http://kariera.mk

Klubi i Prodhuesve: Rishqyrtimi i buxhetit mundëson ekzekutimin e pagesave të Pakos Emergjente Fiskale

para 3 jave - Telegrafi

Klubi i Prodhueseve të Kosovës ka përshëndetur miratimin e Projektligjit për Rishikimin e Ndarjeve Buxhetore për vitin 2020 nga deputetët e Kuvendit të Kosovës. Klubi i Prodhuesve përmes një njoftimi publik...

Rishqyrtimi i buxhetit mundëson ekzekutimin e pagesave të Pakos Emergjente

para 3 jave - RTK

Klubi i Prodhueseve të Kosovës ka përshëndetur miratimin e Projektligjit për Rishikimin e Ndarjeve Buxhetore për vitin 2020 nga deputetët e Kuvendit të Kosovës. Klubi i Prodhuesve përmes një njoftimi publik...

Kuvendi i Kosovës miraton në parim projektligjin për rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Top Channel

Kuvendi i Kosovës miratoi të hënën në parim Projektligjin për Plotësim-Ndryshimin e Ligjit për Ndarjet Buxhetore. Për projektligjin votuan 67 deputetë, ndërsa një abstenoi. Partia opozitare, Lëvizja Vetëvendosje,...

Kuvendi miraton rishikimi i buxhetit

para 3 jave - Insajderi

Kuvendi i Kosovës miratoi në lexim të parë rishikimin e buxhetit me 67 vota pro dhe një abstenim, njofton Insajderi. Derisa gjatë shqyrtimit të tij sot kryetari Komisionit parlamentar për Financa dhe Transfere,...

Lajm i mirë për ata që po i presin pagesat e Pakos Fiskale Emergjente

para 3 jave - Sinjali

Me 67 vota për dhe 1 abstenim, deputetët e Kuvendit të Kosovës kanë miratuar rishikim e buxhetit për vitin 2020. Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami kishte deklaruar se miratimi i rishikimit...

Miratohet rishqyrtimi i buxhetit të Kosovës

para 3 jave - Zhurnal

Më 67 vota për, asnjë kundër dhe 1 abstenime, deputetët e Kuvendit të Kosovës e kanë miratuar në parim Projektligjin 07/L-014 për Rishikimin e Ndarjeve Buxhetore për vitin 2020. Mosrishikimi i buxhetit...

Osmani i kërkon ministrave “distancë sociale”: S’mund ta vazhdojmë seancën ndryshe

para 3 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 15:17 Kryeparlamentarja Vjosa Osmani ka kritikuar ministrat e Qeverisë Hoti në seancën ku u votua për rishikimin e buxhetit, raporton Gazeta Express. Osmani ka thënë se...

Hoti falënderon deputetët që votimin e rishikimit të buxhetit

para 3 jave - OraInfo

Kuvendi i Kosovës ka miratuar rishikimin e buxhetit. Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka falënderuar deputetët e Kuvendit të Kosovës që votuan rishikimin e buxhetit. Me 67 vota për, një abstenim...

Kuvendi i Kosovës miraton në parim projektligjin për rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Evropa e Lirë

Kuvendi i Kosovës miratoi të hënën në parim Projektligjin për Plotësim- Ndryshimin e Ligjit për Ndarjet Buxhetore. Për projektligjin votuan 67 deputetë, ndërsa një abstenoi. Partia opozitare, Lëvizja Vetëvendosje,...

Miratohet rishqyrtimi i buxhetit të Kosovës

para 3 jave - Telegrafi

Më 67 vota për, asnjë kundër dhe 1 abstenime, deputetët e Kuvendit të Kosovës e kanë miratuar në parim Projektligjin 07/L-014 për Rishikimin e Ndarjeve Buxhetore për vitin 2020. Mosrishikimi i buxhetit...

Kuvendi me 67 vota pro e miraton rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 15:09 Me 67 vota për ka kaluar në Kuvend të Kosovës miratimi në parim i Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Republikës...

Murati: Po të mos ishte rrëzuar Qeveria Kurti do të ekzekutoheshin pagesat

para 3 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 15:00 Deputeti i LVV’së, Hekuran Murati në seancën ku po diskutohet për buxhetin ka thënë se arsyeja pse nuk janë ekzekutuar pagesat, ishte pse deputetët votuan për të rrëzuar...

PDK votoi rishikimin e buxhetit për t`u dalë në ndihmë qytetarëve n`pandemi

para 3 jave - RTK

Partia Demokratike e Kosovës ka deklaruar votën pro rishikimit të buxhetit të shtetit, për tu dalë në ndihmë qytetarëve të vendit në këtë kohë pandemie. Deputetetët e PDK-së gjatë diskutimeve në Parlament...

Vazhdon seanca e nisur më 9 korrik

para 3 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 14:46 Seanca plenare e nisur të enjten dhe e ndërprerë të premten, ka vazhduar sot prej orës 14:00. Në rend dite është rishikimi i buxhetit. Deputetët që kanë folur për...

Deputeti i LVV-së në Kuvend: Të gjithë jeni hipokritë

para 3 jave - Zeri

Deputeti i Lëvizjes Vetëvendosje, Hekuran Murati, në fjalimin e tij në Kuvend ka thënë se po tentohet të manipulohen qytetarët duke fajësuar Vetëvendosjen se po pengon implementimin e pakove emergjente...

Votohet plotësim-ndryshimi për ndarje buxhetore

para 3 jave - RTK

Deputetët e Kosovës kanë votuar për plotësim-ndryshimin për buxhetin e vitit 2020. Nga 89 deputetë sa ishin në sallë, 67 votuan për, një abstenoi dhe asnjë nuk votoi kundër dhe në këtë mënyrë deputetët...

Hoti falënderon deputetët që votuan rishikimin e buxhetit

para 3 jave - RTK

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka falënderuar deputetët e Kuvendit të Kosovës që votuan rishikimin e buxhetit. Me 67 vota për, një abstenim dhe asnjë kundër, deputetët e Kuvendit të Kosovës, votuan...

Votohet rishikimi i buxhetit në lexim të parë

para 3 jave - Lajmi.net

Nga 89 deputetë sa ishin në sallë, 67 votuan për, një abstenoi dhe asnjë nuk votoi kundër dhe në këtë mënyrë deputetët e Kuvendit të Kosovës votuan plotësim-ndryshimin mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

Hoti falënderon deputetët që votuan rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Lajmi.net

Me 67 vota për, një abstenim dhe asnjë kundër, deputetët e Kuvendit të Kosovës, votuan rishikimin e buxhetit për vitin 2020. Pas këtij votimi, kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, i ka falënderuar të...

Miratohet në lexim të parë rishikimi i buxhetit për vitin 2020

para 3 jave - Kallxo

Me 67 vota për, 1 abstenim Kuvendi e ka miratuar në lexim të parë rishikimi i buxhetit, përkatësisht plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin...

Hoti falënderon deputet që e mbështetën rishikimit të buxhetit

para 3 jave - Sinjali

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka falënderuar të gjithë deputetët që kanë votuar rishikimin e buxhetit. Hoti ka thënë se duhet shpejt të procedohet në komisione parlamentare dhe të sillet në Kuvend...

Miratohet në parim buxheti i rishikuar për 2020

para 3 jave - GazetaBlic

Sot është mbajtur vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin për vitin 2020. Buxheti i rishikuar për vitin 2020 është votuar nga 67 deputëtë, 00 kanë votuar kundër dhe 01...

Murati: Nuk po i kundërshtojmë pagesat e qytetarëve, por keqpërdorimin e buxhetit nga Qeveria

para 3 jave - GazetaBlic

Deputeti i VV-së, Hekuran Murati, ka thënë se vonesat për pagesat e punëtorëve prej 170 euro po bëhen për shkak të rrëzimit të Qeverisë Kurti. Vonesat në pagesën e këtyre ndihmave është bërë për shkak...

Votohet rishikimi i buxhetit, u hapet rrugë pagesave nga pakot emergjente

para 3 jave - Zeri

Kuvendi i Kosovës ka votuar sot për rishikimin e buxhetit për vitin 2020, i cili do t’u hapë rrugë pagesave nga pakot emergjente. Me 67 vota për dhe 1 abstenim ka kaluar rishikimi i buxhetit në Kuvendin...

Kuvendi voton plotësim-ndryshimi për ndarje buxhetore

para 3 jave - OraInfo

Votohet plotësim-ndryshimi për ndarje buxhetore. Deputetët e Kosovës kanë votuar për plotësim-ndryshimin për buxhetin e vitit 2020. Nga 89 deputetë sa ishin në sallë, 67 votuan për, një abstenoi dhe asnjë...

Nis seanca për rishikimin e buxhetit,deputetët t’i zbatojnë masat Covid-19

para 3 jave - RTK

Në vazhdimin e seancës plenare për shqyrtimin e rishikimit të buxhetit 2020, kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka kërkuar nga të gjithë deputetët që për gjatë seancës janë të obliguar që në...

Votohet plotësim-ndryshimi për ndarje buxhetore

para 3 jave - Lajmi.net

Nga 89 deputetë sa ishin në sallë, 67 votuan për, një abstenoi dhe asnjë nuk votoi kundër dhe në këtë mënyrë deputetët e Kuvendit të Kosovës votuan plotësim-ndryshimin mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

PDK votoi rishikimin e buxhetit për t`u dalë në ndihmë qytetarëve në pandemi

para 3 jave - Lajmi.net

Deputetetët e PDK-së gjatë diskutimeve në Parlament theksuan faktin e dështimeve të qeverisë së kaluar të Albin Kurtit dhe qeverisë aktuale të Avdullah Hotit për tu dalë në ndihmë qytetarëve dhe mijëra...

Kuvendi vazhdon seancën e nisur më 9 korrik

para 3 jave - OraInfo

Vazhdon seanca e nisur më 9 korrik. Seanca plenare e nisur të enjten dhe e ndërprerë të premten, ka vazhduar sot prej orës 14:00. Në rend dite është rishikimi i buxhetit. Deputetët që kanë folur për këtë...

Me votat e PDK-së votohet rishikimi i buxhetit për vitin 2020

para 3 jave - Sinjali

Në seancën plenare e cila po vazhdon të mbahet, është votuar rishikimi i buxhetit për vitin 2020. Në Kuvend u miratua buxheti me 67 vota pro, dhe një abstenim. Sipas qeverisë, mosrishikimi i buxhetit nga...

Sot deputetët pritet të vendosin për pagesat e qytetarëve nga Pakoja Fiskale Emergjente

para 3 jave - Sinjali

Punimet e seancës plenare në Kuvend kanë vazhduar punimet në orën 14:00, ku pritet të votohet buxheti për vitin 2020. Ka nisur të mbahet vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit mbi ndarjet buxhetore për...

Vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit

para 3 jave - GazetaBlic

Seanca plenare e nisur të enjten dhe e ndërprerë të premten, ka vazhduar sot prej orës 14:00. Në rend dite është rishikimi i buxhetit. Deputetët që kanë folur për këtë çështje në dy ditët ku u mbajt kjo...

Vazhdon seanca e nisur më 9 korrik dhe e ndërprerë një ditë më vonë

para 3 jave - Koha.net

Seanca plenare e nisur të enjten dhe e ndërprerë të premten, ka vazhduar sot prej orës 14:00. Në rend dite është rishikimi i buxhetit. Deputetët që kanë folur për këtë çështje në dy ditët ku u mbajt kjo...

Rifillon seanca e Kuvendit

para 3 jave - Kallxo

Kuvendi i Kosovës ka filluar punimet, ku kryetarja e Kuvedit Vjosa Osmani, ka lexuar rekomandimet e Institutit të Shëndetit Publik. “Jeni të obliguar në mënyrë strikte të respektoni distancen fizike rreth...

Reagon Hoti pas miratimit të buxhetit të rishikuar nga Kuvendi i Kosovës

para 3 jave - Infokusi

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka mirëpritur miratimin e buxhetit të rishikuar nga deputetët e Kuvendit të Kosovës. Hoti ka thënë se tashmë duhet të procedohet në komisione parlamentare dhe të sillet...

Vazhdon seanca për buxhetin e rishikuar

para 3 jave - RTK

Vazhdon seanca plenare e Kuvendit ku po bëhet shqyrtimi i parë i Projektligjit për plotësim-ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Kosovës për 2020.

Miratohet në parim buxheti i rishikuar për 2020

para 3 jave - Infokusi

Sot është mbajtur vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin për vitin 2020. Buxheti i rishikuar për vitin 2020 është votuar nga 67 deputetë, 00 kanë votuar kundër dhe 01...

Hoti falënderon deputetë që votuan për rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Epoka e Re

Kryeministri Avdullah Hoti ka falënderuar deputetët të cilët votuan rishikimin e buxhetit. Ai ka thënë se tash duhet shpejt të procedohet në komisione parlamentare dhe të sillet në Kuvend për votimin përfundimtar....

Kuvendi i Kosovës miraton në parim projektligjin për rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Lajm

Kuvendi i Kosovës miratoi të hënën në parim Projektligjin për Plotësim-Ndryshimin e Ligjit për Ndarjet Buxhetore. Për projektligjin votuan 67 deputetë, ndërsa një abstenoi. Partia opozitare, Lëvizja Vetëvendosje,...

PDK votoi pro rishikimit të buxhetit

para 3 jave - Arbresh

Partia Demokratike e Kosovës ka deklaruar votën pro rishikimit të buxhetit të shtetit, për tu dalë në ndihmë qytetarëve të vendit në këtë kohë pandemie. Shefi i grupit parlamentar të PDK-së, Bedri Hamza,...

Kryeministri Hoti falënderon deputetët që votuan pro rishikimit të buxhetit

para 3 jave - Arbresh

Me 67 vota për ka kaluar në Kuvend të Kosovës miratimi në parim i Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Republikës së Kosovës për vitin 2020. E ai që...

Hoti falënderon deputetët për votimin e Buxhetit 2020

para 3 jave - Ekonomia Online

Kryeministri Avdullah Hoti ka falënderuar deputetët për votimin e rishikimit të buxhetit. Hoti tha se tani ky projektligj do procedohet në komisione parlamentare dhe të sillet në Kuvend, për votimin përfundimtar....

Osmani i kërkon ministrave “distancë sociale”: S’mund ta vazhdojmë seancën ndryshe

para 3 jave - Ekonomia Online

Kryeparlamentarja Vjosa Osmani ka kritikuar ministrat e Qeverisë Hoti në seancën ku u votua për rishikimin e buxhetit,. Osmani ka thënë se ministrat nuk janë duke u përmbajtur rregullave të caktuara për...

Me 67 vota për miratohet në parim buxheti i rishikuar për 2020

para 3 jave - Arbresh

Me 67 vota për deputete e Kuvendit të Kosovës kanë votuar plotësim-ndryshimin për buxhetin e vitit 2020. Nga 89 deputetë sa ishin në sallë, 67 votuan për, një abstenoi dhe asnjë nuk votoi kundër dhe në...

Me 67 vota pro miratohet në lexim të parë rishikimi i buxhetit

para 3 jave - KosovaPress

Kuvendi i Kosovës miratoi në lexim të parë rishikimin e buxhetit me 67 vota pro dhe një abstenim. Derisa gjatë shqyrtimit të tij sot kryetari Komisionit parlamentar për Financa dhe Transfere, Hekuran Murati...

Miratohet në parim buxheti i rishikuar për 2020

para 3 jave - Ekonomia Online

Buxheti i rishikuar për vitin 2020 është votuar nga 67 deputëtë. Kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti, përmes një shkrimi në Facebook ka bërë të ditur se fondi për rimëkëmbje ekonomike prej 385 milionë...

Murati: Po të mos ishte rrëzuar Qeveria Kurti do të ekzekutoheshin pagesat

para 3 jave - Ekonomia Online

Deputeti i LVV’së, Hekuran Murati në seancën ku po diskutohet për buxhetin ka thënë se arsyeja pse nuk janë ekzekutuar pagesat, ishte pse deputetët votuan për të rrëzuar Qeverinë Kurti. Deputetëve që votuan...

Lajm i mirë: Kuvendi me 67 vota pro e miraton rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Bota Press

Botapress, 13 Korrik  – Me 67 vota për ka kaluar në Kuvend të Kosovës miratimi në parim i Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Republikës së Kosovës...

Murati: Pagat nuk u ekzekutuan pasi që e rrezuat Qeverinë Kurti

para 3 jave - Arbresh

Deputeti i LVV’së, Hekuran Murati në seancën ku po diskutohet për buxhetin ka thënë se arsyeja pse nuk janë ekzekutuar pagesat, ishte pse deputetët votuan për të rrëzuar Qeverinë Kurti. “Ju të gjithë jeni...

Kuvendi miratoi në parim buxhetin e rishikuar për vitin 2020

para 3 jave - Epoka e Re

Kuvendi i Kosovës ka miratuar në lexim të parë buxhetin e rishikuar të shtetit për vitin 2020. Në favor të buxhetin kanë votuar 67 deputetë, kurse një ka abstenuar. Rishikimi i buxhetit është përkrahur...

Murati i VV-së- deputetëve: Të gjithë jeni hipokritë

para 3 jave - Periskopi

Deputeti i VV-së, Hekuran Murati i ka quajtur deputetët e pozitës hipokritë., pasiqë sipas tij ata po fajësojnë VV-në që qytetarët ende nuk i kanë marrë 170 euro e Pakos Emergjente. “Po të mos ishte rrëzuar...

Nis seanca për rishikimin e buxhetit, deputetëve u kërkohet t’i zbatojnë masat anti Covid-19

para 3 jave - KosovaPress

Në vazhdimin e seancës plenare për shqyrtimin e rishikimit të buxhetit 2020, kryetarja e Kuvendit të Kosovës, Vjosa Osmani ka kërkuar nga të gjithë deputetët që për gjatë seancës janë të obliguar që në...

Vazhdon seanca e nisur më 9 korrik dhe e ndërprerë një ditë më vonë

para 3 jave - Ekonomia Online

Seanca plenare e nisur të enjten dhe e ndërprerë të premten, ka vazhduar sot prej orës 14:00. Në rend dite është rishikimi i buxhetit. Deputetët që kanë folur për këtë çështje në dy ditët ku u mbajt kjo...

Fillon seanca, deputete diskutojnë për ndarjen e buxhetit për vitin 2020

para 3 jave - Arbresh

Ka filluar seanca plenare ku pikë  e rendit të ditës është projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Kosovës për 2020. Deputetët e Kuvendit të Kosovës do...

Nis seanca ku pritet të miratohet buxheti i rishikuar për vitin 2020

para 3 jave - Epoka e Re

Ka nisur të mbahet vazhdimi i seancës plenare të Kuvendit mbi ndarjet buxhetore për buxhetin për vitin 2020. Kujtojmë se sot gjatë ditës, kryeministri i Kosovës Avdullah Hoti, përmes një shkrimi në llogarinë...

Nis seanca e Kuvendit të Kosovës, ku do të rishqyrtohet Buxheti për vitin 2020

para 3 jave - Bota Press

Botapress 13 Korrik- Kuvendi i Kosovës ka nisur seancë plenare nga ora 14:00, ku do të shqyrtohet rishikimi i Buxhetit për vitin 2020. Nga Drejtoria për Media e Kuvendit bëjnë të ditur në një njoftim për...

Hoti: Është e rëndësishme që Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar, hap rrugën për pagesat nga Pakoja Emergjente

para 3 jave - Telegrafi

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti thotë se është mjaftë e rëndësishme që Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për vitin 2020. Hoti me anë të një shkrimi në Facebook, tha thënë se me miratimin e...

Vazhdon seanca për buxhetin e rishikuar

para 3 jave - KosovaPress

Vazhdon seanca plenare e Kuvendit ku do të bëhet shqyrtimi i parë i Projektligjit për plotësim-ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Kosovës për 2020.

Mosrishikimi i buxhetit përplas deputetët në Kuvend – vazhdojnë të vonohen pagesat nga Pakoja Emergjente

para 3 jave - Telegrafi

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen sërish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi Ndarjet Buxhetore për vitin 2020. Mosrishikimi...

Hoti u kërkon deputetëve të miratojnë rishikimin e buxhetit dhe marrëveshjet ndërkombëtare

para 3 jave - Koha.net

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se është shumë e rëndësishme që sot në Kuvend të miratohet rishikimi i buxhetit dhe të ratifikohen marrëveshjet ndërkombëtare për grante dhe kredi. Kuvendi...

Prishtinë, Hoti kërkon që Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020

para 3 jave - Shprehja

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se është tepër e rëndësishme që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020, si dhe të ratifikojë marrëveshjet ndërkombëtare për grante dhe kredi....

Prishtinë, Hoti kërkon që Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020

para 3 jave - Alsat-M

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se është tepër e rëndësishme që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020, si dhe të ratifikojë marrëveshjet ndërkombëtare për grante dhe kredi....

Hoti tregon se votat e deputetëve sot do të vendosin nëse do t’u dalin paratë punëtorëve dhe bizneseve

para 3 jave - Sinjali

Kryeministri Avdullah Hoti ka thënë se është tepër e rëndësishme që sot deputetët të votojnë për miratimin e buxhetit të vitit 2020 dhe ratifikimin e marrëveshjeve ndërkombëtare për grante dhe kredi. “Është...

Hoti me kërkesë të qartë për deputetët

para 3 jave - Insajderi

Kryeministri i Kosovës ka kërkuar nga deputetët që të votojnë për rishikimin e buxhetit dhe ratifikimin e marrëveshjeve ndërkombëtare Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka kërkuar nga deputetët e Kuvendit...

Hoti u kërkon deputetëve ta miratojnë buxhetin e rishikuar që të paguhen të papunët dhe bizneset

para 3 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 10:20 Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, pak orë para seancës ka kërkuar nga deputetët që të miratojnë buxhetin e rishikuar për vitin 2020, raporton Gazeta Express....

Hoti-deputetëve: Miratojeni buxhetin, t’i bëjmë pagesat për qytetarët e bizneset

para 3 jave - Lajmi.net

Hoti shkruan se është tepër e rëndësishme që të miratohet buxheti i rishikuar për të kryer pagesat për qytetarët dhe bizneset nga paketa ekonomike. “Është tepër e rëndësishme që sot Kuvendi të miratojë...

Hoti për marrëveshjet ndërkombëtare: Na hap rrugë me pagesat e masave për të papunë dhe biznese

para 3 jave - Kallxo

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti e ka konsideruar shumë të rëndësishëm që Kuvendi të miratojë sot buxhetin e rishikuar për 2020, si dhe të ratifikojë marrëveshjet ndërkombëtare për grante dhe kredi....

Rishikimi i buxhetit pritet të kalojë me votat e PDK-së

para 3 jave - Zhurnal

Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, të premten para deputetëve paraqiti dhe arsyetoi Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit me nr. 07L001 mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

Hoti: Është e rëndësishme që Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar, hap rrugën për pagesat nga Pakoja Emergjente

para 3 jave - InfoShqip

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti thotë se është mjaftë e rëndësishme që Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për vitin 2020. Hoti me anë të një shkrimi në Facebook, tha thënë se me miratimin e...

Hoti: Miratojeni buxhetin, t’i bëjmë pagesat për qytetarët e bizneset

para 3 jave - RTK

Kryeministri Avdullah Hoti përmes një postimi në Facebook ka një porosi për deputetët e Kuvendit të Kosovës. Hoti shkruan se është tepër e rëndësishme që të miratohet buxheti i rishikuar për të kryer pagesat...

Hoti: E rëndësishme që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar dhe marrëveshjet ndërkombëtare

para 3 jave - Zeri

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka kërkuar nga deputetët e Kuvendit që sot ta miratojnë rishikimin e buxhetit për vitin 2020. Hoti po ashtu ka thënë se është e rëndësishme që Kuvendi t’i miratojë...

Hoti kërkon që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020

para 3 jave - Klan Kosova

“Fondi për rimëkëmbje ekonomike prej 385 milionë euro është pjesë e këtij buxheti”. Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka thënë se është tepër e rëndësishme që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar...

Hoti kërkon që Kuvendi ta miratojë sot buxhetin e rishikuar për 2020

para 3 jave - GazetaBlic

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka thënë se është tepër e rëndësishme që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020, si dhe të ratifikojë marrëveshjet ndërkombëtare për grante dhe kredi....

Kryeministri Hoti u kërkon deputetëve ta miratojnë buxhetin që të paguhen të papunët dhe bizneset

para 3 jave - OraInfo

Hoti u kërkon deputetëve ta miratojnë buxhetin e rishikuar që të paguhen të papunët dhe bizneset. Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti pak orë para seancës ka kërkuar nga deputetët që të miratojnë buxhetin...

Prishtinë, Hoti kërkon që Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020

para 3 jave - Tetova Sot

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka thënë se është tepër e rëndësishme që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020, si dhe të ratifikojë marrëveshjet ndërkombëtare për grante dhe kredi....

Sot vazhdon seanca plenare e Kuvendit për miratimin e buxhetit

para 3 jave - Infokusi

Nga ora 14:00 do të vazhdojë seanca e plenare e Kuvendit të Kosovës për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Kosovës të vitit 2020. Kështu kanë bërë të ditur nga zyra...

Hoti kërkon përsëri nga deputetët të miratojnë buxhetin

para 3 jave - Infokusi

Buxheti i rishikuar për vitin 2020 ka mbetur pengë i deputetëve të Kuvendit të Kosovës. Ky buxhet që nga java e kaluar është mbetur vetëm pikë e rëndit të ditës, shkruan Gazeta Infokus. Miratimi i këtij...

Hoti bën thirrje të miratohen buxheti i rishikuar dhe marrëveshjet ndërkombëtare

para 3 jave - Illyria

Prishtinë, 13 korrik 2020 – Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti, ka kërkuar nga deputetët e Kuvendit të Kosovës që të miratojnë projektligjin për rishikimin e buxhetit për vitin 2020’ Gjithashtu, kreu...

Mosrishikimi i buxhetit përplas deputetët në Kuvend – vazhdojnë të vonohen pagesat nga Pakoja Emergjente

para 3 jave - Epoka e Re

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen sërish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi Ndarjet Buxhetore për vitin 2020. Mosrishikimi...

Rishikimi i buxhetit në dorë të PDK-së

para 3 jave - Infokusi

Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, të premten para deputetëve paraqiti dhe arsyetoi Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit me nr. 07L001 mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

Kryeministri Hoti porosi deputetetëve: Miratojeni buxhetin e rishikuar, t’i bëjmë pagesat për qytetarët e bizneset

para 3 jave - Fakti Ditor

Kryeministri Hoti sapo ka lëshuar një porosi në Facebook për deputetët e Kuvendit të Kosovës. Hoti shkruan se është tepër e rëndësishme që të miratohet buxheti i rishikuar për të kryer pagesat për qytetarët...

Kuvendi vazhdon sot seancën, pritet rishikimi i buxhetit dhe raportimi i Hotit

para 3 jave - Zeri

Kuvendi i Kosovës pritet që sot të vazhdojë seancën e javës së kaluar e cila u ndërpre pas incidentit të deputetit të LDK-së, Xhavit Ukaj me kryeparalamentaren Vjosa Osmani. Në seancën e sotme pritet të...

Rishikimi i buxhetit pritet të kalojë me votat e PDK-së

para 3 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 7:55 Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, të premten para deputetëve paraqiti dhe arsyetoi Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit me nr....

Hoti bën thirrje për miratimin e buxhetit të rishikuar

para 3 jave - KosovaPress

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti ka thënë se është tepër e rëndësishme që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020, si dhe të ratifikojë marrëveshjet ndërkombëtare për grante dhe kredi....

Vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Telegrafi

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen serish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet...

Vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit dhe Hoti raporton për situatën me COVID-19

para 3 jave - Koha.net

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen serish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet...

Rishikimi i buxhetit pritet të kalojë me votat e PDK-së

para 3 jave - GazetaBlic

Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, të premten para deputetëve paraqiti dhe arsyetoi Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit me nr. 07L001 mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

Vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit, Hoti raporton lidhur me situatën me COVID-19

para 3 jave - Insajderi

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen serish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet...

Kuvendi vazhdon sot seancën që u nërpre për shkak të incidentit në mes të deputetit dhe kryeparlamentares

para 3 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 7:34 Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen serish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin...

Vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Kallxo

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen sërish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet...

Hoti u kërkon deputetëve ta miratojnë rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Zyrtare

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti pak orë para seancës ka kërkuar nga deputetët që të miratojnë buxhetin e rishikuar për vitin 2020-të. Gjithashtu, kreu i Qeverisë, ka kërkuar që deputetët të miratojnë...

Hoti kërkon që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020

para 3 jave - Lajm

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka thënë se është tepër e rëndësishme që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020, si dhe të ratifikojë marrëveshjet ndërkombëtare për grante dhe kredi....

Hoti kërkon që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020

para 3 jave - Arbresh

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka thënë se është tepër e rëndësishme që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020, si dhe të ratifikojë marrëveshjet ndërkombëtare për grante dhe kredi....

Hoti-deputetëve: Miratojeni buxhetin, t’i bëjmë pagesat për qytetarët e bizneset

para 3 jave - Ekonomia Online

Kryeministri Avdullah Hoti përmes një postimi në Facebook ka një porosi për deputetët e Kuvendit të Kosovës. Hoti shkruan se është tepër e rëndësishme që të miratohet buxheti i rishikuar për të kryer pagesat...

Hoti kërkon që sot Kuvendi ta miratojë buxhetin e rishikuar për 2020

para 3 jave - Epoka e Re

Kryeministri i vendit, Avdullah Hoti, ka thënë se është tepër e rëndësishme që sot Kuvendi ta miratojë buxhetin e rishikuar për 2020, si dhe të ratifikojë marrëveshjet ndërkombëtare për grante dhe kredi....

Hoti kërkon që sot Kuvendi të miratojë buxhetin e rishikuar për 2020

para 3 jave - Epoka e Re

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti pak orë para seancës ka kërkuar nga deputetët që të miratojnë buxhetin e rishikuar për vitin 2020-të, raporton Gazeta Express. Gjithashtu, kreu i Qeverisë, ka kërkuar...

Hoti u kërkon deputetëve ta miratojnë rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Periskopi

Kryeministri i Kosovës, Avdullah Hoti pak orë para seancës ka kërkuar nga deputetët që të miratojnë buxhetin e rishikuar për vitin 2020-të. Gjithashtu, kreu i Qeverisë, ka kërkuar që deputetët të miratojnë...

Rishikimi i buxhetit pritet të kalojë

para 3 jave - RTK

Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, të premten para deputetëve paraqiti dhe arsyetoi Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit me nr. 07L001 mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

Rishikimi i buxhetit pritet të kalojë me votat e PDK-së

para 3 jave - Lajmi.net

Sipas saj, propozimi është përgatitur në linjë me zhvillimet e fundit që janë krijuar nga situata me COVID-19, duke dashur që të merren parasysh dhe të adresohen çështjet sfiduese të krejt kësaj situate,...

Rishikimi i buxhetit pritet të kalojë me votat e PDK-së

para 3 jave - Sinjali

Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, të premten para deputetëve paraqiti dhe arsyetoi Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit me nr. 07L001 mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

Kuvendi vazhdon sot seancën që u nërpre për shkak të incidentit në mes të deputetit dhe kryeparlamentares

para 3 jave - GazetaBlic

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen serish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet...

Vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit

para 3 jave - RTK

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen serish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet...

Vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit dhe Hoti raporton lidhur me situatën me COVID-19

para 3 jave - Lajmi.net

Seanca për rishikimin e buxhetit ishte ndërprerë për shkak të një incidenti mes deputetit të LDK-së, Xhavit Ukaj dhe kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmani, ku kjo e fundit tha se ishte kërcënuar prandaj...

Sot vazhdon seanca e ndërprerë e Kuvendit dhe më vonë mbahet një tjetër ku do të raportojë Hoti

para 3 jave - Sinjali

Seanca e mbetur nga java e kaluar lidhur me shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Kosovës për 2020 do të vazhdojë sot. Deputetët...

Rishikimi i buxhetit pritet të kalojë me votat e PDK-së

para 3 jave - Zyrtare

Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, të premten para deputetëve paraqiti dhe arsyetoi Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit me nr. 07L001 mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

Sot vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Epoka e Re

Sot do të vazhdojë seanca e ndërprerë të premten për shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet buxhetore për Buxhetin e Kosovës për 2020. Shkak për ndërprerjen...

Rishikimi i buxhetit pritet të kalojë me votat e PDK-së

para 3 jave - Fakti Ditor

Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, të premten para deputetëve paraqiti dhe arsyetoi Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit me nr. 07L001 mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

Rishikimi i buxhetit pritet të kalojë me votat e PDK-së

para 3 jave - Periskopi

Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, të premten para deputetëve paraqiti dhe arsyetoi Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit me nr. 07L001 mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

Sot vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit

para 3 jave - Arbresh

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen serish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet...

Rishikimi i buxhetit pritet të kalojë me votat e PDK-së

para 3 jave - KosovaPress

Ministrja e Financave dhe Transfereve, Hykmete Bajrami, të premten para deputetëve paraqiti dhe arsyetoi Projektligjin për plotësimin dhe ndryshimin e ligjit me nr. 07L001 mbi ndarjet buxhetore për buxhetin...

Vazhdon seanca për rishikimin e buxhetit dhe Hoti raporton lidhur me situatën me COVID-19

para 3 jave - KosovaPress

Deputetët e Kuvendit të Kosovës do të mblidhen serish sot për të vazhduar seancën e mbetur nga java e kaluar lidhur me shqyrtimin e parë të Projektligjit për plotësimin dhe ndryshimin e Ligjit mbi ndarjet...

Hykmete Bajrami kërkon që fokusi të jetë në rimëkëmbjen ekonomike

para 3 jave - Kallxo

Ministrja e Financave Hykmete Bajrami ka kërkuar që fokusi i vetëm tani të jetë rimëkëmbja ekonomike, e jo inatet personale e politike. Ministrja përmes një shkrimi në ‘Facebook’ ka thënë se i vetmi angazhim...

Bajrami: T’i lëmë inatet personale dhe të fokusohemi në rimëkëmbjen ekonomike

para 3 jave - Medial

Duke komentuar përplasjen e mbrëmshme ndërmjet kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmanit dhe deputetit Xhavit Ukaj, ministrja Bajrami ka thënë se situata të tilla janë të papranueshme dhe duhet të adresohen...

Bajrami: T’i lëmë inatet personale dhe të fokusohemi në rimëkëmbjen ekonomike

para 3 jave - Telegrafi

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka dënuar aktet e mbrëmshme që ndodhen në Kuvendin e Kosovës, por ka thënë se fokusi i saj i vetëm do të jetë në funksion të rimëkëmbjes ekonomike dhe mirëqenies...

Bajrami: Nuk do të ndërhyjë asnjëherë në fjalosje në mes të deputetëve

para 3 jave - Zeri

Përplasja e djeshme në Kuvendin e Kosovës nuk u la pa reagime të shumëta si nga brenda ashtu edhe nga jashtë vendit. Një sqarim në lidhje me këtë situatë e ka bërë edhe Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami....

Bajrami: T’i lëmë inatet personale dhe të fokusohemi në rimëkëmbjen ekonomike

para 3 jave - Lajmi.net

Duke komentuar përplasjen e mbrëmshme ndërmjet kryetares së Kuvendit, Vjosa Osmanit dhe deputetit Xhavit Ukaj, ministrja Bajrami ka thënë se situata të tilla janë të papranueshme dhe duhet të adresohen...

Hykmete Bajrami: Ta rimëkëmbim ekonominë, pastaj luftë politike

para 3 jave - Insajderi

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, edhe një herë ka bërë thirrje që deputetët e Kuvendit të Kosovës të mos shtyjnë votimin për rishikimin e buxhetit e marrëveshjet ndërkombëtare, njofton Insajderi....

Ministrja e Financave: Të fokusohemi në rimëkëmbjen ekonomike

para 3 jave - RTK

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka thënë se pajtohet plotësisht me reagimin e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës që Parlamenti të mos përdoret nga askush për qërim të hesapeve personale....

Bajrami: E vetmja përplasje, e vetmja brengë për mua është rimëkëmbja ekonomike

para 3 jave - Klan Kosova

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, i ka komentuar akuzat që janë thënë ndaj saj pasi nuk kishte reaguar ndaj sjelljes së deputetit Xhavit Ukaj që pati ndaj kryeparlamentares Vjosa Osmani mbrëmë në...

Bajrami: Fokusi të jetë te rimëkëmbja ekonomike, ka kohë për luftë politike pas pandemisë

para 3 jave - Medial

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, edhe një herë ka bërë thirrje që deputetët e Kuvendit të Kosovës të mos shtyjnë votimin për rishikimin e buxhetit e marrëveshjet ndërkombëtare. Në një postim në...

Reagon Ministrja e Financave: Të fokusohemi në rimëkëmbjen ekonomike e jo në sulme personale

para 3 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 11/07/2020 18:50 Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka thënë se pajtohet plotësisht me reagimin e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës që Parlamenti të mos përdoret...

Bajrami: Të fokusohemi në rimëkëmbjen ekonomike e jo në sulme personale

para 3 jave - OraInfo

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami ka bërë thirrje Kuvendit të fokusohen në rimëkëmbjen ekonomike e jo në sulme personale. Bajrami ka thënë se pajtohet plotësisht me reagimin e Ambasadës së Shteteve...

Reagon ministrja Bajrami: T’i lëmë inatet personale, të fokusohemi në rimëkëmbjen ekonomike

para 3 jave - Sinjali

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami ka thënë se kushdo që ka pritur që ajo të hyjë në mes të deputetëve kur ata fjalosen e acarohen ka pasur pritje të gabuara. Bajrami tutje ka thënë se situata të tilla...

Bajrami pas incidentit në Kuvend: E vetmja brengë e imja është rimëkëmbja ekonomike

para 3 jave - GazetaBlic

Mbrëmë parlamenti u shoqërua me një icident mes deputetit, Xhavit Ukaj dhe kryeparlamentres, Vjosa Osmani, shkruan Gazeta Blic. Ajo që u vërejt që qëndronte në qetësi dhe nuk ndërhyri fare për të shuar...

Bajrami: Fokusi të jetë te rimëkëmbja ekonomike, ka kohë për luftë politike pas pandemisë

para 3 jave - Koha.net

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, edhe një herë ka bërë thirrje që deputetët e Kuvendit të Kosovës të mos shtyjnë votimin për rishikimin e buxhetit e marrëveshjet ndërkombëtare. Në një postim në...

Bajrami, për fjalosjen Ukaj-Osmani: Nuk hyjë në mes të deputetëve

para 3 jave - Epoka e Re

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami ka thënë se kushdo që ka pritur që ajo të hyjë në mes të deputetëve kur ata fjalosen e ka shumë gabim, pasi i gjithë fokusi i saj është në funksion të rimëkëmbjes...

Bajrami: E vetmja përplasje, e vetmja brengë për mua është rimëkëmbja ekonomike

para 3 jave - News33

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, i ka komentuar akuzat që janë thënë ndaj saj pasi nuk kishte reaguar ndaj sjelljes së deputetit Xhavit Ukaj që pati ndaj kryeparlamentares Vjosa Osmani mbrëmë në...

​Bajrami: T’i lëmë inatet personale dhe të fokusohemi në rimëkëmbjen ekonomike

para 3 jave - Gazeta e re

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka dënuar aktet e mbrëmshme që ndodhen në Kuvendin e Kosovës, por ka thënë se fokusi i saj i vetëm do të jetë në funksion të rimëkëmbjes ekonomike dhe mirëqenies...

Bajrami: T’i lëmë inatet personale dhe të fokusohemi në rimëkëmbjen ekonomike

para 3 jave - KosovaPress

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka dënuar aktet e mbrëmshme që ndodhen në Kuvendin e Kosovës, por ka thënë se fokusi i saj i vetëm do të jetë në funksion të rimëkëmbjes ekonomike dhe mirëqenies...

Reagon Ministrja e Financave: Të fokusohemi në rimëkëmbjen ekonomike e jo në sulme personale

para 3 jave - Arbresh

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka thënë se pajtohet plotësisht me reagimin e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës që Parlamenti të mos përdoret nga askush për qërim të hesapeve personale....

Bajrami: Fokusi të jetë te rimëkëmbja ekonomike, ka kohë për luftë politike pas pandemisë

para 3 jave - Ekonomia Online

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, edhe një herë ka bërë thirrje që deputetët e Kuvendit të Kosovës të mos shtyjnë votimin për rishikimin e buxhetit e marrëveshjet ndërkombëtare. Në një postim në...

Bajrami: Kushdo që ka pritur që unë të hyj në mes të deputetëve kur ata fjalosen, ka pasur pritje të gabuara

para 3 jave - Periskopi

Ministrja e Financave, Hykmete Bajrami, ka thënë se pajtohet plotësisht me reagimin e Ambasadës së Shteteve të Bashkuara të Amerikës që Parlamenti të mos përdoret nga askush për qërim të hesapeve personale....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK