http://kariera.mk

Alarmante/ 10 milionë fëmijë rrezikojnë të mos kthehen më në shkollë si pasojë e koronavirusit

para 3 jave - Shekulli

Rreth 10 milionë fëmijë në të gjithë botën mund të mos kthehen kurrë në shkollë, si pasojë e impaktit të pandemisë koronavirus. Alarmi është lëshuar nga “Save the Children”, që ka publikuar një raport...

Angelia Jolie foli për rëndësinë e arsimit për fëmijët anembanë globit

para 3 jave - RTK

Ylli i filmave “Maleficent”, Angelina Jolie, e cila shërben si e dërguar speciale e UNHCR-s për çështjet e refugjatëve, dëshiron të sigurohet që të rinjve u ofrohet qasje në arsim edhe pas kalimit të pandemisë...

“10 milionë fëmijë mund të mos kthehen kurrë në shkollë”

para 3 jave - Zhurnal

Rreth 10 milionë fëmijë në të gjithë botën mund të mos kthehen kurrë në shkollë, si pasojë e impaktit të pandemisë koronavirus. Alarmi është lëshuar nga “Save the Children, që ka publikuar një raport të...

Angelia Jolie foli për rëndësinë e arsimit për fëmijët anembanë globit

para 3 jave - Koha.net

Ylli i filmave “Maleficent”, Angelina Jolie, e cila shërben si e dërguar speciale e UNHCR-s për çështjet e refugjatëve, dëshiron të sigurohet që të rinjve u ofrohet qasje në arsim edhe pas kalimit të pandemisë...

“10 milionë fëmijë mund të mos kthehen kurrë në shkollë”

para 3 jave - Gazeta Express

Lajme Gazeta Express 13/07/2020 14:43 Rreth 10 milionë fëmijë në të gjithë botën mund të mos kthehen kurrë në shkollë, si pasojë e impaktit të pandemisë koronavirus. Alarmi është lëshuar nga “Save the...

”Save the Children”: 10 milionë fëmijë rrezikojnë arsimimin nga Covid-19

para 3 jave - Koha Jone

Pothuajse 10 milionë fëmijë mund të detyrohen të largohen nga shkolla përgjithmonë për shkak të pasojave ekonomike të Covid-19. Alarmi është ngritur nga ”Save the Children”, në një raport të publikuar...

“10 milionë fëmijë mund të mos kthehen kurrë në shkollë”

para 3 jave - RTK

Rreth 10 milionë fëmijë në të gjithë botën mund të mos kthehen kurrë në shkollë, si pasojë e impaktit të pandemisë koronavirus. Alarmi është lëshuar nga “Save the Children, që ka publikuar një raport të...

”Save the Children”: 10 milionë fëmijë rrezikojnë arsimimin nga Covid-19

para 3 jave - BalkanWeb

Pothuajse 10 milionë fëmijë mund të detyrohen të largohen nga shkolla përgjithmonë për shkak të pasojave ekonomike të Covid-19. Alarmi është ngritur nga ”Save the Children”, në një raport të publikuar...

”Save the Children”: 10 milionë fëmijë rrezikojnë arsimimin nga Covid-19

para 3 jave - Gazeta Tema

Pothuajse 10 milionë fëmijë mund të detyrohen të largohen nga shkolla përgjithmonë për shkak të pasojave ekonomike të Covid-19. Alarmi është ngritur nga ”Save the Children”, në një raport të publikuar...

Angelia Jolie foli për rëndësinë e arsimit për fëmijët anembanë globit

para 3 jave - Ekonomia Online

Ylli i filmave “Maleficent”, Angelina Jolie, e cila shërben si e dërguar speciale e UNHCR-s për çështjet e refugjatëve, dëshiron të sigurohet që të rinjve u ofrohet qasje në arsim edhe pas kalimit të pandemisë...

Organizata “Shpëtoni fëmijët”: Dhjetë milionë fëmijë mbarë botën mund të mos kthehen në shkolla

para 3 jave - TV Koha

Pandemia e koronavirusit ka shkaktuar “krizë globale pa precedent në arsim”, me pothuaj 10 milionë fëmijë të goditur nga mbyllja e shkollave, të cilët ndoshta më asnjëherë nuk do të kthehen në klasat e...

Shpëtoni fëmijët: Dhjetë milionë fëmijë mbarë botën mund të mos kthehen në shkolla

para 3 jave - Tetova Sot

Pandemia e koronavirusit ka shkaktuar “krizë globale pa precedent në arsim”, me pothuaj 10 milionë fëmijë të goditur nga mbyllja e shkollave, të cilët ndoshta më asnjëherë nuk do të kthehen në klasat e...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK