http://kariera.mk

Nuk do të ketë iPhone të ri në shtator

para një jave - Ina

Konfirmohet zyrtarisht nga Apple se prezantimi i modeleve të reja të iPhone do të shtyhet për një periudhë tjetër më vonë gjatë këtij viti. “Vitin e kaluar kemi nisur shitjet e modelit të ri iPhone në...

Pandemia shtyn prezantimin e iPhone 12

para një jave - Albinfo

Është bërë e ditur se kompania Apple ka konrmuar se prezantimi i iPhone-it të ri do të shtyhet të paktën deri në tetor për shkak të pengesave të shkaktuara nga pandemia në rrjetin global të furnizimit....

Pandemia shtyn prezantimin e iPhone 12

para një jave - Gazeta Tema

Kompania Apple ka konfirmuar se fundmi se prezantimi i iPhone-it të ri do të shtyhet të paktën deri në tetor për shkak të pengesave të shkaktuara nga pandemia në rrjetin global të furnizimit. Ky lajm nënkupton...

Nuk do të ketë iPhone të ri në shtator

para një jave - Portalb

Konfirmohet zyrtarisht nga Apple se prezantimi i modeleve të reja të iPhone do të shtyhet për një periudhë tjetër më vonë gjatë këtij viti. “Vitin e kaluar kemi nisur shitjet e modelit të ri iPhone në...

Covid-19 shtyn prezantimin e iPhone 12

para një jave - Shekulli

Kompania Apple ka konfirmuar së fundmi se prezantimi i iPhone-it të ri do të shtyhet të paktën deri në tetor për shkak të pengesave të shkaktuara nga pandemia në rrjetin global të furnizimit. Ky lajm nënkupton...

Covid-19 shtyn prezantimin e iPhone 12

para një jave - Koha Jone

Kompania Apple ka konfirmuar së fundmi se prezantimi i iPhone-it të ri do të shtyhet të paktën deri në tetor për shkak të pengesave të shkaktuara nga pandemia në rrjetin global të furnizimit. Ky lajm nënkupton...

Pandemia shtyn prezantimin e iPhone 12

para një jave - RTK

Kompania Apple ka konfirmuar së fundmi se prezantimi i iPhone-it të ri do të shtyhet të paktën deri në tetor për shkak të pengesave të shkaktuara nga pandemia në rrjetin global të furnizimit. Ky lajm nënkupton...

Apple shtyn prezantimin e iPhone 12

para një jave - Koha Jone

Shfaqja e shumëpritur e të apasionuarve pas teknologjisë, ku bëhet prezantimi i produkteve të reja të kompanisë Apple, do të shtyhet. Lajmin e ka konfirmuar vetë kompania, duke thënë se ngjarja e përvitshme...

Apple shtyn prezantimin e iPhone 12

para një jave - Opinion

Shfaqja e shumëpritur e të apasionuarve pas teknologjisë, ku bëhet prezantimi i produkteve të reja të kompanisë Apple, do të shtyhet. Lajmin e ka konfirmuar vetë kompania, duke thënë se ngjarja e përvitshme...

iPhone 12 do të vonohet, ka konfirmuar Apple

para një jave - Medial

Tani kompania ka pranuar se nuk do ta bëjë atë planifikim, meqë data e lëshimit duket se po shtyhet në tetor, transmeton lajmi.net. Është me të vërtetë shumë e rrallë që Apple madje të diskutojë ekzistencën...

Apple konfirmon, data e publikimit të iPhone 12 do të shtyhet

para një jave - Syri

Apple ka konfirmuar se data e nxjerrjes në treg të iPhone 12 do të shtyhet deri në tetor për shkak se karantina e koronavirusit ka vonuar procesin e prodhimit. Lajmërimi do të thotë se produkti i ri nuk...

iPhone 12 do të vonohet, ka konfirmuar Apple

para një jave - Lajmi.net

Tani kompania ka pranuar se nuk do ta bëjë atë planifikim, meqë data e lëshimit duket se po shtyhet në tetor, transmeton lajmi.net. Është me të vërtetë shumë e rrallë që Apple madje të diskutojë ekzistencën...

Nuk do të ketë iPhone të ri në Shtator

para një jave - Klan

Nuk do të ketë iPhone të ri në Shtator Konfirmohet zyrtarisht nga Apple se prezantimi i modeleve të reja të iPhone do të shtyhet për një periudhë tjetër më vonë gjatë këtij viti. “Vitin e kaluar kemi nisur...

Sa mund të kushtojë iPhone 12 dhe kur do të dalë në shitje?

para një jave - Sinjali

Jon Prosser, një bloger që ka shumë lidhje me Apple, sidomos në njoftimin se kur dalin produktet e reja nga gjiganti amerikan, ka sugjeruar që Apple do të lëshojë telefonin e saj të ri në tetor dhe se...

Data e lëshimit të iPhone 12 është caktuar për tetor?

para një jave - Telegrafi

Thashethemet se kur do të nisë iPhone i ardhshëm janë kryesisht të ndryshme, por një gjë është e sigurt se Apple rregullisht lëshon teknologjinë e saj të re brenda ose rreth javës së dytë të shtatorit....

fax.al nuk prodhon lajme apo përmbajtje, por i analizon web faqet relevante në gjuhën shqipe. fax.al i organizon, grumbullon, bën rangimin dhe prezanton përmbajtjet e faqeve tjera në përputhje me normat ligjore dhe morale. Këta operacione bëhen nga algoritme kompjuterike të cilat i dizajnuam dhe vazhdojmë t'i përsosim. Faktori njeri nuk ka asnjë ndikim, andaj janë të mundshme edhe gabime.

Kontakt · Marketing · Facebook · Twitter · Android fax.al

Copyright © 2010 - 2015 · Për projektin · Mapa e faqes · Kanale RSS · Privatësia · Developed by GRID System
KLIK