http://kariera.mk

Shqyrtohen dy kërkesat e investitorëve strategjikë

para 4 jave - RTK

Në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë u takua komisioni ndër-ministror për investime strategjike për të shqyrtuar dy kërkesat të investitorëve strategjikë. Në cilësinë e kryesuesit të komisionit ndër-ministror...

Komisioni Ndërministror për Investime Strategjike shqyrtoi kërkesat e dy investitorëve strategjikë

para 4 jave - Koha.net

Në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë u takua Komisioni ndërministror për investime strategjike për të shqyrtuar dy kërkesat të investitorëve strategjikë. Në cilësinë e kryesuesit të Komisionit Ndërministror...

​Shqyrtohen dy kërkesat e investitorëve strategjikë

para 4 jave - Gazeta e re

Në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë u takua komisioni ndër-ministror për investime strategjike për të shqyrtuar dy kërkesat të investitorëve strategjikë. Në cilësinë e kryesuesit të komisionit ndër-ministror...

Shqyrtohen dy kërkesat e investitorëve strategjikë

para 4 jave - KosovaPress

Në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë u takua komisioni ndër-ministror për investime strategjike për të shqyrtuar dy kërkesat të investitorëve strategjikë. Në cilësinë e kryesuesit të komisionit ndër-ministror...

Komisioni Ndërministror për Investime Strategjike shqyrtoi kërkesat e dy investitorëve strategjikë

para 4 jave - Epoka e Re

Komisioni Ndërministror për Investime Strategjike shqyrtoi kërkesat e dy investitorëve strategjikë Në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë u takua Komisioni ndërministror për investime strategjike për...

Komisioni Ndërministror për Investime Strategjike shqyrtoi kërkesat e dy investitorëve strategjikë

para 4 jave - Ekonomia Online

Në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë u takua Komisioni ndërministror për investime strategjike për të shqyrtuar dy kërkesat të investitorëve strategjikë. Në cilësinë e kryesuesit të Komisionit Ndërministror...

Komisioni Ndër-ministror për Investime Strategjike shqyrtoi kërkesat e investitorëve strategjikë

para 4 jave - Arbresh

Në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë u takua Komisioni ndër-ministror për investime strategjike për të shqyrtuar dy kërkesat të investitorëve strategjikë. Në cilësinë e kryesuesit të Komisionit Ndër-ministror...

Komisioni Ndër-ministror për Investime Strategjike shqyrtoi kërkesat e investitorëve strategjikë

para 4 jave - Ekonomia Online

Në Ministrinë e Tregtisë dhe Industrisë u takua Komisioni ndër-ministror për investime strategjike për të shqyrtuar dy kërkesat të investitorëve strategjikë. Në cilësinë e kryesuesit të Komisionit Ndër-ministror...

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK