http://kariera.mk

Brenda pak ditëve spitali i Sanatoriumit rikthehet në ‘Covid 2’

para 4 jave - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 13/07/2020 16:30 Brenda pak ditësh, spitali i Sanatoriumit në Tiranë (Shefqet Ndroqi) do t’i rikthehet sërish pacientëve të infektuar me koronavirus. Lajmin e bëri publik Ministrja...

Manastirliu tek “Shefqet Ndroqi”: Nisin përgatitjet, brenda javës hapet COVID2

para 4 jave - Medial

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet në spital COVID2. Nisur nga situata aktuale e rritjes së rasteve...

Shifrat alarmante të COVID-19 në Shqipëri, brenda javës do të rihapet COVID-2

para 4 jave - Albeu

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “ Shefqet Ndroqi ” do të rikthehet në spital COVID2. Nisur nga situata aktuale e rritjes së rasteve...

Manastirliu tek “Shefqet Ndroqi”: Nisin përgatitjet, brenda javës hapet COVID2

para 4 jave - Top Channel

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet në spital COVID2. Nisur nga situata aktuale e rritjes së rasteve...

Koronavirusi jashtë kontrollit, hapet spitali Covid-2

para 4 jave - Syri

Në një situatë aspak të sigurtë, në një kohë kur rastet e reje dhe vdekjet sa vijnë dhe shtohen, ditën e sotme u regjistrua dita rekord me 117 infeksione dhe 2 viktima nga COVID-19. Nisur nga këto të dhëna...

para 4 jave - Ora news

Shtimi i rastev të reja ka bërë që spitali “Shefqet Ndroqi” në kryeqytet të kthehet sërish në spital Covid. Këtë gjë e ka bërë të ditur vetë Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu....

Rritja e numrit të infektimeve, brenda javës hapet Covid 2

para 4 jave - Klan

Rritja e numrit të infektimeve, brenda javës hapet Covid 2 Brenda disa ditësh, spitali “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet edhe njëherë si spital që d të trajtojë pacientët e infektuar me Covid-19. Lajmin...

“Po forcojmë kapacitete dhe në terapi intensive”, Manastirliu tek ‘Shefqet Ndroqi’: Nisin përgatitjet për ta kthyer në COVID2

para 4 jave - BalkanWeb

Teksa shifrat e të prekurve me COVID-19 janë rritur ndjeshëm në vendin tonë, në spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi”, ku kanë nisur përgatitjet për t’u kthyer në spital COVID2. Ky fakt është konfirmuar...

Manastirliu tek “Shefqet Ndroqi”: Nisin përgatitjet, brenda javës hapet COVID2

para 4 jave - Vizion Plus

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet në spital COVID2. Nisur nga situata aktuale e rritjes së rasteve të infektuar me koronavirus...

Shtimi i të prekurve me koronavirus, Manastirliu tregon skenarin e radhës

para 4 jave - NOA

Dita e sotme shënoi numrin më të lartë të rasteve me koronavirus, 117 të tillë. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka treguar detaje të rihapjes së Spitalit Covid 2. “Pas diskutimeve në komitetin...

Rritja e rasteve me koronavirus, Manastirliu: “Shefqet Ndroqi” brenda javës rikthehet në COVID2

para 4 jave - Mapo

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet në spital COVID2. Nisur nga situata aktuale e rritjes së rasteve...

“Fluksi i shtuar i pacientëve të prekur nga COVID-19”, Manastirliu tregon skenarin e radhës: Po përgatitemi që…

para 4 jave - Panorama

Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të kthehet sërish spital Covid. Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ishte sot në ambientet e tij ku ka parë nga afër përgatitjet e nisura për t’u kthyer...

“Shefqet Ndroqi” gati për pacientët me Covid, Manastirliu tregon skenaret

para 4 jave - ABC News

Spitali “Shefqet Ndroqi” pobëhet gati pqër të pritur pacientët e infektuar me koronavirus. Ministrija Ogerta Manastirliu përmes një postimi në Fac4ebook, bën me dije se së shpejti spitali do të jetë në...

Shtimi i pacientëve tek “Infektivi”, Manastirliu: Brenda javës hapim spitalin COVID2

para 4 jave - Java News

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet në spital COVID2. Nisur nga situata aktuale e rritjes së rasteve...

Shtimi i pacientëve tek “Infektivi”, Manastirliu: Brenda javës hapim COVID2

para 4 jave - Java News

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet në spital COVID2. Nisur nga situata aktuale e rritjes së rasteve...

Manastirliu tek “Shefqet Ndroqi”: Nisin përgatitjet, brenda javës hapet COVID2

para 4 jave - Lexo

13 Korrik, Tiranë- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet në spital COVID2. Nisur nga situata aktuale...

Mbushet Infektivi, Manastirliu tek ‘Shefqet Ndroqi’: Sanatoriumi kthehet në COVID2

para 4 jave - LajmiFundit

Manastirliu tek “Shefqet Ndroqi”: Nisin përgatitjet, brenda javës hapet COVID2 13 Korrik, Tiranë- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar...

Ministrja Manastirliu konfirmon lajmin: Nisin përgatitjet për të kthyer Senatoriumin në spital CIVD 2

para 4 jave - Almakos

Teksa shifrat e të prekurve me COVID-19 janë rritur ndjeshëm në vendin tonë, në spitalin Universitar “Shefqet Ndroqi”, ku kanë nisur përgatitjet për t’u kthyer në spital COVID2. Ky fakt është konfirmuar...

Gjendja e rëndë nga Covid-19, Manastirliu jep njoftimin e rëndësishëm

para 4 jave - Lajme.al

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu, ka zhvilluar sot një vizitë në spitalin “Shefqet Ndroqi” në Tiranë dhe ka njoftuar se kanë nisur përgatitjet për ta kthyer atë në spital COVID2. Manastirliu...

Manastirliu tek ‘Shefqet Ndroqi’: Nisin përgatitjet për ta kthyer në COVID2

para 4 jave - LajmiFundit

Manastirliu tek “Shefqet Ndroqi”: Nisin përgatitjet, brenda javës hapet COVID2 13 Korrik, Tiranë- Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale Ogerta Manastirliu, ka bërë të ditur se Spitali Universitar...

“Ja frika më e madhe te Infektivi”, gazetari zbardh detajet e rënda: Ç’po ndodh me të shtruarit

para 4 jave - Koha Jone

Situata tepër e rënduar nga koronavirusi në vend ka bërë që të kthehet sërish në Covid-2 spitali “Shefqet Ndroqi”. Gazetari Erjon Skëndaj raportoi sot nga ky spital, ku tha se mjekët janë kundër vendimit...

“Ja frika më e madhe e mjekëve të Infektivit dhe qeverisë”, gazetari zbardh detajet e rënda: Ç’po ndodh me të shtruarit

para 4 jave - BalkanWeb

Situata tepër e rënduar nga koronavirusi në vend ka bërë që të kthehet sërish në Covid-2 spitali “Shefqet Ndroqi”. Gazetari Erjon Skëndaj raportoi sot nga ky spital, ku tha se mjekët janë kundër vendimit...

Rekord rastesh me koronavirus, Sanatoriumi bëhet gati për “Covid 2”

para 4 jave - ABC News

Me rritjen e rasteve të reja të personave të prekur me koronavirus Spitali “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet në spital COVID. Gazetarja Ajgena Korbi tha për “ABC News” se përgatitjet kanë kohë që kanë nisur....

Shpërthimi i epidemisë/ Nisin përgatitjet urgjente për të rikthyer spitalin e Sanatoriumit në ‘COVID 2’

para 4 jave - Standard

Pas situatës teje të rënduar në Spitalin Infektiv, ditën e sotme kanë nisur përgatitje urgjente për të rikthyer spitalin “Shefqet Ndroqi”, ose siç njihet si Sanatoriumi në ‘COVID 2’ dhe në shërbim total...

Shtimi i rasteve, sanatoriumi rikthehet në spital COVID

para 4 jave - ABC News

Me rritjen e rasteve të reja të personave të prekur me koronavirus Spitali “Shefqet Ndroqi” do të rikthehet në spital COVID. Gazetarja Ajgena Korbi tha për “ABC News” se përgatitjet kanë kohë që kanë nisur....

Shpërthimi i epidemisë/ Nis zbrazja e Sanatoriumit dhe kthimi në Covid 2

para 4 jave - Syri

Pas situatës teje të rënduar në Spitalin Infektiv, ditën e sotme kanë nisur përgatitje urgjente për të rikthyer spitalin "Shefqet Ndroqi", ose siç njihet si Sanatoriumi në 'COVID 2' dhe në shërbim total...

Situata tek Infektivi/ Gazetari Skëndaj zbardh detaje: Ja frika e mjekëve dhe qeverisë

para 4 jave - Almakos

Teksa kurba e të infektuarve me COVID-19 në vendin tonë vijon të rritet dita ditës dhe situata është tepër e rënduar, spitali ‘Shefqet Ndroqi’ është rikthyer në spitalin COVID2. Gazetari Erjon Skëndaj...

Situata e koronavirusit në vend, Ministria e Shëndetësisë bën lëvizjen e radhës, ja çfarë po përgatitet sot

para 4 jave - Lajme.al

Në përditësimin e të dhënave të 24 orëve të fundit Ministria e Shëndetësisë njoftoi se janë identifikuar 117 raste të reja me koronavirus. Ndërkohë mësohet se sot ka nisur boshatisja e spitalit “Shefqet...

Nis zbrazja e Sanatoriumit, do rikthehet në spital COVID/2

para 4 jave - Koha Jone

Ditën e sotme kanë nisur përgatitet për të rikthyer spitalin “Shefqet Ndroqi”, ose siç njihet si Sanatoriumi në COVID/2. Burime bëjnë me dije se ka nisur zbrazja e këtij spitali, ku mësohet se pacientët...

Situata jashtë kontrollit/ ‘Infektivi’ nuk ka vende, Sanatoriumi rikthehet ‘Covid-2’

para një muaji - Standard

Nga dita e nesërme do të përgatit rihapja e spitalit COVID 2 pra spitalin “Shefqet Ndroqi”, i cili nga nesër do të nisë të zbrazet. Kështu raportoi nga QSUT gazetari Erjon Skëndaj për “BalkanWeb” teksa...

Shtimi i rasteve, “Shefqet Ndroqi” gati të rikthehet në spital COVID 2

para një muaji - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 12/07/2020 12:49 Nga dita e nesërme do të përgatit rihapja e spitalit COVID 2 pra spitalin “Shefqet Ndroqi”, i cili nga nesër do të nisë të zbrazet. Kështu raportoi nga QSUT gazetari...

“Shefqet Ndroqi” gati të rikthehet në spital COVID 2, dy ambulanca brenda pak minutash mbërrijnë në Infektiv

para një muaji - Koha Jone

Nga dita e nesërme do të përgatit rihapja e spitalit COVID 2 pra spitalin “Shefqet Ndroqi”, i cili nga nesër do të nisë të zbrazet. Kështu raportoi nga QSUT gazetari Erjon Skëndaj për “BalkanWeb” teksa...

Situata jashtë kontrollit/ ‘Infektivi’ nuk ka vende, Sanatoriumi rikthehet ‘Covid-2’

para një muaji - Syri

Nga dita e nesërme do të përgatitet rihapja e spitalit COVID 2 pra spitalin ‘Shefqet Ndroqi’, i cili nga nesër do të nisë të zbrazet. Kështu raportoi nga QSUT gazetari i Neës24 Erjon Skëndaj teksa tha...

“Shefqet Ndroqi” gati të rikthehet në spital COVID 2, dy ambulanca brenda pak minutash mbërrijnë në Infektiv

para një muaji - BalkanWeb

Nga dita e nesërme do të përgatit rihapja e spitalit COVID 2 pra spitalin “Shefqet Ndroqi”, i cili nga nesër do të nisë të zbrazet. Kështu raportoi nga QSUT gazetari Erjon Skëndaj për “BalkanWeb” teksa...

VIDEO/ Situatë e rënduar në Infektiv. Ministria e Shëndetësisë jep numri e atyre që janë në gjendje të rëndë. Drejt rihapjes spitali Covid-2 në…

para një muaji - Panorama

Teksa numri i të prekurve me koronavirus vazhdon të jetë i lartë në vendin tonë, kjo ka rënduar situatën në Spitalin Infektiv. Ministria e Shëndetësisë tha se vihen re edhe pacientë të moshave të reja,....

Rritet kurba e të infektuarve/ ‘’Shefqet Ndroqi’’ gati të rikthehet në spitalin COVID2, dy ambulanca mbërrijnë tek Infektivi

para një muaji - Almakos

Gjatë ditëve të fundit është rritur ndjeshëm numri i të infektuarve me COVID-19 në vendin tonë, ndërsa është thelluar dhe bilanci i viktimave. Si rrjedhojë nga dita e nesërme do të përgatit rihapja e spitalit...

“Shefqet Ndroqi” gati të rikthehet në spital COVID 2, dy ambulanca brenda pak minutash mbërrijnë në Infektiv

para një muaji - LajmiFundit

Nga dita e nesërme do të përgatit rihapja e spitalit COVID 2 pra spitalin “Shefqet Ndroqi”, i cili nga nesër do të nisë të zbrazet. Kështu raportoi nga QSUT gazetari Erjon Skëndaj teksa tha se ky vendim...

Manastirliu: Identifikohen rastet e para me Covid-19 në qendrat verore

para një muaji - Gazeta.mk

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar qendrat shëndetësore verore në Vlorë, ku ka kërkuar angazhim maksimal për respektimin e protokolleve anti-Covid,...

Manastirliu: Mbi 4 mijë vizita dhe shërbime në 28 qendrat verore, identifikohen rastet e para me COVID-19

para një muaji - Portalb

“Në protokollet e vendosura në 28 qendrat shëndetësore verore është gjithashtu një protokoll i posaçëm, i cili përcakton të gjitha hapat që duhet të marrë një mjek apo një infermier, në momentin kur ballafaqohet...

Manastirliu: Identifikohen rastet e para me Covid-19 në qendrat verore

para një muaji - Zyrtare

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale në Shqipëri, Ogerta Manastirliu, ka inspektuar qendrat shëndetësore verore në Vlorë, ku ka kërkuar angazhim maksimal për respektimin e protokolleve anti-Covid,...

Manastirliu nga Vlora: Momentalisht fluksi më i madh i gjithë epidemisë

para një muaji - NOA

Ministrja e Shëndetësisë, Ogerta Manastirliu ka inspektuar qendrat shëndetësore verore në Vlorë, ku ka kërkuar angazhim maksimal për respektimin e protokolleve anti-Covid, për të identifikuar në kohë rastet...

“Sistemi po përballet me fluksin më të madh”/ Manastirliu paralajmëron qytetarët: Respektoni masat

para një muaji - Java News

Ministrja e Shëndetësisë dhe Mbrojtjes Sociale, Ogerta Manastirliu ka inspektuar qendrat shëndetësore verore në Vlorë, ku ka kërkuar angazhim maksimal për respektimin e protokolleve antiCOVID, për të identifikuar...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK