http://kariera.mk

Kuvendi mbyll hetimet për Metën

para një muaji - Klan

Kuvendi mbyll hetimet për Metën Komisioni Hetimor pranoi opinionin e Komisionit të Venecias Një vit pas ngritjes së tij, Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit të Republikës ka përmbyllur hetimet....

Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik

para një muaji - Gazeta.mk

Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ka mbyllur sot hetimet. Në këtë mbledhje janë vendosur edhe dy relatorë që do të raportojnë më pas lidhur me gjetjet nga hetimet. Ata janë Klotilda...

Komisioni hetimor për shkarkimin e Metës mbyll hetimin, të premten del raporti

para një muaji - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 13/07/2020 15:43 Komisioni hetimor për shkarkimin e Presidentit Meta ka zhvilluar këtë të hënë mbledhjen, pas më shumë se 3 muajsh pushim. Komisioni ka mbyllur hetimit dhe pritet...

Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik

para një muaji - Zhurnal

TIRANË– Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ka mbyllur sot hetimet. Në këtë mbledhje janë vendosur edhe dy relatorë që do të raportojnë më pas lidhur me gjetjet nga hetimet. Ata janë...

Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik

para një muaji - Medial

Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ka mbyllur sot hetimet. Në këtë mbledhje janë vendosur edhe dy relatorë që do të raportojnë më pas lidhur me gjetjet nga hetimet. Ata janë Klotilda...

Komisioni për shkarkimin e Metës mbyll hetimin, Manja: Raporti final më 18 korrik

para një muaji - Gazeta Tema

Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidenti u mblodh sot për të kontrolluar ligjshmërinë e veprimeve të kryera nga ana e Ilir Metës, President i Republikës, në kuadër të ushtrimit të kompetencave të...

Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik

para një muaji - Top Channel

TIRANË– Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ka mbyllur sot hetimet. Në këtë mbledhje janë vendosur edhe dy relatorë që do të raportojnë më pas lidhur me gjetjet nga hetimet. Ata janë...

Komisioni Hetimor mbyll hetimet për Metën, raporti paraprak të premten

para një muaji - Koha Jone

Pas më shumë se 3 muajsh pushim, Komisioni Hetimor për Presidentin Ilir Meta zhvilloi sot mbedhjen, ku deklaroi të mbyllur hetimin. Kryetari Ulsi Manja referoi provat e administruara. Pjesë e dosjes së...

Shkarkimi ose jo i Presidentit Meta do të vendoset brenda korrikut

para një muaji - Vizion Plus

Parlamenti do te vendose brenda korrikut fatin e Presidentit te Republikes Meta. Komisioni hetimor i ngritur per shkarkimin e kryetarit te shtetit u mblodh per here te pare pas me shume se 3 muajsh dhe...

Manjani del me paralajmërimin e fortë, shpërthen në akuza ndaj qeverisë: Do ta kalojmë edhe këtë flamë…

para një muaji - Standard

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani përmes një postimi në rrjetet sociale ka shpërthyer në akuza ndaj qeverisë për masat e marra në kuadër të situatës së koronavirusit. Sipas Manjani masat e qeverisë...

“Herë tjetër respektoni orarin se…”, çfarë ndodhi në mbledhjen e komisionit hetimor për Presidentin Meta, Manja i tërheq vëmendjen deputetit, Fino kërkoi…

para një muaji - Panorama

Komisioni Hetimor parlamentar për shkarkimin e presidentit Ilir Meta do të miratojë raportin final të hetimit më datën 23 korrik. Kreu i komisionit, Ulsi Manja, tha sot në mbledhjen obline se afati i fundit...

Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës

para një muaji - Sinjali

Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ka mbyllur sot hetimet. Në këtë mbledhje janë vendosur edhe dy relatorë që do të raportojnë më pas lidhur me gjetjet nga hetimet. Klotilda Bushka...

Komisioni për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final gati më 18 korrik. Fino: Çfarë kuptimi ka të diskutojmë sot!

para një muaji - BalkanWeb

Komisioni hetimor parlamentar për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka vendosur të miratojë raportin final të hetimit më datën 23 korrik. Kryetari i këtij komisioni, socialisti Ulsi Manja, bëri të ditur...

Komisioni për shkarkimin e Presidentit, Manja zbulon datën kur përfundojnë hetimet për Metën

para një muaji - NOA

Është mbledhur ditën e sotme komisioni hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Kryetari i tij, socialisti Ulsi Manja, deklaroi se në 30 korrik është afati kur komisioni përfundon punën. “Më 18...

Shkarkimi i Metës, zbulohet data e përfundimit të hetimeve

para një muaji - Albeu

Ditën e sotme është mbledhur sërish komisioni hetimor i ngritur për shkarkimin e presidentit, ndërsa në fjalën e tij deputeti Halit Valteri tha se mazhoranca sa herë ka përplasje me kreun e shtetit, i...

Komisioni hetimor nis seancën online për Metën, diskutohen provat e administruara

para një muaji - ABC News

Komisioni Hetimor për Presidentin Meta ka pranuar opinionin e Komisionit të Venecias si pjesë e dosjes. Pas më shumë se 3 muajsh pushim, Komisioni Hetimor për Presidentin Ilir Meta po zhvillon mbledhjen...

Komisioni për shkarkimin e Metës/ Ulsi Manja ‘përplaset’ me Bashkim Finon: Çfarë kuptimi ka të diskutojmë sot

para një muaji - Java News

Komisioni hetimor parlamentar për shkarkimin e presidentit Ilir Meta ka vendosur të miratojë raportin final të hetimit më datën 23 korrik. Kryetari i këtij komisioni, socialisti Ulsi Manja, bëri të ditur...

Debate në Komisionin për Metën, Manja: Raporti final më 18 korrik, pastaj shkarkimi në Kuvend

para një muaji - Java News

Është mbledhur sërish komisioni hetimor i ngritur për shkarkimin e presidentit, ndërsa në fjalën e tij deputeti Halit Valteri tha se mazhoranca sa herë ka përplasje me kreun e shtetit, i bën presion përmes...

Debate në Komisionin për shkarkimin e Metës, Manja: Më 30 korrik përfundojmë hetimet!

para një muaji - Java News

Është mbledhur sërish komisioni hetimor i ngritur për shkarkimin e presidentit, ndërsa në fjalën e tij deputeti Halit Valteri tha se mazhoranca sa herë ka përplasje me kreun e shtetit, i bën presion përmes...

Komisioni hetimor për shkarkimin e Metës mbyll hetimin, të premten del raporti

para një muaji - News33

Komisioni hetimor për shkarkimin e Presidentit Meta ka zhvilluar këtë të hënë mbledhjen, pas më shumë se 3 muajsh pushim. Komisioni ka mbyllur hetimit dhe pritet që të formulojë raportin e saj këtë të...

Mbyllen hetimet nga Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës, Manja: Raporti final më 18 korrik

para një muaji - Arbresh

Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ka mbyllur sot hetimet. Në këtë mbledhje janë vendosur edhe dy relatorë që do të raportojnë më pas lidhur me gjetjet nga hetimet. Ata janë Klotilda...

Zbulohet data e përfundimit të hetimeve për shkarkimin e Metës, ja kur përfundon puna e Komisionit Hetimor

para një muaji - Lajme.al

Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit, Ilir Meta është mbledhur ditën e sotme ku është vendosur edhe data përfundimtare. Në fjalën e tij deputeti Halit Valteri tha se mazhoranca sa herë ka përplasje...

“Qeveria nuk ka dështuar sot”, Manjani del me paralajmërimin e fortë

para një muaji - Lajme.al

Ish-ministri i Drejtësisë Ylli Manjani përmes një postimi në rrjetet sociale ka shpërthyer në akuza ndaj qeverisë për masat e marra në kuadër të situatës së koronavirusit. Sipas Manjani masat e qeverisë...

A do shkarkohet Presidenti Meta? Sot mblidhet Komisioni Hetimor, në tryezë opinioni i ‘Venecias’

para një muaji - Zhurnal

TIRANË- Ditën e sotme do të mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Në këtë seancë do të shqyrtohet dhe analizohet raporti i Komisionit të Venecias, për sa i përket ngërçit të...

Sot mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Metës

para një muaji - Mapo

Ditën e sotme do të mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Në këtë seancë do të shqyrtohet dhe analizohet raporti i Komisionit të Venecias, për sa i përket ngërçit të krijuar...

Komisioni për shkarkimin e Ilir Metës mblidhet sot, diskutohet opinioni i “Venecias”

para një muaji - ABC News

Pas një ndërprerjeje disa mujore, Komisioni që heton Presidentin Ilir Meta për shkelje të Kushtetutës, po i rikthehet çështjes sërish, tanimë jo vetëm me pretendimet e maxhorancës kundër tij. Afati i komisionit...

A do shkarkohet Presidenti Meta? Sot mblidhet Komisioni Hetimor, në tryezë opinioni i ‘Venecias’

para një muaji - Top Channel

TIRANË- Ditën e sotme do të mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Në këtë seancë do të shqyrtohet dhe analizohet raporti i Komisionit të Venecias, për sa i përket ngërçit të...

“Meta” rikthehet në Komisionin Hetimor, pas 3 muajsh deputetët mblidhen sot në 14:00

para një muaji - Medial

Pas më shumë se 3 muajsh pushim, Ulsi Manja ka thirrur këtë të hënë në orën 14:00 mbledhjen e Komisionit Hetimor për Presidentin Ilir Meta. Situata për shkak të pandemisë ka sjellë ndryshime të shumta...

Mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Meta

para një muaji - Sinjali

Gjatë ditës së sotme do të mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta. Në këtë seancë do të shqyrtohet dhe analizohet raporti i Komisionit të Venecias, për sa i përket ngërçit të...

PS përfundon hetimin për presidentin Meta, mbledhja e sotme do përqendrohet tek…

para një muaji - Panorama

Pas një ndërprerjeje disamujore, komisioni që heton Presidentin Ilir Meta për shkelje të Kushtetutës po i rikthehet çështjes sërish. Sot komisioni do te zhvilloje mbledhjen e radhes. Tanimë, maxhoranca...

Rikthehet “Meta” në komisionin hetimor, pas 3 muajsh deputetët mblidhen të hënën

para një muaji - Medial

Pas më shumë se 3 muajsh pushim, Ulsi Manja ka thirrur mbledhjen e Komisionit Hetimor për Presidentin Ilir Meta të hënën në orën 14:00. Situata për shkak të pandemisë ka sjellë ndryshime të shumta në lidhje...

Pas pauzës nga pandemia, sot mblidhet Komisoni Hetimor për shkarkimin e Metës/ Shqyrtohen të gjitha provat

para një muaji - Java News

Kuvendi i Shqipërisë pas një periudhe disa mujore heshtje ka rikthyer edhe njeherë në vëmendje çështjen e Shkarkimit të Presidentit Ilir Meta. Ditën e sotme. Në orën 14:00, do të mblidhet Komisioni Hetimor...

Rikthehet “Meta” në komisionin hetimor, pas 3 muajsh deputetët mblidhen sot

para një muaji - Arbresh

Pas më shumë se 3 muajsh pushim, Ulsi Manja ka thirrur mbledhjen e Komisionit Hetimor për  Presidentin Ilir Meta sot në orën 14:00. Situata për shkak të pandemisë ka sjellë ndryshime të shumta në lidhje...

Nesër mblidhet Komisioni për shkarkimin e Metës, çfarë pritet të ndodhë

para një muaji - Ina

I ndërprerë prej muajsh, të hënën pritet të mblidhet komisioni që heton Presidentin Ilir Meta për shkelje të Kushtetutës. Kur mbetet edhe pak ditë nga skadimi i afatit (31 korrik), komisioni duhet të marrë...

Nesër mblidhet Komisioni për shkarkimin e Metës, çfarë pritet të ndodhë

para një muaji - Gazeta Express

Shqiperi Gazeta Express 12/07/2020 20:49 I ndërprerë prej muajsh, të hënën pritet të mblidhet komisioni që heton Presidentin Ilir Meta për shkelje të Kushtetutës. Kur mbetet edhe pak ditë nga skadimi i...

Shkarkimi i Ilir Metës, nesër mblidhet Komisioni Hetimor

para një muaji - Lexo

Pas një periudhe relativisht të gjatë pushimi, nesër mblidhet Komisioni Hetimor për shkarkimin e Presidentit Meta.Mbledhja është parashikuar në orën 14:00, në të cilën do të diskutohet edhe opinioni i...

PS kujtohet për shkarkimin e Presidentit Meta, nesër mbledh Komisionin Hetimor, çfarë pritet?

para një muaji - Medial

Mazhoranca kujtohet në limitet e fundit për komisionin hetimor për shkarkimin e presidentit Meta. Të hënën do të mblidhet komisioni hetimor për shkarkimin e Presidentit, struktura parlamentare që nuk ka...

PS kujtohet për shkarkimin e Presidentit Meta, nesër mbledh Komisionin Hetimor, çfarë pritet?

para një muaji - Gazeta.mk

Mazhoranca kujtohet në limitet e fundit për komisionin hetimor për shkarkimin e presidentit Meta. Të hënën do të mblidhet komisioni hetimor për shkarkimin e Presidentit, struktura parlamentare që nuk ka...

Shkarkimi i Presidentit Meta, nesër mblidhet Komisioni Hetimor

para një muaji - NOA

Pas një periudhe relativisht të gjatë pushimi, nesër mblidhet Komisioni Hetimor për Shkarkimin e Presidentit Meta. Mbledhja është parashikuar në orën 14:00, në të cilën do të diskutohet edhe opinion i...

Shkarkimi i Ilir Metës, të hënën mblidhet Komisioni Hetimor

para një muaji - Lexo

Pas një periudhe relativisht të gjatë pushimi, nesër mblidhet Komisioni Hetimor për Shkarkimin e Presidentit Meta. Mbledhja është parashikuar në orën 14:00, në të cilën do të diskutohet edhe opinion i...

Shkarkimi i Ilir Metës, të hënën mblidhet Komisioni Hetimor, çfarë pritet të ndodhë

para një muaji - Java News

Pas një periudhe relativisht të gjatë pushimi, nesër mblidhet Komisioni Hetimor për Shkarkimin e Presidentit Meta. Mbledhja është parashikuar në orën 14:00, në të cilën do të diskutohet edhe opinion i...

Socialistët nuk ndalen! Çfarë do të ndodhë nesër me Ilir Metën në orën 14:00

para një muaji - Lajme.al

Kuvendi i Shqipërisë pas një periudhë disa mujore heshtje ka rikthyer edhe njëherë në vëmendje çështjen e Shkarkimit të Presidentit Ilir Meta. Sipas informacioneve mësohet se nesër në orën 14:00 do të...

Komisioni për shkarkimin e Metës mblidhet nesër, diskutohet opinioni i “Venecias”

para një muaji - ABC News

Pas një ndërprerjeje disa mujore, Komisioni që heton Presidentin Ilir Meta për shkelje të Kushtetutës, po i rikthehet çështjes sërish, tanimë jo vetëm me pretendimet e mazhorancës kundër tij. Afati i komisionit...

Shkarkimi i Ilir Metës/ Nesër mblidhet Komisioni Hetimor

para një muaji - Vizion Plus

Te henen do te mblidhet komisioni hetimor per shkarkimin e Presidentit te Republikes Meta, komision i cili nuk ka zhvilluar asnje mbledhje prej 31 marsit te ketij viti. Mbledhja do te fokusohet tek opinioni...

para një muaji - Ora news

Pas më shumë se 3 muajsh pushim, Ulsi Manja ka thirrur mbledhjen e Komisionit Hetimor për Presidentin Ilir Meta të hënën në orën 14:00. Situata për shkak të pandemisë ka sjellë ndryshime të shumta në lidhje...

Komisioni për shkarkimin e Metës mblidhet nesër, diskutohet opinioni i “Venecias”

para një muaji - Arbresh

Pas një ndërprerjeje disa mujore, Komisioni që heton Presidentin Ilir Meta për shkelje të Kushtetutës, po i rikthehet çështjes sërish, tanimë jo vetëm me pretendimet e mazhorancës kundër tij. Afati i komisionit...

A do të shkarkohet Ilir Meta? Flet Kreu i Komisionit të Ligjeve

para një muaji - Lajme.al

Kreu i Komisionit të Ligjeve, Ulsi Manja thotë se Komisioni Hetimor për shkarkimin e presidentit Meta ende nuk e ka një qëndrim përfundimtar nëse do vendosin për shkarkimin e Metës apo jo. Manja pranon...

Raportet e Venecias, autopsia e narkodiktaturës!

para një muaji - Syri

Shqipëria, vendi pa kushtetutshmëri dhe shtet ligjor! Raportet e Venecias, autopsia e narkodiktaturës! Për Shqipërinë, por edhe vet Komisionin e Venecias, raportet e fundit të këtij Komisioni për krizën...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK