjedhjet më specifike që deri tani janë organizuar...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska

para një muaji - Zyrtare

Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot. Të parët që do të votojnë sot janë të personat...

​Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska

para një muaji - Periskopi

Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot. Të parët që do të votojnë sot janë të personat...

SOT VOTOJNË 716 PERSONA TË PREKUR NGA COVID-19 DHE QË JANË NË VETIZOLIM

para një muaji - Fakti Ditor

Në Maqedoninë e Veriut për herë të parë do të votohet tre ditë, për shkak të pandemisë me koronavirusin. 13, 14 dhe 15 korriku janë caktuar ditët e votimit, pasi që në mesnatë skadoi fushata parazgjedhore....

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska

para një muaji - Arbresh

Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot. Të parët që do të votojnë sot janë të personat...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, tri ditë votim me maska

para një muaji - KosovaPress

Pas përfundimit të fushatës, në mesnatë ka nisur heshtja zgjedhor për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë Veriore dhe votimi treditor fillon sot. Të parët që do të votojnë sot janë të personat...

Përfundoi fushata, fillon heshtja parazgjedhore, nesër dita e parë e votimit

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 12 korrik – Heshtja zgjedhore fillon sonte në mesnatë, dhe votimi tre-ditor fillon nesër. Të parët që do të votojnë janë të personat në izolim dhe të infektuar me Kovid-19, ose në total 706 vetë...

Sot votojnë 716 persona të prekur nga Covid-19 dhe që janë në vetizolim

para një muaji - Ina

Në Maqedoninë e Veriut për herë të parë do të votohet tre ditë, për shkak të pandemisë me koronavirusin, përcjell INA. 13, 14 dhe 15 korriku janë caktuar ditët e votimit, pasi që në mesnatë skadoi fushata...

Heshtje zgjedhore në Maqedoninë e Veriut, tre ditë votime

para një muaji - Ina

Në Maqedoninë e Veriut në mesnatë ka hyrë në fuqi heshtja zgjedhore për zgjedhjet e parakohshme parlamentare, pas fushatës 20 ditëshe. Këto janë zgjedhjet e para që zhvillohen në kohë pandemie të koronavirusit,...

Heshtja parazgjedhore

para një muaji - Flaka

Heshtja zgjedhore fillon sonte në mesnatë, dhe votimi tre-ditor fillon nesër. Të parët që do të votojnë janë të personat në izolim dhe të infektuar me Kovid-19, ose në total 706 vetë sipas informacioneve...

Fushata përfundon në mesnatë dhe fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - TV Koha

Dita e fundit që partitë t’i bindin qytetarët të votojnë për njërën nga 15 opsionet në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Heshtja zgjedhore fillon sonte në mesnatë, dhe votimi tre-ditor fillon nesër....

Fushata përfundon në mesnatë dhe fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Shprehja

Dita e fundit që partitë t’i bindin qytetarët të votojnë për njërën nga 15 opsionet në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Heshtja zgjedhore fillon sonte në mesnatë, dhe votimi tre-ditor fillon nesër....

Nesër fillojnë zgjedhjet në Maqedoni, zgjasin 3 ditë

para një muaji - PortaliOnline

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Fushata përfundon në mesnatë dhe fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Ina

Dita e fundit që partitë t’i bindin qytetarët të votojnë për njërën nga 15 opsionet në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Heshtja zgjedhore fillon sonte në mesnatë, dhe votimi tre-ditor fillon nesër....

Nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Shenja

Votimi për zgjedhjet e parakohshme parlamentare nis që nesër më 13 korrik, dhe këtë herë realizohet me ndryshime për shkak të situatës së krijuar nga vend nga koronavirusi. Më 13 korrik do të votojnë të...

Nga e hëna fillon votimi treditësh për zgjedhjet parlamentare

para një muaji - Sharri

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Fushata përfundon në mesnatë dhe fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Alsat-M

Dita e fundit që partitë t’i bindin qytetarët të votojnë për njërën nga 15 opsionet në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Heshtja zgjedhore fillon sonte në mesnatë, dhe votimi tre-ditor fillon nesër....

Fushata përfundon në mesnatë dhe fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Tetova Sot

Dita e fundit që partitë t’i bindin qytetarët të votojnë për njërën nga 15 opsionet në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Heshtja zgjedhore fillon sonte në mesnatë, dhe votimi tre-ditor fillon nesër....

Nga e hëna fillon votimi treditësh për zgjedhjet parlamentare

para një muaji - News Tv

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut, ja çfarë duhet të dini

para një muaji - Albinfo

Qytetarët do të zgjedhin mes kandidatëve të 15 koalicioneve dhe partive politike. Të drejtë vote kanë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë...

RMV, 1.814.263 qytetarë do të mund të votojnë në 3.390 vendvotime për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - Në Republikën e Maqedonisë së Veriut, 1.814.263 qytetarë do të mund të votojnë në 3.390 vendvotime për zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Për herë të parë në Maqedoninë...

RMV, 1.814.263 qytetarë do të mund të votojnë në 3.390 vendvotime për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Fol

Në Republikën e Maqedonisë së Veriut, 1.814.263 qytetarë do të mund të votojnë në 3.390 vendvotime për zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Për herë të parë në Maqedoninë e Veriut për shkak të situatës...

Votime treditëshe, si do procedohet me zgjedhjet e parakohshme

para një muaji - Albeu

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut në mes të pandemisë

para një muaji - RTK

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet paraqitën platformat e tyre para qytetarëve, sot në mesnatë në Maqedoninë e Veriut nis heshtja zgjedhore përpara zgjedhjeve...

Fushata përfundon në mesnatë dhe fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Europort

Dita e fundit që partitë t’i bindin qytetarët të votojnë për njërën nga 15 opsionet në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Heshtja zgjedhore fillon sonte në mesnatë, dhe votimi tre-ditor fillon nesër....

Fushata përfundon në mesnatë dhe fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - News33

Dita e fundit që partitë t’i bindin qytetarët të votojnë për njërën nga 15 opsionet në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Heshtja zgjedhore fillon sonte në mesnatë, dhe votimi tre-ditor fillon nesër....

Maqedoni: Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Klan Kosova

Që nga nesër fillon votimi që do të zgjasë tre ditë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë e Veriut. Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Telegrafi

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Maqedoni: Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - GazetaBlic

Që nga nesër fillon votimi që do të zgjasë tre ditë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë e Veriut. Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë...

Nesër fillojnë zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Zeri

Maqedonia e Veriut mban zgjedhjet parlamentare gjatë tri ditëve të ardhshme. Mbi 1.8 milion banorë të Maqedonisë së Veriut, do të votojnë në këto zgjedhje. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Shprehja

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

Fushata përfundon në mesnatë dhe fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Almakos

Alsat 2020-07-12T15:19:03+02:00 Dita e fundit që partitë t’i bindin qytetarët të votojnë për njërën nga 15 opsionet në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Heshtja zgjedhore fillon sonte në mesnatë, dhe...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet parlamentare në Maqedoninë Veriore

para një muaji - Koha.net

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në listën zgjedhore në Maqedoninë Veriore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në RMV

para një muaji - Portalb

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Nesër fillon votimi treditor për zgjedhjet parlamentare

para një muaji - Gazeta Express

Ballina Gazeta Express 12/07/2020 11:52 Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore, përcjell Gazeta Express....

Votohet mes pandemisë! Zgjedhje në Maqedoninë e Veriut, rregullat që do të ndiqen

para një muaji - Top Channel

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet paraqitën platformat e tyre para qytetarëve, sot në mesnatë në Maqedoninë e Veriut nis heshtja zgjedhore përpara zgjedhjeve...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Medial

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Gazeta.mk

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Përfundon sot fushata në Maqedoninë e Veriut, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore. Si do të votohet për 3 ditë

para një muaji - BalkanWeb

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së zgjedhjeve...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 12 korrik – Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Alsat-M

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Bashke

Shkup, 12 korrik – Në 3.390 vendvotime  në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi  në këto zgjedhje  parlamentare për...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Shprehja

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Përfundon fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Koha.mk

Shkup, 12 korrik – Pas 20 ditësh në të cilat partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Aktuale

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Sot përfundon fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Derveni

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Derveni

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

​Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut në mes të pandemisë

para një muaji - Gazeta e re

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet paraqitën platformat e tyre para qytetarëve, sot në mesnatë në Maqedoninë e Veriut nis heshtja zgjedhore përpara zgjedhjeve...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Shenja

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Sot përfundon fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Albeu

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve , sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Arbresh

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Nga nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoni

para një muaji - Epoka e Re

Që nga nesër (e hënë) fillon votimi që do të zgjasë tre ditë për zgjedhjet e parakohshme parlamentare në Maqedoninë e Veriut. Në 3 390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Medial

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Gazeta.mk

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut – tri ditë votim me maska

para një muaji - Ina

Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën e pandemisë së koronavirusit,...

Dita e fundit e fushatës zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - Pas 20 ditësh në të cilat partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon  fushata zgjedhore dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore...

SOT MBARON FUSHATA ZGJEDHORE, NGA MESNATA FILLON HESHTJA ZGJDHORE

para një muaji - Tetova1

Pas 20 ditësh në të cilat partitë dhe koalicionet paraqitën ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe heshtja zgjedhore fillon në mesnatën para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare,...

Përfundon fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Medial

Shkup, 12 korrik 2020 (MEDIAL) – Pas 20 ditësh në të cilat partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore...

Përfundon fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Gazeta.mk

Shkup, 12 korrik 2020 (GAZETA.MK) – Pas 20 ditësh në të cilat partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe nga mesnata fillon heshtja...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 12 korrik – Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Alsat-M

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet parlamentare në Maqedoninë Veriore

para një muaji - Ekonomia Online

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në listën zgjedhore në Maqedoninë Veriore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Top-News

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Alsat-M

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Tetova Sot

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Aktuale

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

Zgjedhje në kohë pandemie në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Albinfo

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet paraqitën platformat e tyre para qytetarëve, sot në mesnatë në Maqedoninë e Veriut nis heshtja zgjedhore përpara zgjedhjeve...

Sot mbaron fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Telegrafi

Pas 20 ditësh në të cilat partitë dhe koalicionet paraqitën ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe heshtja zgjedhore fillon në mesnatën para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare,...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut në mes të pandemisë

para një muaji - KosovaPress

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet paraqitën platformat e tyre para qytetarëve, sot në mesnatë në Maqedoninë e Veriut nis heshtja zgjedhore përpara zgjedhjeve...

Sot dita e fundit e fushatës zgjedhore, nga nesër fillon votimi

para një muaji - Zhurnal

Shkup, 12 korrik – Zhurnal.mk – Pas 20 ditëve ku partitë dhe koalicionet e paraqitën ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Republika

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Lajm

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Sot dita e fundit e fushatës së zgjedhjeve në Maqedoninë e Veriut

para një muaji - Ina

Foto: Ilustrim Partitë politike dhe koalicionet pas 20 ditëve sot i japin fund fushatës së zgjedhjeve të parakohshme të 15 korrikut. Në mesnatë fillon heshtja zgjedhore, ndërsa më tre ditë do të zhvillohen...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - News33

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Fakti Ditor

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Fol

Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare për shkak të pandemisë...

Prej nesër fillon votimi treditësh për zgjedhjet e parakohshme parlamentare

para një muaji - Almakos

Alsat 2020-07-12T11:44:45+02:00 Në 3.390 vendvotime në zgjedhjet e dhjeta të parakohshme parlamentare mund të votojnë 1.814.263 qytetarë të regjistruar në Listën zgjedhore. Votimi në këto zgjedhje parlamentare...

Të hënën votojnë 716 persona të prekur nga Covid-19 dhe që janë në vetizolim

para një muaji - Ina

Në Maqedoni për herë të parë do të votohet tre ditë, për shkak të pandemisë me koronavirusin, përcjell INA. 13, 14 dhe 15 korriku janë caktuar ditët e votimit, pasi që sonte në mesnatë skadon fushata parazgjedhore....

Sot mbaron fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjdhore

para një muaji - Zyrtare

Pas 20 ditësh në të cilat partitë dhe koalicionet paraqitën ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe heshtja zgjedhore fillon në mesnatën para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare,...

Përfundon fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Tetova Sot

Pas 20 ditësh në të cilat partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së zgjedhjeve...

Sot mbaron fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjdhore

para një muaji - News33

Pas 20 ditësh në të cilat partitë dhe koalicionet paraqitën ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe heshtja zgjedhore fillon në mesnatën para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare,...

Sot mbaron fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Shenja

Pas 20 ditësh në të cilat partitë dhe koalicionet paraqitën ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe heshtja zgjedhore fillon në mesnatën para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare,...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut – tri ditë votim me maska

para një muaji - Almakos

Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën e pandemisë së koronavirusit,...

Sot mbaron fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Fol

Pas 20 ditësh në të cilat partitë dhe koalicionet paraqitën ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe heshtja zgjedhore fillon në mesnatën para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare,...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Pa censure

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

Të infektuarit të pa interesuar për të votuar, në Ohër, Strugë dhe Kërçovë do të votojnë 127 persona me Covid-19

para një muaji - News Tv

Të hënën të drejtën e votës do të mund ta shfrytëzojnë të infektuarit me Covid-19, të izoluarit , ndërsa të martën të sëmurët kronik. Tek të infektuarit me Covid-19 dhe tek të izoluarit përveç ekipit vëzhgues...

Dita e fundit e fushatës zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - News Tv

Pas 20 ditësh në të cilat partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së zgjedhjeve...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Almakos

Alsat 2020-07-12T10:02:26+02:00 Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja...

Përfundon sot fushata, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Fakti Ditor

Pas 20 ditësh fushatë zgjedhore në të cilën partitë politike dhe koalicionet e prezantuan ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata dhe nga mesnata fillon heshtja zgjedhore para mbajtjes së...

Sot mbaron fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - Sharri

Pas 20 ditësh në të cilat partitë dhe koalicionet paraqitën ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe heshtja zgjedhore fillon në mesnatën para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare,...

Sonte nga mesnata fillon heshtja zgjedhore

para një muaji - in7

Pas 20 ditësh në të cilat partitë dhe koalicionet paraqitën ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe heshtja zgjedhore fillon në mesnatën para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare,...

Sot mbaron fushata zgjedhore, nga mesnata fillon heshtja zgjdhore

para një muaji - Lajm

Pas 20 ditësh në të cilat partitë dhe koalicionet paraqitën ofertën e tyre para qytetarëve, sot përfundon fushata zgjedhore dhe heshtja zgjedhore fillon në mesnatën para zgjedhjeve të parakohshme parlamentare,...

Tri ditë votim me maska

para një muaji - Koha.mk

Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën e pandemisë së koronavirusit,...

Tri ditë votim me maska!

para një muaji - Ina

Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën e pandemisë së koronavirusit,...

Të hënën do të votojnë 716 persona me Kovid-19 dhe në vetizolim, ndërsa të martën 8.852 të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronik

para një muaji - Flaka

Komisioniet Zgjedhore Komunale kanë pranuar 716 kërkesa  nga personat pozitiv të koronavirusit ose në vetizolim për votim që duhet të mbahen të hënën më 13 korrik në suaza të zgjedhjeve të parakohshme...

Tri ditë votim me maska!

para një muaji - News33

Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën e pandemisë së koronavirusit,...

Tri ditë votim me maska

para një muaji - Flaka

Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën e pandemisë së koronavirusit,...

Të infektuarit të pa interesuar për të votuar, në Ohër, Strugë dhe Kërçovë do të votojnë 127 persona me Covid-19

para një muaji - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - Të hënën të drejtën e votës do të mund ta shfrytëzojnë të infektuarit me Covid-19, të izoluarit , ndërsa të martën të sëmurët kronik. - Advertisement - Tek të infektuarit...

Të hënën do të votojnë 716 persona me Kovid-19 dhe në vetizolim, ndërsa të martën 8.852 të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronik

para një muaji - TopShqip

Komisioniet Zgjedhore Komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga personat pozitiv të koronavirusit ose në vetizolim për votim që duhet të mbahen të hënën më 13 korrik në suaza të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare...

Të hënën do të votojnë 716 persona me Kovid-19 dhe në vetizolim, ndërsa të martën 8.852 të sëmurë, të pafuqishëm dhe të sëmurë kronik

para një muaji - InfoAlb

Komisioniet Zgjedhore Komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga personat pozitiv të koronavirusit ose në vetizolim për votim që duhet të mbahen të hënën më 13 korrik në suaza të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut - tri ditë votim me maska

para një muaji - Evropa e Lirë

Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën e pandemisë së koronavirusit,...

Derkoski: Gjithçka është gati për votim, KSHZ do të shpërndajë maska për votuesit që nuk do të kenë

para një muaji - TV21

- REKLAMIM I PAGUAR POLITIK - Dezinfektimi i vendvotimeve është kah fundi, kurse të gjitha përgatitjet e tjera kanë përfunduar, thotë për TV21 njeriu i parë i Komisionit Shtetëror të Zgjedhjeve, Oliver...

Tri ditë votim me maska

para një muaji - Fakti Ditor

Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën e pandemisë së koronavirusit,...

Zgjedhjet në Maqedoninë e V. – Do zgjasin 3 dite, me protokolle te veçanta

para një muaji - KDPolitik

Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën e pandemisë së koronavirusit,...

Zgjedhjet në Maqedoninë e Veriut – tri ditë votim me maska

para një muaji - Lajm

Në Maqedoninë e Veriut, 15 parti politike janë duke luftuar për 120 ulëse të parlamentit. Këto do të jenë zgjedhjet më të veçanta parlamentare sepse do të mbahen në kohën e pandemisë së koronavirusit,...

Të infektuarit të pa interesuar për të votuar, në Ohër, Strugë dhe Kërçovë do të votojnë 127 persona me Covid-19

para një muaji - Pa censure

Të hënën të drejtën e votës do të mund ta shfrytëzojnë të infektuarit me Covid-19, të izoluarit , ndërsa të martën të sëmurët kronik. Tek të infektuarit me Covid-19 dhe tek të izoluarit përveç ekipit vëzhgues...

Të hënën do të votojnë 716 persona me Kovid-19 dhe në vetizolim, ndërsa të martën 8.852 të sëmurë

para një muaji - Almakos

Komisioniet Zgjedhore Komunale kanë pranuar 716 kërkesa nga personat pozitiv të koronavirusit ose në vetizolim për votim që duhet të mbahen të hënën më 13 korrik në suaza të zgjedhjeve të parakohshme parlamentare...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK